امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1400 ارديبهشت 30، 8:55)آبی آسمانی نوشته است: به نظر من بستگی به دیدگاهمون داره  53258zu2qvp1d9v

شاید روز بد ما بهترین روز واسه یکی دیگه باشه  Khansariha (69)

و از طرفی هم به این اعتقاد دارم که " دائما یکسان نباشد حال دوران " شدیدا اعتقاد دارم ...

بعدی : اهل کجایی ؟؟  4chsmu1

اصفهان 4chsmu1 

بعدی....قبلی:؟
ازت ممنونم?
بابت لحظه هایی که میتونستی کم بیاری
ولی به خدا اعتماد کردی و کم نیاوری...!

بعدی : اهل کجایی ؟؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]
ایران 4chsmu1
بعدی :قبلی
 سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 30، 9:02)yazahra نوشته است: بعدی : اهل کجایی ؟؟  [تصویر:  4chsmu1.gif]
ایران 4chsmu1
بعدی :قبلی

چه جالب Gigglesmile 
ما جزایر قناری ایم

بعدی:چی بهتون قدرت میده وقتی خیلی اوضاع بده؟
ازت ممنونم?

نقل قول: چه جالب [تصویر:  gigglesmile.gif] 
ما جزایر قناری ایم
اع چه خوب اب وهوا چطوره اقوام میگفتم امسال سرد بوده درسته 39

نقل قول: بعدی:چی بهتون قدرت میده وقتی خیلی اوضاع بده؟
روضه و نوحه و ورزش و قران
بعدی:قبلی
 سپاس شده توسط
گریه میکنم بعدش میخوابم Khansariha (13)
بعدی:قبلی
.
.
.
 سپاس شده توسط
فکر کردن به گذشتم با خدا صحبت کردن و موسیقی 
بعدی : اگه نتونی فضای محل زندگیتو رفتار های آدمایی که باهاشون زندگی میکنی رو تحمل کنی چه میکنی ؟  Hanghead
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

امضای آقای مهدوی  4chsmu1

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت 
دست در جیبت کن و جدی نگیرش بیخیال  317

بعدی : قبلی
اتفاقا نمیتونم الانم تحمل کنم سوال خوبی بود ... هیچی هر وقت عصبانیم کنن میگیرم میخوابم و به دنیا فوش میدم... Khansariha (13) 
کار خاصی از دستم بر نمیاد .. 65 
سعی میکنم زودتر از پیششون جمع کنم برم... بعدی:قبلی
.
.
.
 سپاس شده توسط
هر موقع رفتار ازشون سر زد میرم اب میخورم خنک خنک باشه
Be water my friend. 

بعدی: قبلی
 سپاس شده توسط
سکوت میکنم ک این سکوت منطقی تره... :/

بعدی:
هدف اصلی از زندگی کردن ب نظرتون چیه؟
ازت ممنونم?

سپاس شده توسط
(1400 ارديبهشت 31، 14:26)بهاران نوشته است: سکوت میکنم ک این سکوت منطقی تره... :/

بعدی:
هدف اصلی از زندگی کردن ب نظرتون چیه؟

کامل کردن و تعالی روح برای شروع زندگی واقعی تر بعد از مرگ که سفریست که در برزخ بسیار نیکو خواهیم بود اگر در دنیا نیکی کرده باشیم. آنگاه بعد از برچیده شدن کل کیهان (مسائلی مانند تئوری انقباض بزرگ که در فیزیک شکل گرفته است که در مقابل انفجار بزرگ هست)، قیامت که مادی هست برپا می شود و آن زندگی، جاودانه هست.
پس این دنیا، گذرگاهی به سوی حقیقت هست. ما مسافر هستیم در مسافرخانه ای که موقتی ساکن هستیم. بسته به اعمال، می توانیم به کاخی بزرگ برویم که وسعت طبیعتش به اندازه کل زمین هست (برای هر کس) و آن را به نامت بزنند.

سوال از نفر بعدی. حقیقت چیست؟
 سپاس شده توسط
خدا

سوال از نفر بعدی:
وقتی دیگه رسیدی مراحل اخر و داری میری به سمت انجام گناه چی باعث منصرف شدنت میشه؟
اگه این دوتا لینک رو وقت گذاشتی و خوندی، بعدش میتونیم مطمئن باشیم که قصد صددرصدیت ترکه.

https://www.ktark.com/Thread-%D8%AA%D8%A...#pid612256

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid612283

اره طولانیه چون راه ترکم طولانیه ولی قول میدم بعد خوندنشون همون آدمی نیستی که وارد تونل شد 53 302  

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621890

https://www.ktark.com/Thread-%DA%AF%D8%B...#pid621964
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 1، 10:03)yaldaw نوشته است: خدا

سوال از نفر بعدی:
وقتی دیگه رسیدی مراحل اخر و داری میری به سمت انجام گناه چی باعث منصرف شدنت میشه؟

یک عمر بدی کردی و دیدی ثمرش را / خوبی چه بدی داشت که یکبار نکردی  53258zu2qvp1d9v

بعدی : قبلی
 سپاس شده توسط
(1400 خرداد 1، 10:03)yaldaw نوشته است: خدا

سوال از نفر بعدی:

لا اله الا الله

بعدی: قبلی
 سپاس شده توسط
سوال از نفر بعدی:

خیلی وقتا خدا و اینکه.داره نگاهم میکنه. تنها کسی که هیچ وقت ازم خسته نمیشه و همیشه بهم امید داره. بسی شخصیت جالبی داره Hanghead کاش قدرش را بیشتر بدونم. فقط کاش.

بعدی: بنظرت اینکه میگن خدا کافیه. واقعا کافیه ؟ تا حالا تونستی درکش کنی؟
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان