امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

???

اﺯ ﭘﺮﻓﺴﻮﺭ ﺳﻤﯿﻌﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ : ﺗﻮ ﺩﯾﮕﺮ ﭼﺮﺍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺩﺍﺭﯼ؟ 
ﺟﻮﺍﺏ ﺩﺍﺩ : " ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﻳﺎ، ﻣﺮﻏﺎﺑﻲ ﺭﺍ ﺩﻳﺪﻡ ﮐﻪ ﭘﺎﻳﺶ ﺷﮑﺴﺘﻪ بود! پاﻳﺶ ﺭﺍ ﺩﺍﺧﻞ ﮔﻞ ﻫﺎﯼ ﺭﺱ ﻣﺎﻟﻴﺪ . ﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﭘﺸﺖ ﺧﻮﺍﺑﻴﺪ ﻭ ﭘﺎﻳﺶ ﺭﺍ ﺳﻤﺖ ﻧﻮﺭ ﺧﻮﺭﺷﻴﺪ ﮔﺮﻓﺖ ﺗﺎ ﮔﻞ ﺧﺸﮏ ﺷود .
 ﺍﻳﻨﻄﻮﺭﯼ ﭘﺎﯼﺧﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﮔﭻ ﮔﺮﻓﺖ . ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ ﻧﯿﺮﻭﯾﯽ ﻣﺎﻓﻮﻕ ﻃﺒﯿﻌﯽ ﻭﺟﻮﺩ
ﺩﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﯾﻦ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺭﺍ ﺩﺍﺩﻩ است. ﺣﺎﻻ ﺍﺳﻢ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺮﻭ ﺭﺍ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﺧﺪﺍ ﯾﺎ ﻫﺮ ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ".

@Shamdounii ?
با سلام
از اخرین زمانی که اینجا بودم بعدش تونستم ۱۵ ۱۶ رو ترک کنم ولی دوباره این کارو کردم هر روز بدتر میشه لطفا کمکم کنید
تنها جایی که خود ارضایی میکنم نیمه شبه که از خواب بیدار میشم
 سپاس شده توسط
(1395 تير 20، 7:03)hitman4780 نوشته است: با سلام
از اخرین زمانی که اینجا بودم بعدش تونستم ۱۵ ۱۶ رو ترک کنم ولی دوباره این کارو کردم هر روز بدتر میشه لطفا کمکم کنید

خب شما میدونی مشکل از کجاس .. یه راهی پیدا کن که این اتفاق نیفته .
میتونی به جای اینکه در اقاقت بخوانی بری در سالن بخوابی ..  واینکه وضو بگیر ... ذکر بگو ..
در طول روز خودتو خسته کن که شب وقتی میخوای سر روی بالش بذاری .. سر نرسیده به بالش خوابت ببره .
همه اینا در صورتی نتیجه میده که خودت بخوای اون عملو انجام ندی.. پس بخوای .. میشه .
[تصویر:  147.gif]
[تصویر:  ImamMahdi_mahdiyar_ir_Psd_7.jpg]
[تصویر:  05_blue3.png]
 سپاس شده توسط
با سلام
 سپاس شده توسط
کمکم کنید دارم وسوسه میشم,
 سپاس شده توسط
(1395 تير 22، 15:57)Majid33 نوشته است: کمکم کنید دارم وسوسه میشم,

داداش سعی کن از سرت بیرون کنی
اگه میتونی بری بیرون برو قدم بزن
اگرم نمی تونی توی خونه خودتو مشغول کن...با نرم افزاری چیزی می تونی کار کنی؟ مثلا فتوشاپ...بردار باهاش طراحی کن

تلویزیون ببین...
به روزایی فکر کن که بیای و با افتخار روزای پاک بودنت رو بگی
مطمئن باش اگه الان این کار رو انجام بدی چیزی جز پشیمونی و عذاب وجدان برات نداره...
به این فکر کن که این لذت فقط و فقط چند ثانیه کوتاهه همین! بعدش تو می مونی و یه دنیا عذاب وجدان و ترس از اینکه آیا خدا می بخشدت یا نه
[تصویر:  1391853874.gif]
یَا مَنْ قَلَّ لَهُ شُکْرِی فَلَمْ یَحْرِمْنِی وَ عَظُمَتْ خَطِیئَتِی فَلَمْ یَفْضَحْنِی وَ رَآنِی عَلَى الْمَعَاصِی فَلَمْ یَشْهَرْنِی
اى آنکه من شکرت را اندک کردم و باز از نعمتت محرومم نساختى و خطاى بزرگ و بسیار کردم و مرا رسوا نکردى و مرا در حال عصیان بسیار دیدى و بى‏ آبرویم نفرمودى

(دعای عرفه)

[تصویر:  1319696219.gif]
[تصویر:  142.gif][تصویر:  r.gif][تصویر:  e.gif][تصویر:  t.gif][تصویر:  n.gif][تصویر:  u.gif][تصویر:  h.gif]
[تصویر:  05_blue.png]

سپاس شده توسط
اگه پشت لب تاب هستید خاموشش کنید برید تلویزیون ببینید یا یه دوش سرد بگیرید
به تلخی و حس وحشتناک بعدش فکر کنید اون حس ناخوشایند و عذاب وجدان وحشتناکی که خوشی چند ثانیه ایه وقت گناه رو به اندازه تموم عمر زهرمار میکنه براتون
به این فکر کنید با هر بار انجام این گناه دارید شانس سلامتی روحی و جسمی کامل رو از خودتون دور میکنید 
و نهایتا اینکه به نگاه نگران خدا تو این لحظه ها فکر کنید...
هر وقت مرتکب این گناه شدم بحدی از خودم متنفر میشدم که نمیتونستم تو اینه خودمو ببینم به حدی بیزار میشدم از خودم که اگه یه اعتقاد نیم بند نداشتم خودمو میکشتم
دعاتون میکنم
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
(1395 تير 20، 7:43)hitman4780 نوشته است: با سلام

از تنها خوابیدن دوری کنید..من هم به مرض شما دچار بودم نیمه شب و تنهایی ..
دیگه تو اتاق خودم نمیخوابم جلو تلویزیون و تو هال که تو مسیر رفت و امد همه باشم میخوابم برادر کوچیکه م هم نامردی نمیکنه تا نصف شب تی وی میبینه منم خوابم نمیبره مجبور میشم باهاش تی وی ببینم تا اینکه خوابم ببره و خوابش ببره ..ذهنتونم اگه بتونید کنترل کنید عالی میشه اینجا مسابقه کنترل ذهن هم هست خواستید شرکت کنید خیلی خوبه
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
 سپاس شده توسط
به شدت اورژانسی به شدت  Hanghead
بهتره اورژانس تعطیل باشه 
دمتون گرم
تواب من اینجام...سلام
 سپاس شده توسط
تواب یه چیزی میخوام بهت بگم...
 سپاس شده توسط
خیلی رک بهت میگم ...لطفا بهت بر نخوره...میخوام کمک کنم...پس خواهشا درک کن.

میگم : به نظرت بهتر نیست الان به جای اینکه با بدن خودت ور بری ، بری با یه چیز دیگه ای ور بری؟؟؟....

مثلا بازی ای .....مثلا حرفی حذیثی ...چیزی که توی این موقعیت نزارتت؟؟
 سپاس شده توسط
چرا الان در اون لبتاب یا کامپیوتر یا گوشی بد مصبت رو تخته نمیکنی بری یه طرقی که دستت یه این آشغالا نرسه؟؟

هاااا...؟؟؟؟؟

بلند شو مرد........بلند شو برو بیروون یه هوای به اون کله ت بخوره. ....پوسیدی بابا توی اون یه وجب جا....

ببینم اینجا یه پست دیگه دادی من میدونم و تو....دیگه هیچ وقت پای پستات لایک نمیخوره هیچ وقت هم دیگه پیاماتو جواب نمیدم...مطمئنم دوستای دیگمونم همین کارو میکنن...

پس لطفا خواهشا مردونگی کن و بالاغیرتن بزن بیروون از اون جایی که هستی...
 سپاس شده توسط
تواب مردونه پاشو برو بیروون ...نمیخوام دیگه توی سایت ببینمت...پاشو رفیق ..برو......................برو خدا نگه دارت
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان