امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1395 فروردين 24، 22:59)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: الان بهترم
ممنون
قرآن به ذهن خودم هم رسیده بود ، بریم ببینیم چه گفته.

چیزای خوبی گفته که حالت رو خوب می کنه.
بعد بیا بگو چطوری شدی

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1395 فروردين 24، 23:02)رامین. نوشته است: یه آیه قرآن رو بی تعارف بذارم اینجا ؟
فقط تورو خدا کسی ناراحت نشه این آیه اول از همه مربوط به خود من میشه و خدا بی تعارف شرح حالمون رو میگه
هیچوقت تا حالا این آیه رو نذاشتم که مبادا کسی ناراحت نشه و به دل بگیره ولی اینبار میخوام این آیه رو تو اورژانس کانون بذارم که شاید یکم فکر کنیم و تصمیم جدیدی بگیریم برای ادامه ی راه

آیا دیدى کسى را که هواى نفس خویش را معبود خود برگزیده است؟ آیا تو مى توانى او را هدایت کنى؟ یا به دفاع از او برخیزى؟ آیا گمان مى برى اکثر آنها مى شنوند یا مى فهمند؟ آنها فقط همچون چهارپایانند بلکه گمراه تر
سوره فرقان ؛ آیه 43 و 44

این آیه مربوط به ما نیست.
چون ماها خیلی پیش اومده که بر هوی نفسمون غلبه کردیم.و این یعنی قابلیت هدایت.
و این که وقتی شما میای اورژانس و بقیه کمک می کنن شما حالتون بهتر میشه.این یعنی شما قابلیت فهم و شنیدن داری.

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

سپاس شده توسط
(1395 فروردين 24، 23:02)رامین. نوشته است: یه آیه قرآن رو بی تعارف بذارم اینجا ؟
فقط تورو خدا کسی ناراحت نشه این آیه اول از همه مربوط به خود من میشه و خدا بی تعارف شرح حالمون رو میگه
هیچوقت تا حالا این آیه رو نذاشتم که مبادا کسی ناراحت نشه و به دل بگیره ولی اینبار میخوام این آیه رو تو اورژانس کانون بذارم که شاید یکم فکر کنیم و تصمیم جدیدی بگیریم برای ادامه ی راه

آیا دیدى کسى را که هواى نفس خویش را معبود خود برگزیده است؟ آیا تو مى توانى او را هدایت کنى؟ یا به دفاع از او برخیزى؟ آیا گمان مى برى اکثر آنها مى شنوند یا مى فهمند؟ آنها فقط همچون چهارپایانند بلکه گمراه تر
سوره فرقان ؛ آیه 43 و 44

این آیه فکر نمی کنم شامل حال من و شما بشه .
آیه به اشخاصی اشاره می کنه که گناه را مقدس می دونه و انجامش می ده .
  God
 ( 0+) - (0 -) Khab
 (0+)  - (0-)        23 
 (0+) - (0-)       65

THANKS GOD : [ACII[II]AE]

من حالم خوبه.
التماس دعا

(1395 فروردين 24، 23:15)رامین. نوشته است: پاک کردم پست رو چند دقیقه بعد از ارسال . دوست نداشتم اصلا این ایه رو هیچوقت بذارم نمیدونم اصلا چی شد نوشتم .
نمیدونم ...
ولی حداقل در مورد من صادقه . یه حقیقت تلخ . هرکس خودش بهتر از هر کسی از اعمال خودش آگاهه
ده ساله این کار تو زندگیمون رواج داره ... شاید هم من خیلی سخت گیری میکنم .

این طور نیست داداش ، این برای تو هم صادق نیست.
همین که از وضع ناراحتی ، این خودش خیلی معنی می ده.
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
به نظر من خیلی به خودت سخت می گیری.
شما خیلی بهتر از این چیزا هستین.
مثبت اندیش باشین و بدونین که فال مثبت درست ترین فال هاست.
و البته حقیقت اینه که راجب شما نیست.چون راه توبه برای شما بازه.

سلام کسی هست؟ ب کمک احتیاج دارم
دردیست غیر مردن کان را دوا نباشد
پس من چگونه گویم کین درد را دوا کن

(1395 فروردين 26، 0:23)پر پرواز نوشته است: سلام کسی هست؟ ب کمک احتیاج دارم

سلام چه کمکی از دستم بر میاد؟؟؟
سلام 
من در خدمتم
سلام من واقعا نمیدونم چجوری این حس بد گناه و از خودم دور کنم پنج روز خوب دارم و نمیخوام از دستش بدم

سپاس شده توسط
درکت میکنم. من واقعا تصمیم گرفتم ترک کنم 11 فروردین شروع کردم توی این مدت 15 روز دوبار خیلی خیلی حالم بد شد. اومدم اینجا با بچه ها حرف زدم. فقط به خودم میگفتم میدونم لذت دارع اما دیگه نمیخوام این لذتو داشته باشم جز با همسرم. تقویمو ورق بزن نیمه شعبانو ببین. میتونی اون روز پاکیتو هدیه بدی به امام زمان بخاطر امام زمان این روزای پاکتو حفظ کن. فقط و فقط به عوامل منحرف کننده فکر نکن. برو همه پیاما و پستای کانونو بخون سرگرم بشی
 سپاس شده توسط
(1395 فروردين 26، 0:46)خدای من نوشته است: درکت میکنم. من واقعا تصمیم گرفتم ترک کنم 11 فروردین شروع کردم توی این مدت 15 روز دوبار خیلی خیلی حالم بد شد. اومدم اینجا با بچه ها حرف زدم. فقط به خودم میگفتم میدونم لذت دارع اما دیگه نمیخوام این لذتو داشته باشم جز با همسرم. تقویمو ورق بزن نیمه شعبانو ببین. میتونی اون روز پاکیتو هدیه بدی به امام زمان بخاطر امام زمان این روزای پاکتو حفظ کن. فقط و فقط به عوامل منحرف کننده فکر نکن. برو همه پیاما و پستای کانونو بخون سرگرم بشی

من بیشتر وقتی درس خوندن بهم فشار میاره  ب این سمت کشیده میشم وقتی عصبانی هستم خیلی بدتره

(1395 فروردين 26، 0:49)پر پرواز نوشته است:
(1395 فروردين 26، 0:46)خدای من نوشته است: درکت میکنم. من واقعا تصمیم گرفتم ترک کنم 11 فروردین شروع کردم توی این مدت 15 روز دوبار خیلی خیلی حالم بد شد. اومدم اینجا با بچه ها حرف زدم. فقط به خودم میگفتم میدونم لذت دارع اما دیگه نمیخوام این لذتو داشته باشم جز با همسرم. تقویمو ورق بزن نیمه شعبانو ببین. میتونی اون روز پاکیتو هدیه بدی به امام زمان بخاطر امام زمان این روزای پاکتو حفظ کن. فقط و فقط به عوامل منحرف کننده فکر نکن. برو همه پیاما و پستای کانونو بخون سرگرم بشی

من بیشتر وقتی درس خوندن بهم میارهمیاره  ب این سمت کشیده میشم وقتی عصبانی هستم خیلی بدتره
دقیقا . منم همینطوری ام. الان اولویت اولم ترک این گناه گذاشتم. حتی اگه کارم عقب بمونه استرس بگیرم به خودم میگم مهم نیست نهایت از دستش میدی و خونه دار میشی اصل سالم بودنه . ذهنتو که اروم کردی درستم کم کم بخون . استرسشو بزار کنار. بدترین حالت برای درست در نظر بگیر فک کن اون شرایط نمیفته به شرطی که دستت قطع بشه حاضری اینجوری بشه؟ مسلمه که نه سلامتی خودت مهم تره
 سپاس شده توسط
درسته حرفت ولی من اگه این س ماه درست درس نخونم و کنکورمو خراب کنم دیوونه میشم

(1395 فروردين 26، 0:57)پر پرواز نوشته است: درسته حرفت ولی من اگه این س ماه درست درس نخونم و کنکورمو خراب کنم دیوونه میشم

عزیزم . خ.ا بکنی ذهنت درگیر نمیشه؟ فک کن به ایندت. این گناه جوریه که هی بیشتر میشه از سالی یبار میرسه به ماهی یبار روزی یبار روزی چند بار  . پس نزار برای سه ماه بعد . اون یه روزو میگم وقتی حالت بد شد فقط رو خوب شدن حالت کار کن . بعد که انجامش ندی روز بعد انرژیت چند برابر میشه و کل هفتتو فول انرژی ای
 سپاس شده توسط
خیلی ناراحتم .... د لم گرفته ....
خوب نیستم .... احساس میکنم بهم ظلم شده ....و تحت فشارم .....خسته شدم...... دلم زار زار گریه میخواد [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان