امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

راستش اون موقع روزگار حقیقت تو این دنیا خواهد بود
یعنی خوب و بد برای همه مکشوف خواهد بود
سیاه و سفید معلومه؛ خاکستری هم جایی نخواهد داشت
پس یا این طرفی یا اون طرفی

اگه واقعاً لایق باشم و همراه لشکر امام خواهم بود؛ قطعاً به سختی اما این کار رو خواهم کرد؛ حتی اگه از دور باشه 53258zu2qvp1d9v
حالا اینها توصیفات محدود منه 53258zu2qvp1d9v
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
بعدی رو نمیگید خودم میگم 65 4chsmu1 4chsmu1

بعدی: با فرهنگی یعنی چی؟
و کدوم فرهنگ رو دوست دارید؟
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
نقل قول: روتون میشه برین ملاقاتشون؟ 
Hanghead
دیشب جواب میدادم میگفتم روم نمیشه
ولی امشب پشیمونم میگم روم میشه Hanghead
زیاد تلاش کردم Hanghead

نقل قول: بعدی: با فرهنگی یعنی چی؟

و کدوم فرهنگ رو دوست دارید؟
Khansariha (56)
چه سخته سوالتون
بنظرم با فرهنگ از نظر من اینه که فرهنگ بقیه را درک کنه و بهشون احترام بگذاره
من فرهنگی که به مذهب و خود خدا و قرآن نزدیک باشه بیشتر دوست دارم
فرهنگ آدم هایی که تو روستاهای کوچک زندگی میکنن هم خیلی دوست دارم
53258zu2qvp1d9v
تو فرهنگشون همدلی و همراهی بیشتری هست

همبنا بلد بودم
Hanghead

بعدی:
به قول آقای ارادتمند شهدا
حس و حالتون را با یک شکلک بگید؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
نقل قول: حس و حالتون را با یک شکلک بگید؟

53258zu2qvp1d9v 63

بعدی : کوه نوردی یا شنا ؟  4chsmu1
می‌گویند غم همزاد بشر است، همزاد من به شکلی با من عجین شده که حتی یک دم از من فاصله نمی‌گیرد...
 سپاس شده توسط
(1399 دي 29، 1:10)مهدوی نوشته است: راستش اون موقع روزگار حقیقت تو این دنیا خواهد بود
یعنی خوب و بد برای همه مکشوف خواهد بود
سیاه و سفید معلومه؛ خاکستری هم جایی نخواهد داشت
پس یا این طرفی یا اون طرفی

اگه واقعاً لایق باشم و همراه لشکر امام خواهم بود؛ قطعاً به سختی اما این کار رو خواهم کرد؛ حتی اگه از دور باشه 53258zu2qvp1d9v
حالا اینها توصیفات محدود منه 53258zu2qvp1d9v

با اجازه من اینو ادامه بدم. ..

یروزی چند سال پیش خیلی دلم می خواست امام رو ببینم. ارتباطم با امام خیلی نزدیک نمی شد چون ازش توقع داشتم و چیزی ندیدم. بعد یروزی استادی داشتم بهم گفت تو خوب باش اون خودش میاد سراغت. ..داستان اون قفل فروش رو حتماً شنیدین که امام می رفته بهش سر می زده. 

دیگه به زمان ظهور اینا فکر نمی کنم. هر وقت بیان. فقط می دونم امام به متخصص های خودساخته نیاز داره و در حد وسع خودم تلاش کردم و امید دارم. ایشالا که در راهش باشم. .. هر وقت خوب کار کردم خوشحال بودم که به امام نزدیک شدم و از دور گفتم هستم آقا... تو به من کمک کن راه درست رو برم. تو سختی ها هم همینطور

سوال بعد
به نظر شما امام بیاد جنگ میشه یا صلح میشه؟
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
(1399 دي 29، 23:11)ماجراجو نوشته است:
نقل قول: حس و حالتون را با یک شکلک بگید؟

53258zu2qvp1d9v 63

بعدی : کوه نوردی یا شنا ؟  4chsmu1

کوه سخته من شنا رو ترجیح میدم 53258zu2qvp1d9v
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
 سپاس شده توسط
317
هم کوه هم شنا
اصلا تو ورزش ها فقط این دوتا + فوتبال 4chsmu1

نقل قول: به نظر شما امام بیاد جنگ میشه یا صلح میشه؟
Shy
فکر کنم اول جنگ بعد شاید به صلح ختم بشه
مثل خیلی از جنگ های دیگه
نمیدونم
Hanghead Shy

بعدی :قبلی
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 دي 30، 0:26)کانونی نوشته است: 317
هم کوه هم شنا
اصلا تو ورزش ها فقط این دوتا + فوتبال 4chsmu1

نقل قول: به نظر شما امام بیاد جنگ میشه یا صلح میشه؟
Shy
فکر کنم اول جنگ بعد شاید به صلح ختم بشه
مثل خیلی از جنگ های دیگه
نمیدونم
Hanghead Shy

بعدی :قبلی

مگه خبر ندارید Shy !!

وقتی که ظهور حقیقت اتفاق بیفته 
پرده ی حقیقت کنار میره و مردم چ کافر چه مومن همه مطمئن میشن که خداوند وجود داره 
هیچ کافری نمیتونه جلوی حق بایسته
البته شاید جنگ هایی بشه ولی هیچ چیزی جز صلح و خوبی حاکم نخواهد بود 

بعدی :  حاضری از همه ی مال دنیا بگذری و یه جهانگرد بشی که فقط پول سفر و خوراک و پوشاک رو داره ؟ 53258zu2qvp1d9v 
خودم با کمال میل 
زود جواب بدید 49-2
 سپاس شده توسط
بعدی :  حاضری از همه ی مال دنیا بگذری و یه جهانگرد بشی که فقط پول سفر و خوراک و پوشاک رو داره ؟ [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

نه اصلا حاضر نیستم. . . من تکنولوژی و اسمون خراش های مناطق صنعتی رو دوسدارم..پول رو هم دوسدارم Khansariha (56) . حتی الودگی نوری رو هم دوسدارم....
ترجیح میدم اخر هفته هام له ماجراجویی تو طبیعت بگرده

بعدی : قبلی با ذکر علت
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
 سپاس شده توسط
(1399 دي 30، 1:10)آهو نوشته است: بعدی :  حاضری از همه ی مال دنیا بگذری و یه جهانگرد بشی که فقط پول سفر و خوراک و پوشاک رو داره ؟ [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

نه اصلا حاضر نیستم. . . من تکنولوژی و اسمون خراش های مناطق صنعتی رو دوسدارم..پول رو هم دوسدارم Khansariha (56) . حتی الودگی نوری رو هم دوسدارم....
ترجیح میدم اخر هفته هام له ماجراجویی تو طبیعت بگرده

بعدی : قبلی با ذکر علت

بسم الله الرحمن الرحیم
17  خب باورم نمیشه آلودگی نوری رو هم دوس دارین  17 
خب هر کسی علاقه ای داری 

در جواب به سوال 
بله سفر رو ترجیح میدم 
دلیل : هر کسی یک چیزی براش ارزش داره 
و من هم سفر برام ارزش داره یه آرامش خاصی بهم میده که خونه طلایی نمیده!!
من دنبال مال و ثروت نیستم و برام ارزشی نداره 
طبیعت به من آرامش و هیجان میده  128fs318181
عاشقشم 53258zu2qvp1d9v 

بعدی :  موسیقی یا نقاشی ؟
موسیقی 
بعدی : قبلی
 سپاس شده توسط
(1399 دي 30، 8:58)ارادتمند شهدا نوشته است: موسیقی 

من هم موسیقی

بعدی : قبول دارید که ما توی دوره آخرالزمانیم؟
 سپاس شده توسط
(1399 دي 30، 13:49)ماجراجو نوشته است: من هم موسیقی

اره
 سپاس شده توسط
(1399 دي 30، 13:52)ارادتمند شهدا نوشته است:
(1399 دي 30، 13:49)ماجراجو نوشته است: من هم موسیقی

اره

صد در صد

بعدی : جرعتشو دارید که شب تنها به قبرستان برید
لطفا جدی جواب بدید با دلیل
 سپاس شده توسط
خیر ، من استرس میگیرم به خاطر تنها بودن تو اون محیط.
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان