امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1398 بهمن 13، 21:49)123Sanaz123 نوشته است: 809197ps94ijjhwg
نزدیک بود همه چی خراب بشه
یه جورایی با تمام وجودم دلم میخواد بشکنم Tears

خب چرا فقط به لذتش فکر می‌کنید  شما به هرچی عسل بزنی شیرین میشه  یه لحظه فکر کنید که توبتون رو شکستید بعدش چی آخرش دوباره به همون حس پوچی می‌رسید و میگید همش الکی بود تهش هیچی نبود ولی اگه الآن یه کم مقاومت کنید این حالت که بره به خودتون افتخار میکنید که من تونستم  و هممون تجربه کردیم که این دوتا لذت از زمین تا آسمون با هم فرق دارن و کدومشون واقعین
[تصویر:  uVwrXF.png]
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 13، 21:58).... نوشته است:

خب چرا فقط به لذتش فکر می‌کنید  شما به هرچی عسل بزنی شیرین میشه  یه لحظه فکر کنید که توبتون رو شکستید بعدش چی آخرش دوباره به همون حس پوچی می‌رسید و میگید همش الکی بود تهش هیچی نبود ولی اگه الآن یه کم مقاومت کنید این حالت که بره به خودتون افتخار میکنید که من تونستم  و هممون تجربه کردیم که این دوتا لذت از زمین تا آسمون با هم فرق دارن و کدومشون واقعین

حق با شماست
Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
ولی من واسه خاطر خدا میخوام ترک کنم
نه برای حس خوبی که پیروزی داره
ولی یه چند وقتیه انگار خدا اصلا منو نمی بینه
باهاش قهرم
هر چی من حرف میزنم هیچی به هیچی 
اعصاب برام نمونده asabani
دیگه .نه توانش مونده نه انگیزه
ولی نمی دونم چرا بازم قبلش اومدم اینجا
Tears
اصلا نمی فهمم برای چی اینجا را ول نمی کنم برم
منو چه به این کارها آخه
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 13، 22:05)123Sanaz123 نوشته است:
(1398 بهمن 13، 21:58).... نوشته است:

حق با شماست
Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
ولی من واسه خاطر خدا میخوام ترک کنم
نه برای حس خوبی که پیروزی داره
ولی یه چند وقتیه انگار خدا اصلا منو نمی بینه
باهاش قهرم
هر چی من حرف میزنم هیچی به هیچی 
اعصاب برام نمونده asabani
دیگه .نه توانش مونده نه انگیزه
ولی نمی دونم چرا بازم قبلش اومدم اینجا
Tears
اصلا نمی فهمم برای چی اینجا را ول نمی کنم برم
منو چه به این کارها آخه

بنظرم الان کار شما مثل دختریه که بخاطر اینکه یه خواستگار مذهبی براش اومده و از پسره خوشش میاد چادری میشه و اولین بحث و دعوایی که بینشون رخ بده اون دختر دیگه دل و دماغ چادر سر کردنو نداره چون با خودش میگه واسه کی چادر سرم کنم دیگه،در صورتی که این قضیه باید اعتقاد خود آدم بشه،باید به درکی برسیم که بدونیم پوشش برای خودمون خوبه و برای کسی اینکارو نکنیم حتی برای خدا،مثلا خدا هیچ نیازی به نماز خوندن ما نداره چون اگر داشت بی نیاز بودنش زیر سوال میرفت،نماز هم برای خودمونه...
مشکل ما اینه که ضرر های خودارضایی رو درک نمیکنیم،فقط توی نت مینویسن چشم و ضعیف میکنه و این چرت و پرتا،درصورتی که تمام ابعاد زندگی آدمو تحت تاثیر خودش قرار میده،متاسفانه یه ذره هم که بنده از عوارضی که این عمل برای زندگی متاهلی و رابطه‌ی زناشوییمون در آینده داره (برای دوستی که گفتن نمیتونم ترک کنم و تا ازدواجم تحملش میکنم)مینویسم ادمین های گرامی ویرایش میکنن و کل جمله رو تبدیل میکنن به : در رابطه‌ی زناشوییتون «موفق نخواهید بود»
 سپاس شده توسط
ترجیح میدم فعالیتی نداشته باشم تا اینکه بخوام برای چند تا آدم بالغ اصطلاحات معمولی ای مثل پورنوگرافی رو بنویسم تصاویر و ویدئو های مستهجن و شیطانی و هولولولو
 سپاس شده توسط
آتریسا خانوم میشه بازی با متن منو برام توضیح بدین؟هیچکدوم از شما یه دلیل قانع کننده واسه اون خانوم نیاوردید که کانون رو ول نکنه،گفت اورژانستون بدردم نخورد و واکنش همه اینه که نا امید نشو دوباره شروع کن تو میتونی...همین؟اون آدم باید اگاه بشه و ریشه یابی کنه و راهکار بهش بدیم،انقد روحیه‌ش خرابه که اصلا واژه‌ی امید و درک نمیکنه که بخوایم با انگیزه‌ دادنای الکیمون دوباره شارژش کنیم، امیدواری لازمه‌ی موفقیت تو هرکاریه اما بدون آگاهی دیر یا زود آدم از پا میوفته...
این انجمن برای ترک خودارضاییه اما کاربراش خودارضایی رو مینویسن خ.ا
انقدر قبیحه؟همین قباحت دادنای بی مورد به اینجور مسائل باعث شده خیلیا بخوان خودارضایی رو ترک کنن اما ندونن باید از کی کمک بگیرن ندونن باید پای کدوم منبر بشینن و کدوم دوره شرکت کنن و از کدوم استاد کمک بگیرن،من نمیگم سند ۲۰۳۰ امضا کنیم از فردا همه ی اصطلاحات جنسی رو یاد بدیم به همدیگه...اما شما به سایت مس به طلا سر بزنی استاد زارع که یکی از تاپ ترین اساتیدی هستن که دوره هایی درمورد مسائل جنسی و ترک خودارضایی و پورنوگرافی دارن به وضوح این اصطلاحاتو بکار میبرن،یعنی ایشون شعورشون کمه؟نمیدونن که ممکنه یه نفر از رو کنجکاوی فیلماشو ببینه؟خب بخاطر این احتمال کلا در سایتشو تخته کنه که سو تفاهمی پیش نیاد،اصلا چرا درمورد مسائلی حرف میزنه که پدر و مادرا نمیتونن درموردش با بچه هاشون صحبت کنن؟خب حتما پدر مادرا یه چیزی میدونن که حرفی نمیزنن ازش،توی بحثی که درمورد ازدواج موقت هم بود گفتم بخاطر همینکه خیلیا تو کشور ما میترسیدن و میترسن اسم ازدواج موقت و بیارن که نکنه مردای متاهل چشم و گوششون باز بشه  و سو تفاهم بشه... الان جَوونا زنا رو ترجیه میدن به حلال شرعی(ببخشید گفتم زنا،ممکنه کسی ندونه زنا چیه و...)
 سپاس شده توسط
الان استاد رائفی پور توی سخنرانی هاشون از مشکلات جَوونا که حرف میزنن از کلمه‌ی خودارضایی استفاده میکنن و درموردش صحبت میکنن که چه بلایی داره سر زندگیا میاره تازه با کلی ملاحظه یه اشاره‌ی کلی بهش میکنه اما فکر میکنید همه تشویقش میکنن که دستت درد نکنه جرأت کردی درموردش صحبت کنی؟نه اتفاقا از اون قدیم ندیما تا یه نفر درمورد این مسائل حرف میزده میگفتن چرا این چرت و پرتارو گفتید بچمون اومده میپرسه فلان چیز ینی چی...بچه‌ی ما سرش به توپ بازی خودش گرم بود شما از راه به درش کردید،رسانه ها و ماهواره و اینترنت هرچقد که تونستن توانشونو گذاشتن که جامعه رو به فساد بکشن و ما گیر کردیم که اصلا مصحلت هست که درمورد این چیزا حرفی بزنیم یا نه،مصلحت هست به بقیه بگیم خودارضایی باعث پارافیلیا میشه و بگیم پارافیلیا چیه و آگاهشون کنیم یا نه؟اصلا چیکار داریم به این چیزا مردم سرشون به کار خودشونه چمیدونن خودارضایی چیه پارافیلیا چیه،چرا باعث بشیم چند نفر که نمیدونن کنجکاو بشن،اونایی هم که میدونن و درگیرشن یه جوری درستش کنن خودشون
 سپاس شده توسط
خیلیامون اگه تو دوره‌ی نوجوونی درمورد آسیب های خودارضایی بهمون میگفتن الان که ته خط رسیدیم و اینکار چند سال مارو از آرزو ها و اهدافمون دور نگه داشته و آسیب هاشو با گوشت و پوست و استخونمون درک کردیم فهمیدیم باید ترک کنیم و چجوری ترک کنیم

بهمون نگفتن ،چون اگه سر بحث و باز میکردن باید خیلی چیزارو توضیح میدادن و بی پرده از چیزایی صحبت میکردن که زشت و قبیح بنظر میاد...
 سپاس شده توسط
آقای محمد صادق
برادر یه نفس عمیق بکشید
4chsmu1

اینجا فقط میگه که چون آدماش حساس ترن و یه جورایی دائما وسوسه دارن 
الان تو راه ترک هستن
اگر یه سری کلمات را به صورت مستقیم نبینن بهتره
راسیاتش منم خودم همین مدلیم
وقتی فشار خیلی روم باش
حتی با دیدن کلمه های وسوسه انگیز اوضاعم بدتر میشه
فقط چون تو راه ترک هستم و فشار روم زیاده
و از شما خواهش مندم
آروم باشین یه ذره
Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
اومدم بگم پاکم
از همه ممنون
من تو کل زندگیم هر کاری کردن فقط واسه خاطر دل اونایی بوده که دوسشون داشتن
کلا این مدلی راحتم
تصمیم گیری با اونا
بین اونایی که دوسشون دارم اول خدا هست
بعد که اینجا این مدلی گفتم رفتم نماز خواندم
سر نماز گریه ام گرفت
کلی درد و دل کردم
خدایا ببخشید خیلی بد گفتم Khansariha (8) Tears
بازم به خاطر خدا ادامه میدمممممممممم Thankyou
 سپاس شده توسط
حــــــــــــیا  چیز خوبیه
حتی توی نوشتار   به نظرم اینو یادمون نره
به  عنوان کسی که  کاملا این کلمات رو خودم استفاده میکنم بدون هیچونه شرمی حتی جلوی جمع
باید بگم  ازین اینکه قبح اینچیزا اینجا هنوز نشکسته خیلی خوشم میاد  همچنان با  خ.ا   موافقم   وقتی کلمه اش حذف بشه روزیه که این عمل خودشم حذف شده

درضمن همین روحیه دادن هاست که بچه ها میان وگرنه شخصا اگه یکی به خود من بگه بالای چشمت ابرو دیگه اینورا پیدام نمیشه
فکر میکنم بقیه هم اگه خیلی بهشون گیر داده بشه کلا رد میدن
یا اگه نصیحت زیاد بشه  بازم نتیجه منفیه 53
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 10:20)Aurora نوشته است: حــــــــــــیا  چیز خوبیه
حتی توی نوشتار   به نظرم اینو یادمون نره
به  عنوان کسی که  کاملا این کلمات رو خودم استفاده میکنم بدون هیچونه شرمی حتی جلوی جمع
باید بگم  ازین اینکه قبح اینچیزا اینجا هنوز نشکسته خیلی خوشم میاد  همچنان با  خ.ا   موافقم   وقتی کلمه اش حذف بشه روزیه که این عمل خودشم حذف شده

درضمن همین روحیه دادن هاست که بچه ها میان وگرنه شخصا اگه یکی به خود من بگه بالای چشمت ابرو دیگه اینورا پیدام نمیشه
فکر میکنم بقیه هم اگه خیلی بهشون گیر داده بشه کلا رد میدن
یا اگه نصیحت زیاد بشه  بازم نتیجه منفیه 53

آره حیا چیز خوبیه ما نداریم به بزرگی خودتون ببخشید شما که دارید
 سپاس شده توسط
میگن وقتی کلمه‌ی خودارضایی حذف بشه یه روزی خودشم حذف میشه Khansariha (13)
اگه این کلمه رو حذف کرده بودن الان شما این کانون رو پیدا نمیکردید که به کمکش بخواید ترک کنید دوست عزیز،همچنان دست و پا میزدید توش
آتریسا خانوم اول اینو بگم که جمله‌ی آخرم تیکه نبود فقط یه شوخی بود نمیدونم چرا فک میکنید باهاتون دعوا دارم وقتی یذره بحث و جدی میکنم و تعارف تیکه پاره نمیکنم،ببخشید که بجای اینکه خودمو هم نظر باهاتون نشون بدم و همتون از این جنتلمن بودن خوشتون بیاد! سعی میکنم یه سری چیزارو به چالش بکشم که اینجوری گارد بگیرید...درسته حرف شما بحث ازدواج موقت رو هم من به حاشیه کشیدم،گفتن ازدواج نمیشه کرد خودارضایی هم خوب نیست یه راه پیشنهاد بدین،فقط به عنوان یه «نظر» گفتم که ازدواج موقت هم بوده برای راه سوم همین،که دوستان عزیزمون چون نمیخوان از حاشیه امن ذهنشون بیرون بیان یجوری گارد گرفتن که انگار میخوام دفتر ازدواج موقت باز کنم و به زور به این و اون مَحرمشون کنم
 سپاس شده توسط
شما دکتر بری بهت بگه چیپس و پفک نخور همونجا وسوسه میشی و میری چیپس و پفک بخری؟بعد میگی دکتر اسمشونو برد وسوسه شدم؟من بجای اینکه بگم زیر چشمتون سیاه میشه آسیبی رو برای اون خانوم توضیح دادم که یه عمر خودارضایی نکنن با این امید که وقتی ازدواج کنم دیگه خودارضایی نمیکنم و تموم میشه این اعتیاد،نمیشه همه چیزو انقد سر بسته بگیم که طرف مقابلمون هیچی ازش نفهمه که مبادا تحریک نشه،قرآن از قوم لوط حرف زده احتمال نداده آدمایی که اصلا به لواط فکر نکرده بودن کنجکاو بشن که برن سراغش؟
 سپاس شده توسط
جالبه که انقدر به عقاید اشتباه خودمون پافشاری میکنیم(با خودم بودم ناراحت نشین لطفا!)
به ساناز خانوم میگم باید ترک رو بخاطر خودتون انجام بدین،بازم میگن من برای عزیزانم و خدا انجامش میدم،دوست عزیز زمانی که شهوت به انسان غلبه میکنه ارتباط آدم با خدا قطع میشه،اونجاست که اگه دلیلی جز این نداشته باشی هیچ ایرادی توی این کار نمیبینی و میشکنی دوباره،معنوی ترین آدما هم یه وقتایی که ناامید و افسرده میشن ارتباطشون با خدا قطع و وصل میشه،اگه حرف من اشتباه بود خدا حق النفسی برای ما قائل نمیشد و میگفت فقط بخاطر من گناه نکنید...
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان