امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1400 خرداد 1، 15:53)_رعنا_ نوشته است: سوال از نفر بعدی:

وقتی دیگه رسیدی مراحل اخر و داری میری به سمت انجام گناه چی باعث منصرف شدنت میشه؟
خیلی وقتا خدا و اینکه.داره نگاهم میکنه. تنها کسی که هیچ وقت ازم خسته نمیشه و همیشه بهم امید داره. بسی شخصیت جالبی داره Hanghead کاش قدرش را بیشتر بدونم. فقط کاش.

بعدی: بنظرت اینکه میگن خدا کافیه. واقعا کافیه ؟ تا حالا تونستی درکش کنی؟

شدیدا تونستم درک کنم ...

خدا کافیه ولی نیاز به صبر داره ...

باید خیلی صبر کنی تا کافی بودنشو درک کنی ...

بعدی : قبلی
خدا 
کافیه حالا که فکرشو میکنم از هر نظر کافیه برا بنده اش 
میدونی همیشه استرس داشتم و حتی الان هم بعضی مواقع دارم استرس از اتفاقاتی که پیش میاد ترس از بعضی افراد ترس از دست دادن خیلیی چیز ها
ولی میدونی کم کم دارم درک میکنم همه همه همه چی دست اون بالاییه  53258zu2qvp1d9v
بالایی که هیچ وقت برا بنده اش کم نمیزاره بالایی که برا بنده اش کافیه !
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

خدا کافی که هیچی از سر ما زیاد هم هست Hanghead
ما که انقدر گناه میکنیم و هیچ وقت به حرفش گوش نمیدیم..با اینکه هرچی گفته برای صلاح خودمون گفته اما ما فقط غر میزنیم Swear1
این همه نعمت داده ولی فقط ناشکری بلدیم Shy
خدا واقعا مظلوم ترین عاشق دنیاست 809197ps94ijjhwg

بعدی: چی باعث میشه به زندگی کردن ادامه بدین..تو شرایط سخت دووم بیارین و هم چنان قوی باقی بمونین 53258zu2qvp1d9v
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
میخوام از بنده های گلچین شدش باشم برا همین تحمل میکنم  Hanghead
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

نقل قول: بعدی: چی باعث میشه به زندگی کردن ادامه بدین..تو شرایط سخت دووم بیارین و هم چنان قوی باقی بمونین [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

اینکه در هر شرایطی یک فرصت و یک تجربه نهفته ست. اگر صبر کنیم.

و من باور دارم که در هر اتفاقی خیری هست. حتی بلاها. این که میگم شعار نیست ولی باید آروم بود، ناشکری نکرد و خوب خوب دقت کرد تا بفهمی الان چه فرصتی داری، چه امکانی داری، چه نعمتایی داری‌‌.

من از ماجراجویی خوشم میاد و یکی دو بار تجربه کردم که سختی ها رو دووم آوردم بعدش کلی خوشحال شدم و راضی از اینکه دووم آوردم.

بعدی قبلی
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
(1400 خرداد 1، 20:59)عارفه نوشته است:
نقل قول: بعدی: چی باعث میشه به زندگی کردن ادامه بدین..تو شرایط سخت دووم بیارین و هم چنان قوی باقی بمونین [تصویر:  53258zu2qvp1d9v.gif]

اینکه در هر شرایطی یک فرصت و یک تجربه نهفته ست. اگر صبر کنیم.

و من باور دارم که در هر اتفاقی خیری هست. حتی بلاها. این که میگم شعار نیست ولی باید آروم بود، ناشکری نکرد و خوب خوب دقت کرد تا بفهمی الان چه فرصتی داری، چه امکانی داری، چه نعمتایی داری‌‌.

من از ماجراجویی خوشم میاد و یکی دو بار تجربه کردم که سختی ها رو دووم آوردم بعدش کلی خوشحال شدم و راضی از اینکه دووم آوردم.

بعدی قبلی

نیکی کردن به دیگران و امید به زندگی بعد از مرگ، برای رسیدن به معشوق حقیقی که خداست.
بعدی قبلی
قبلی: همینکه میدونم خدا بهم لطف کرده و تا الان زندم خودش ی دلگرمیه ... نماز و دعا میخونم یا دفتر شکرگزاریمو برمیدارم مینویسم حالم بهتر میشه ... در نهایت اگه اوضاع خیلی داغون بود میرسیم به همون کار همیشگی گریه و خواب Khansariha (13)

بعدی: دوست داری چیو همین الان تغییر بدی ؟ 
.
.
.
قبلی: گذشته رو دوست دارم تغییر بدم..اگه بتونم برگردم به عقب دیگه خودمو درگیر این گناه نمیکنم Hanghead
بعدی: قبلی
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
(1400 خرداد 2، 6:24)Rashel نوشته است: قبلی: همینکه میدونم خدا بهم لطف کرده و تا الان زندم خودش ی دلگرمیه ... نماز و دعا میخونم یا دفتر شکرگزاریمو برمیدارم مینویسم حالم بهتر میشه ... در نهایت اگه اوضاع خیلی داغون بود میرسیم به همون کار همیشگی گریه و خواب Khansariha (13)

ذهنمو ...

صندلیما عوض کنم 4chsmu1
بعدی:تا حالا شده به خاطر خدا از کسی که ناراحتی بگذری
(1400 خرداد 2، 10:56)yazahra نوشته است: بعدی: دوست داری چیو همین الان تغییر بدی ؟

صندلیما عوض کنم 4chsmu1
بعدی:تا حالا شده به خاطر خدا از کسی که ناراحتی بگذری

تا اونجایی که دلت بخواد. آخریشم کسی که بهم کرونا داد.
بعدی:تا حالا پیاده روی اربعین رفتید؟حسش چطور بود؟
نه متاسفانه
بعدی
اگه یکی از پستای خوب داداش رضارو خوندی اسمشو بگو 1
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
 سپاس شده توسط
کی هست داداش رضا؟

بعدی: به خاطر چی به خودت افتخار میکنی؟
.
.
.
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 2، 17:45)yaldaw نوشته است: نه متاسفانه
بعدی
اگه یکی از پستای خوب داداش رضارو خوندی اسمشو بگو 1

زیاد فکر نکن بود فکر کنم ...
و اینکه 
خودارضایی یعنی بی احترامی به خودم ...

(1400 خرداد 2، 19:13)Rashel نوشته است: کی هست داداش رضا؟

بعدی: به خاطر چی به خودت افتخار میکنی؟

به خاطر خیلی چیزااا 
پاک بودنم ...
کم نیاوردنم ...
صبور بودنم ...

بعدی : قبلیا
نمیدونم شاید چون به چیزایی که میخواستم تا حدودی رسیدم  49-2
بعدی: ی سوال بپرس؟
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان