امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1395 فروردين 12، 23:14)vojdan bidar نوشته است: الان من عصبانی ام باید چیکار کنم؟!

من وقتی خیلی خیلی عصبانی ام گریه میکنم. برید هرچی که دلتون میخوادو فریاد بزنید رو کاغذ بنویسید. درشت درشت بنویسید .
 سپاس شده توسط
بخاطر جو مزخرفی که درونش زندگی می کنم . بگذریم ، کار خوبی میکنید روی کاغذ مینویسید ، منم یه زمانی که دچار مشکلات فراوان بودم با نوشتن روی کاغذ خودمو آرام می کردم .
 سپاس شده توسط
(1395 فروردين 12، 23:38)vojdan bidar نوشته است: بخاطر جو مزخرفی که درونش زندگی می کنم . بگذریم ، کار خوبی میکنید روی کاغذ مینویسید ، منم یه زمانی که دچار مشکلات فراوان بودم با نوشتن روی کاغذ خودمو آرام می کردم .

من گریه میکنم هیچ وقت افکار منفیو نمینویسم. گاهی وقتی خیلی ناراحتم درحد انفجار هیروشیما مینویسم حالم که خوب میشه اون برگه ها رو میکنم پاره میکنم/
 سپاس شده توسط
خب متاسفانه یا خوشبختانه مرد که نباید گریه کنه و ما هم طبیعتا مستثنی نیستیم . من البته افکار منفی رو شاید نمینوشتم بلکه حرفایی رو مینوشتم که باید گفته میشد ولی نشد . ولی من نگه میدارم ولی میترسم برم سراغشون ، واقعا هم ترس داره ، فکرشو بکنید هزاران فکر و خیال و حرف که هرکدومش باعث ساعت ها و روزها ناراحتی و رنج و عذابتون بوده همشون یکجا جمع شده باشن و شما برید سراغ اونا! فاجعه ( فاجعه = catastrophe  این لغت زبان هم برای جناب خان که کنکور داره  Khansariha (13)  اگه اینجارو خوندی حفظش کن )
 سپاس شده توسط
بچه ها الان دارم وسوسه میشم. کمکم کنید تورا خدا. Hanghead Hanghead Hanghead Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام خانم خدای من،

اگر الان توی سایتی هستید یا دارید یا فیلم یا عکس مشاهده می کنید، همشون رو ببندید تا با هم یه خورده صحبت کنیم...
[تصویر:  photo_2018_02_20_19_03_36.jpg]
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
تو هیچ سایتی نیستم. یکم صحبت کنیم. چندتا صلوات فرستادم.یکم بهتر شدم.
 سپاس شده توسط
خب خدا رو شکر.

اگر خونه هستید و غیر از شما کس دیگه ای هم خونه هست، برید پیشش و اونجا با کامپیوتر کار کنید. یا در اتاق رو باز بزارید که احساس تنهایی نکنید...

من همیشه با لب تاب کار می کنم و وقتی وسوسه میشم، پیش خودم میگم اگر صفحه لب تاب رو طوری قرار بدی که وقتی دیگران وارد اتاق میشن نتونن صفحه رو ببینن، دستات رو قلم می کنم! Gigglesmile
 سپاس شده توسط
Khansariha (13) Khansariha (13) Khansariha (13)
تنها تو اتاقم. اما دارم با دوستم چت میکنم. حواسمو پرت میکنم.
 سپاس شده توسط
خیلی خوبه. تا می تونید به چیزهای دیگه فکر کنید تا از این حال و هوا در بیاید.

اگر اینترنت شما سرعتش خوبه، لینک زیر رو دانلود کنید و ببینید.
نظرتون رو بهم بگید.
:::ویرایش توسط ام اچ بی گرافا:::
 سپاس شده توسط
ممنون از توجهتون .لینکه نیومده. پاک شده. .
 سپاس شده توسط
بله! دوستان لطف کردن در یک عملیات فوق العاده سریع و انتحاری پاکش کردن! Gigglesmile
از همین جا ازشون تشکر می کنیم و اگر صدای ما رو می شنوند خدا قوت بهشون میگیم! Gigglesmile
 سپاس شده توسط
سلام
من چند روزه دچار یه مشکلی شدم اونم نگاه کردن به عکس های....[FLUSHED FACE]
با اینکه باعث شکستم نمیشه البته فعلا ولی انگار معتاد شدم [CRYING FACE] تا به خودم میام چندتا رو دیدم ....
همشم تقصیر اینستاگرام...[ANGRY FACE]
 سپاس شده توسط
اسلام گلی خانوم

اتفاقا چیزی چه آدمو گول میزنه همین حسه
اولش از عکسای اینستا شروع میشه عطشت هی میره بالا که بری تو سایتای فیلم و کلیپو....
پس همین الان هیستوری اینستاگرامت پاک کن یا آنفالوو کن اگه پیج مورد داری هست

بعدم هر چنتا صلوات که میتونی نذر کن که میل دیدنش از سرت بیفته و همون موقع صلواتا رو بفرست

یه کم جلو خودتوبگیری و نبینی آتیشش فرو کش میکنه
متاسفانه ما اینقدر دنبالش میریم که توش غرق میشیم و تا کار دست خودمون ندیم ول کن قضیه نیستیم

مراقب خودت و روزای خوبت باش گل قشنگم
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط
دعوت به اسلام کردم اول صحبتم 21
اصلا فک نکنید که سوتی تایپیه ها 65
[img=0x0]http://s6.picofile.com/file/8255085326/%D9%84%D9%88%DA%AF%D9%88_%D8%B1%D9%86%DA%AF%DB%8C.gif[/img]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان