امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

همیشه نماز که میخوندم رو به راه میشدم ولی این دفعه انگار اصلا نمیخواد دست از سرم برداره  Hanghead
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
نقل قول: اما برام خوشایند بود لذت نزدیکی به خدا منو مست کرده بود هر موقع حالم بد میشد که برم سمتش زودی ذکر میگفتم و از سرم میرفت خودمو با کارام سرگرم کردم با استعداد هایی که داشتم و داشتن هدر میرفتن سعی کردم چیزای جدید یادبگیرم کارهای خوبی انجام بدم که بهم لذت بدن [تصویر:  2uge4p4.gif] آره راستش یکی از مهم ترین چیزهایی که کمکم کرد کانون بوده آخه همه کارهایی که من دوست داشتم انجام بدم و یادداشت کنم و داشت دستش درد نکنه [تصویر:  thankyou.gif]
راستی نماز پیوسته و اول وقت خیلی کمک کرد بهم به جرات میتونم بگم یکی از مهم ترین دلایل ترکم بوده [تصویر:  khansariha (69).gif]
آره دوستان باور کنین اراده ارثی نیست اراده بدست میاد با کاغذ با یه مداد به یه برنامه ریزی توپ فقط شروع کن خدا هیچوقت ناامیدت نمیکنه دوست من موفق باشی
53258zu2qvp1d9v
 سپاس شده توسط
سلام
این که نماز خوندین و اومدین اورژانس و دارین مقاومت میکنید فوق العادست و نشون از ذات پاک شماست...
میتونید یکی از کارهایی که دوست دارید و انجام بدید؟ 
مثلا فیلم یا قرآن یا یه چیزی که حالتونو بهتر کنه؟
سوره لقمانم خوبه
 سپاس شده توسط
نقل قول: همیشه نماز که میخوندم رو به راه میشدم ولی این دفعه انگار اصلا نمیخواد دست از سرم برداره  [تصویر:  hanghead.gif]
سلام چرا فکر میکنید دست از سرتون برنمیداره اتفاقا حتما میره پی کارش به خودتون ایمان داشته باشید مدال صد روزه را گرفتید مطمعن باشید موفق میشید یکم اب خنک به صورتتون و دستاتون بزنید کمی فکرتونا باز بزارید و به چیز های خوب فکر کنید
خیلی خوبه که تلاشتون برای پاکیه احسنت این عالیه به قول داداش علیرضا سوره لقمان عالیه daghighan
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 12، 12:21)yazahra نوشته است:
نقل قول: اما برام خوشایند بود لذت نزدیکی به خدا منو مست کرده بود هر موقع حالم بد میشد که برم سمتش زودی ذکر میگفتم و از سرم میرفت خودمو با کارام سرگرم کردم با استعداد هایی که داشتم و داشتن هدر میرفتن سعی کردم چیزای جدید یادبگیرم کارهای خوبی انجام بدم که بهم لذت بدن [تصویر:  2uge4p4.gif] آره راستش یکی از مهم ترین چیزهایی که کمکم کرد کانون بوده آخه همه کارهایی که من دوست داشتم انجام بدم و یادداشت کنم و داشت دستش درد نکنه [تصویر:  thankyou.gif]
راستی نماز پیوسته و اول وقت خیلی کمک کرد بهم به جرات میتونم بگم یکی از مهم ترین دلایل ترکم بوده [تصویر:  khansariha (69).gif]
آره دوستان باور کنین اراده ارثی نیست اراده بدست میاد با کاغذ با یه مداد به یه برنامه ریزی توپ فقط شروع کن خدا هیچوقت ناامیدت نمیکنه دوست من موفق باشی
53258zu2qvp1d9v

حس میکنم خیلی دور شدم از خودم اون خیلی با من فرق داشت برا پاکیش درست حسابی تلاش میکرد  809197ps94ijjhwg
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
یه چیز که به نظرم خیلی خوبه اینه که الان فک کنید یکی اورژانسیه مثلا من اورژانسیم Hanghead
حالا پیشنهادتون برام چیه؟ Hanghead
به نظرم کارهایی که انجام دادید را به من پیشنهاد میدید 49-2
خوب الان وقت عمل کردن به اون کار هاست Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
نقل قول: سلام
این که نماز خوندین و اومدین اورژانس و دارین مقاومت میکنید فوق العادست و نشون از ذات پاک شماست...
میتونید یکی از کارهایی که دوست دارید و انجام بدید؟ 
مثلا فیلم یا قرآن یا یه چیزی که حالتونو بهتر کنه؟
سوره لقمانم خوبه
لطف دارین  Hanghead
سعی میکنم ولی هرکاری انجام میدم ذهنم فوری میره سراغ این نمیتونم تمرکز کنم حال خوبی ندارم 
نقل قول: سلام چرا فکر میکنید دست از سرتون برنمیداره اتفاقا حتما میره پی کارش به خودتون ایمان داشته باشید مدال صد روزه را گرفتید مطمعن باشید موفق میشید یکم اب خنک به صورتتون و دستاتون بزنید کمی فکرتونا باز بزارید و به چیز های خوب فکر کنید

خیلی خوبه که تلاشتون برای پاکیه احسنت این عالیه به قول داداش علیرضا سوره لقمان عالیه [تصویر:  6.gif]
خیلی ممنون
دوباره وضو گرفتن ولی بازم ...
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
نقل قول: یه چیز که به نظرم خیلی خوبه اینه که الان فک کنید یکی اورژانسیه مثلا من اورژانسیم [تصویر:  hanghead.gif]
حالا پیشنهادتون برام چیه؟ [تصویر:  hanghead.gif]
به نظرم کارهایی که انجام دادید را به من پیشنهاد میدید [تصویر:  49-2.gif]
خوب الان وقت عمل کردن به اون کار هاست [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
نمازو که خوندم 
قرآنم خوندم ذکرم گفتم ولی احساس میکنم تا خودم نخوام پاک بمونم نمیشه یه چیزی توی درونم هس که هنوز به لذتش اعتقاد داره  Hanghead
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
نقل قول: حس میکنم خیلی دور شدم از خودم اون خیلی با من فرق داشت برا پاکیش درست حسابی تلاش میکرد  [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
اتفاقا بر عکس من نظرم اینه شما از قبل بهتر میتونید عمل کنید
خوب میگید چرا؟
معلومه یه تجربه بلند مدت دارید Khansariha (69)
خیلی این تجربه بهمون کمک میکنه Khansariha (69)
الانم شما هستید که انتخاب میکنید چکار کنید من مطعنم راه درست را میرید Khansariha (69)
به خودتون ایمان داشته باشید Khansariha (69)
بگید ستاره خانوم میتونه از پس هر کاری بر بیاد Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 12، 12:28)yazahra نوشته است:
نقل قول: حس میکنم خیلی دور شدم از خودم اون خیلی با من فرق داشت برا پاکیش درست حسابی تلاش میکرد  [تصویر:  809197ps94ijjhwg.gif]
اتفاقا بر عکس من نظرم اینه شما از قبل بهتر میتونید عمل کنید
خوب میگید چرا؟
معلومه یه تجربه بلند مدت دارید Khansariha (69)
خیلی این تجربه بهمون کمک میکنه Khansariha (69)
الانم شما هستید که انتخاب میکنید چکار کنید من مطعنم راه درست را میرید Khansariha (69)
به خودتون ایمان داشته باشید Khansariha (69)
بگید ستاره خانوم میتونه از پس هر کاری بر بیاد Khansariha (69)

خیلی ممنون چشم همه تلاشمو میکنم ای کاش بتونم این روزا خیلی لی لی به لالای نفسم گذاشتم پررو شده  Hanghead
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
نقل قول: نمازو که خوندم 

قرآنم خوندم ذکرم گفتم ولی احساس میکنم تا خودم نخوام پاک بمونم نمیشه یه چیزی توی درونم هس که هنوز به لذتش اعتقاد داره  [تصویر:  hanghead.gif]
من نظرم اینه کسی که همه این کارهارا کرده حتمامیخواد پاک باشه اون درون همه ما هست اون شیطانه
چه لذتی داره به حرفش گوش ندید Khansariha (69)
بگید خدایا به خاطر تو که منا دوس داری و کنارمی گناه نمیکنم Khansariha (69)
نمیزارم شیطان خوشحال بشه Khansariha (69)
من میتونم Khansariha (69)
انقدر تکرار کنید که مغزتون عادت کنه Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
نقل قول: خیلی ممنون چشم همه تلاشمو میکنم ای کاش بتونم این روزا خیلی لی لی به لالای نفسم گذاشتم پررو شده  [تصویر:  hanghead.gif]
از همین لحظه شروع کنید باید قوی تر از قبل بجنگید به خاطر خودتون به خاطر خدا Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 12، 12:31)yazahra نوشته است:
نقل قول: نمازو که خوندم 

قرآنم خوندم ذکرم گفتم ولی احساس میکنم تا خودم نخوام پاک بمونم نمیشه یه چیزی توی درونم هس که هنوز به لذتش اعتقاد داره  [تصویر:  hanghead.gif]
من نظرم اینه کسی که همه این کارهارا کرده حتمامیخواد پاک باشه اون درون همه ما هست اون شیطانه
چه لذتی داره به حرفش گوش ندید Khansariha (69)
بگید خدایا به خاطر تو که منا دوس داری و کنارمی گناه نمیکنم Khansariha (69)
نمیزارم شیطان خوشحال بشه Khansariha (69)
انقدر تکرار کنید که مغزتون عادت کنه Khansariha (69)

خیلی ممنونم ازتون لطف کردین درست میگین همه راههای اینکه بتونم بشکنم و بستم یکی هم زدم زیرگوش اون شیطون ... پررو فک کرده میتونه به من زور بگه  Kill
بله من میتونم
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
من تا 114 روز رفتم پس حتما دوباره میتونم
ولی این بار بهتر و زیباتر و قشنگ تر من میتونم
پیشنهاد میکنم یه کارتون ببینید خیلی خوبه واقعا
یه کتاب بخونید و خلاصشا برامون بنویسید Khansariha (69)
باخودتون به صورت نوشتاری درد و دل کنید تو یه کاغذ برای خدا بنویسید بعدا برید نگاهش کنید هم الان اروم میشید هم بعدا کلی خاطره میشه
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 12، 12:36)yazahra نوشته است: من تا 114 روز رفتم پس حتما دوباره میتونم
ولی این بار بهتر و زیباتر و قشنگ تر من میتونم
پیشنهاد میکنم یه کارتون ببینید خیلی خوبه واقعا
یه کتاب بخونید و خلاصشا برامون بنویسید Khansariha (69)
باخودتون به صورت نوشتاری درد و دل کنید تو یه کاغذ برای خدا بنویسید بعدا برید نگاهش کنید هم الان اروم میشید هم بعدا کلی خاطره میشه

بله همینطوره چشم 
کلی کتاب تو کتابخونه دارم که دارن خاک میخورن بیچاره ها حتما معرفی میکنم 
چشم خیلی ممنونم اجرتون با حضرت زهرا
Khansariha (2)

سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان