امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولدم مبارک

سلام.

آرمین جان تولدت مبارک باشه.
شما یکی از پایه های محکم کانون هستی. (پایه اصلی (با عرض احترام به بقیه دوستان)).
زندگی پر خیری داشته باشی و  همیشه خوب باشی.  53
سلام

خانم یاقوت
تو روزهایی که شاید حال‌ خودتون هم مساعد نبود محبت کردید و برام تولد گرفتید.
که می‌دونم از خیلی وقت پیش‌تر به فکر بودید. پیش‌پیش پست زدید تا زودتر از بقیه باشه. برای منِ ریز‌بین هم از چیزی دریغ نکردید؛ حتی آیکن رنگین‌کمان پست‌تون تا من رو خوشحال‌تر کنید.  128fs318181 
خیلی برای من ارزشمند بود و یک دنیا ممنونم که خوش‌حالم کردید. امیدوارم همیشه بانی خیر و خوبی‌ها باشید و شادی بیافرینید. امیدوارم خدا راه زندگی‌تون رو ویژه هدایت کنه. از سردرگمی رها بشید و آرامش قرین هر لحظه‌تون.  53 

سها بانو
افتخار من بود که شما اولین نفر باشید. خیلی ممنونم از دعاهاتون برام. 
سعادت بزرگی بود و هست آشنایی با شما و هم‌جواری با شما. خدا این سعادت رو به بهترین شکل روزیم کرد. محبت‌هاتون فراموش نمیشه. 53 

خانم شادن
یک دنیا ممنون از صفات خوبی که بی‌حساب به من نسبت دادید. روحیه یاری‌رسان شما و تمایل شما به خوبی قابل تحسینه. باعث افتخاره داشتن همکاری با این درجه از خیرخواهی و و بزرگ‌منشی‌ چون شما.  53

زندگی آزاد جان
ممنونم ازت محبتت داداش خوبم. من که کاری نکردم و این از لطف توست که این طور میگی. برات از خدا بهترین‌ها رو می‌خوام.  Khansariha (18) 

مهدی منتظر خوبم
ممنونم ازت. خدا پدر و مادر بزرگوارت رو برات حفظ کنه و خوشا به حال‌شون که پسری به این گلی، با این درجه از فهم و متانت و معنویت دارن.  Khansariha (18) 

افرا جان
از محبتت ممنونم. امیدوارم به اندازه‌ی همون آیکن‌های شادی که برام گذاشتی، شادی رو تو زندگیت تجربه کنی. اهدافت رو دنبال کنی و موفق باشی.  Khansariha (18) 

خانم اس
متشکرم از شما. امیدوارم جدای از فتح قله‌ی پاکی، قله‌های دیگه زندگی رو یکی پس از دیگری فتح کنید و افتخارآفرین باشید.  53 

خانم آورورا
از پیام پرانرژی‌تون ممنونم. امیدوارم در رشته‌ای که علاقه‌دارید پذیرفته بشید و با پیگیری مسیر تحصیلی‌تون شادمانی و رضایت رو تجربه کنید.  53 

کارمای خوبم
داشتن تو بهترین هدیه هست برای من. بابت کادوی گرون قیمت و کادوی دنتی و همین‌طور حرکات موزونت  4chsmu1  خیلی ممنونم. 
امیدوارم مسیر تحصیلت عالی‌تر از چیزی که فکر می‌کنی پیش بره و همیشه در راه خیر و خوبی‌ها حرکت کنی و بقیه رو هم همراه.  Khansariha (18) 

خانم دختر پاک
بسیار ممنون از تبریک‌تون. امیدوارم شما هم کانون رو هیچ‌وقت تنها نذارید؛ چرا که بخش قابل توجهی از اون به شما بند هست.  53
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

خانم رضوانه
ممنونم ازتون. انشاءالله شما هم همواره در مسیر رسیدن به خواسته‌هاتون آرامش بر وجودتون حکم‌فرما باشه و موفق باشید.  53

داداش مجاهد عزیزم
از یک به یک دعاهای خوبت ازت ممنونم. کاش می‌دونستی نفس کشیدن کانون بدون تو و با تو چقدر فرق داره. برکت وجودت روزافزون.  Khansariha (18)

خانم لئا
تشکر می‌کنم از شما. امیدوارم شما هم در سلامت و آرامش، بهترین اتفاقات رو تجربه کنید.  53

خانم کویین
از هدیه زیبا و البته گرون‌قیمت‌تون خیلی ممنونم. امیدوارم نغمه شادی همیشه در گوش شما باشه و موفقیت‌ها یکی پس از دیگری نصیب‌تون.  53

اهورای خوبم
از کادوی نوشتاریت خیلی ممنونم. امیدوارم روزهای نیومده زندگیت رو به بهترین شکل بنویسی تا همیشه به خودت و تلاش‌هات افتخار کنی.  Khansariha (18)

محمد آر جی جانم
از تبریکت ممنونم. امیدوارم سال سخت کنکوریت رو آسون سپری کنی. در انتها، لبخند رضایتت رو ببینیم و شادمون کنی.  Khansariha (18)

شازده جان
از لطفت ممنونم. ممنونم که همیشه برادریت رو ثابت می‌کنی و هوای این داداشت رو داری. خدا بهت بهترین روزی‌ها رو عنایت کنه.  Khansariha (18)

داداشی علی‌رضا
از تبریک و کارت پستالت خیلی ممنونم. ‌پسری به این خوش‌قلبی و دوست‌داشتنی رو از کجا می‌تونستیم پیدا کنیم؟ امیدوارم همیشه بخندی و همیشه هم‌گام با خدا باشی.  Khansariha (18)

عاشق فاطمه زهرای خوبم
ممنونم از محبت زیادت. امیدوارم همیشه مثل الان راهنمای جاده‌‌ی الهی باشی. خودت رهرو و انسان‌های دیگه رو همراه خودت کنی.  Khansariha (18)

دیوار جان
لطف تو زیاده و ممنونم. پایه‌ اصلی کانون، بچه‌‌های پاک کانونن که چراغ اینجا رو روشن نگه داشتن. امیدوارم هر چه زودتر نقطه عطفی تو زندگیت ببینی که همیشه به قبل از اون نقطه شک کنی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

من تازه این پستو دیدم

وااااااااااااییییی عالیهههه 

تولدت مبارک داداش آرمین
ببخشید که با تأخیر دارم تبریک میگم
آخه تازه پست رو دیدم

هدیه تولدت:

ورای دوستی و مهربانی، آرمین جان/ بود جان و دلی رنگ ارغوانی، آرمین جان
تو در کانون به سان شمعدانی، آرمین جان/ که  نوری می فروزاند همیشه، آرمین جان

Confetti Confetti Confetti Confetti Confetti
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
مهدوی جان
تو هر موقع که برسی به موقع هست. ازت ممنونم بابت تبریک و هدیه و شعر زیبات.
امیدوارم خدا دوست مهربانی چون تو رو ازم نگیره و قدرش رو بدونم.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

تو دهه‌ی چهارم زندگی آدم به پذیرش اون چه هست نزدیک‌تر میشه.
البته نه به این معنی که حسرت‌ها کمتر میشه.

کجاست اون بلندپروازی‌ها که خودم رو در حال پرواز می‌دیدیم؟
من این پایین موندم. به شمارش قدم‌های خودم رسیدم.  53258zu2qvp1d9v

دهه‌ی چهارم زندگی که یک سال از اون رو می‌گذرونم برای من همراه شد با تنهایی، تنهایی و باز هم تنهایی.  Hanghead

روز قبل از تولدم خیلی شیک به همکارم پیام دادم و گفتم فردا تولدمه و می‌دونم که همیشه لطف داری و تدارکات برنامه‌های تولد می‌چینی.
لطفا امسال زحمت هیچ چیز رو نکش. تحمل جمع‌های شلوغ رو ندارم. اون هم وقتی که باید در مرکز توجه باشم.

خدا خیرش بده. اون هم قبول کرد و یه بار سنگین از رو دوشم برداشت.
منی که خودم رو هم چشم ندارم ببینم باید نظاره‌گر دو طبقه انسان می‌بودم.

سال‌های عمر آدم خیلی زود می‌گذرن و هنوز چشم روی هم نذاشتی می‌بینی یک سال دیگه هم «ناخواسته» و «ناجوان‌مردانه» فرا رسید.
در حالی که هنوز آماده‌ی سال جدید نشدی و هنوز درگیر همون دغدغه‌ها و قبلی‌هایی.  Hanghead

و
اینجاست که چقدر رسیدگی به خودت رو واجب می‌‌بینی و چقدر رها کردن هر چیزی و هر کسی جز خودت رو عاقلانه. 

لطف خدا شامل حال همه‌ی ما بشه وگرنه که اگه به خودمون و خودمون باشه به هیچ جا نخواهیم رسید. 53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سال‌ها در عمر من «مهر» آمد و «آبان» گذشت
وز کمال غفلتم، هر لحظه در نقصان گذشت

چشم من در زندگی نقش «جوانی» را ندید
این «دروغ فاش»، پنهان آمد و پنهان گذشت

در شتاب عمر، «فردا»ها همه «دیروز» شد
نارسیده «نوبهاران» فصل تابستان گذشت

روزهای شادی و غم در شمار عمر ماست
گر درون کاخ عزت، یا که در زندان گذشت

سالک راه توکّل را ز غم‌ها باک نیست
می‌توان با کشتی نوح از دل طوفان گذشت

در پناه سیم و زر، مشکل توان آسوده زیست
خرّم آن آزاده، کز دشت بلا آسان گذشت

دین «سلمان» برترین اوج مسلمانی نبود
مرد حق شو، تا توان از حدّ صد سلمان گذشت
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام دوستان
آقا آرمین ببخشید آخرای تولدتتون رسیدم 4chsmu1 302
تولدتون مبارک 2uge4p4
تبریک عرض میکنم Confetti
ببخشید ندیدم
خیلی ممنون 302 که این چند سال توی کانون بودید و انشاالله همیشه خواهید بود 128fs318181
Rainbow 
سلام سلام  103

تولد داریم 36 clapping

تولد یکی از ورزشکار های کانون  studsmatta

سرپرست افراد آنلاین Kool

تولد آقای جناب خان : ) با تاخیر دو روزه مبارک Confetti 

[تصویر:  uVuD3c.jpg]
به به ..تولدت مبارک مرد همیشه خندان کانون ای سرپرست افراد آنلاین تندرست و شاد باشی همیشه Confetti
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
تبریک بر آقای جناب خان Confetti
 سپاس شده توسط
مبارکا باشه آقای جناب خان 
317 317 317
تبریکات خیلی خیلی ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژه 
2uge4p4 2uge4p4 2uge4p4
انشالله ۱۲۰ ساله بشید
Confetti Confetti Confetti Confetti
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
تبریک به جناب خان عزیز 303

تولدت مبارک رفیق Confetti
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
 سپاس شده توسط
مبارکه جناب خان 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام

جناب خان داداش عزیزم تولدت مبارک.  Khansariha (18) 2uge4p4

برات از خدا آرامش و شادی و عاقبت‌ به خیری می‌خوام.  Confetti

این هم هدیه تو که یه ورزشکار درجه یک هستی: