امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

دقیقا اینو نوشته اما دوستمون آهو خانوم الان به عنوان یه قائده ازش یاد کردن که چیز خیلی خوبیه بنظرشون...
مثل خیلی چیزا که توی اسلام حرام نیست اما عده‌ی کمی  از مذهبی ها خودشون رو اعلم تر از خدا میدونن و حرومش میکنن با چند تا دلیل پوچ
سردر سایت نوشته خودارضایی اما ایشون صلاح مارو بهتر میدونن

ریپلای نشد،ریپلای به حرف آتریسا خانوم که گفتن سردر سایت نوشته خودارضایی دلیلی نداره من بنویسم خ.ا
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 12:33)atrisa نوشته است: آقا صادق بحث اورژانس بحث کلماتی ک دیشب پست کردین هست: )
من واقعا بحث ازدواج موقت یادم نمیاد.اونجا هم تاپیک میزگرده و قطعا بحث و چالش ها هست.لطفا پست های مربوط ب ازدواج موقت و اونجا بنویسین ک ماهم جواب بدیم: )
کسی با شما درگیری نداره: )
پست های مربوط ب تاپیک میزگرو و انجا بفرستین تا همه بخونو نظر بدن ک ته بحث ک میخوایم جمع بندی کنیم و ب نتیجه برسیم نظرات طبقه بندی شده باشه و ما بهتر بتونیم ب نتیجه برسیم.
و من یادم نمیاد ک شما بحث و ب حاشیه کشیده باشین.چون اینم ی راه حل بود.
ب هرحال اینجا اسپم محسوب میشه .اورژانسه: )
هر نظری،اختلافی و بحثی در مورد بحث پیرامون ازدواج موقت و جواب سوال مربوطه دارین اونجا بگین 53258zu2qvp1d9v
53

بحثی دیگه راجبش ندارم الان مقایسه کردم فقط...
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 12:14)Sadegh_ra نوشته است: میگن وقتی کلمه‌ی خودارضایی حذف بشه یه روزی خودشم حذف میشه Khansariha (13)
اگه این کلمه رو حذف کرده بودن الان شما این کانون رو پیدا نمیکردید که به کمکش بخواید ترک کنید دوست عزیز،همچنان دست و پا میزدید توش

خیلی ها بودن که با شنیدن این اسم برای اولین بار نسبت بهش کنجکاو شدن و اتفاقی که نباید میفتاد افتاد
زمانیکه که این کلمه حذف بشه  زمانیه که خودشم حذف شده ( نه اینکه حذف میشه .. با دقت بخونید)   چون و وقتی این عمل حذف شده چه احتیاجیه از اسمش اسفاده بشه
فعل و فاعل. . . . اگر دقت بشه بد نیست
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 13:59)Aurora نوشته است:
(1398 بهمن 14، 12:14)Sadegh_ra نوشته است: میگن وقتی کلمه‌ی خودارضایی حذف بشه یه روزی خودشم حذف میشه Khansariha (13)
اگه این کلمه رو حذف کرده بودن الان شما این کانون رو پیدا نمیکردید که به کمکش بخواید ترک کنید دوست عزیز،همچنان دست و پا میزدید توش

خیلی ها بودن که با شنیدن این اسم برای اولین بار نسبت بهش کنجکاو شدن و اتفاقی که نباید میفتاد افتاد
زمانیکه که این کلمه حذف بشه  زمانیه که خودشم حذف شده ( نه اینکه حذف میشه .. با دقت بخونید)   چون و وقتی این عمل حذف شده چه احتیاجیه از اسمش اسفاده بشه
فعل و فاعل. . . . اگر دقت بشه بد نیست

شما غریزه رو انکار میکنید و همینجوری رو هوا آمار میدین که خیلیا فقط بخاطر شنیدن این کلمه رفتن سمتش،کدوم خیلیا؟اسم خودارضایی رو دیدن و یهو میل جنسی رو توی خودشون کشف کردن؟هیچ آموزشی درمورد این چیزا نباشه که خیلیای شما کنجکاو نشن؟
 سپاس شده توسط
با استدلال شما این سایت یکی از محرک ترین و مخرب ترین سایت هاست که ممکنه خیلی هارو به سمت خودارضایی بکشه چون همه جای سایت از خودارضایی صحبت شده که ممکنه باعث انحراف مردم بشه Hanghead
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 12:32)Sadegh_ra نوشته است: جالبه که انقدر به عقاید اشتباه خودمون پافشاری میکنیم(با خودم بودم ناراحت نشین لطفا!)
به ساناز خانوم میگم باید ترک رو بخاطر خودتون انجام بدین،بازم میگن من برای عزیزانم و خدا انجامش میدم،دوست عزیز زمانی که شهوت به انسان غلبه میکنه ارتباط آدم با خدا قطع میشه،اونجاست که اگه دلیلی جز این نداشته باشی هیچ ایرادی توی این کار نمیبینی و میشکنی دوباره،معنوی ترین آدما هم یه وقتایی که ناامید و افسرده میشن ارتباطشون با خدا قطع و وصل میشه،اگه حرف من اشتباه بود خدا حق النفسی برای ما قائل نمیشد و میگفت فقط بخاطر من گناه نکنید...

شایدم حق با شماست
واسه اینه که تو راه پاکی خیلی موفق نبودم
حقیقتا من عادت دارم واسه هر کاری وقت میزارم نتیجه اشو بگیرم
ولی واسه ترک نشده
بچهای اینجا هم خیلی خیلی بهم گفتن واسه خاطر خودت ترک کن
چشم سعی میکنم روش کار کنم
ممنونم Khansariha (8)
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 14:53)123Sanaz123 نوشته است:
(1398 بهمن 14، 12:32)Sadegh_ra نوشته است: جالبه که انقدر به عقاید اشتباه خودمون پافشاری میکنیم(با خودم بودم ناراحت نشین لطفا!)
به ساناز خانوم میگم باید ترک رو بخاطر خودتون انجام بدین،بازم میگن من برای عزیزانم و خدا انجامش میدم،دوست عزیز زمانی که شهوت به انسان غلبه میکنه ارتباط آدم با خدا قطع میشه،اونجاست که اگه دلیلی جز این نداشته باشی هیچ ایرادی توی این کار نمیبینی و میشکنی دوباره،معنوی ترین آدما هم یه وقتایی که ناامید و افسرده میشن ارتباطشون با خدا قطع و وصل میشه،اگه حرف من اشتباه بود خدا حق النفسی برای ما قائل نمیشد و میگفت فقط بخاطر من گناه نکنید...

شایدم حق با شماست
ولی واسه ترک نشده
ممنونم Khansariha (8)

خواهش میکنم،من از شما ممنونم که درک کردید قصدم کمک کردن بود نه زیر سوال بردن اعتقاد و طرز فکرتون... 1
 سپاس شده توسط
(1398 بهمن 14، 15:58)Sadegh_ra نوشته است:
(1398 بهمن 14، 14:53)123Sanaz123 نوشته است:

شایدم حق با شماست
ولی واسه ترک نشده
ممنونم Khansariha (8)

خواهش میکنم،من از شما ممنونم که درک کردید قصدم کمک کردن بود نه زیر سوال بردن اعتقاد و طرز فکرتون... 1
بی نهایت ممنونم
Thankyou
 سپاس شده توسط
با سلام

لطفا از ارسال مطلب خارج از موضوع تاپیک پرهیز کنید.
در صورت ادامه این روند مجبور هستیم که پست‌ها رو پاک کنیم. 303 

ممنون به خاطر همکاری 303
انما یتقبل الله من المتقین ...

خداحافظی

سپاس شده توسط
حالم خوب نیست ...
(1398 بهمن 15، 0:21)تـــواب نوشته است: حالم خوب نیست ...

ساعت ب وقت دهات ما ۱۲/۳۰ هستش و باد شدیدی میوزه.
ب خاطر شکست ها آدم بی حال میشه و کم انگیزه ولی خب شما چون تجربه ی ترک طولانی مدتم دارین باید آشنا باشین ب این حال.لطفا ی جا نشینین و تغییر وضعیت بدین.دست و صورتتون و با آب سرد بشورین.
میتونین نماز بخونین یا هم تی وی نگاه کنین.
چون اینجا اومدین یعنی دلتون نمیخواد بشکنین .پس تلاش کنین ک این اتفاق نیوفته: )
چرا نمیخوابین؟چشم هاتون و ببندین و بیخیال همه چ سعی کنین بخوابین.نمیشه؟
آقای تواب اون جمله پایین عکس پروفایلتون یه چند روزیه شده تنها جمله ای که بین من و خدا رد و بدل میشه
خدایا من یاغی نیستم

خدا داره به شما نگاه میکنه
خدا کاملا متوجه حال شما هست
میدونه دارین بخاطرش چه راه سختی را طی می کنید
مطمئنم کمکتون میکنه Khansariha (69)
من شدیدا دچار وسوسم این یکی دو روز.
از طرفی فقط ۱ روز دیگه باقی مونده تا ۲۰ روزم تموم شع.
دعام کنید لطفا
(1398 بهمن 16، 15:35)Nazy نوشته است: من شدیدا دچار وسوسم این یکی دو روز.
از طرفی فقط ۱ روز دیگه باقی مونده تا ۲۰ روزم تموم شع.
دعام کنید لطفا

طاقت بیار رفیییق
 سپاس شده توسط
حالم خیلی بده،دلم شکسته،دارم میمیرم از سردرد و ناراحتی
وسوسه و این چیزا نیست،نمیدونم اینجا اسپمه اعلامه داغون بودنی که بدلیل وسوسه و اینا نباشه یا نه...
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان