امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

(1400 بهمن 18، 23:24)(آرین) نوشته است:
(1400 بهمن 18، 23:14)KingAmir نوشته است: یکم وسوسه شدم...، شب ها دارم اذیت میشم  18

داداش سعی کن در طول روز خودتو هم از نظر جسمی هم از نظر ذهنی حسابی خسته کنی که شبا راحت بخوابی. 
در مورد اون خواب هایی هم که گفتی به خاطر اینه زیادی به ترک خ. ا فک میکنی و ذهنتو بیش از حد درگیرش کردی. 
یه مدت به ذهنت هم استراحت بده با توکل به خدا همه چیز درست میشه
نه بابا اصلا من ذهنم رو آنچنان درگیرش نکردم خود به خود میشه یه سری 11 روز پاک بودم ببین تو این 11 روز کامل ذهنم رو کنترل کردم یدونه فکره وسوسه و درباره ترک اصلا هیچی دقیقا روز 11 بود یه خواب فوق العاده بد دیدم بد منظورم شهوت انگیز همچین چیزی تو خواب هم داشتم کنترل می کردم ذهنمو هی میگفتم نه نباید بهش فک کنم نباید نباید اما دیگه نتونستم تو خواب خوابم رو کنترل کنم خواب بود دیگه والا اینطور بود...
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
(1400 بهمن 18، 23:28)KingAmir نوشته است:
(1400 بهمن 18، 23:24)(آرین) نوشته است:
(1400 بهمن 18، 23:14)KingAmir نوشته است: یکم وسوسه شدم...، شب ها دارم اذیت میشم  18

داداش سعی کن در طول روز خودتو هم از نظر جسمی هم از نظر ذهنی حسابی خسته کنی که شبا راحت بخوابی. 
در مورد اون خواب هایی هم که گفتی به خاطر اینه زیادی به ترک خ. ا فک میکنی و ذهنتو بیش از حد درگیرش کردی. 
نه بابا اصلا من ذهنم رو آنچنان درگیرش نکردم خود به خود میشه یه سری 11 روز پاک بودم ببین تو این 11 روز کامل ذهنم رو کنترل کردم یدونه فکره وسوسه و درباره ترک اصلا هیچی دقیقا روز 11 بود یه خواب فوق العاده بد دیدم بد منظورم شهوت انگیز همچین چیزی تو خواب هم داشتم کنترل می کردم ذهنمو هی میگفتم نه نباید بهش فک کنم نباید نباید اما دیگه نتونستم تو خواب خوابم رو کنترل کنم خواب بود دیگه والا اینطور بود...

همچین موقعیت هایی رو زیاد تجربه کردم ولی چند وقته که دیگه زیاد ذهنمو درگیر نمیکنم بهتر شدم
طبق عادتمم شبا ساعت 10 میخوابم منتها فردا امتحان دارم دیگه امشب نمیشه 4chsmu1
سلام جناب کینگ امیر

میتونید از جاتون پاشید و شرایطو عوض کنید؟

این ماه، ماه خاصیه ها (:

شاید گفتن این حرف به شما منم از ورطه گناه نجات بده
اگه میتونید ۲۰ تا شنا برید 
به افکارتون پر و بال ندین 49-2 
، همه چیز با یه جرقه شروع میشه Hanghead جرقه رو دور بزنین ✌
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
 سپاس شده توسط
(1400 بهمن 18، 23:37)ایرانا نوشته است: سلام جناب کینگ امیر

میتونید از جاتون پاشید و شرایطو عوض کنید؟

این ماه، ماه خاصیه ها (:

شاید گفتن این حرف به شما منم از ورطه گناه نجات بده
اگه میتونید ۲۰ تا شنا برید 
به افکارتون پر و بال ندین 49-2 
، همه چیز با یه جرقه شروع میشه Hanghead جرقه رو دور بزنین ✌

سلام نه نمیتونم از جام بلند شم همه خوابن خونه ساکت و تاریک منم باید بخوابم ولی یه لحظه وسوسه بدی جرقه زد فعلا آروم هستم تو همین جام 20 تا شنا میرم الان

(1400 بهمن 18، 23:34)(آرین) نوشته است:
(1400 بهمن 18، 23:28)KingAmir نوشته است:
(1400 بهمن 18، 23:24)(آرین) نوشته است: داداش سعی کن در طول روز خودتو هم از نظر جسمی هم از نظر ذهنی حسابی خسته کنی که شبا راحت بخوابی. 

همچین موقعیت هایی رو زیاد تجربه کردم ولی چند وقته که دیگه زیاد ذهنمو درگیر نمیکنم بهتر شدم
ساعت 10 خوابیدن عالیه سعی کن هر شب بخوابی فردا امتحان داری خب 10 میخوابی 5 بیدار شو بخون  49-2

(1400 بهمن 18، 23:44)KingAmir نوشته است:
(1400 بهمن 18، 23:34)(آرین) نوشته است:
(1400 بهمن 18، 23:28)KingAmir نوشته است: نه بابا اصلا من ذهنم رو آنچنان درگیرش نکردم خود به خود میشه یه سری 11 روز پاک بودم ببین تو این 11 روز کامل ذهنم رو کنترل کردم یدونه فکره وسوسه و درباره ترک اصلا هیچی دقیقا روز 11 بود یه خواب فوق العاده بد دیدم بد منظورم شهوت انگیز همچین چیزی تو خواب هم داشتم کنترل می کردم ذهنمو هی میگفتم نه نباید بهش فک کنم نباید نباید اما دیگه نتونستم تو خواب خوابم رو کنترل کنم خواب بود دیگه والا اینطور بود...

ساعت 10 خوابیدن عالیه سعی کن هر شب بخوابی فردا امتحان داری خب 10 میخوابی 5 بیدار شو بخون  49-2
ایده جالبی بود حتما اجراش میکنم Khansariha (69)
الان برداشتم عرق کاسنی رو با بطری سر کشیدم هر چی بود خوردم از یه لیوان یکم بیشتر بود، بعدش سرویس رفتم و بعد وضو هم گرفتم
امشب خوابم نمیاد  vayy

سپاس شده توسط
نقل قول: الان برداشتم عرق کاسنی رو با بطری سر کشیدم هر چی بود خوردم از یه لیوان یکم بیشتر بود، بعدش سرویس رفتم و بعد وضو هم گرفتم

امشب خوابم نمیاد  [تصویر:  vayy.gif]

پس توی جاتون نمونید 49-2

پاشید ، یه کتاب بردارید همین ک قصد کنید شروع به خوندن کنید خوابتون میگیره 4chsmu1

صد در صد تضمینی Gigglesmile
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سپاس شده توسط
(1400 بهمن 19، 0:17)ایرانا نوشته است:
نقل قول: الان برداشتم عرق کاسنی رو با بطری سر کشیدم هر چی بود خوردم از یه لیوان یکم بیشتر بود، بعدش سرویس رفتم و بعد وضو هم گرفتم

امشب خوابم نمیاد  [تصویر:  vayy.gif]

پس توی جاتون نمونید 49-2

پاشید ، یه کتاب بردارید همین ک قصد کنید شروع به خوندن کنید خوابتون میگیره 4chsmu1

صد در صد تضمینی Gigglesmile

حال ندارم بلند شم چراغ روشن کنم و کتاب بردارم نه، حالا فکر کنم ببینم چیکار می کنم، سمت چیزای بد نمیرم

نقل قول: حال ندارم بلند شم چراغ روشن کنم و کتاب بردارم نه، حالا فکر کنم ببینم چیکار می کنم، سمت چیزای بد نمیرم
اقای کینگ ، قراره به نفسمون بگیم نه Hanghead

ولی شما جلو نفستون وایستید جلو همین صدایی ک میگه ، "حال نداری بشین سر جات " بایستین

پاشین همین الان فوری برقو روشن کنید 49-2
برا رو کم کنی ، این صداعه Khansariha (69)

دفعه بعدی کمتر بهتون زور میگه 49-2
امیرالمومنین (ع):

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

سپاس شده توسط
(1400 بهمن 19، 0:23)ایرانا نوشته است:
نقل قول: حال ندارم بلند شم چراغ روشن کنم و کتاب بردارم نه، حالا فکر کنم ببینم چیکار می کنم، سمت چیزای بد نمیرم
اقای کینگ ، قراره به نفسمون بگیم نه Hanghead

ولی شما جلو نفستون وایستید جلو همین صدایی ک میگه ، "حال نداری بشین سر جات " بایستین

پاشین همین الان فوری برقو روشن کنید 49-2
برا رو کم کنی ، این صداعه Khansariha (69)

دفعه بعدی کمتر بهتون زور میگه 49-2

نور چراغ اتاق اذیت می کنه الان تو تاریکی و سکوت لذت بخشی هستم شرایط هم نرمال و آروم هست فعلا یکم دیگه بگذره خواب چشامو میگیره به نفس هم نه ها گفته میشه   Thankyou

سپاس شده توسط
سلام کسی هست به من کمک کنه
 سپاس شده توسط
سلام

آقا مهدی خوبین؟

امیدوارم بخیر گذشته باشه

آقا امیر منتظریم خبر پاکیتون رو بدین 49-2
 سپاس شده توسط
سلام مهدی جان متاسفم که نبودم امید وارم اوضاع عالی بوده باشه برات 302