امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

سلام به همگی من تازه واردم  Shy
(1399 فروردين 17، 21:47)M.AMIN.K نوشته است: سلام به همگی من تازه واردم  Shy

سلام آقا امین عزیز 
خوش اومدی.  6

تازه وارد شدی اما به این تازگی‌ها نمی‌ذاریم خارج شی.  4chsmu1
امیدوارم اینجا عطر خوش پاکی رو استشمام کنی و بعد با دست پر از اینجا خارج شی.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام به برادر تازه وارد303
خیلی خوش آمدی49-2
ان شاء الله که ورودت به کانون سبب خیر و برکت در زندگی
و همین طور زمینه ای برای رهایی از دام خ ا و عواملش باشهGol

منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم1
در پناه حق
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام. من علی هستم (زدم سامان ایدیمو چون دوس نداشتم خودمو معرفی کنم اما الان دیگه کردم)  19 سالمه. یه کنکوریم. خیلی درس خونم. برنامه نویسم. علاقه مند به کامپیوترم. فکر میکنم هزار بار در ترک شکست خوردم 1 و رکوردم 15 روز بوده.
اما امروز کلا درس نخوندم. فکر کردم و تصمیم گرفتم ترک کنم. الان کمتر از 24 ساعته پاکم و تصمیم دارم دیگه اینکارو نکنم.
طی شکست های متوالی و ناامیدی در چند وقت اخیر تقریبا هر شب یک یا دو بار خود ارضایی داشتم. الان هم شبه و دارم مقاومت میکنم که سمت این چیزا نرم و خودمو اینجا با نوشتن یه پست سرگرم کنم و بعدم بخوابم که فردا با انرژی درس بخونم. 
امیدوارم اینجا بتونم دوستای خوبی پیدا کنم و اینبار دیگه ترکم واقعی باشه و خلاص شم...
(1399 خرداد 4، 23:14)Saman79 نوشته است: سلام. من علی هستم (زدم سامان ایدیمو چون دوس نداشتم خودمو معرفی کنم اما الان دیگه کردم)  19 سالمه. یه کنکوریم. خیلی درس خونم. برنامه نویسم. علاقه مند به کامپیوترم. فکر میکنم هزار بار در ترک شکست خوردم 1 و رکوردم 15 روز بوده.
اما امروز کلا درس نخوندم. فکر کردم و تصمیم گرفتم ترک کنم. الان کمتر از 24 ساعته پاکم و تصمیم دارم دیگه اینکارو نکنم.
طی شکست های متوالی و ناامیدی در چند وقت اخیر تقریبا هر شب یک یا دو بار خود ارضایی داشتم. الان هم شبه و دارم مقاومت میکنم که سمت این چیزا نرم و خودمو اینجا با نوشتن یه پست سرگرم کنم و بعدم بخوابم که فردا با انرژی درس بخونم. 
امیدوارم اینجا بتونم دوستای خوبی پیدا کنم و اینبار دیگه ترکم واقعی باشه و خلاص شم...

سلام
علی جان خوش‌آمدی.  317 
خوشحالیم که به جمع ما اضافه شدی.  49-2

آفرین به تو که امروز رو به فکر کردن و گرفتن یه تصمیم بزرگ گذروندی.
بعد از تصمیم نوبت می‌رسه به تلاش، استقامت و پایداری.
و
حتما دوست‌های خوبی اینجا برای همدیگه میشیم.  Khansariha (18)

مرحله بعد ثبت نام در گروه‌های ترک هست.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 4، 23:14)Saman79 نوشته است: سلام. من علی هستم (زدم سامان ایدیمو چون دوس نداشتم خودمو معرفی کنم اما الان دیگه کردم)  19 سالمه. یه کنکوریم. خیلی درس خونم. برنامه نویسم. علاقه مند به کامپیوترم. فکر میکنم هزار بار در ترک شکست خوردم 1 و رکوردم 15 روز بوده.

سلام داداش
خوش اومدی49-2
قطعاً اینجا بودن بهتر از اینه سمت وسوسه ها بری.
می تونی کانون رو بگردی و با تجربیات خوب هم مسیرهات آشنا بشی1
منتظرت هستیم فردا یه روز خوب دیگه رقم بزنیKhansariha (69)

موفق و پاک باشی53
یا علی
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...

دیر اومدم ،خوشامد گویی دیر شد 4chsmu1 
چ قدر خوشحال شدم از اضافه شدن ی عضو جدید 2uge4p4
و خوشحال تر از این توضیحات کامل  317
انشالله ک همه چ عالی پیش میره آقا علی ،انشالله ک روزهای خیلی خوبی رو تو کانون تجربه میکنید 36
برای فعالیت های درسیتون هم لطفا ب تاپیک درسیجات سر بزنید ک بچه های منهندس رشته ریاضی داره روز ب روز بیشتر میشه Khansariha (57)

بیا ، یه کپی هم دادم بیرون  Hanghead
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
(1388 مرداد 1، 13:23)tanha نوشته است: سلام تازه نفس راه پاکــــی 303
به کانون... و دنیای پاکی ها خوش اومدی... Welcome (1)

اولین صحبت هات جاش اینجاست... خودت رو به بچه ها معرفی کن... تا بچه ها بیشتر باهات آشنا بشن... Khansariha (18)

سلام. من تازه واردم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
(1399 خرداد 7، 0:49)کاکتوس تنها نوشته است: سلام. من تازه واردم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

کاکتوس تنها سلام 
خوش آمدی به کانون  317

دیدم که تو گروه سرو ثبت‌نام کردی.
الان می‌تونی وارد گروه سرو بشی و اولین اعلام وضعیت خودت رو انجام بدی. 

راهنمای بالای سایت رو هم حتما بخون.
توضیحات اون جا هست.  Khansariha (18)
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

(1399 خرداد 7، 0:49)کاکتوس تنها نوشته است:
(1388 مرداد 1، 13:23)tanha نوشته است: سلام تازه نفس راه پاکــــی 303
به کانون... و دنیای پاکی ها خوش اومدی... Welcome (1)

اولین صحبت هات جاش اینجاست... خودت رو به بچه ها معرفی کن... تا بچه ها بیشتر باهات آشنا بشن... Khansariha (18)

سلام. من تازه واردم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سلام کاکتوس تنها 17
آقای کاکتوس  65 خوش اومدین 317
چقدر اسمتون جالب انگیزه 49-2 امیدوارم روزهای خیلی خوبی رو تو کانون تجربه کنید Confetti
(1399 خرداد 7، 0:49)کاکتوس تنها نوشته است: سلام. من تازه واردم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

سلام برادر
به کانون پاکی ها خوش آمدی49-2

امیدوارم محیط اینجا، زمینه ای برای رهایی از خ ا و لوازمش برات فراهم کنه1
توی گروه سرو می تونی فعالیتت رو شروع کنی و از خودت بیشتر بگی و همراه با دوستانت در مسیر پاکی حرکت کنی128fs318181

موفق و پیروز باشیGol
یا علی

سلام خوش آمدی قهرمان Khansariha (46)
به تاپیک ها سر بزن تا یه سر رشته از کانون دست بیاد
کم کم بقیه شون هم یاد میگیری
سلام. چی به چیه؟ 
بلد نیستم راهنمایی کنید لطفا
(1399 خرداد 11، 20:56)کاکتوس تنها نوشته است: سلام. چی به چیه؟ 
بلد نیستم راهنمایی کنید لطفا

سلام ...

برو به صفحه ی اصلی کانون . بعد بیا پایین . تا آخرین ارسال ها رو ببینی . از اون آخرین ها ، انتخاب کن هر تاپیکی که دوست داری و برامون بنویس .

درد و دل میخوای بکنی ، برو تو تاپیک درد و دل . 

درس میخوای بخونی ، برو تو تاپیک درسیجات .

واسه کتاب خوندن میتونی بری تو تاپیک مکتبخونه .

راستی عضو کدوم گروه هستی ؟ برو تو گروهت ... و واسمون اعلام وضعیت کن .

اگه دوباره ابهامی پیش اومد ، بپرس ...
هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک

گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک

[تصویر:  woman-praying-free-bird-enjoying-nature-...00-256.jpg]
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان