امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1398 شهريور 5، 20:16)مرد مجاهد نوشته است: الان تو چه موقعیتی هستی عاشق زندگی عزیز؟

امشب تصمیم قاطع میگیریم که تحت هر شرایطی حتی یک قدم هم سمت کار متعفن و تهوع آور خودارضایی نمیریم ..

چی شد که اورژانسی شدی؟ عکسی چیزی به چشمت خورده؟

الان سریع برو آب سرد به دست و صورتت بزن و روی پاهات هم آب سرد بریز حرارت بدنت فروکش کنه ..
بعد بیا برامون بیشتر بگو

دیشب از یک خواب شروع شد...
امشب هم از اینستاگرام...
(1398 شهريور 5، 20:20)atrisa نوشته است:
(1398 شهريور 5، 20:13)عاشق زندگی نوشته است: دوستان حال من خیلی اوژانسیه...!!

تغییر وضعیت،دوری از هرنوع فیلتر شکن و برنامه های مجازی.
حتما برین دست و صورتتون و بشورین.برین بیرون از خونه پیاده روی.
فقط تورو خدا نشکنین !
آقا نشکنی ها من الان دادم زجر میکشم ک چرا شکستم و درگیر عوارض و اعصاب خردی بعد شکستم.
پس نشکن.

شما و دوستان عزیز فوق‌العاده‌اید
چقدر سریع جواب میدین 53
عاشق زندگی جان
همین لحظه اگه واقعا تصمیم بگیری که نری سراغش، واقعا نمیری!
بعد هم می بینی که همه این برانگیختگی ها به راحتی از بین میره و حال و احوالت هم توپ توپ.  Khansariha (69)

به توصیه دوستان عمل کن و بیا خبرهای خوب بهمون بده.   317
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1398 شهريور 5، 20:13)عاشق زندگی نوشته است: دوستان حال من خیلی اوژانسیه...!!

سلام داداش خوبم؛
از خدا کمک بخواه که فقط برای امروز رو پاک باشی تا فردا بشه.
بچه ها خیلی زیبا راهنماییت کردن.

تحت هر شرایطی باید از عواملش دور و دورتر بشی. حالا اینترنته ، گوشیه یا هر چیز دیگه ای...

منتظرتم فردا بیای بگی روز هفتم .. ان شا الله.
اقای عاشق فکر کن شکستی بعدش چ ؟؟
شدوع از نو:(الان ۶روز دارین اگر بشکنین میشه صفر و باید از نو شروع کنین تا دوباره برسین ب ۶ روز ولی اگر نشکنین ۶روز بعد میشین ۱۲روزو موفق تر هستین.
لذتش؟؟؟لعنتی فقط چند ثانیه هستش و بعدش حس بدگناه و بی حسی و ناراحتی و خجالت :(
اقا بلند شو زود تند سریع اینیستارو پاک کن و برو پیاده روی.برو تی وی ببین الان فیلم بی بی مریم میده.تنها نمون.
مرسی از آرمین مرسی از چکاوک مرسی از آتریسا مرسی از مرد مجاهد
مرسی از این‌همه روحیه‌ای که بهم دادین
همین‌جا آرزو می‌کنم به هرچی از خدا می‌خواهین برسین
حال من رو عوض کردین
به خاطر شماها هم شده می‌جنگم
انشالله نمیشکنین.
مواظب خودتون باشین.ما منتظر احوال خوبتون هستیم.
عاشق جان
مطمئنم پیروز میشی.  Khansariha (18)
ماشاءالله به تو قهرمان.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

ان شا الله با خبرهای خوبت ما رو خوشحال میکنی عاشق زندگی عزیز.

نقل قول: یه موزیکی رو خیلی دوست داشتم تو اینترنت سرچ کردم تا موزیک ویدیوش رو ببینم...موزیک ویدیو که تموم شد حالم بد شد..موزیک ویدیو های امروزه همشون یه پا پ.و.ر.ن هستن انقدر کارای عجیب غریب می کنن توش.. پا شدم یه تکونی به خودم دادم بعدشم میخوام برم یه دوش بگیرم حالم بهتر شه..میدونم که بهش غلبه می کنم و این همه پاکی رو به یه موزیک ویدیوی لعنتی حروم نمی کنم ...ولی خواستم بیام اینجا بنویسم تا روند خوب شدن حالم شدت بگیره.

سلام. داداش گلم منم مشکل پورن دارم و منظورت رو درک میکنم.
تا مدتی (حداقل سه ماه یا بیشتر؛ بستگی به فرد) باید از هر چیزی که میتونه ما رو یاد پورن بندازه تو پرهیز قرار بگیره.
این تجربه خیلی عالیه:

"اول تلویزیون، بعد پورن

لطفا درباره تلویزیون با من صحبت نکنید!
تلویزیون چیزی است که من، خیلی ساده، نمی‌توانم آن را نگاه کنم. این را اخیرا در بازیابی از شهوت در بهبودی متوجه آن شدم. حتی اگر انگیزه‌هایم خوب بودند – و حتی اگر برنامه‌هایی که می‌خواستم نگاه کنم، خوب بودند – اینجا تصاویر بیمارکننده زیادی (برای من) در آگهی‌های تلویزیونی وجود داشت.

بازگذاری ذهنم و ظهور شهوت
با نشستن جلوی تلویزیون بر روی مبل بزرگ و راحتم و بازگذاری راه ذهنم، متوجه شدم خودم را برای دریافت و قرارگیری هر چیز بیمارکننده‌ای در ذهنم،‌ آماده کرده‌ام. و این مرا در حالت نیاز به تماشاگری جنسی قرار می‌دهد. و اکنون یک عمل بی‌اختیار!!!

اخبار محرک‌هایی‌اند که آن‌ها را نیاز ندارم
و خبرهای تلویزیونی بدتر! خدای من! اخبار همیشه با محرک‌های فکری و تصویری بیشماری مرا پر می‌کند – و این تصویرها باعث بالارفتن فشار خونم می‌گردند، و سپس حس می‌کنم بیماری‌ام بسیار وخیم شده است.
اینجا دو گام بکار می‌رود، گام دوم: به قدرتی بزرگ‌تر از خودم نیاز دارم تا سلامت روان و عقل را به من بازگرداند. و، گام سوم: نیاز دارم خواسته‌ها و زندگی‌ام را به سمت خدایی که او را می‌فهمم، برگردانم – و نمی‌توانم تصور کنم خداوند مایل است ساعت‌ها زمان صرف تماشای آن تصاویر کنم.

خودداری امروز
بدین‌ترتیب، تنها برای امروز، تلویزیون نگاه نمی‌کنم. اکنون چند سالی است که تلویزیون ندیده‌ام، و نه صرفا در مدت اخیر بهبودی‌ام. و نگاه‌نکردن تلویزیون، اوقات زیادی برای انجام چیزها و کارهای دیگر (از جمله شرکت در خدمات) برایم ایجاد کرده است، که برایم بسیار سودمندتر و تاثیرگذارتر در بدست آوردن بازیابی‌ام (بهبودی‌ام) بوده است.

تجربه اعضا – هوشیار از سال ۲۰۱۴"

قابل ذکر هست که تلویزیون اونا همون رسیور ما هست 1
سلام دوستان، این جوری که شماها حمله می کنید به مریض اورژانسی، بیچاره فراری می شه که 4chsmu1
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

(1398 شهريور 6، 14:04)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: سلام دوستان، این جوری که شماها حمله می کنید به مریض اورژانسی، بیچاره فراری می شه که 4chsmu1

بده چنتا چنتا تلاش میکنیم نشکنه؟؟ Khansariha (58) 
چقدر ما خوبیم آخه 4chsmu1  
مریض بیچاره نمیدونه کدوم روش و پیش بگیره ک نشکنه Gigglesmile
میگم دیگه ساعت بندی اورژانس اینجا کاربرد داره ک یکی میاد و راه میده و تموم 53258zu2qvp1d9v
سلام دوستان گلم...
دیشب بخیر گذشت
دوستان گلم می‌خواستم یک موضوعی رو باهاتون مشورت کنم
من اغلب وقتی از یک موضوعی ناراحت بشم، حس خ/ا درونم به شدت زیاد میشه، با انجام این کار خودم رو آروم می‌کنم
شما هم مثل من هستید؟
چه راه حالی براش پیدا کردید؟
 سپاس شده توسط
عاشق جان یکی از مهم ترین دلایل خ.ا در خیلی ها تخلیه ی روحیه..ولی متاسفانه آدمو در غم بیشتری درگیر می کنه..باید برای حل مشکلات راه حل های دیگه ای پیدا کنی...توکل به خدا یا یه قدرت برتر که بهش معتقدی..مدیتیشن هم به نظرم خیلی خوبه. کلا باید سعی کنی تمرکزت از مشکلات رو بیاری روی اتفاقای خوب زندگیت.
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
سلام بر عاشق زندگی
سلام به دوست با اراده ای که با تلاشهای پاکش، زندگی رو هم عاشق خودش کرده ..

داداش جون درباره سوالت،
درست تحلیل کردی ..
بیشتر بچه های اینجا، اگر نگیم همه، همین ارتباط رو تجربه کردن؛

وقتی در دوره های ابتدایی ابتلا به عمل ناهنجار خودارضایی بودیم،
بیشتر دلیلمون برای انجام همچین کار زشتی، چشیدن لذتی بود که در فرآیندش وجود داشت؛ هر چند میدونستیم که بعدش هم رنج و اضطراب زیادی رو تحمل خواهیم کرد؛
اما به مروز که بیشتر به خودمون مسلط شدیم و فهمیدیم لذتش، لذت اصیلی نیست و از نظر جسمی از کار زشت خود ارضایی فاصله گرفتیم،
اون حالت شرطی شدگی ذهنمون نسبت به این کار کاملا از بین نرفت؛

انگار یه بدافزار در ذهن ما نصب شده بود که هر وقت دچار ناراحتی، عصبانیت یا استرس میشدیم،
بهمون پیشنهاد یا حتی فرمان میداد که بدو برو خ.ا. کن تا از این وضع بیرون بیای؛
یعنی خ.ا. رو مثل یک مسکن یا مخدّر پیشنهاد میداد؛
گاهی هم شاید دلیلش رسیدن به تسکین نبوده باشه،
بلکه ما دنبال فراموشی و انکار واقعیتها بودیم ..

بلکه ما تمایل پیدا کرده بودیم که با واقعیتها روبرو نشیم
و محیط رو اونجوری که ما دوست داریم باشه، ببینیم،
نه اونجوری که واقعا هست؛
به همین خاطر، به غار نمور و تاریک خود ارضایی میخزیدیم ..
چون اون جا جایی بود که
اولا با وجود اوردن یه مشکل بزرگتر، یعنی رنج ناشی از خودارضایی، مشکل واقعیمون رو به حاشیه میروندیم
و ثانیا توی اون غار، این حس موقت رو داشتیم که همه چیز دست خودمونه .. هر وقت بخواهیم میتونیم خودمون رو تحریک کنیم، هر چی بخواهیم میتونیم ببینیم، هر صفحه ای رو بخواهیم میتونیم باز کنیم .. از این سایت لجن به اون سایت کثافت بریم ... بین خوردن کثافت و مالیدن لجن به خودمون قدرت انتخاب داشتیم ..
این قدرت انتخاب، در کوتاه مدت، برامون حس لذت و اقتدار داشت .. دقیقا چیزی که در بیرون نداشتیمش .. چون کسی به حرف ما گوش نمیکرد .. چون اون طور که ما میخواستیم پیش نمیرفت کارها ..

خب .. تا اینجا، یه نوشته ای بود از یه دوست همدردت برای تو ..
تا برات بگه که درکت میکنیم ..
حالا درباره راهکارها ..
امیدوارم دوستای خوب و مهربونمون کمک بدن ..
منم در پست بعدی، راهکارهام رو بهت پیشنهاد میدم ..
انتخاب و پردازشش، با خودته .. این عاشق زندگی با اراده است، که باید برای زندگیش تصمیم بگیره و انتخاب کنه .. 302

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان