امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 4.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اورژانس کانون

سلام
من تازه واردم303
این قسمت خییییییییییییلی باحاله خیییییییییییلی خوشم اومد و امیدوارم دیگه هیچ وقت اینجا رو نبینم!!!!!
از این لحاظ میگم که ایشا ا... هیچ وقت کارم اورژانسی نشه cheshmak
البته میام اینجا اما واسه کمک
خداقوت
[تصویر:  jangjooyan.png]
[تصویر:  jzcy5kzj9bllv0f34qf.jpg]
آموخته ام كه ...
باخت در يك جنگ كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم!
اومدم بگم:
سخنان شما سنگهای سخت را نرم می کند حضرت علی (ع)
پس خدا قوت
[تصویر:  jangjooyan.png]
[تصویر:  jzcy5kzj9bllv0f34qf.jpg]
آموخته ام كه ...
باخت در يك جنگ كوچك را به قصد برد در يك جنگ بزرگ بپذيرم!
بچه ها من خوابم نمیبره!!!!!!!!!!!!!13
سلام
مرجان جون خوش اومدی..(یه کم دیره ها اما خب تا حالا نگفته بودم)

دیشب رو اشکالی نداره نخوابیدی!! cheshmak

اما برای مشکلت حتما بررسی کن که چه عاملی مانعت هست و رفع!

موفق باشی و شاد..
یاعلی.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

مهم نیست که باید ساعت 4 صبح بیدار شوم امشب اگر نگویم ..اگر حرف نزنم...اگر ننویسم خوابم نمیبرد...خوابم که میبرد ولی مطمئنا خواب های شومی در پیش دارم...دوباره گرفتار شدم به این مرض لعنتی خود ارضایی یا همان استمنا..دوباره افتادم به جان عکس های برهنه ی دختران و لحظه هایی ناب برای جدا کردن انسان از زندگی...حظ بصری نیم ساعته و انزال ناقص مسخره ای برای از بین بردن همه عقده های جنسی این سال ها ....و حال دوباره از خودم بدم می آید ..این دفعه با تمام توان رفته بودم ...رفته بودم که با امید به خدا با ایمان به خدا با خواهش هایی که در نماز های روزانه از خدا داشتم به نتیجه برسم ولی باز هم یک لحظه...وسوسه شدم ...به چند سایت پورنو سر زدم ...اندام چندین نفر را ورانداز کردم...مقدار زیادی هیزی کردم و ....خیلی خسته ام ...از این هیزی که بهش گرفتار شدم از این چشم هایی که می درد مانتو های تنگ دختران را بر تنشان...خسته ام ...امشب دیگر حتی حس این را ندارم که بگویم دوباره شروع می کنم و ترک می کنم...میدانم اگر بگویم شعار داده ام دلم با این کار نیست...البته مگر چاره ای هم هست جز ترک..ما محکومیم به نداشتن رابطه ی جنسی درست و متعادل و مجبوریم بنشینیم در خانه مان پشت میز کامپیوتر و میل زیبای جنسی را به بدترین نحو ارضا کنیم...افسوس...من دیگر در تقوا و پرهیز کم آوردم انشالله راه دیگری پیدا شود ....من رابطه ی جنسی می خواهم که مجبور نشوم با خودم س.ک.س کنم!

ببین سوشیانس جان
فیلم های مبتذل و عکس های مبتذل مثل سرسره هایی میمونن که به شکست و خودارضایی ختم میشن
روشون بری سر نخوردن خیلی سخته
باید حتما ازشون اجتناب کنی

بین باید کنترلش کنی
باید چشمتو کنترل کنی

این داستانو بخون (پست شماره ی 347)
بالا سمت چپ هر پست شمارش نوشتست
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=143&page=24

امیدوارم کمکت کنه

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
(بخشی از مناجات التّائبین مناجات خمس عشره)
ما تو دینمون صیغه داریم
ولی جهل فرهنگیمون اجازه این کار رو نمی ده و همین دلیل می شه که جونامون پر پر بشند

خدا خودش به داد دل جوونامون برسه
[تصویر:  thumb_HM-2013366757605124351372966757.6976.jpg]
خدا رو شکر

امشب همه چیز مهیا بود ...مثل همیشه اعصابم خورد شد..اعصابم که خورد میشد دنبال یه مسکن بودم و چه مشکنی بهتر از پورنو...امشب بعد از اینکه با نامزدم دعوا کردم دیگه همه چیز مهیا بود...

اما نخواستم...ایستادم ... به حرمت این چهار روز ترکمم که شده پای تغییرم وایستادم و سمت پورنو نرفتم و به جاش با مامانم اینا رفتیم پارک هوایی عوض کردیم و الان نمازم خوندم و حالا میخوام بخوابم...خدا رو شکر امشب هم به خیر گذشت
دمت گرم سوشیانس جان 317
عیدی خوبی دادی 41

فَوَعِزَّتِكَ مَا أَجِدُ لِذُنُوبِی سِوَاكَ غَافِراً وَ لاَ أَرَى لِكَسْرِی غَیْرَكَ جَابِراً

به عزتت سوگند براى گناهانم جز تو آمرزنده اى نيابم و براى شکستگيم جز تو شکسته بندى نبينم
کسی اینجا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Tears
Tearsاین چه اورژانسیه پس؟TearsTearsTearsTears
هستم هستم
چی شده مرجان خانوم ؟ 13

مرجان عزیز چی شده ؟؟
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]
چی میتونه بشه؟؟؟؟عصر با خودم قرار گذاشتم دیگه نیام اینجا! راستش ایجا یه حس بدی بهم میده !به خاطر شماها نیستا اصلا !!!!شماها خیلیم خوبید 53اما الان حالم بد شده ....دوباره اومدم ..........زندگیه نکبتی که میگن همینه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟TearsTears
الآن حالتون خوبه مرجان خانوم ؟
اگه الآن حالتون بده بی خیال شین
سیتمو خاموش کنین و برین بخوابین

خیلی دوست دارم این کارو بکنم اما نمیتونمTearsTearsاینجا باشم بهتره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان