امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

(1399 خرداد 24، 23:45)truth and glory نوشته است: سلام دوستان.تنها چیزی که میشه بگم:من باید تمام تلاشمو ‌بکنم‌.
به امید خدا

سلام
خوش اومدید
انشاءالله موفق میشید 53
 سپاس شده توسط
به نام خدای توبه پذیر 
من  یوسف23هستم ،خوشحالم که خداوند این فرصت روبهم داد تادرجمع شما کانونی های عزیز این گناه پلید وخانمان سوز رو ترک کنم. از همین امروز که روزاول عضویت وتوبه ازگناهمه نذر میکنم که اگر خداوند توفیق ترک گناه رو نصیبم کرد توی کانون بمونم تا به اعضای جدید وکسایی که به این گناه آلوده شدن کمک کنم تا پاکی رو تجربه کنن  ان شاالله  53
سلام رفیق 303
خیلی خوش اومدی 302
امیدوارم با این نیت خیری که داری خیلی زود به مقصد برسی و پاک پاک بشی 49-2
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 25، 15:56)Yousef23 نوشته است: به نام خدای توبه پذیر 
من  یوسف23هستم ،خوشحالم که خداوند این فرصت روبهم داد تادرجمع شما کانونی های عزیز این گناه پلید وخانمان سوز رو ترک کنم. از همین امروز که روزاول عضویت وتوبه ازگناهمه نذر میکنم که اگر خداوند توفیق ترک گناه رو نصیبم کرد توی کانون بمونم تا به اعضای جدید وکسایی که به این گناه آلوده شدن کمک کنم تا پاکی رو تجربه کنن  ان شاالله  53

سلام برادر یوسف 303
خوش اومدی. Khansariha (8)
ما هم خیلی خوشحال هستیم که شما در جمعمون هستی.
ان شاءالله خدا به هممون کمک کنه و موفق باشیم. 53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 24، 23:45)truth and glory نوشته است: سلام دوستان.تنها چیزی که میشه بگم:من باید تمام تلاشمو ‌بکنم‌.
به امید خدا

سلام برادر
به کانون پاکی ها خوش آمدی303

حتماً همین طوره. از ما حرکت و تلاش و از خداوند خیر و برکت ان شاء الله.
منتظر فعالیت های خوب و مفید شما هستیم1
یا علی
-----

سلام برادر
به کانون پاکی ها خوش آمدی303

احسنت به شما که این فکر خیرخواهانه رو در ذهن داری49-2
ان شاء الله به یاری خدا و با تلاش و همّتت، هم خودت به پاکی می رسی و هم با این موفقیت به دیگران ثابت می کنی که میشه این مسیر رو به سلامت طی کردKhansariha (69)

منتظر روزهای خوبت هستیم128fs318181
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 13، 12:45)brave girl نوشته است: سلام بر دوستان عزیز من brave girl یا همون دختر شجاع هستم خیلی خوشحاااااالم از هم صحبتی با شما ان شاءالله با همدیگه تو پوز هر چی ناامیدی و افسردگی رو بزنیم و دامانمون رو به سفیدی برف کنیم....   Khansariha (69)

مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررگ بر ناامیدی Swear1 Swear1

(1399 خرداد 17، 16:55)liliumumum نوشته است: 53258zu2qvp1d9v سلام سلام
خوش برگشتم 
مدتها پيش اينجا بودم اما نااميد شدم رفتم حالا برگشتم ان شاالله كه موفق باشيم هم من هم بقيه تازه ورودها

به امید خدا

درود عزیزان

به کانون خیلی خوش اومدید  Khansariha (8)

سفر هزار کیلومتری فقط با یه قدم شروع میشه 

امیدوارم که همه ما بتونیم با اراده و با انگیزه این مسیر را ادامه بدیم

هر موقع هم به کمک نیاز داشتید بچه های کانون حضور دارن و حتما تا جایی که بتونن با راهنمایی هاشون کمکتون میکنن
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
سلام
من اولین بارمه تو کانون عضو میشم و از فعالیت هاتون در اینجا هیچ اطلاعاتی ندارم راستشو بخواین امید چندانی هم ندارم اینجا به نتیجه ای برسم چون هر راهی رو که به فکرتون برسه امتحان کردم هیچ کدومش موثر نبوده 
به امید خدا 
انشالله این بار بایاری دوستان عزیز شر این مصیبت از سرمون کم بشه
سلام ، به به دو تا پسر همسن و سال ما اومدن 2uge4p4

خیلی خوش اومدید.. ایشالله اینجا پیشرفت میکنید. Gol
(1399 خرداد 29، 15:51)mohsen.s نوشته است: سلام
من اولین بارمه تو کانون عضو میشم و از فعالیت هاتون در اینجا هیچ اطلاعاتی ندارم راستشو بخواین امید چندانی هم ندارم اینجا به نتیجه ای برسم چون هر راهی رو که به فکرتون برسه امتحان کردم هیچ کدومش موثر نبوده 
به امید خدا 

سلام
اقا محسن عزیز خوش اومدی.  317
اگه خدا به اینجا رسوندتت پس حتما امیدی وجود داشته.  49-2
برای شروع یه فصل جدید از زندگیت آماده باش. 
راهنمای موجود در منوی سایت رو کامل بخون. یکم تو کانون بگردی همه چی دستت میاد.  Confetti
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

به امید خدا 

سلام برادر
خیلی خوش آمدی49-2
همه‌ی ما وقتی اومدیم اولین بارمون بود128fs318181
ولی سعی کردیم تا اون جایی که می تونیم تلاش کنیم و تسلیم نا امیدی نشیم1

خدا رو شکر توی سنین پایین تر به فکر پاکی هستی و دغدغه داری. این رو قدر بدون.

به خودت زمان بده داداش و خدای نکرده با یه لغزش نا امید نشو.
هر بار رکودت رو بیشتر کن.
توی گروه سرو با دوستانت همراه باش و اون وقت پاکی های 2000 روزه رو می بینی و یقین پیدا می کنی میشه موفق شدKhansariha (46)

موفق و پایدار باشیKhansariha (69)
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام 
من تازه وارد هستم. 
به امید رهایی
به امید خدا 

(1399 تير 2، 21:03)هستیی نوشته است: سلام 
من تازه وارد هستم. 
به امید رهایی

درود

به جمع ما خوش اومدین Welcome (1)

اینجا فرق داره ، اینجا کم نبودن آدم های ناامیدی مثل شما که اومدن ولی اول با تلاش و همت و اراده خودشون و بعد کمک دوستان کانونی موفق شدن و الان سالهاست که پاک هستن Khansariha (46)

منتظر حضور گرم و فعاليت مستمر شما توی کانون هستيم 53258zu2qvp1d9v
سلام به همه ی رهجویان راه آزادی
من یک رهجو هستم .
از خداوند و بعد خدا شما طلب یاری دارم .
راهی سختی را برای چندمین بار شروع میکنم . به امید رهایی.
(1399 تير 5، 17:17)RezaRahjoo نوشته است: سلام به همه ی رهجویان راه آزادی
من یک رهجو هستم .

سلام به شما دوست عزیز  303
خیلی خوشحال هستیم که در کنارمون هستی. 302
ان شاءالله هممون به همدلی راه خوب شدن رو پیش بریم. 53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
 سپاس شده توسط
(1399 تير 5، 17:17)RezaRahjoo نوشته است: سلام به همه ی رهجویان راه آزادی
من یک رهجو هستم .

درود

خیلی خوش اومدی  Welcome (1)

همینکه اولین قدم رو برداشتید و به جمع وارد شدید خودش کلی ارزش داره ، امیدوارم تاثیرات کانون رو توی زندگی حس کنی  ، به امید خدا حتما موفق می شی   Khansariha (69) Khansariha (18)

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان