امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

امیرحسین الآن اورژانسی هستی؟17

الآن در چه حالی؟

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
علیک ســــــــــلام امیرحسین خان303
شما راتونو گم می کنید میگید یه سریم به اورژانس بزنم...17
شما که استاده پیچوندنه شیطونید....4fvfcja
[تصویر:  final%201.png]

[تصویر:  gv2wijl9ycr1oop6w.jpg]
پاکی یعنی تولد دوبــــــــــاره
ومـــــــــا
تو کانــــــــــون
دوباره متولد شدیـــــــــم...

دیگه که فکر کنم خیلی دیره بخوام جواب بدم 4fvfcja

حتما کله ی شیطونو حوابوندی 4fvfcja

موفق باشیییییییییییییی Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام

الکس من هستم

چی شده داداشم؟
هیچی ...
از چی نا امید شدی؟
هیچی ...
خوب داداش گل

قبول دارم ... ناراحتی داره

اما قبول ندارم که نا امیدی داشته باشه ...

تو باز هم میتونی شروع کنی ... Smiley-face-thumb

خدا بسیار مهربونه ...

نشنیدی میگن از رحمت خدا نا امید شدن گناهه ...

این ماهی که تازه واردش شدیم ماه استغفاره ... ماهی که باید از خدا بخوایم که ما رو ببخشه به خاطر گذشته

تازه 2 ماه دیگه ماه رمضانه ...

اینا چه معنی داره؟

یعنی خدا کلی راه قرار داده واسه بندش ...

که هر موقع که خطایی ازش سر زد بتونه برگرده ...
هیچی ...
نمیدونم تا چه حد با حکمت موافقی ... خودم هم خیلی متاسفانه ایمان ندارم بهش ... چون آدم سطحی نگری هستم 1276746pa51mbeg8j

ولی حکمت خدا یه حقیقته ... Smiley-face-thumb

خود خدا میگه که بعضی چیزا رو که به نظرتون براتون خوب هست رو بهتون نمیدم چون به مصلحت شماست ...
هیچی ...
اگه خونه داری .... خیلیا ازش محرومن

اگه پدر مادر بالا سرته .... خیلیا از بدو تولد ندارن

اگه سلامتی داری .... خیلیا آرزوشون خوردن یه دونه برنجه

اگه ...

الکس جان اینا شکر نداره؟
هیچی ...
عزیز خودت میگی که ...

همه مشکل داریم ... خود من که الان دارم این حرفا رو میزنم باور کن خیلی وقتا بخودم گفتم که من بد بخت ترین آدم تو دنیام ... ولی چن روزی نگذشته که از خودم گرفتارتر دیدم و حرفمو پس گرفتم ...

شاید این شعر بی ارتباط با حرفامون نباشه

هر که در این بزم مقربتر است / جام بلا بیشترش میدهند
هیچی ...
بدبختانه نگاه مادی ما فهم این قضیه رو سخت میکنه و اگه دلیلشو بگم حتما به عنوان شعار تلقی میشه ...

پس بیخیال

شبت خوش ... البته نزدیک اذانه
هیچی ...
سلام آقا الکس
من در مقامی نیستم که بخوام فتوا بدم.انچه که میگم نظر شخصی من هست و میتونه غلط باش.
من هم نمیتونم درک کنم چرا خدا باید کسی رو بیشتر دوست داره بیشتر بجزونه!!
پس قبول ندارم که این قانون خدا باشه.اما به یه چیز اعتقاد دارم :اینکه خدا از هر بنده اش در حد خودش امتحان میکنه تا ببینه واقعا در چه حدی از ایمانه ولی نمیاد امتحان امام حسین رو از من بگیره یا اگه گرفت از من همون انتظار رو داشته باشه.[تصویر:  g.gif]
ببین داداش خوبم،همونطور که میگن شتر سواری دولا دولا نمیشه،ایمان هم نصفه نیمه نمیشه.من اگه به خدا ایمان دارم باید به همه حرفهاش ایمان داشته باشم نه از هر جا خوشم اومد قبول کنم و اونهایی که خوشایندم نیست رد و انکار کنم.
خدا خودش گفته من به بنده ام در حد توانش امتحان میفرستم امااااااااااااااا یادمون نره گاهی هم ماها خودمون هر کار عشقمون میکشه انجام میدیم بعد وقتی به مشکل خوردیم دعواشو با خدا داریم.این دیگه انصاف نیست که داداش خوبمم.
یادمه زمانیکه خودم توی مشکل بزرگی افتاده بودم تا مدتها از خدا گلایه داشتم که چرا گذاشت اون راه رو برم
بعد به خودم گفتم آنا؟روزهایی که خوش خوشانت بود هم اینو میگفتی؟خدا از اول گفت از او راه نباید رفت ،رفتی که هیچ،حالا طلبکار هم همستی؟!!
داداش الکس اگه ما توی زندگی تلاش نکنیم آیا باید از خدا گلایه کنیم که چرا مشکلات داریم؟
باور نمیکنم ماها تلاش بکنیم و از اول توکل هم بکنیم و خدا جواب نده و کارمونو راه نندازه.
مگه اینکه یه شبه و بی تلاش از خدا توقع داشته باشیم که نه عاقلانه است نه عملی.
در مورد شکستنتون هم ،داداش خوبم ما اینجا هستیم که تلاش کنیم،بجنگیم،نه اینکه یه دفعه برنده باشیم.سرما خوردگی ساده هم میگیریم باید یه مدت مبارزه کنیم تا خوب بشیم چه برسه به این مشکل که یک عادت طولانی بوده!
دیگه اینکه یادمون نره خدا گفته " مکر شیطان ناچیزه"
پس از پسش میتونیم بر بیایم،یه مدت تلاش و دلسرد نشدن میخواد.
شمایی که اینقدر انسان بزرگی هستید که شکستتون اینقدر روتون اثر میذاره حیف نیست دم از نا امیدی بزنید؟!
داداش خوبم امشب ، لیلةالرغائب هست(شب آرزوها)
دعاها بیشتر استجابت میشه اونم توی ماه رجب که تازه شروع شده و حضرت محمد گفتن برکات خدا در این ماه به بنده ها نازل میشه.
امشب رو از دست ندید داداش خوبم.
یا علی بگید و دوباره شروع کنید،همه چیز رو،هم پاکی رو،هم زندگی درست و پر تلاشو.
منم براتون دعا میکنم.[تصویر:  3.gif]
ومن الله التوفیق.[تصویر:  8.gif]
داداش الکس یه مورد دیگه هم اینکه یه کم بیشتر حواسمون به کلاممون باشه.میدونم ناراحت هستید و از خدا انتظار داشتید و گلایه دارید
و به نظرم خیلی خوبه یه نفر اینقدر خواسته اش و انتظارش از خدا زیاد باشه(از پروردگار بزرگمون نباید هم کم انتظار داشت)
اماااااااااااااااااااااااااااااا
مواظب ادب کلاممون هم باشیم و حتی در اوج نا امیدی و ناراحتی هم یادمون نره داریم از پروردگار حرف میزنیم .کسی که حرمتش واجبه.
انسانهایی مثل شما معمولا به انسانهای بزرگی تبدیل میشن (چون دنبال علت و معنی و دلیل هرکاری میرن و درک میکنن و بعد ایمان میارن به حکمت خدا) پس طوری حرف نزنیم که اون روز کذایی شرمنده حضرت حق بشید.
یا علی53
[تصویر:  nasimhayat.png]
برای ایستادگی در برابر تحریک چه کار باید کنم؟؟
چند دقیقه پیش تحریک داشت اذیتم می کرد.

یهو یاد مرگ و لحظه جون دادن افتادم.TearsTears
[تصویر:  3603a504c71.png]

نوبهارم کن، نوبهارم
آقا سعید خوبید؟؟

سریع جاتونو عوض کنید...یه لیوان آب بخورید...دکر خدا یادتون نره

استغفرالله ربی و اتوب الیه
یا عباس
سعید جان به نظرم یاد بعد از تحریک بیافتی خیلی میتونه کمکت کنه ...Smiley-face-thumb

منظورم اینه که به مصیبت های بعد از تحریک فک کنی ... این کار با تمرین مستمر شدنیه ... همیشه به خودت مشکلات بعد از اون کار رو گوشزد کن Smiley-face-thumb

در ضمن اگه در نظر داشته باشی که بعد از گفتن یه نه میتونی چقدر آرامش پیدا کنی و به کارهات برسی که دیگه نور علی نور میشه ...317

حالا حالت چطوره؟

اوضاع خوبه؟
هیچی ...
سلام بچه ها
راستش من الآن حالم خوبه ولی اشتباهی که کردم این بود که
باید دیروز این پستو میدادم.خوب حالا پیشگیری بهتر از درمانه.
ببینید من دیروز که برای امتحان میرفتم حالم خوب بود و تو مسابقت هم روز آخرم بود وقرار بود اگه اون روز پاک باشم برم 20 روزه.
اما وقتی از امتحان برگشتم چون امتحانو اون جوری که میخواستم ندادم واقعا عصبی شدم دیگه برام هیچی مهم نبود آخه امتحانات نهایی بود و واقعا میخواستم 20 بگیرم که نشد.و وقتی هم برگشتم خونه حالم خیلی بد بود انگار یه چیز بزرگو از دست داده بودم .تو همین موقع هم برای اینکه خودمو آروم کنم به طو کاملا غریزی به سمت خود ارضایی رفتم.خوب حالا خواستم بدونم که اگه احتمالا دفعات بعدی این مسئله پیش اومد (که امیدوارم نیاد) باید چطوری خودمو آروم کنم؟
فکر کنم مشکل خیلی از بچه ها باشه.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان