امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام.
پشتكار جان لااقل بگو وضيت جه طوره؟
بيا از نگراني درمون بيار يك حرفي بزن.
الا ای پیر فرزانه مکن عیبم ز میخانه
(1391 مهر 24، 23:44)پشتکار نوشته است: نجات پستKhansariha (8)

41
افرين مرد
انَّ مَعَ العُسرِ یُسرا

+1 اعتبار
شگفتا هر چه ترا به يادم بياورد، زيباست .

بوی نمور کوچه و کلمات ..
نگاه مورب کسی که از انتهای بن‌بست باز آمده است ..
و دستها، دامنه‌ها، روزنامه‌های عصر، پتوی کهنه‌ای بر هره‌ی ديوار ...
هرچه ترا به يادم بياورد، زيباست.

[تصویر:  0607.jpg]
نجات پست
یعنی چه؟
یعنی وسوسه پر پر شده.
فقط آنان که هم آیین یاسند
حسین و کربلا را می شناسند . . .
یعنی نجات پیدا کردم317

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1391 مهر 24، 23:42)mojtaba pilot نوشته است: داداشم پشتكار

بشدت مواظب افكارت باش !

نذار وسوسه ها كم كم نفوذ كنن ، فكرتو مشغول كن
كه اگه نفوذ كنن گناه رو توجيه ميكنن و راحت ميشكوني

خودتو مشغول كن

بشين پشت كامپيوتر يه كارتوني ، طنزي چيزي ببين

این کارتون بد جور جواب میده
‏اللَّهُمَّ إِنْ حَالَ بَیْنِی وَ بَیْنَهُ الْمَوْتُ الَّذِی جَعَلْتَهُ عَلَى عِبَادِکَ حَتْماً مَقْضِیّاًفَأَخْرِجْنِی مِنْ قَبْرِی مُؤْتَزِراً کَفَنِی شَاهِراً سَیْفِی مُجَرِّداً قَنَاتِی مُلَبِّیاً دَعْوَةَ الدَّاعِی فِی الْحَاضِرِ وَ الْبَادِی
[تصویر:  05_blue.png]
(1391 مهر 25، 0:05)پشتکار نوشته است: یعنی نجات پیدا کردم317

آفرین
به شما تبریک می گم
هر موقع شیطون اومد سراغت با ملاقه به کوب رو سرش که دیگه نتونه وسوست کنه !
[تصویر:  frying-pan-smash.gif]

(1391 مهر 25، 0:05)پشتکار نوشته است: یعنی نجات پیدا کردم317

دمت گرم زود نجات پیدا می کنی
من که سه چهار زور دنبالش گشتم پیدا نکردم
‏اللَّهُمَّ إِنْ حَالَ بَیْنِی وَ بَیْنَهُ الْمَوْتُ الَّذِی جَعَلْتَهُ عَلَى عِبَادِکَ حَتْماً مَقْضِیّاًفَأَخْرِجْنِی مِنْ قَبْرِی مُؤْتَزِراً کَفَنِی شَاهِراً سَیْفِی مُجَرِّداً قَنَاتِی مُلَبِّیاً دَعْوَةَ الدَّاعِی فِی الْحَاضِرِ وَ الْبَادِی
شاید نباید شیلنگ رو کنار میزاشتم4fvfcja

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

13
(1391 مهر 25، 0:23)َAlex نوشته است:
نقل قول:
شاید نباید شیلنگ رو کنار میزاشتم[تصویر:  e.gif]

چی ؟
1744337bve7cd1t81 شیلنگ رو کنار گذاشتی ؟ 1744337bve7cd1t81 نه نه ! باید همیشه کنارت باشه ، برای جلوگیری از وسوسه ، عزیزانی که میان اورژانس ، حتما از این روش استفاده کنند .

شیلنگ چیه ؟
میشه قضیه رو باز کنین؟
شیلنگ یک روش روانشناسی جواب داده شدست

تست شدهKhansariha (46)

فقط نباید کنار بزاریش

ارتباط دادره با احساسات رنج و لذت و شرطی شدن

اگه موقع وسوسه با شیلنگ خودتو تنبیه کنی در ذهنت نسبت به وسوسه احساس ناراحتی و درد ایجاد می شه و شرطی می شی وکمک می کنه به ترک

و با کنترل به خود پاداش بدی.مثلا بستنی

برای این که پا نشهcheshmak

کسایی که میاین اورژانس هنگام وسوسه از روش تنبیه شیلنگ استفاده کنین جواب میده.حواستون باشه نشکنین برین بیرون هوایی عوض کنین1276746pa51mbeg8j

به دوستانی که زیاد توبه‌شکنی می‌کنند چند توصیه‌ی بسیار مهم دارم حتما حتما این متن رو بخونند
41:
1. امید از دست ندید چون بسیاری که ترک کردند قبلا بارها سریالی شده بوده کارشون.....من خودم 100 ها و 100 ها بار می‌شکستم قدیم الایام ولی واقعا الان می‌بینم چون مقاومت کردم زورش به من کم شده یکم دیگه مقاومت کنم دخلش اومده

2. 100 بار که نه 100هزار بار توبه شکستید و شکستیم باز آیید اینو مطمئن باشید خدا میخواد ما بهش نزدیک شیم این خودمون هستیم که توی خودمون و اعمالمون گرفتار شدیم و نمیتونیم سمت اون بریم ولی اون میخواد ما بریم سمتش میخواد که چه عرض کنم لحظه شماری میکنه

3. کسانی که زیاد توبه شکنی میکنند و روز به روز این کار رو انجام بدنند، توجه داشته باشند که بعد از اینکه این کارو انجام میدند و میخواهند ترک کنند خیلی ایده الی و احساستی تصمیم نگیرند و نگند من میخوام یکماه ترک کنم....به خودشون بگند امروز دوبار زدم فردا یه بار میزنم تا یه هفته دو روز یه بار میزنم بعد کم کم کم کم کم کنند....

هر وقت هم احساسات خیلی یقشون رو میگیره به احساسات بگند باشه من تسلیم من میزنم ولی نه الان بذار فردا میزنم

یعنی چی؟>

یعنی اینکه شما یک روز احساسات رو عقب میندازی و بهش وعده وعید میدی
و اگه بتونی یک روز تحمل کنی یعنی یک روز تونستی اون احساس رو شکست بدی
تازه شاید بعد از یک روز هم دیگه اون احساسات نیاد

پس گلچین نکاتم برای ناامیدها:
1. امید داشته باشید برای اینکه موفقان بارها شکست خورده اند
2. وقتی میبینید خیلی اسیر این کار شده اید ایده الی فکر نکنید کم کم دخلش رو بیارید در جنگ نمیشه با یه شمشیر بری سراغ یه لشکر.......بلکه میشه کم کم کم کم یواشکی به دشمن حمله کرد و دشمن رو روز به روز ضعیف تر کرد
3. حتما فرض کنید که دارید با یه دشمن جنگ میکنید
4. هر وقت احساسات یقه گرفت سریع بهش بگید من تسیلمم دستام بالا ولی باید فردا بزنم الان نه(با این کار قدرتتون زیاد میشه تا سری بعد حسابی دخلش رو بیارید)

البته این توصیه های من برای کسانی هست که خیلی شکست خوردند و ناامیدند
ایشالا برگردند که بر میگردند
که نگران نباشند که من هم همینطور بودم
خودارضایی فقط ترکش فضیلت و امتیاز نیست
کم کردنش هم خیلی احسنت داره خصوصا برای کسانی که به دلایل فیزیکی و روانشناسی رفته توی رگ و پیشون مثل خودم
یاعلی

براي اولين بار در زمين تكه‌اي بهشت ديدم...
آنجا جايي نبود جز ktark.com

[تصویر:  jangjooyan.png]
need help!

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
سلام

آقای امیرحسین 18....این علامت غیبتم کع برداشتین ب سلامتی.....

الان فک کنم همه دارن فوتبال می بینن....نه؟

شما نمی بینی؟

خوبه ها...حواس پرت کنه
چه خوب یادم هست

عبارتی که به ییلاق ذهن وارد شد:

وسیع باش،و تنها و سربه زیر و سخت.

53
مشاعره که میکنین، ثابت کنین میتونین بنویسین،لطفاً حکایات سعدی رو بخونید،بعضی جمله ها زندگیه آدمو دگرگون میکنه،حوصلتون سر رفت داستانم بخونید،با ادبا و شعرا حال کنید و فالتون و بخونید،متنهای عشقولی بخونیدوبنویسین،با خدای خودتون عاشقانه حرف بزنید!

جملات و متونی که از دکتر شریعتی میذارین صرفا با ذکر منبع لطفا!

[تصویر:  akmmowr4h0rrml1nl43w.png]
کجا و کجا؟

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان