امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

اصولا یک دو بار راهم به اورژانس افتاده توی این یک سال و خورده ای.!..

دوستان اینجا معمولا توصیه به ترک صحنه ی جرم میکنن! 4chsmu1

الانم من تا اینجاشو دووم آوردم ، از اینجا به بعدم دووم میارم ...یه لحظه احساس شدید نیاز به.!.کردم!....اما الان حالم خوبه بانو دنیا....

ممنون که اومدی . 302
 سپاس شده توسط
آرش جان من هستم. شما هستی داداش؟
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
عاشق جان مشکل برطرف شد داداش گلم.....

وقتایی که از خواب بیدار میشم تا یه ساعت به خودم میپیچم!...حالا یه دفعه شدتش کمه یه دفعه هم مثل امروز زیاده....

توی این چند ماه اولین باره که این حالتی میشم اما رفتم چند تا مطلب خوندم و یه ذره خندیدم حالم اومد سرجاش!...

البته الان توی وجودم هنوز اون نیاز رو حس میکنم اما بازم این اراده به کمکم اومد..یه ذره هدفامو با خودم مرور کردم یه مقدار حالم بهتر شد.

الانم بهترین کار اینه که از پای کامپیوتر پاشم برم..

ممنونم که توجه داشتی.
302 53 302
به قول ما پسرا : دم همتون گرم....هر چقدرم از اینجا دور بشم در حال حاضر برام بهتره....

منظورم فضای مجازیه.

میرم پیش خانواده بشینم....کاری که همیشه میکردم.

مواظب خودتون باشین... 303
حالم بد شده و باید درس بخونم و برای فردا حتما آماده باشم ، خوابم گرفته و مشغول خوندن و وسوسه هم امون نمی ده
 سپاس شده توسط
سلام
کسی هست؟
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

چرا هر وقت من میام هیچ کس نیست؟ 20
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 20، 10:39)hunter1 نوشته است: چرا هر وقت من میام هیچ کس نیست؟ 20

من هستم رفیق !
واتز یور پرابلم ؟ 4chsmu1
 سپاس شده توسط
چه خوب 4chsmu1 
مای پرابلمم اینه که معمولا وقتی شدید سرماخوردگی دارم (دقیقا مثل الان) یه حالت بی حسی به وجود میاد و مساعدترین زمان برای خ.ا
اصلا انگار اراده ای از خودم ندارم
در این زمان ها احتمال شکستم به شدت بالا میره
نمیخوام الان این اتفاق بیفته Hanghead

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 20، 10:49)hunter1 نوشته است: چه خوب 4chsmu1 
مای پرابلمم اینه که معمولا وقتی شدید سرماخوردگی دارم (دقیقا مثل الان) یه حالت بی حسی به وجود میاد و مساعدترین زمان برای خ.ا

چرا برعکسی ! هر کی سرما میخوره کلا حوصله هیچ کاری رو نداره 4chsmu1  من که در مواقع سرماخوردگی دوست دارم فقط بخوابم !!
حالت بی خیال؛ بریم سراغ راهکاها :دی
بهترین کار اینه که خودت رو با یه چی سرگرم کنی و ترجیحاً اگه چیز خاک برسری تو گوشی یا موبایلت داری سریع پاکش کنی؛ خوبه که حالت موجودتم عوض کنی؛ میتونی بری کنار خونواده یا دوستان؛ یا یه چند تا راهکار ساده هست؛ مثه بستن کش به دست و بازی کردن با اون؛ شاید یه چیز مزخرف باشه ولی تو ضمیز ناخودآگات تاثر میزاره و باعث میشه حواست پرت شه؛
میتونی بری بیرون یه هوایی بخوری؛ البته اگه شهرت مثه شهر ما نباشه (والا بیرونش آدم بیشتر تحریک میشه تا تو خونه که هست 65 )
میتونی بری اب سرد بزنی به دست و پات؛ البته تو که سرما خوردی فکر کنم بعد اینکار بندری بزنی؛
حالا کدوم راه رو دوست داری؟
اگه مورد پسند نبود بگو تا وارد مرحله دوم بشیم؟
اگه هم دوست داری میخوای یکم باهم اینجا بحرفیم ؟
هر جور راحتی / فقط باید بیخیال خ.ا بشی. میدونی که چی میگم؟
 سپاس شده توسط

داداش چند صفحه  قرآن بخونید خیلی بهتون کمک میکنه

الم یعلم بأن الله یری

[تصویر:  7m1m_2222222222222.png]
[تصویر:  34z.png]
 سپاس شده توسط
چیزی که توی موبایل و... ندارم
بیرونم که سرماخوردم نمیتونم برم
یعنی به زور از جام بلند میشم 22

برم یه انیمیشن ببینم 22 (بچه هم خودتی! 4 انیمیشن دوست دارم خب  Hanghead 65 )

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 20، 10:59)دختر خورشید نوشته است:

داداش چند صفحه  قرآن بخونید خیلی بهتون کمک میکنه
قکر خوبیه
اول برم قرآن بخونم بعدش انیمیشن ببینم 29

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط
(1396 فروردين 20، 11:03)hunter1 نوشته است: چیزی که توی موبایل و... ندارم
بیرونم که سرماخوردم نمیتونم برم
یعنی به زور از جام بلند میشم 22

برم یه انیمیشن ببینم 22 (بچه هم خودتی! 4 انیمیشن دوست دارم خب  Hanghead 65 )

Khansariha (13)  انیمیشنت فقط مجاز باشه؛ میدونی که منظورم چیه؛ این خارجی ها تو برنامه های ورزشیشون هم کارهای عشقولانه میکنن؛ میدونی که منظورم چیه ؟ 4chsmu1
ترجیحاً بیخیال نت شو و نتت رو  هم خاموش کن! هر چند میدونم اگه مودم رو الان خاموش کنی داد همسایه هم در میاد Khansariha (13)
به هر حال موفق باشی؛ اگه کمکی خواستی من در خدمتم؛
در ضمن بچه هم خودتی __ گفته باشم 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1396 فروردين 20، 11:07)دیوار نوشته است: Khansariha (13)  انیمیشنت فقط مجاز باشه؛ میدونی که منظورم چیه؛ این خارجی ها تو برنامه های ورزشیشون هم کارهای عشقولانه میکنن؛ میدونی که منظورم چیه ؟ 4chsmu1
ترجیحاً بیخیال نت شو و نتت رو  هم خاموش کن! هر چند میدونم اگه مودم رو الان خاموش کنی داد همسایه هم در میاد Khansariha (13)
به هر حال موفق باشی؛ اگه کمکی خواستی من در خدمتم؛
در ضمن بچه هم خودتی __ گفته باشم 4chsmu1

نه بابا من همیشه دوبله شده اش رو می بینم که طبیعتا سانسور شده هم هست.
الانم میخوام دخترک کبریت فروش رو ببینم 22
کلا عاشق کارتونا و فیلمای بدبخت بیچارگی هستم Khansariha (13)
درباره مودم هم من همیشه تدابیر امنیتی رو لحاظ میکنم. اگه همسایه رمز مودمم داشته باشه نمیتونه وصل بشه 4chsmu1
میسی که هسی 22 4

(دعای عرفه)

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان