امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1399 شهريور 20، 14:39)صادقین نوشته است: سلام

برای من بهترین زمان های شبانه روز از یکی دو ساعت قبل اذان صبح تا نزدیک طلوعه.

این موقع ها همیشه حس آرامش و مناجات با خدا رو برام تداعی می کنه.
وقتایی هم که می رفتم حرم امام رضا (ع) معمولاً این موقع ها بود که حس و حال خوبی داشت.
به خصوص وقتی مناجات خوانی هم پخش می شد. انگار آدم توی خلوت خودش می تونست روحش رو از زنگارها پاک کنه.

بعدی: قبلی

از شب ها حدود ساعت ۱۰ به بعد .. 

بعدی : چه چیزیو خیلی از خدا میخوای؟
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی : چه چیزیو خیلی از خدا میخوای؟
اینکه کمکم کنه تو راهی قدم بگذارم که تهش به خود خدا برسم 
البته خب صدای خدا را هم خیلی دوست دارم بشنوم
حس دوستی با خدا را هم خیلی دوست دارم تجربه کنم
4chsmu1
کلا هر چی که خدا باشه
فقط آدما نباشن 65

بعدی : قبلی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
اینکه تو بازه ی زمانیه مد نظرم  به چیزایی که میخوام و روشون هدفگذاری کردم به بهترین صورت و فرای حد تصورم برسم
به علاوه ی سلامتی و زیبایی و جوانی و طول عمر با عزت و پول

بعدی ... قبلی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
نقل قول:

بعدی : چه چیزیو خیلی از خدا میخوای؟

خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا .. بچه های کانون .. بعضیایی که میشناسم و ..
+
درخواست بخشش

(1399 شهريور 25، 19:03)مرد مجاهد نوشته است: خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا .. بچه های کانون .. بعضیایی که میشناسم و ..
+
درخواست بخشش

آرامش مطلق + درخواست بخشش + عاقبت بخیری + خیر دنیا و آخرت + توفیق های بزرگ + رضای خدا و والدین + عزت
انشاءلله برای هممون 2uge4p4

بعدی : 
5 تا نعمت رو بگو که به خاطرش باید خداروشکر کنی 53 Gol
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی : 

5 تا نعمت رو بگو که به خاطرش باید خداروشکر کنی

۱.سلامتی خودم و خانوادم
۲.داشتن خانواده 
۳.کار داشتن و مشغول بودن اهل خونه
۴.خونه داشتن و ب عبارتی سرپناه داشتن
۵.فردا رو داشتن  ،اینکه فردا رو دارم و فرصت هست.

بعدی:کدوم یکی از کانونی ها همیشه برای تو سوال ایجاد میکنند و کنجکاو میشی درموردشون؟
بعدی:کدوم یکی از کانونی ها همیشه برای تو سوال ایجاد میکنند و کنجکاو میشی درموردشون؟

اقای عاشق فاطمه زهرا . .
در نتیجه سعی میکنم تو پروفایلشون نرم که کنجکاوی هام بیشتر نشه Gigglesmile
به منچه خو . . خیلی مرموز هستند 65
بعدی : قبلی
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
قبلی:کدوم یکی از کانونی ها همیشه برای تو سوال ایجاد میکنند و کنجکاو میشی درموردشون؟

شادن خانم. همیشه برام سوال بوده که ایا شاده یا نه؟؟ اسم هم یذره شبیه لادن هست ولی عجیب غریب تر Gigglesmile
پیام ها هم که کلا انگار رمز گذاری شده میفرستن

بعدی:میتونی ساز بزنی؟اگه اره ،چه سازی؟اگه نه ،دوست داری سازی بزنی؟
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
 سپاس شده توسط
نقل قول: بعدی:کدوم یکی از کانونی ها همیشه برای تو سوال ایجاد میکنند و کنجکاو میشی درموردشون؟
4chsmu1
خیلی بهش فکر کردم
ولی بنظرم یه نفر هست
که میدونم میشناسمش ولی دیگه نمیاد کانون 53258zu2qvp1d9v
کلا تا حالا دو بار دیدم اومده و رفته
امیدوارم حالش خوب باشه  63
نقل قول: بعدی:میتونی ساز بزنی؟اگه اره ،چه سازی؟اگه نه ،دوست داری سازی بزنی؟
کلا تا حالا سازی نزدم
اوج هنرم این بوده با دست رو میز بزنم یا قابلمه بگیرم دستم Gigglesmile
ولی کارم خیلی خوب نبوده 4chsmu1
ولی دوست دارم ساز دهنی، شیپور ،جاز ،تنبک، نی انبان، دف ، سنتور ، تار و سه تار  و جدیدنیا پیانو 
4chsmu1
هیچ کدوم را امتحان نکردم
اوج هنرم کار کردن با کامپیوتر و برنامه های آهنگسازی بوده اونم خیلی موفق نبودم 4chsmu1

بعدی : قبلی ها
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
کدوم یکی از کانونی ها همیشه برای تو سوال ایجاد میکنند و کنجکاو میشی درموردشون؟

خوب خیلی ها..از آقایون کنجکاوم درباره ی آرمین بیشتر بدونم..اینکه وقت زیادی از زندگی اش رو برای کانون میذاره و این همه انگیزه و توان برای این کار داره برام شگفت انگیزه..دوست دارم واقعا بیشتر بشناسمش.

از خانوم ها رضوانه خانوم..خیلی برام پیچیده هستن..همه ی کارهاشون رو در کانون منظم و پیگیرانه انجام میدن..ولی کمتر دیدم توی بحث ها شرکت کنن یا از خودشون بگن..به خاطر همین خیلی کنجکاوم در موردشون..

Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
نقل قول: چه چیزیو خیلی از خدا میخوای؟

زندگی آروم

نقل قول: بعدی:کدوم یکی از کانونی ها همیشه برای تو سوال ایجاد میکنند و کنجکاو میشی درموردشون؟

بین آقایون 
مستر دگرش و دریل 

بین خانوم ها غیر از آتریسا خانوم همشون 4chsmu1
نقل قول: بعدی:میتونی ساز بزنی؟اگه اره ،چه سازی؟اگه نه ،دوست داری سازی بزنی؟

نه نمیتونم 65

کلا از ساز زدن خوشم نمیاد ولی اگه یخوام یاد بگیرم نی رو دوست دارم

بعدی: بزرگ ترین ترست چیه
قبلی:بزرگ ترین ترست چیه؟

ترس از ناشناخته ها

بعدی:قبلی
     در همه احوال
خداراشکر!!!!

[تصویر:  73z3_tenor_(6).gif]
[قبلی:بزرگ ترین ترست چیه؟

پیــــــــــــــر شدن
واقعا وحشت دارم طوری که الان با اینکه سنم کمه همش تو مطب های زیبایی هستم و خیلی حساسم اگه یه خط روی صورتم بیوفته Hanghead
من واقعا فوبیاشو دارم Hanghead

بعدی قبلی
 سپاس شده توسط
(1399 شهريور 28، 20:39) pid=\501803' نوشته است:قبلی:بزرگ ترین ترست چیه؟

ترس از مرگ.

بعدی:قبلی
 سپاس شده توسط
از مار خیلی میترسم P- چند وقت پیش کم مونده بود پامو بزارم رو یه مار، خواستم فرار کنم دیدم ماره زودتر از من فرار کرد bliss اون بدتر از من ترسید Gigglesmile  فکر کنم زهرش ترکید. البته مارای منطقه ما فکر نکنم سمی باشن  تا به حال که کسی رو نیش نزدن ولی خیلی خوف ناکن 19
در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتری

✈        ✈      ✈     ✈   ✈    ✈    

[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان