امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

سلام

من با دوستام توي بچگي دعوا كردم ، ولي اينكه كتك حسابي خورده باشم رو يادم نمياد ...
كلا بيشتر زدم تا اينكه بخورم !!!! 4fvfcja

همون سوال !

در پناه خدا !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
 سپاس شده توسط
دمپایی پلاستیکی1744337bve7cd1t81
اونم خیییییییییییییییسسس1744337bve7cd1t81Tears
جان من کوتاه بیاKhansariha (134)
اگه این کار رو بکنی بچه ها همگی از کانون فرار میکنن4fvfcja
فقط گاهی میان اعلام وضعیت میکنن میرن4fvfcja
یادم نمیاد که کتک خورده باشم نا سلامتی 19 سالمونه نزدیک به چند سالی میشه یه کتک مفصل از کسی نخوردم4fvfcja
ولی گاها اگه کتک میخوردم کتکم میزدم! حالا هرکی میخواست باشه از پدر و مادر بگیر تا بقیه!1744337bve7cd1t81
دست خودم نبود کتکو که می خوردم پا میشدم هر جور شده میزدم1744337bve7cd1t81
ولی نه دیگه الان که مثلا بزرگ شدیم عقلمون میرسه بیشتر مسائل و مشکلات رو با کمک عقلمون حل میکنیم!
فقط این آخری از تنها کتک خوردم!:smiley-yell: اومدم که جبران کنم!17دلم نیومد42
سوال بعدی هم همونه منتها تنها باید جواب بده31741
 سپاس شده توسط
بچه که بودم،7سال شایدم 7و نیم سال،
وقتی میرفتم نونوایی،این پسرایی که ازم بزرگتر بودن میخواستن نوبت منو بگیرن،:smiley-yell:
منم عصبانی میشدم،خب دیگه دعوا میشد،نامرداااااااااااااااااااااااا
سه چهار سالی از من بزرگتر بودن خب،هم میزدم هم میخوردم،
آخرش نمی ذاشتم نوبتمو بگیرن،البته به کمک شاتر4fvfcja
کتک خوردی یا نخوردی؟مزش چجوریاس؟
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
 سپاس شده توسط
بچه بودم ، تو محل داشتیم بازی میکردیم ، یکی از بچه ها با ناراحتی اومد گفت کوچه پایینی گرفتن منو زدن
ما هم گفتیم ، چی داداش ؟ Smiley-face-cool-2
خلاصه رفتیم کوچه پایینی ، من جلوتر از همه رفتم ، اونا هم نامردی نکردن 3 نفری ریختن سر من و بقیه ماجرا ... 4fvfcja
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

سپاس شده توسط
(1388 شهريور 2، 6:58)tanha نوشته است: من از جواب دادن به این سوال به راحتی طفره می روم

4fvfcja

چه پر رو1744337bve7cd1t81
میگه به راحتی طفره میرم مگه دسته خودته4fvfcja
خودت این سوال و پرسیدی خودتم باید جواب بدیKhansariha (48)
کاری نکن چند تا رو اجیر کنم بگم تو هر تاپیکی رفتن از تنها این سوال رو بپرسنا؟Smiley-face-cool-2cheshmak
 سپاس شده توسط
(1388 شهريور 2، 6:58)tanha نوشته است: من از جواب دادن به این سوال به راحتی طفره می روم

4fvfcja

از سايه به تنها ... از سايه به تنها ... تنها ، توي موقعيت بدي قرار داري! پرستوها از همه طرف محاصرت كردن ! زود باش يه كاري كن ... تمام !
وَ احـــفَــظـنِــی بِــرَحـــمَـــتِـــکَ یــا الله
 سپاس شده توسط
سلام بچه ها

يادمه اول راهنمايي كه درس مي خوندم يه روزي موقع امتحان بود / چند تا از بچه ها كه درس خون نبودن مي خواستن از من تقلب بگيرن / منم درس خون بودم زورم ميومد تقلب بدم / اهلش نبودم !! Smiley-face-cool-2

بعد از تمام شدن امتحان هيچ كس تو كلاس نبود فقط من بودم منم مي خواستم برم بيرون كه بچه هايي كه نتونسته بودن از من تقلب بگيرن و حسابي سوخته بودن اومدن و دوره ام كردن دور تا دورم ايستاد و شروع كردن به زدن 4fvfcjaآخ چه كتكي خوردما ولي منم زدم يعني هميشه مي زدم 2 تا رو به راحتي حريفم ولي نه 6 تا رو !!1744337bve7cd1t81haha

بعد يه مرتبه ديدم دوستانم رسيدن يكي خبرشون كرده بود يه 4 تايي بودن / 6 به 5 بوديم بزن بزن توپي تو كلاس راه افتاده بود من كلا دعوا رو دوست مي داشتم قبلا كه سنم كمتر بود / دعوا كم كم بالا گرفت كشيد به تخته پاكن و گچ و كيف و سطل آشغال و نيمكت و . . . haha 17haha
به حدي بالاگرفت كه ديگه ناظم مدرسه سر رسيد و همگي پاي دفتر مدرسه و . . . !! 42

عجب خاطره ي شيرين و تخلي بود !!! :rolleyes:

اي / خوش همون روز ها !!!

نفر بعدي هم همين سوالو جواب بده :

تا حالا کتک خوردی ؟؟ چطور بود تعریف کن 4fvfcja
 سپاس شده توسط
تا جایی که یادم میاد تا حالا کتک نخوردم4fvfcja17
همیشه کتک زدم4fvfcja1744337bve7cd1t81
یادمه یه بار که خیلی کوچیک بودم شاید کلاس دوم دبستان ! پسرخالمو می زدم و موهاشو می کشیدم1744337bve7cd1t81اونم می زدا اما من قوی تر بودم4fvfcja
البته هرچی فکر می کنم یادم نمیاد برای چی همو می زدیم !!!Khansariha (134)

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
تا حالا کتک خوردی ؟؟ چطور بود تعریف کن
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

سپاس شده توسط
نقل قول: تا حالا کتک خوردی ؟؟ چطور بود تعریف کن
آره یه بار برای اولن و آخرین بار کفش پاشنه 10 سانتی پوشیده بودم با کله رفتم تو دیوار اونم تو زمستون هم از دیوار کتک خوردم هم از زمین یخ!
خیلی حال داد!
تا 10 روز فلج بودم4fvfcja
چند بارم بچه بودم با بچه پرروها کتک کاری میکردیم!البته من فقط میزدم زورم میگرفت موهاشون بلنده من کچلم موهاشونو میکشیدم!4fvfcja
توضیح:اون زمانا مامانم برا پر پشت شدن موهام کچلم کرده بود الان کچل نیستما!4fvfcja
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
 سپاس شده توسط
اصولا من آدم صلح طلبي هستم ، تا جايي كه يادم مياد با هيچكي دعوا نكردم قهر كردما ولي اهل دعوا نيستم ، كاري كه ميشه با زبون خوش حلش كرد چرا دعوا؟ البته بعضي ها هستن انگار مريضن دعوا از سروروشون ميباره ، منو دوستام ترجيح ميديم با اونا معاشرت نكنيم17
ولي از اين جور كتكا كه پارميدا گفت زياد خوردم بيشترشم تو فوتبال بود ، چند سال پيش خونمون داشتم فوتبال بازي مي كردم ديوار يه پاس قشنگ داد يه ضد حمله زيبا ،‌ شديم تك به تك با در تو اين فكر بودم كه توپو چيپ بزنم يا نه كه با كله رفتم تو پرده بدنم رفت جلو ، سرم موند يهو تو هوا افقي شدم محكم خوردم زمين تا دوسه دقيقه گيج بودم بعدش فهميدم از اون بالا نصف پرده كنده شده
يه چند دفعه هم رفتم با توپ هد بزنم با كله رفتم تو ديوار
اينم از عواقب فوتبال خونگي!
!...Nobody's perfect
 سپاس شده توسط
شما باید خاکی باشی اون مدیر مدیرا رو از اونجا برداری خیلی خوبه(شوخیییی)4fvfcja
نه من هیچ انتقادی ندارم فقط گاهی خیلی شوخ میشی گاهیم خیلی جدی!42
بین این دو تا تعادل برقرار کنی خیلی عالی میشه!Khansariha (48)
همین که شما 1860 بار تشکر شده اید در 502 تا پست حاکی از محبوبیت شما در بین بچه هاس!
حالا واقعا میگی راجع به کتک گیر ندیم؟17
حداقل نمیگی در چه رابطه ای کتک خوردی؟Khansariha (56)

سوال من از نفر بعدی:

بزرگترین انتقادت ازمن چیه ؟ و پیشنهادت برا برطرف شدن اون انتقادی که کردی از من چیه؟(نمی خوام تعریف کنی می خوام عیبهام رو اصلاح کنم )
(1388 شهريور 3، 18:52)mahdi_69 نوشته است: شما باید خاکی باشی اون مدیر مدیرا رو از اونجا برداری خیلی خوبه(شوخیییی)4fvfcja
نه من هیچ انتقادی ندارم فقط گاهی خیلی شوخ میشی گاهیم خیلی جدی!42
بین این دو تا تعادل برقرار کنی خیلی عالی میشه!Khansariha (48)
همین که شما 1860 بار تشکر شده اید در 502 تا پست حاکی از محبوبیت شما در بین بچه هاس!
حالا واقعا میگی راجع به کتک گیر ندیم؟17
حداقل نمیگی در چه رابطه ای کتک خوردی؟Khansariha (56)

سوال من از نفر بعدی:

بزرگترین انتقادت ازمن چیه ؟ و پیشنهادت برا برطرف شدن اون انتقادی که کردی از من چیه؟(نمی خوام تعریف کنی می خوام عیبهام رو اصلاح کنم )

از بس مهربونی جای انتقاد نزاشتی...4fvfcja

چند سالته؟
با تشکر از راهنمایی آقا مهدی سوالم رو اینجا مطرح می کنم
(1388 شهريور 12، 22:38)آقای ایده نوشته است: Recluse خان خدا خوبت کنه 1313
بابا این چه وقت دنبال فدایی گشتن (ای شفتالو ای هفتالو ای ....*)
تازه چار نفر پیدا شده بودن جواب منو بدنا:s:
بابا کسی یه جواب درست ودرمون نمی خواد بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smiley-yell:

هروقت چند نفر جوابمو دادن سوال بعدیمو می پرسم وگر نه اصلا

نه اصرار نکن
به تو یکی که عمرا بگم
:cool:

* :در چنین مواقع ای میگم ای کروکدیل ای.....
ولی چه کنیم با آقا Recluse از این حرفا نداریم دیگه42
(1388 شهريور 11، 14:57)آقای ایده نوشته است: ... به نظر دوستان باید قبل از ازواج در مورد این عادت زشت به همسر آیندمون حرفی بزنیم یا خیر (حالا چه کاملا ترک کرده باشیم یا نکرده باشیم)
دوستان نظرتون چیه؟
:cool:
امتــــــــحان هاي الهي آسان اســـتـــ ..... بـــايد در تـــمـــامــ جـــاي خـــالـــي ها بـــنــويـســـي :
خــ ــ ـ ـ ـ ـــ ـــ ــ دا
ولی ....
چــــقــــدر در اعتــــمــاد بـــه ((نفســـ)) هايـــمان ...
جاي اعتـــماد بـــه ((خـــدا)) خـاليســـت . . .

خانه دوست کجاست....!!؟؟

(1388 شهريور 3، 22:36)farhad_aria نوشته است: چند سالته؟

من 266 ماه از بهار زندگيم گذشته، كي مي تونه حدس بزنه من چند سالمه؟cheshmak

نفر بعدي : سنت رو بر حسب ثانيه بگوcheshmak
دقيق نگفتي!

تو نگفتي منم نميگم . تو سن دقيق منو نگفتي منم نميگم haha 4fvfcja

ماهشم بگو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان