امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

اگر انسان بخواد به حرف دیگران زندگی کن نابود میشه. 
چه وقتی که از آدم تعریف می کنن ، چه وقتی که بد آدم رو می گن. 
آدم باید رضای خدا رو در نظر بگیره.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

کار کرد اورژانسم نظرتون باشه
آدم میاد می بینه اینجا پست جدید داره نگران می شه

[تصویر:  nasimhayat.png]
خدا خیلی حالم بده....امروز صد دفه خواستم برم سمتش نتونستم...از طرفی هم روم نمیشه بیام اینجا پست 

بزارم.......

ای خدا......از یه طرف کنکور از طرف دیگه دانشگاه فشار میارن روم ...مردم از استرس...همیشه میخوام اونکارو 

کنم اروم بشم!

به زور خودمو نگه داشتم.....

53
(1393 بهمن 1، 18:15)درخشنده نوشته است: خدا خیلی حالم بده....امروز صد دفه خواستم برم سمتش نتونستم...از طرفی هم روم نمیشه بیام اینجا پست 

بزارم.......

ای خدا......از یه طرف کنکور از طرف دیگه دانشگاه فشار میارن روم ...مردم از استرس...همیشه میخوام اونکارو 

کنم اروم بشم!

به زور خودمو نگه داشتم.....

53
 داداش منم استرس زیاد دارم فقط استرس من از بیماریمه و من اونو با خوردن دفعش میکنم با چایی و یا میوهجات میتونی استرستو دفع کنی

ذکر گفتن وضو گرفتن هم تاثیر داره
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
خیلی زشته که امروز همش دارم فکر میکنم بین خدا و دل خودم کدومو انتخاب کنم.....

اشکم دیگه درومد.... ایشالاه سر کسی این بلاها نیاد....53
(1393 بهمن 1، 19:06)درخشنده نوشته است: خیلی زشته که امروز همش دارم فکر میکنم بین خدا و دل خودم کدومو انتخاب کنم.....

سلام داداش 
بدترین کاری که تو این شرایط می تونی انجام بدی اینه که ناراحت باشی. 
شادابی خودتو حفظ کن. 
هیچ اشکالی نداره که آدم وسوسه بشه ، اشکال اونجا پیش می آد که ما به وسوسه هامون عمل کنیم. 
خداوند به ما اراده داده ، کافیه که به وسوسه کم محلی کنیم. این شیطانه که می خواد این مسئله واسه ما بزرگ بشه. 
داداش من "فریب شیطان را نخور"  Khansariha (18)
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1393 بهمن 1، 19:06)درخشنده نوشته است: خیلی زشته که امروز همش دارم فکر میکنم بین خدا و دل خودم کدومو انتخاب کنم.....

سلام داداشی
من این حالت زیاد برام اتفاق افتاده بیشتر اوقاتم رفتم سراغ اون گناه لعنتی و بعدشم نادمتر از قبل و به قول یکی از دوستان شروع میکردم به توبه فارسی...خوردم و.. ببخشید البته
اما گهگاهیم سمتش نمیرفتم اولش دل نفس اماره ایم اروم نمیشد اما وقتی خودم رو سرگرم میکردم وبی خیالش میشدم یَک حال خوشی بهم دست میداد که نگو و نپرس.
اگه خیلی سخته وضوبگیر دورکعت نماز بخون و سرت رو کج کن به سمت خدا وبهش بگو خدای بزرگم کسی رو غیر از تو ندارم اون وقت هر کاری خواستی بکن
داداش توی این کانون خیر و برکت زیاده.تازشم به این فکر کن که امام زمان عجل الله تعالی دنبال یار میگرده.به خودت بگو میشه منم یکی از اون یارا باشم.
داداشی توبه کردن سخت تر از گناه نکردنه اخه باید از اول شروع کنی و ناامیدی داره و توی مسابقات کانون عقب میفتی و از همه مهمتر شاید بااین کارتم ظهور رو عقب بندازی
داداشی سعی کن تصور وقوه خیالت رو بیشتر متمرکز چیزای مثبت کنی و به قول یکی از دوستان توی ذهنت بزرگش نکنی
داداشی تو حتما حتماحتما براین دشمنت پیروزی
خیلی دوستداریمKhansariha (8) و اینجوری 1برات دعا میکنیم
الهی ومولای به همه ما و مخصوصا داداشمون اراده و قدرت ترک گناهانمون رو عطا کن
من عاشق محمدم
یا ایها الرسول فدای روی ماه تو.......گشتم خجل ز تهمت اغیار تو
تو بر کافران حریصٌ ما عنتّمی..........ما کانونیا جملگی فدای تو
السلام علیک یا رحمت للعالمین یاابانا استغفرلنا
سلام
ببخشيد من كوچك ورود ميكنم..

داداش وقتي ميتوني بين خواست دلت يا خواست خدا انتخاب كني كه توجهت به يكي از اينها باشه:
دوست داري ظهور منجي رو تاخير باندازي يا نه..
دوست داري گوشت به فرمان و وعده حق باشه يا وعده هاي دروغين دشمن آشكار

و اين توجه هم وقتي حاصل ميشه كه به اين فكر كني كه دوست داري جزء اخسرين و اهلك الهالكين(دعاي حضرت سجاد) باشي يا جزء مومنين و متقين و سابقين و در نهايت اقربين..
و آرامش حقيقي تو كدومشونه؟؟!

اينجوري وقتي دلت ،نفست ميگه ميخواام..همم چيين سواالل پيچچ و بازجوييش كني كه هنگ كنهه!!
((بازيش ندي بازيت ميده!!)) (زبان ساده مضمون سخن مولا!!)

مواظب باشيم بازي نخوريم ،كه آبروي شيعه و اميد جهان به ماست..
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
از همتون متشکرم دوستای گلم....Khansariha (18)

خیلی لطف دارید....53

دیگه انرژیم داشت تموم میشد اینقدر با خودم دعوا کردم! 

انگار اومدن اینجا یعنی پیروزی...برخلاف گذشته ها میخوام دیگه به جای خودم خدارو انتخاب کنم...

خیلی نزدیک بود....کلی فشار اوردم که روزم از یه روز خوب تبدیل نشه به یه روز پاک...

توی سه تا امتحان بزرگ دارم همزمان میرم جلو..اینا نیاز به یه ادم فوق قوی لازم داره...

برق اتاق رو خاموش کردم.....

فندکمو به جای شمع روشن کردم گذاشتم جلوم....یکم ذکر گفتم انگار نود درصد راه رو رفتم!

شما درست میگید...اگه انجامش میدادم بر میگشتم به چند روز قبل...

یعنی روزام مثل این 12 سال دود میشد!!!!

بازم مرسی....53
موفق باشید....
(1393 بهمن 1، 21:05)درخشنده نوشته است: از همتون متشکرم دوستای گلم....Khansariha (18)

خیلی لطف دارید....53

دیگه انرژیم داشت تموم میشد اینقدر با خودم دعوا کردم! 
خدای من شکرت که داداشمون رو نجات دادی
داداشی باریک الله
داداشی خیلی گلی
داداشی دم هر چی ادم لوتی گرم
داداشی فک شیطون رو زیر پات حس کردی؟ فک نفس اماره رو چی؟
 بر وبچ کانون یه جیغ و هورای بلند برا داداشمون اینجوریstudsmattaKhansariha (57)clapping317fiestaKhansariha (48)Greenstars:shadeshad:blissKhansariha (58)varzeshConfetti
من عاشق محمدم
سلام به همه دوستان
میگم بزنم به تخته شیطون دیگه میترسه بیاد سمتم اصلا این کارو فراموش کردم خیلی حس خوبی دارم به امید ترک همیشگی همه 53535353MuscularMuscularMuscularMuscular
[تصویر:  05_blue.png]
(1393 بهمن 2، 10:11)رسول نوشته است: سلام به همه دوستان
میگم بزنم به تخته شیطون دیگه میترسه بیاد سمتم اصلا این کارو فراموش کردم خیلی حس خوبی دارم به امید ترک همیشگی همه 53535353MuscularMuscularMuscularMuscular
سلام دادا
خوشحالم که به این حس خوب رسیدی اینجوریfiesta وشایدم اینجوریstudsmatta وشایدم اینجوریGreenstars
آما دادا یادت نره که اون موادی که توی بدن اقایون تولید میشه بصورت فیزیکیه و حتما فشارهای روحی و روانی خودش رو داره.شما مرحله اول رو که گذروندی الحمدلله اما مراحل تثبیت سختره.انگیزه ترک گناه رو از دست بدی دوباره برمیگردی به اول راه.پس داداشی همیشه مراقب دشمنترین دشمنت باش و هیچوقت دست کمش نگیر.چون خیلی اوستا وزبر دسته و لامسب به این راحتیا خسته نمیشه.اما خوب تو هم دادا رسولی دیگه توهم باتوکل به اون بالایی خسته نمیشی و با عزم و اراده بیشتر به جنگ با دشمن میری.مواظب خطوات و گامهای ارام و یواشکی دشمنت باش
خیلی دوستدارم3173175353
من عاشق محمدم
سلام دوستان دلم داشت محکم میشد که با اومدن یه نفر به خونمون هم دلم ضعیف شده و هم چشمام از دستم خارج شده.به قول اون دوستمون اون رو توی ذهنم بهش پروبال دادم که همین بلاها حقمه20202020
دوستان کمکم کنید؟دعام کنید؟
با امروز 11 روزه که مبتلا نشدم ولی میترسم.
چیکار کنم؟asabani20
من عاشق محمدم
(1393 بهمن 2، 22:13)hrt نوشته است: سلام دوستان دلم داشت محکم میشد که با اومدن یه نفر به خونمون هم دلم ضعیف شده و هم چشمام از دستم خارج شده.به قول اون دوستمون اون رو توی ذهنم بهش پروبال دادم که همین بلاها حقمه20202020
دوستان کمکم کنید؟دعام کنید؟
با امروز 11 روزه که مبتلا نشدم ولی میترسم.
چیکار کنم؟asabani20

سلام

ذکر بگو... مثلاً ذکر لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم...
بعدم سرتونو گرم کن با چیزی که دوست داری... تا حواس پرت بشه... 

ان شالله که از پسش برمیای... 53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام
داداش  خیلی ممنون از کمکت
الحمدلله مشکل تا حدود زیادی رفع شد.اولش سخت بود ذکر گفتن ولی وقتی شروع کردم دلم نلرزید و اما نفسم بهم فشار وارد میکرد و گهگاهی چشام از دستم در میومد اما خدا کمک کرد و این طوفانم بخیر گذشتم.
.انشالله اگه تا حالا به اتحادمزدوج در نیومدی زودتر نایل بشی اینجوریKhansariha (18)=(X-Y)(X+Y)
البته روش دارها دادا
 اینجوری میری جلوKhansariha (8) واونم میگه1276746pa51mbeg8j یا اینجوریKhansariha (57)البته توی دلش.اخه خواهرا زیاد به خواستگاراشون رو نمیدن اینجوری Smiley-face-cool-2 وشایدم اینجوریasabani.البته محترمانه ترین نوع خواستگاری همون خانوادگیه که خواهرا  این نوع رو خیلی دوست دارن اینجوری:shadeshad:
پس اگه میخای ما کانونیا زودتر خوشحال بشیم اینجوری varzesh دست بجنبون.ماهم دعات میکنیم اینجوری:17:
من عاشق محمدم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان