امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

آنلي خانوم چي شده؟!
چرا انقدر وخيم؟!42..پاشيد از پاي سيستم خوب
يه آب خنكي،يه جنب و جوشي،كتاب،موسيقي..بعد هر كارى داريد ادامه بديد.
يا اينكه بريد شاد شاد شاد يه كم بخنديد..1
خودتون ميتونيد به داد خودتون برسيد بدون شك..cheshmak
يادتون باشه كه پاكي چه حس خوبيي داره و پشيمونى چه حس بدي..1
راهكار الهي ترك

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

-->چون نفس را مشغول نكني،وي تورا به بازي ميگيرد<--
--->كار را بر نفست سخت گردان<---
(تو دهني به نفس با نه گفتن به تمايلات حتي حلال)
[تصویر:  05_blue.png]
(1392 دي 26، 10:47) only نوشته است: salam
eky beh dadam bereseh
komak mekham
lotfan sare

خانم انلی سلام ،پاشید اگه خونتون حیات داره برید بیرون یا تو بالکون ،ایوون ،جاتون عوض کنبد و فکرتون را به چیزای دیگه مشغول کنید.دست شویی برید و  با آب سرد خودتون رو بشورید،زشت بود ولی باید میگفتم شبکه سه هم فیلم قشنگی گذاشته، اصا برید اونا ببینید
سلام
چی شده
به این روزا قشنگ که جشن و عید نگاه کن
دلت میاد بهمش بزنی
میدونی که چه حس بدی بعدش میاد و همه روزتو خراب میکنه
به عذاب وجدان اعصاب خوردیش نمی ارزه هااااااااااااااااااا
پاشو برو تو جمع ، دست و صورتت را بشور
پاشوووووووووووووو

من از خدا خواستم که پلیدی های مرا بزداید
خدا گفت : نه
آنها برای این در تو نیستند که من آنها را بزدایم .بلکه آنها برای این در تو هستند که تو در برابرشان پایداری کنی

[تصویر:  final%201.png]
[تصویر:  ec51f6eb240f.png]
Wink 
baba moshkeleh man cheze degast.
daste hamegi dard nakoneh
دوباره به روزای اوجم بر میگردم
[تصویر:  6mdh_11.png]

ﺩﯾﮕﻪ ﺩﻟﻢ ﻧﻪ ﭘﻮﻝ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻧﻪ ﺁﻏﻮﺵ ﻧﻪ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﻪ ﺣﺘﯽ ﺁﯾـــــــــــﻨﺪﻩ .... ﺩﻟﻢ ..... . . . . . . . . . . ﺑﭽـــــــــــــــــــﮕﯿ ﻤﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ! ﺧﻮﻧﻪ ﺳﺎﺣﻠﯽ ﺑﺎ ﺁﺗﯿﺶ ! ﭘﺎﻫﺎﯼ ﺷﻨــــــــــــﯽ ﺩﺳﺘﺎﯼ ﮐﺎﮐﺎﺋﻮﯾﯽ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻼﻝ ﻣﯿﺨﻮﺭﻡ ﮐـــــــﻞ ﺻﻮﺭﺗﻢ ﺯﻏﺎﻟﯽ ﺷﻪ ! 100 ﺑﺎﺭ ﯾﻪ ﺳﺮﺳﺮﻩ ﯼ 1 ﻣﺘﺮﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﻡ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺸﻢ ! ﭼﺎﯾﯽ ﺭﻭ ﺑﺎ 10 ﺗﺎ ﻗﻨﺪ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺑﺴﺘﻨﯽ ﻭ ﭘﻔﮏ ﻭ ﻟﻮﺍﺷﮑﻮ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺨﻮﺭﻡ ! ﺳﺮﭼﯿﺰﺍﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺍﻧﻘﺪ ﺑـــــــــــــــﺨﻨﺪﻡ ﺑﯿﺎﻓﺘﻢ ﮐﻒ ﺍﺗﺎﻕ ! ﺑﺎ ﺧﻂ ﻟﺐ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺑﺮﺍ ﺧﻮﺩﻡ ﺳﯿﺒﯿﻞ ﺑﮑﺸﻢ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﻣﺚ ﺑﭽﮕﯿﺎ ﺑﻮﯼ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﺣﺎﻟﻤﻮ ﺑﺪ ﮐﻨﻪ ... ﺁﺩﺍﻣﺲ ﺑﭽﺴﺒﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﮐﻼﺳﺎ ! ﻋﯿﺪﯾﺎﻣﻮ ﺑﺮﯾﺰﻡ ﺗﻮ ﺍﻭﻥ ﻗﻠﮏ ﭼﻮﺑـــــﯿﻪ !ﻣﻮﺭﭼﻪ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﮑﺸﻢ !ﻏﺮﻭﺑﺎﯼ ﺟــــــــــــــــــﻤﻌﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻨﺘﻈﺮ "ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺘﺎ" ﺑﺎﺷﻢ ﻭ ﺗﺎ ﺷﺐ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺎ ﭘﻠﯽ ﺍﺳﺘﯿﺸﻨﻢ ﺑﮑﺸﻢ !ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮐﻪ نماز ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﺮﻡ ﺟﻠﻮﺵ ﺍﻧــــــﻘﺪ ﺍﺩﺍ ﺩﺭﺑﯿﺎﺭﻡ ﺗﺎ ﺑﺨﻨﺪﻩ ﻧﻤﺎﺯﺷﻮ ﺑﺸﮑﻨﻪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﻓـــــﺮﺍﺭ ﮐﻨﻢ ... ^_^ . . . ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﻢ ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺁﺭﺯﻭ ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﻢ! ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺁﺩﻡ ﺑﺰﺭﮔﺎ ﺧﯿـــــــــــــــﻠﯽ ﺳﺮﺩ ﻭ ﺗﻨﻬﺎﺱ ! ﺩﺭﮔﯿﺮ ﻗﻠﺐ ﻭ !.... ﺍﻩ!
-------------------------------------------------------
*** ز دست و ديده و دل هر سه فرياد ***
-------------------------------------------------------
گاهی وقت ها دلم واسه خودم تنگ میشه
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید؛ دنیا به  لــبـــخـــنـــد و خوبی های شما نیاز داره
یه روز خوب میاد؛ اینو می دونم
در پناه حق
یا علی
535353
[تصویر:  nasimhayat.png]
(1392 دي 25، 23:22)omid farda نوشته است: پس شما نياز به كار پايه اي داريد..
اون لينكهايي كه اول كار يا توي ١٠روزه معرفي شدن واقعا مفيدنا..
شايد شما يكم بايد تو كانون بچرخي ببيني واسه چي ميخوايد ترك كنيد..هوم؟! (شايدم انجام داديد،ولي يكم يادآوري هم خوب باشه دوباره!؟)
واسه خ.ا: اينجا و اينجا
واسه سايتهاي اونجوري: اينجا
و اينجا هم ميتونىد جواب اين سوالو از درون خودتون بكشيد بيرون!

--نكته ي خوبي گفتيد،و اصل كار هم همينه،دقيقا بايد همين تمايلرو از بين ببريد،تا وقتي كه اين تمايله باشه،حتي يك ذره،نميشه ترك رو به جايي رسوند!
متوجه منظورم از تمایل شدید؟تمایل به خ.ا نیستها.اون تمایل باعث این میشه.از بچگی هم وصله بهم
bahar 23cheshmak
(1392 دي 26، 15:36)bahar23 نوشته است:
(1392 دي 25، 23:22)omid farda نوشته است: پس شما نياز به كار پايه اي داريد..
اون لينكهايي كه اول كار يا توي ١٠روزه معرفي شدن واقعا مفيدنا..
شايد شما يكم بايد تو كانون بچرخي ببيني واسه چي ميخوايد ترك كنيد..هوم؟! (شايدم انجام داديد،ولي يكم يادآوري هم خوب باشه دوباره!؟)
واسه خ.ا: اينجا و اينجا
واسه سايتهاي اونجوري: اينجا
و اينجا هم ميتونىد جواب اين سوالو از درون خودتون بكشيد بيرون!

--نكته ي خوبي گفتيد،و اصل كار هم همينه،دقيقا بايد همين تمايلرو از بين ببريد،تا وقتي كه اين تمايله باشه،حتي يك ذره،نميشه ترك رو به جايي رسوند!
متوجه منظورم از تمایل شدید؟تمایل به خ.ا نیستها.اون تمایل باعث این میشه.از بچگی هم وصله بهم
فک کنم آبجی بهترین کار اینه که با آبجی‌‌های دیگه توی تاپیک‌های دخترونه صحبت کنید. قطعا کسایی هستن که تجربیاتشون و دانششون به درد شما بخوره. 4fvfcja
مسئله این نیست که چقدر می‌تونی مشت بزنی؛
مسئله اینکه چقدر می‌تونی مشت بخوری و باز ادامه بدی.
چقدر زمین بخوری و باز پاشی وایسی.
آدم اینجوری برنده میشه!

چقدر جديداً عجيب شده اورژانس..42
معما طرح ميكنن دوستان..42 بعد ما اول بايد معما حل كنيم بعد بيمار رو درمان كنيم42
آره منم نظر داداش آرشام رو دارم..42
به نظرم هركي مياد اينجا بگه ناحيه جراحتش كجاست!53258zu2qvp1d9v
الان اسپمه؟؟!..خوب براي رفع اسپم..
اگرر اورژانسي شدييد يادتوون باشهه پاكي چه حسسس خوووووبييييهههه317varzeshKhansariha (48)317174fvfcja
راهكار الهي ترك

أَلَمْ نَشْرَحْ لَکَ صَدْرَکَ ﴿١﴾ وَوَضَعْنَا عَنْکَ وِزْرَکَ ﴿٢﴾ الَّذِی أَنْقَضَ ظَهْرَکَ ﴿٣﴾ وَرَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ ﴿٤﴾ فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٥﴾
 إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا ﴿٦﴾ فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ﴿٧﴾ وَإِلَى رَبِّکَ فَارْغَبْ ﴿٨﴾

چرخه:
پس چون فراغت يافتي،[در طاعت] بكوش(٧) و با اشتياق بسوي پروردگارت روي آور(٨) -->آيا كار را بر تو راحت نكرديم؟(١-٢-٣-٤-٥-٦)

الان من خودم كمك ميخوام!!!
خوب پستهاى خودمو ميخونم!!42
يعني عجبا!!
راهكار الهي ترك

چرخه:

آقا امید چی شده؟

سریع برید تو جمع خوانواده clapping

به قول یکی اگه اولش به فکر آخرش نیوفتی آخرش به فکر اولش میوفتی

چی گفتم!17
عجب جمله اى بووودد174fvfcja..بههله من نبايددد...22:smiley-yell:..اصلا فكر كردن به آخرش هم محاله:smiley-yell:
اشتباهي شده..حالا نكات كانون رو دارم ميخونم..
الان مشكل اينه كه همه فكر ميكنن من دارم فيزيك ميخونم (و خودم هم باورم شده!22)
راهكار الهي ترك

چرخه:

سلام

اگه حالت خوب نیست برو توجمع بشین کنارشون درس بخون چیزی نمیشه

کار خوبی کردی اومدی اورژانس

نظر من اینه که برو پیش خانواده کنارشون درس بخون هم جلوی تحریک و شکست رو گرفتی و هم درس خوندی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

امید فردا خوبین؟
اوضاع رو به راهه؟
خوشا باران و وصف بی مثالش
بله بله..خووبم..
و دارم بالاخره عين آدم فيزيك ميخونم4chsmu1
ممنون از سنا خانوم،داداش عليرضا و باران خانوم..3031276746pa51mbeg8j
317clapping
راهكار الهي ترك

چرخه:

سلااااااااااام بر همگی من دوباره اومدم.[تصویر:  Laie_22.gif]چند روز حالم گرفته بود از شکست چون خیلی داشتم خوب پیش میرفتم و یهو ...اونجوری شد.[تصویر:  q.gif]
از همه همه دوستان ممنون و متشکرم.چون حرفهایی که بهم زدن باعث شد حس کنم یه خانواده دیگه ایجا دارم[تصویر:  ehteram.gif].حتی حرفای تنبیهی برام شیرین بود.[تصویر:  empathy2.gif]چون دلسوزانه بود .همه اینجا خواهر برادریم.این خیلی خوبههههه.عالیهههههههه.[تصویر:  p.gif]ممنون از همتون.من از امروز دوباره شروع کردم.با انرژی و توکل به خدا.

برام دعا کنید.[تصویر:  63.gif]
bahar 23cheshmak
بارک الله به هر دوتون
برای منم دعا کنین

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان