امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

نظرتون چیه برید تو آشپزخونه یه چای بذارید؟ 49-2
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
ممنونم 

راستش وسوسه نیستم 

بیشتر زمینه های وسوسه شدن رو دارم  Hanghead 

که نمیشه حذفش کرد
می خواین یکم برامون تعریف کنید چی شده؟ وسوسه ست اضطرابه؟ چیه؟ 7
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
نقل قول: بیشتر زمینه های وسوسه شدن رو دارم  [تصویر:  hanghead.gif] 

زمینه های وسوسه شدن یعنی چی؟
یعنی مثلاً اضطراب بالا یا منظورتون دسترسی به اطلاعاته؟

اضطراب و نگرانی 

همیشه با نوشتن افکار و احساساتم موقتا خوب میشدم  
هر دفعه وسوسه از این در وارد میشه  

و منم مجبورم با نوشتن افکار و احساسات وسوسه رو رد کنم
نقل قول: همیشه با نوشتن افکار و احساساتم موقتا خوب میشدم   

آها. این نشون میده باید برای اصل و اساس این اضطراب یک فکری بکنید. این اضطراب ریشه در یک جایی داره که شما هر چقدر هم ساقه ش رو کوتاه می کنید باز رشد می‌کنه. 53258zu2qvp1d9v
حدس می زنید چی باشه؟

(1400 آذر 6، 15:40)عارفه نوشته است:
نقل قول: همیشه با نوشتن افکار و احساساتم موقتا خوب میشدم   

آها. این نشون میده باید برای اصل و اساس این اضطراب یک فکری بکنید. این اضطراب ریشه در یک جایی داره که شما هر چقدر هم ساقه ش رو کوتاه می کنید باز رشد می‌کنه. 53258zu2qvp1d9v
حدس می زنید چی باشه؟

درست نمیدونم 

شامل چیز های زیادی میشه مثل نپذیرفتن گذشته. یا تصور اینکه خیلی آدم ضعیفی هستم
سلام کسی هس ؟  Hanghead
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 آذر 6، 20:16)Bright Star نوشته است: سلام کسی هس ؟  Hanghead

سلام خوبید؟کمکی از دستم برمیاد؟
سلام ممنونم بهتر شدم خداروشکر
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

سلام
امروز چقدر اورژانسی داشتیم 1744337bve7cd1t81
خدا به هممون لطف و یاری کنه که پاک بمونیم و وسوسه ها رو له کنیم
من هم چند دقیقه پیش کنترل دستم رو از دست دادم و تا نزدیکی شکست رفتم ولی بلند شدم و رفتم یه آب بصورتم زدم و میخواستم یه چیز بدی رو سرچ کنم که گفتم نه Khansariha (51) اینقدر اون راه لعنتی رو رفتم چیشد جزء افسردگی و خودخوری... 46  و تصمیم گرفتم بیام اورژانس الان هم اومدم بگم که من قول میدم امشب پاک بمونم انشالله  63

داشت یادم میرفت بنویسم که علت این وسوسه چی بود و در چه حال و اضاعی بودم که این اتفاق افتاد تا دفعه بعد حواسم به پیش زمینه های وسوسه باشه:
  1. زیاد فکر کردن به پاکی و لغزش و ااین جور مسائل
  2. نگاه کردن کلیپ های آزمایش توی یک کانال شاد که اصلا محتوای بدی نداشتن ولی برای ذهن بیمار من مشکل داشت و بعد از این اتفاق از اون کانال لفت دادم 
  3. موقع اومدن وسوسه ها از بعد از فیلم ها بود تا چند دقیقه پیش و این چند ساعت داشتم درس میخودم که با هر بار فکر کردن در مورد حجم و سختی درس ها و بلد نبودن من و اشتباه پاسخ دادن به سوال ها وسوسه ها تشدید میشدن
شب خوش و خدانگهدار Khansariha (2)
گسی هست کمک کنه؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
سلام کسی هست Hanghead Shy
(1400 آذر 8، 14:56)Silent Voice نوشته است: سلام کسی هست Hanghead Shy

سلام خوبی سایلنت جان؟
(1400 آذر 8، 14:56)Silent Voice نوشته است: سلام کسی هست Hanghead Shy

سلام داداش چطوری ؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان