امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع بسته شده است 

جواب قبلی رو بده از بعدی بپرس

(1391 مهر 6، 3:55)سنا نوشته است: من هروقت از بیرون میام پاهامو میشورم4fvfcja

سوال بعدی:کدوم ماه رو بیشتر از همه دوست داری و چرا؟

ماه رمضان.چون من تو این ماه خودار.. نمی کنم و برای پاکی دوباره تلاش می کنمKhansariha (46)

سوال بعدی:با وجود تمام مطالعات و تجربه هایی که داشتین شما در نهایت کدام روش را بهترین و کارساز ترین می دونین برای پیروزی بر وسوسه ها و ترک خود ار..؟

اسارت نفس،اراده را قوی می کند

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

برای نا امید شدن دلیلی وجود ندارد

[تصویر:  final%201.png][تصویر:  05_blue.png]
ماه رمضان.چون من تو این ماه خودار.. نمی کنم و برای پاکی دوباره تلاش می کنمKhansariha (46)

سوال بعدی:با وجود تمام مطالعات و تجربه هایی که داشتین شما در نهایت کدام روش را بهترین و کارساز ترین می دونین برای پیروزی بر وسوسه ها و ترک خود ار..؟
[/quote]

ممنون که به سرعت نور سوال و عوض کردین!!4fvfcja

نوشتن دلایل ترک؛اثرات منفی بعد از انجام گناه و اثرات مثبت بعد از ترک گناه و خوندن اینها در مواقع وسوسه شدن.

سوال بعدی:قبلی
(1391 مهر 6، 4:09)سنا نوشته است: ماه رمضان.چون من تو این ماه خودار.. نمی کنم و برای پاکی دوباره تلاش می کنمKhansariha (46)

ممنون که به سرعت نور سوال و عوض کردین!!4fvfcja

نوشتن دلایل ترک؛اثرات منفی بعد از انجام گناه و اثرات مثبت بعد از ترک گناه و خوندن اینها در مواقع وسوسه شدن.

سوال بعدی:قبلی
[/quote]

گفتم که ماه رمضان17

سوال بعدی:قبلیKool

فهمیدم هنگامی که فقط نصف نون می خورم ارادم قوی تره تا موقعی که هر چی دلم بخواد می خورم

سلام

اردیبهشت

چون توش به دنیا اومدم

یا علی
Khansariha (121) آثار هنری به دو دلیل ارزشمندند، اول اینکه توسط استادان به وجود آمده اند. دوم اینکه تعدادشان کم است .شما گنج پر ارزشی هستید، زیرا توسط بزرگترین استاد خلق شده اید و فقط یکی هستید. Khansariha (121)

ماه های سرد رو دوست دارم

ماه دی بد نیست ... 42

هیچی ...
هر ماهی که ماه محرم تو اون باشه...
باز دلم هوای حرم دارد...

[تصویر:  parvaz-02.jpg]
کلا 3 ماه پاییز رو بیشتر از همه دوست دارم...چون از حال و هوای پاییز خیلی خوشم میاد

یا عباس
هیچ فرقی برام ندارن!
سوال بعدی: قبلی + داری الان به چی فک می کنی؟ غیر این تاپبک
۸ محرم

ان لم يکن لکم دين و کنتم لا تخافون المعاد، فکونوا احرارا في دنياکم

چرا اینجا همه یه سوال رو می پرسن؟:smiley-yell:

حالا مثلا دونستی کدوم ماه خوب بعدش چی؟:smiley-yell:

یه سوالی بپرسین که به دردتون بخوره:smiley-yell:

دارم به این کارتون فکر می کنم خوب بعدش؟:smiley-yell:

سوال بعدی:با وجود همه ی مطالعاتی که داشتین و تحقیقات شما و تجربه های شما در طول زندگی و تجربه های دیگران موثرترین و بهترین کاری که می تواند انگیزه فرد را هر روزه افزایش دهد چیست؟

سلام

دوستان لطفا به سوال قبلی دقت کنید !!

بعد از سوال کدام ماه رو بیشتر دوس داری سوال آقای پشتکار مطرح شده

باید به سوال ایشون جواب بدید

البته این رو هم بگم که نفر بعدی میتونه سوال رو عوض کنه

یا حق 53
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

نماز و اعتماد به اینکه یه نیروی فوق قوی پشت سرت هست ....تو هر کاری که بخوای انجامش بدی مراقبت هست

سوال بعدی:با وجود همه ی مطالعاتی که داشتین و تحقیقات شما و تجربه های شما در طول زندگی و تجربه های دیگران و دیگران موثرترین و بهترین کاری که می تواند انگیزه فرد را هر روزه افزایش دهد چیست؟
یا عباس
کار....و باز هم کار.....Smiley-face-thumb

یه لحظه بیکار باشیم ذهن شروع میکنه به تخریب شخصیتی.....تو نمیتونی.....نمیشه....کاره تو نیست.....ولش کن....و از این قبیل توهمات....wacko2.....پ مشغول باشیم تا اعتماد به نفس خودش خودشو ترمیم کنه....Khansariha (46).....انگیزه همراه با شروع کار نمیاد...53258zu2qvp1d9v...ولی اگه اونکارو ادامه بدی انگیزه خودش خودشو نشون میده.....Muscular

ــــــــــــــ

سوال بعدی:با وجود همه ی مطالعاتی که داشتین و تحقیقات شما و تجربه های شما در طول زندگی و تجربه های دیگران و دیگران موثرترین و بهترین کاری که می تواند انگیزه فرد را هر روزه افزایش دهد چیست؟
[تصویر:  MuALi.png]
اینکه همیشه به فکر اون هدف آخر،اون نتیجه مورد نظرمون باشیم...
باز دلم هوای حرم دارد...

[تصویر:  parvaz-02.jpg]
به نظرم چشیدن مزه ی اون موفقیت باعث انگیزه میشه

بعدی: همون سوال قبلی
و خدا عشق است
و عشق خدا ...
هرگاه روح از تهی بودن خویش خالی شود...
از خدا پر میشود

[تصویر:  05_blue.png]
به نظرم امید به موفقیت و اعتماد به نفس باعث ایجاد انگیزه میشه

سوال بعدی :مهم ترین برنامه ی اینده ت چیه[تصویر:  e.gif]
★  *  ★   اینقد تلاش میکنم تا یه عالمه ازینا بگیرم    ☆  ★