امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام به داداش رامین و ابجی خدا همراهمونه اره باید برم پیش روانشناس ممنون از راهنماییتون
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
راستش یکمی فکر کردم دیدم از بچگی ذهن من شده دیدن چهره های جذاب همینطوری هدفم شده در صورتی که هدف از خلقت خدا رسیدن به خوراک و شهوت نیست فقط بندگیه باید روی هدف افرینش تمرکز کنم و خدارو بندگی کنم شهوت و خوراک وسیله هستن نه هدف Shy
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]
 سپاس شده توسط
چند روزه دارم عکسای ناجور میبینم
انتظار نداشتم تو این روزا اینقدر گرایش پیدا کنم به دیدن این عکسا
چند بار تا لب پرتگاه رفتم و برگشتم
روزای اول پاکی حتی تا چهار پنج ماه پاکی این مشکلو نداشتم ولی نمیدونم چرا الان اینقدر فشار حس میکنم
هر وقتم میخام برم سراغش میگم من که لغزش نمیکنم ،میبینم و بعد صفحه رو میبندم.یعنی یه فکر غلط افتاده به جونم که میتونم کنترل کنم
میدونم این فکرم غلطه اما باز...
خدا خودت حفظم کن
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
* چند تا اجیل برای داداش انگیزه پاکیمون *

همیشه از همه مسیرهایی که حتی یک درصد احتمال می دیم ما رو به سمتش بکشونه دوری کنیم

با خط خوب یه بســـــم الله بنویسید بچـــسبـــونید بالای نمـــایشـــگــرتون 

امتحان کنید

جـــواب مـــــیده

هر وقت وسوسه میومد می گفتم 

چرا بــــاید برم سراغ کاری که ازش بـ ـدم میــ ــاد 

و چرا پـــ ــاکی رو که اینقدر دوسـ ـــش دارم 

و ســـ ــالها در انتظارش بودم حالا با یه غـ ـفلت چند دقیقه ای از دستش بدم

من تازگيا وقتي فكرش سراغم مياد از مرگ ياد ميكنم
به اينكه اگه موقع انجام اينكار سكته كنم و بميرم
 و دستم جايي باشه كه نبايد باشه يا حتي تن برهنه باشم
یا تصویری جلوم باشه (چه آبرويي ازم ميره)

مهمتر از همه اينكه ديگه مُردم و فرصتي برای جبران اشتباهم و توبه ندارم

پس : اگه تحریک شدی به این فکر کن ممکنه الان عزرائیل کنارت باشه...

این خودتی که میتونی به خودت و چیزی ارزش بدی و خودتی که میتونی عاملی باشی برای بی ارزش شدن خودت

پس تصمیمتو بگیر

این اجیل ( کلیک)

و

این آجیل ( کلیک)

[تصویر:  zko_mxcpx3irr8xxxrsdbdjwa0n2.png]
 یک راند دیگر مبارزه کن 
منم با اقای هادی موافقم
واقعا همینطوره
همیشه میگم من که در ظاهر و طبق نعریف عرف مذهبی ام و کسی اصلا به ذهنش خطور نمیکنه من گرفتار این گناه کبیره خاک بر سری باشم
اگه بمیرم و در حال گناه باشم تو اون وضعیت چه به سر پدر و مادرم میاد؟ اونا که به سر من قسم میخورن و همه امیدشونم 
چه ابرویی ازم میره اگه در حال گناه بمیرم؟ از اون بدتر اون دنیا چ گلی به سرم بگیرم جلو حضرت زهرا و امام الرئوف امام مهربانی ها امام مهدی (عج)؟
این فکرا رو که میکنم به شکر خوردن میفتم .. من اهل فیلم و عکس نیستم خداروشکر اما ذهنم بیمار بود که الحمدلله خداروشکر با لطف خدا و انگیزه ای که اینجا بهم داد دارم کنترلش میکنم 
یه قران و یه تسبیح بذارید کنارلب تابتون و وقتی وسوسه شدید تسبیح رو بردارید و بلند شید برید بیرون از اتاقتون و ذکر بگید یه جرخی بزنید و تا وقتی که حس نکردید حالتون بهتره نرید سمت لب تاب
خدا خیلی کریمه خیلی بزرگه خیلی تر مهربونه اگه وقت گناه بهش پناه ببریم رهامون نمیکنه
ثابت قدم باشید الهی ..زیر سایه امام زمان(عج)
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1395 تير 3، 20:09)انگیزه پاکی نوشته است: چند روزه دارم عکسای ناجور میبینم
انتظار نداشتم تو این روزا اینقدر گرایش پیدا کنم به دیدن این عکسا
چند بار تا لب پرتگاه رفتم و برگشتم
روزای اول پاکی حتی تا چهار پنج ماه پاکی این مشکلو نداشتم ولی نمیدونم چرا الان اینقدر فشار حس میکنم
هر وقتم میخام برم سراغش میگم من که لغزش نمیکنم ،میبینم و بعد صفحه رو میبندم.یعنی یه فکر غلط افتاده به جونم که میتونم کنترل کنم
میدونم این فکرم غلطه اما باز...
خدا خودت حفظم کن
۱. درمان ناپذیر

ما که  در حال بهبودی  هستیم باید بپذیریم که هرگز نمی توانیم هيچگونه شهوترانی دیگری را دوباره انجام دهیم. افکار ناسالم و معتادگونه ممکن است ما را متقاعد کنند که با چند مدت پاکی جسمی مشکل و بیماری ما درمان یافته و اکنون ما شفا پيدا کرده ايم يا اينکه مشکل ما فقط یک نوع شهوترانی خاص بوده و به همين علت، ما می توانيم نوع دیگری از شهوترانی را بدون اینکه مشکلی برای ما ایجاد کند انجام دهیم. ولی بايد بدانيم که ما به عنوان افرادی که ازمشکل خود در عذاب هستیم، حق انتخاب و کنترل هر نوع شهوترانی تاثیر گذار بر ذهن، اعم از رابطه با جنس مخالف دیدن فیلم و تصاویر صحبتهای تحرک کننده رویاپردازی های جنسی و.. را از دست داده ایم. به همین علت، اگر واقعيت وضعیت مان را كاملاً صادقانه بپذيريم شانس لغزش و بازگشتن به سوی خودارضایی و شهوترانی بسيار کم خواهد شد.

بقیه موارد پیشگیری از لغزش در اینجا:
ابزارهای پیشگیری از لغزش
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام
هر چی سنگه برای پای لنگه...هر روز یه داستان جدید واسه من پیش میاد
رمز ورود به یاهو رو فراموش کردم شماره موبایلی که موقع ثبت نام وارد کردم رو برای بازیابی رمز عبور وارد کردم . در کمال تعجب دیدم علاوه بر نام کاربری خودم یه نام کاربری دیگه هم ثبت شده با این شماره موبایل.خب من اون ایمیل رو با رمزی که به گوشیم فرستاده شد باز کردم و در کمال تاسف دیدم این آیدی به منظور چت های بی ادبی مورد استفاده قرار گرفته تاریخچه چت و لیست مخاطبان ایشون نیز همین رو نشون میداد. الان من واقعا وسوسه میشم که به مخاطبهای این آی دی هم پیام بدم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
چه امتحان سختی اونم در مقابل چشم خدا وملائکش وشیطان ودارودستش
نظرتون چیه یکم اینجا از حرفای خوبتون بزنین ماهم استفاده کنیم؟
یا کل سیستم خاموش کنین برید ی هوایی بخورید؟
53 برنامه ریزی روزانه  53 

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
یه راه حل بدین که کلا نباشه چکار میتونم کنم که کلا نباشه. الان حالم خوبه پیام نمیدم ولی فردا راحت میتونم باز شماره موبایلم رو بزنم این ایمیله هستش. اکانت رو حذفش کنم گناه نداره؟ میشه یه کاری کنم که من از این قضیه بیرون کشیده بشم مثلا یه شماره موبایل دیگه بدم ؟ نمیدونم یکی بگه چی به ذهنش میرسه من انجام میدم هر چی باشه 303
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
گناه که نداره ثوابم داره اگه گناهی داشت گردن من
ی شماره سوخته بجاش بزنین Gigglesmile

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
سیم کارتو در بیار بنداز دور.
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
باشه یه شماره موبایل دیگه میزنم الان تو قسمت تنظیمات بعد یه رمز الکی میزنم. نشد اکانت رو حذف میکنم. نشد سیم کارت میشکونم
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط
بشکنینش ک کلا از شرش خلاص شین خداهم ی جور دیگه جبران میکنه این کارتونو

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
49-2 49-2 49-2
من همینجا منتظرم شما بیاین بگین ک چیکار کردین

در این دنیا اگر غم هست
صبوری کن خدا هم هست
 سپاس شده توسط
[تصویر:  1213.jpg]
واقعا واقعا وسوسه شده بودم. دو جین کانتکت داشت تاریخچه شم واقعا خیلی زننده بود. اومدم شما کمکم کردین. میگفتم چیزی نمیشه حیفه به درد میخوره بعدا.
خوب اول یه شماره الکی وارد کردم یه شماره که سیمکارتش سوخته بعدش رفتم یه رمز ظولانی رو دوبار کپی کردم رمزش رو عوض کردم.
الان دیگه واسه همیشه رفت عکسم گرفتم بمونه یادگاری 2uge4p4
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان