امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1394 مرداد 26، 1:26)HD-HADI نوشته است: سلام من الان دو هفته ترک کردم ولی علایم انجام خودارضایی از دیروز شروع شده و مغز منو درگیر کرده داره دیوونم میکنه فعلا دارم مقاومت میکنم ولی حالم خرابه 20
سلام همسفر Khansariha (18)
دو هفته ترک خیلی عالیه

سعی کن وقتت را پر کنی انچنان که خودت دوست داری

زمان هایی این چنین خوبه که کارهایی را انجام بدیم که دوستشون داریم اهنگی گوش بدیم فیلمی ببینیم ، بریم بیرون گشتی بزنیم و هر کاری که مورد علاقه ماست.

به مقاومتت ادامه بده داداش و خودت را دست کم نگیر 128fs318181
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

ببخشید از اونجایی که اینجا اورژانس هست شاید الان برای کسی واقعا لحظه‌ی حساسی باشه، وقت مقدمه چینی ندارم.
شمایی که الان به اینجا پناه آوردی با امید اینکه یه چیزی از گناه منصرفت کنه؛ ببین چی میگم، شوخی نگیر-الکی نگیر-سرسریش نگیر. صحبت زندگی‌ایه که تمومی نداره. می‌فهمی؟ تمومی نداره؟
نمیگم برای چند دقیقه گناه قراره هزارسال توی آتیش بسوزی...این واقعا منطقیی نیست ولی مطمئن باش حتی اگر اون دنیا بگن 7 دقیقه خودار**** کرده بودی حالا هم 7 دقیقه توی آتیش بسوز، اون هفت دقیقه خودش برات هزار سال میشه. البته بعیده حتی اینطور باشه. چون تو فقط خودار**** نکردی، از فرمان خدا سرپیچی کردی-از هوی نفست پیروی کردی-به حرف شیطون که دشمن آشکارت گوش کردی-از اینکه خدا داره می‌بینتت شرم نکردی-مرتکب حق‌النفس شدی، چون خودار**** برای جسم ضرر داره-و درآخر از نعمت تفکر و اندیشیدن که خدا در اختیارت قرار داده استفاده نکردی.
که این‌ها همه تقریبا با هم درآمیخته هست.

اولین کاری که میکنی اینه که از روی لبه‌ی مرز یه قدم بیایی این طرف تر. چند بار بگو:« خودار**** می‌کنم، ولی الان نه.»
بعد بگو:« لاحول و لاقوة الا بالله العلی العظیم (هیچ حركت و نیرو و قدرتی نیست مگر به وسیله خدای بلند مرتبه و بزرگ)».
بگو:« لا اله الا الله ».
اگر تنهایی بدون وقفه پاشو برو پیش دیگران، اگر نمی‌تونی که تقوا پیشه کن.
چند لحظه
چند لحظه
چند لحظه
چند لحظه
چند لحظه لذت، به بهای چی؟
ببین مهم ترین کاری که میکنی اینه که اصلا توی این لحظه‌ی حیاتی خیال‌های وسوسه انگیز رو توی ذهنت تصور نکن، نکن. با اینکار بدون اینکه بفهمی یک لحظه می‌بینی دستت رو بردی پایین و...
یک نگاه به دستت بکن، ببین چقدر ظریفه. چقدر با ظرافت ساخته شده...قراره بره توی خاک؛ توی قبر. قراره پوسیده بشه...تو می‌میری. این‌ رو همین الان تصور کن اونطوری که حس کنی واقعا یک لحظه داری صحنه‌ی وارد کردنت تو قبرت رو می‌بینی.
الان انقدر حالت بده و هرلحظه ممکنه گناه کنی، اگر الان بتونی مقاومت کنی مطمئن باش که دو ساعت دیگه اصلا اینطور نیستی. برو ورزش کن اگر نمی‌تونی یا الان دیروقته، برو بی‌سر و صدا یه سرگرمی بردار بیار مثلا کتاب. حتی برو دفترچه راهنمای یخچال رو بردار بخون ولی بی کار نشین یا نخواب سر جات. بهترین چیزی که توی موقعیت تو میشه خوند قرآنه. سوره‌ی لقمان یا واقعه رو بخون.

قبلش اینا رو ببین:

[img][تصویر:  do.php?imgf=740653-OENCJeJP.jpg][/img]

[img][تصویر:  60lfmj7f2u0o_t.jpg][/img]

[img][تصویر:  lavkavqfyrzf_t.jpg]<br />[/img]

[img][تصویر:  p7j8ltkwc8g0_t.jpg][/img]

[img][تصویر:  02p7ils1o78t_t.jpg][/img]
[تصویر:  nasimhayat.png]
از دست این خ.ا به کی پناه ببریم چشم چرونی کنار میزاریم نمیشه جدیدا بدون تحریک خ.ا میکنم رو عادت چکار کنم تو رو خدا یکی کمک کنه 
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
دوستان من حوصله ام سر رفته و دارم به راه خطا می روم چی کار کنم؟ 23
(1394 مرداد 31، 13:51)رهایی یافته نوشته است: دوستان من حوصله ام سر رفته و دارم به راه خطا می روم چی کار کنم؟ 23

بلند شو برو وضو بگیر بیا سر سجاده بگو خدا من از دست شیطون فرار کردم ، راهم بده 

من به خاطر تو از اون گناه خانمان سوز فاصله می گیرم کمکم کن 

بلند شو برادر یه یا علی بگو  128fs318181
سلام اقا عبدالله
شما که خیلی خوب پیش میرفتین
مشکلی پیش اومده مگه؟

وضعیت قرمز :ooya:
1276746pa51mbeg8j
همیشه آقای سعادت یا بقیه آقایون بودن این موقع ها که کمکتون کنن...

اما امشب نبودن!!

منم خیلی دیر اومدم...
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
من حالم اورژانسیه چی کار کنم؟ 20
سلام داداش اگه تنهایی سه تا صلوات بفرس و از خونه بزن بیرون
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
.

کجایی از حالت حتما به ما خبر بده

.
.
.

خوبم ولی حوصلم سر رفته . varzesh
سلام
یه کاری شروع کنین
جلو چشم خانواده باشید

(1394 شهريور 4، 15:44)رهایی یافته نوشته است: خوبم ولی حوصلم سر رفته . varzesh

کلا وقتی حوصله نداری از این شکلک استفاده میکنی نه؟ Vamonde
خانواده برات خریدن اون سیستم خفنی که گفتی؟
و خدا رو شکر ک خوبی
دوست عزیزم حوصله ات بیش از حد سر میره ها
مواظبش باش
کتابی بخون
فعالیتی بکن
اصلا بگو ببینم شما شاغل هستی نیستی چ جوریاس اوضاع؟
چند سالت هست؟
درس مرس چ خبر؟
[تصویر:  15624161_425888184424770_624179248140753...%3D%3D.2.c]
برای یافتن چیزی
باید به جستجوی آنچه نیست، بروی...
53

[تصویر:  Untitled.png]
(1394 شهريور 4، 15:44)رهایی یافته نوشته است: خوبم ولی حوصلم سر رفته . varzesh

رفتی بیرون؟تنهایی؟

.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان