امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

من می رم که تلاش کنم بخوابم.
اگه نشد سعی می کنم برگردم اینجا.
التماس دعا.
ان شاء الله از وضع خودم خبر دارتون می کنم.

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
(1398 فروردين 17، 2:10)پشتکار نوشته است: من می رم که تلاش کنم بخوابم.
اگه نشد سعی می کنم برگردم اینجا.
التماس دعا.
ان شاء الله از وضع خودم خبر دارتون می کنم.

لا لا لا لا گل پونه

این رو بذار پلی شه، خوابت می بره خخخخخ

بیشتر شبیه آهنگ ترسناک می مونه، بچه از وحشت شوکه بشه بخوابه خخخخخ
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 فروردين 17، 3:37)aliunknown نوشته است: 53  امیدوارم حال داداش پشتکار خوب باشه
ما رو از حال خودتون بی خبر نزارین.....
از طرف :
شیفت شبانه ی کانون  Khansariha (2)
عاشق و علی ناشناخته  Khansariha (18)

علی جون نیم ساعت چهل دقیقه ی دیگه اذان صبح رو می گن.
بعدش می تونیم با خیال راحت شیفت رو تحویل بدیم و بریم بخوابیم 4chsmu1 

البته فکر کنم شما باید فقط یه چرت بزنی و بعدش بری مدرسه 22

خداحافظی

سلام.خوبید؟
خدا رو شکر بخیر گذشت

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

سپاس شده توسط
سلام به بچها با امروز 4 روزه که از پاکی من میگذره و اولین تلاش من بعد از ورود به کانونه امروز شروع یه سری افکار بود برام مثلا اینکه میتونی خودارضایی کنی ولی خوب پورنو نبین  و ازین فکرا ...... خوب منم مجبور شدم از خونه بزنم بیرون درسو ول کنم برم پیاده روی چقدر طول میکشه این دوران میدونم ادم ها باهم فرق دارن مثلا من خودم میخواستم سیگارو ترک کنم تقریبا   4 روز  وابستگی جسمی داشتم 1 ماهم شاید وابستگی روانی.....
امروز من واقعا حس کردم بی حال شدم دیشب 7 ساعت خوابیدم ولی امروز با اینکه کار بدنی قبل ظهر نکردم ظهر خیلی خسته بودم  انقدی که خوابیدم با اینکه عادت نداشتم احساس میکنم بدنم یه جوریه.... اینا تلقینه؟ یا اینطوری هست چون اون دوپامین این تو این چند روز کمتر ترشح شده تاثیر گذاشته ایا؟
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود ............... رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود 
(1398 فروردين 17، 19:42)ali mhm نوشته است: سلام به بچها با امروز 4 روزه که از پاکی من میگذره و اولین تلاش من بعد از ورود به کانونه امروز شروع یه سری افکار بود برام مثلا اینکه میتونی خودارضایی کنی ولی خوب پورنو نبین  و ازین فکرا ...... خوب منم مجبور شدم از خونه بزنم بیرون درسو ول کنم برم پیاده روی چقدر طول میکشه این دوران میدونم ادم ها باهم فرق دارن مثلا من خودم میخواستم سیگارو ترک کنم تقریبا   4 روز  وابستگی جسمی داشتم 1 ماهم شاید وابستگی روانی.....
امروز من واقعا حس کردم بی حال شدم دیشب 7 ساعت خوابیدم ولی امروز با اینکه کار بدنی قبل ظهر نکردم ظهر خیلی خسته بودم  انقدی که خوابیدم با اینکه عادت نداشتم احساس میکنم بدنم یه جوریه.... اینا تلقینه؟ یا اینطوری هست چون اون دوپامین این تو این چند روز کمتر ترشح شده تاثیر گذاشته ایا؟

سلام

طبق تجربه خودم خ ا بیشتر جنبه روحی داره تا جسمی. ینی فک میکنم باید انجامش بدم بدون اینکه از نظر جسمی لازم باشه. ولی از نظر من روزای پاکی فقط یه عدده. ینی هر روز باید فک کنی اولین روز پاکیه و فقط بگی واسه امروز تلاش میکنم پاک بمونم. اصلا نباید به روزای پاکیمون مغرور بشیم چون یه لحظه غفلت همه چیو خراب میکنه(خودم بعد از یکسال پاکی، شکستم)
خلاصه قرار نیس چیزی آسون بشه...ما هر روز باید واسه پاکیمون تلاش کنیم...آسون نمیشه ولی هر چی بگذره ما قوی تر میشیم و راه حل های بهتری واسه مقابله باهاش پیدا میکنیم
اوایل ترک یکم خب طول میکشه ک از نظر جسمی به حالت نرمال برگردیم. ولی نگران نباش خواب آلودگی و بی حالی این روزا بخاطر فصل بهاره بنظرم. کلا فقط خواب میچسبه
یکی از مواردی ک خیلی به من کمک کرده کنترل افکاره. نباید بزاری اون وسوسه تو رو کنترل کنه و باید تو نطفه خفش کنی
یادآوری حال مزخرف بعد خ ا هم خیلی کاربردیه
وقتی وسوسه میشم میگم خب بعدش ک چی...همون حال مزخرف اوندفعه
اینم یکم شعاریه ولی معجزه میکنه: با خدا دوست بشیم. باور کنیم ک خدا کنارمونه و ما تنها نیستیم. با خدا حرف بزن. خلاصه هر لحظه به یاد خدا باش
البته هممون این چیزا رو‌میدونیم. امیدوارم بتونیم به دونسته هامون عمل کنیم.
...You were there for me when no one else was

یه روز میاد که همه چی درست میشه
یا درست میشه یا تموم میشه مگه نه؟
(1398 فروردين 17، 19:42)ali mhm نوشته است: سلام به بچها با امروز 4 روزه که از پاکی من میگذره و اولین تلاش من بعد از ورود به کانونه امروز شروع یه سری افکار بود برام مثلا اینکه میتونی خودارضایی کنی ولی خوب پورنو نبین  و ازین فکرا ...... خوب منم مجبور شدم از خونه بزنم بیرون درسو ول کنم برم پیاده روی چقدر طول میکشه این دوران میدونم ادم ها باهم فرق دارن مثلا من خودم میخواستم سیگارو ترک کنم تقریبا   4 روز  وابستگی جسمی داشتم 1 ماهم شاید وابستگی روانی.....

داداش بالاخره شما داری عادت چند ساله رو کنار می ذاری
به نظر من اینها طبیعیه و چند هفته دیگه از بین می ره.

این روزها سعی کن توی درس به خودت فشار نیاری و وقتت رو با کارهایی که دوست داری پر کنی.
ورزش رو هم حتما توی برنامه ات قرار بده.

و سعی کن از احساس های منفی دوری کنی.

تو موفق می شی داداش که از این مرحله عبور کنی Khansariha (69)

خداحافظی

سپاس شده توسط
(1398 فروردين 17، 21:55)Jupiter نوشته است:

سلام

طبق تجربه خودم خ ا بیشتر جنبه روحی داره تا جسمی. ینی فک میکنم باید انجامش بدم بدون اینکه از نظر جسمی لازم باشه. ولی از نظر من روزای پاکی فقط یه عدده. ینی هر روز باید فک کنی اولین روز پاکیه و فقط بگی واسه امروز تلاش میکنم پاک بمونم. اصلا نباید به روزای پاکیمون مغرور بشیم چون یه لحظه غفلت همه چیو خراب میکنه(خودم بعد از یکسال پاکی، شکستم)
خلاصه قرار نیس چیزی آسون بشه...ما هر روز باید واسه پاکیمون تلاش کنیم...آسون نمیشه ولی هر چی بگذره ما قوی تر میشیم و راه حل های بهتری واسه مقابله باهاش پیدا میکنیم
اوایل ترک یکم خب طول میکشه ک از نظر جسمی به حالت نرمال برگردیم. ولی نگران نباش خواب آلودگی و بی حالی این روزا بخاطر فصل بهاره بنظرم. کلا فقط خواب میچسبه
یکی از مواردی ک خیلی به من کمک کرده کنترل افکاره. نباید بزاری اون وسوسه تو رو کنترل کنه و باید تو نطفه خفش کنی
یادآوری حال مزخرف بعد خ ا هم خیلی کاربردیه
وقتی وسوسه میشم میگم خب بعدش ک چی...همون حال مزخرف اوندفعه
اینم یکم شعاریه ولی معجزه میکنه: با خدا دوست بشیم. باور کنیم ک خدا کنارمونه و ما تنها نیستیم. با خدا حرف بزن. خلاصه هر لحظه به یاد خدا باش
البته هممون این چیزا رو‌میدونیم. امیدوارم بتونیم به دونسته هامون عمل کنیم.

سلام 
خیلی ممنون بایت راهنمایی های شما
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود ............... رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود 
 سپاس شده توسط
سلام دوستان 
من ۲۶سالمه ومدام این کارزشتو انجام میدم حتی همین الانم همینکاروکردم
خیلی اعصابم خرده از نظر روحی بهم ریختم ..حس میکنم خدادیگ نمیبخشتم چون هزار بارتوبه کردم امادوباره برگشتم :/
کمک کنید میخام ایندفه ب طور جدی بذارمش کنار
 سپاس شده توسط
(1398 فروردين 22، 0:18)ریحانه نوشته است: سلام دوستان 
من ۲۶سالمه ومدام این کارزشتو انجام میدم حتی همین الانم همینکاروکردم
خیلی اعصابم خرده از نظر روحی بهم ریختم ..حس میکنم خدادیگ نمیبخشتم چون هزار بارتوبه کردم امادوباره برگشتم :/
کمک کنید میخام ایندفه ب طور جدی بذارمش کنار

سلام.خوش اومدی Welcome (1)
تجربیات ترک رو بخون مفیدن .
ببین چی میشه که میری سراغ این کار ، دلیلش چیه

خدا مطمئن باش که می بخشه 128fs318181
هزار بار هم شکسته باشی توبه کنی می بخشه
این فکرها رو شیطان میاره تو ذهنت که بگی خدا دیگه منو نمی بخشه

تو مسابقات کانون شرکت کن
ورزش کن .. ورزش خیلی موثره  . هر موقع دیدی وسوسه داری چندتا حرکت پروانه بزن تا خسته خسته بشی یا اگه شرایطش هست بدو
وقت خالی نداشته باش..هرطور شده زمانت رو با فعالیت های مثبت پر کن
به هیچ وجه هم ناامید نباش
موفق باشی 53
و کن اللهم بعزتک لی فی کل الاحوال رئوفا
خدایا به عزتت سوگند با من در همه حال مهربان باش

53 دعای کمیل 53
 سپاس شده توسط
سلام
کسی هست؟
لطفا کمک کنید

سپاس شده توسط
(1398 فروردين 24، 7:16)پشتکار نوشته است: سلام
کسی هست؟
لطفا کمک کنید

اوضاع چطوره پشتکار جان؟

خداحافظی

سپاس شده توسط
سلام چطوری پشتکار جان؟
بهتری؟