امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

نقل قول: رویاها ساختنیه نگران اینده نباشید جدا میگم فقط به خدا توکل کنید همه چیز را جور میکنه با خدا عهد ببندین همه چی درست میشه واقعا اعتماد به خدا معجززست

53258zu2qvp1d9v

سخته ...
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 5، 13:55)آبی آسمانی نوشته است:
نقل قول: چرانمیتونید درس بخونید تنبلی میکنید؟

شاید انگیزه ندارید؟

نه بحث تنبلی نیست ...

وسواس فکرییییی  Shy

همش ذهنم شلوغه ...

مطالب خوبی قرار دادید حقیقتا من یه مدت وسواس فکری شدید گرفته بودم خداروشکر خوب شدم شاید چون بهشون اهمیت ندادم امتحان کنید روش های مختلف را اصلا برای وسواس فکری سریع موضوع ذهنتون را عوض کنید و بگید اصلا توراست میگی ذهن گلم 4chsmu1
من دوس ندارم این کارا بکنم
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 5، 13:56)آبی آسمانی نوشته است:
نقل قول: رویاها ساختنیه نگران اینده نباشید جدا میگم فقط به خدا توکل کنید همه چیز را جور میکنه با خدا عهد ببندین همه چی درست میشه واقعا اعتماد به خدا معجززست

53258zu2qvp1d9v

سخته ...

خیلی راحته من واقعا پارسال از شدت این گناه به سطوح اومده بودم
دکتر بهم گفته بود نمیتونی روزه بگیری و روزه برام حرام شد
و منم بیکار شده بودم با خدا عهد کردم خدایا من چاره ای جز روزه ندارم خودت کمکم کن دوروز روزه گرفتم روز سوم بهم گفتن بیا کار واقعا هر موقع به خدا اعتماد کردم جواب گرفتم اصلا توجه نکنید به چیزی فکرتونا فقط معطوف کنید به یاد خدا
همانا بعد سختی اسانی هست وعده خدا راسته Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
به خدا ایمان داشته باشید اصلا هر کاری میکنید فقط برای  رضایت خدا باشه
خدایا من درس میخونم که دراینده تو هر شغلی رفتم فقط برای رضای تو باشه
خدایا من پاک میمونم که جزو یاران امام زمان عزیزم باشم
خدایا من به خاطر تو با پدر و مادرم خیلی مهربون میشم
خدایا من به خاطر تو از کسانی که در حقم بدی کردن میگذرم
خدایا من راه میرم برای رضایت تو
اب میخورم برای رضایت تو
هر کاری میکنید فقط رضایت خداباشه کلا زندگی از این رو به اون رو میشه
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 5، 13:47)آبی آسمانی نوشته است: و اینکه فکر میکنم به رویام نمیرسم ...

اینه که منو داغون میکنه

این تصور ماست که اهداف و رویاهامون رو جدا از خودمون می بینیم. 
ما خودمون رو چیزی که داریم تعریف می کنیم. 
این، کار ایگو ماست.
در حالی که اینطور نیست و ما الکی به خودمون فشار میاریم.

از تو آپارات فیلم the shift از وین دایر و ببین. دیدت عوض میشه.

[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcTzfKa7IkoASTkhaDKC-c8...Q&usqp=CAU]
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
راستی هوا خیلی خوبه چرا نمی ری پیاده روی؟  128fs318181
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
الان ظهرهههههه 

نمیشه 

بد موقع است  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
[تصویر:  36703b359a677e9bd3fd04779bdd64e2.jpg]

سلام  303

حالتون بهتره خانم آبی آسمانی؟
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 5، 14:44)مولانا نوشته است: [تصویر:  36703b359a677e9bd3fd04779bdd64e2.jpg]

سلام  303

حالتون بهتره خانم آبی آسمانی؟

سلام بله شکر  خدا الان خوبم ...
ولی معنای اون عکس رو نفهمیدم  53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
سلام بله شکر  خدا الان خوبم ...
ولی معنای اون عکس رو نفهمیدم  

خداروشکر  53

چندین تعبیر داره ... 
ولی اصلیش  اینه که هر روز که میگذره ، قسمتی از وجودمون جدا میشه و میره و امروز و قسمتی از وجودمون که جدا شده دیگه تکرار نمیشه ، برنمی‌گرده  ... میره اون دنیا و روزی روزگاری مقایسه میشه .

چقدر خوبه که اون قسمت از وجودمون رو که می فرستیم خوب و نیکو باشه . کار اشتباه و گناه هم قسمتی از وجودمون رو آلوده میکنه و باید اون دنیا درمورد این پازل های از پیش فرستاده شده  یکی یکی پاسخ بدیم   53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
بچه ها...
شماتتم نکنید
من می‌خوام بشکنم 18

وسوسه ندارما...
اعصابم خورده که چرا یکیو ندارم که عشقمو نثارش کنم
ببخشید واضح میگم
نازمو بخره
سر به سرم بذاره
عاشقم باشه...

از این فکرا که می کنم دلم میخواد بشکنم Hanghead

سپاس شده توسط
هیچ تصویر بدی ندیدم و تو ذهنم نیست،
هیچ ارتباط گناهی وسط نیست
نمی‌دونم یعنی کارم غلطه؟
همین خیال های ساده درباره آیتده Hanghead

سپاس شده توسط
می دونم چاره م چیه
صبر...
و من چقدر دلم لک زده... 12 20
خدایا تلاشامو ببین خب Hanghead
اینکه جوونم و گناهی نخواستم
خیال حرامی نکردم.‌.
خدایا خودت ببین باشه؟ Hanghead

سپاس شده توسط
رفتم بخوابم خدایا...
ولی قلبم از فشار داره می ترکه... Hanghead

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان