امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

(1399 مهر 22، 11:33)Sreza نوشته است: سلام وقت همه دوستان بخیر راستش اولش خیلی شکه شدم که چقدر حجم مطالب زیاده تو سایت و چقدر بخش های مختلفی داره  Khansariha (56) 
من 19 سالمه و بیشترین مدتی که تونستم توی ترک باشم 1 ماه و نیم بوده که با کمک برکت ماه رمضان بود 49-2
اولش با خودم گفتم بیخیال حالا هفته ای یه بار یا چند هفته یه بار که ایرادی نداره ولی بعدش به این نتیجه رسیدم که این افکار فقط برای منحرف کردن من از مسیر بوده Hanghead
پس همین جوری یه سرچ زدم و با این سایت آشنا شدم 
امیدوارم که بتونم با استفاده از مطالبش به مرور به طور کامل ترک رو انجام بدم
پ ن:من چون کل روزای هفته از صبح مشغول کلاس های دانشگاه هستم و بعد از اون کار احتمالا خیلی کم بتونم فعالیت داشته باشم ولی حداقل هفته ای یه بار رو سر میزنم  128fs318181

سلام سلام balloonsخوش اومدین 302

انشالله ک کانون  موثر مواقع میشه Khansariha (69)
سلام آسد رضاخان گل ( من ازازاس اولیه حدس زدم شاید سید باشید)
خوش اومدین اینجا دقیقا همون جاییه که باید باشی Confetti
♧ ما ابدیت را در پیش داریم♧
(1399 مهر 22، 11:33)Sreza نوشته است: سلام وقت همه دوستان بخیر راستش اولش خیلی شکه شدم که چقدر حجم مطالب زیاده تو سایت و چقدر بخش های مختلفی داره  Khansariha (56) 
من 19 سالمه و بیشترین مدتی که تونستم توی ترک باشم 1 ماه و نیم بوده که با کمک برکت ماه رمضان بود 49-2
اولش با خودم گفتم بیخیال حالا هفته ای یه بار یا چند هفته یه بار که ایرادی نداره ولی بعدش به این نتیجه رسیدم که این افکار فقط برای منحرف کردن من از مسیر بوده Hanghead
پس همین جوری یه سرچ زدم و با این سایت آشنا شدم 
امیدوارم که بتونم با استفاده از مطالبش به مرور به طور کامل ترک رو انجام بدم
پ ن:من چون کل روزای هفته از صبح مشغول کلاس های دانشگاه هستم و بعد از اون کار احتمالا خیلی کم بتونم فعالیت داشته باشم ولی حداقل هفته ای یه بار رو سر میزنم  128fs318181

خوش اومدی هم اسمیم هاااا
کانونو بچسب؛ عشق می کنی که هیچ ایشاالله کامل ترک میکنی مطمئن باش303
سلام به همه ی دوستان ، حالتون خوبه؟
اسمم آرمینه ، 25 سالمه ، ترم آخر ارشد، یه رشته مهندسی هستم. 
خیلی مذهبی نیستم، خیلی هم غیرمذهبی نیستم، این وسط مسط هام 1
دقیقا 12 ساله که دچار بیماری خودارضایی هستم vayy 

سیب های خیلی زیادی دیدم از این موضوع، که نه تعریف کردن نه شنیدنش فایده ای نداره 
بارها سعی به ترک گرفتم، با روش های مختلف، ولی موفق نشدم. بهترین رکوردم 30 40 روز بوده .. 

یکی از دلایل عدم موفقیت ام این بود که کاملا مجاب نشده بودم به ترک، همش فکر میکردم کنترل شده اش خوبه 
شاید هم شناخت خوبی نداشتم درباره این موضوع (همون جوری که اینجا گفته شد)
ولی الان به این نتیجه رسیدم که کنترل این موضوع خیلی سخت تر از ترک اش هست. بنابراین تصمیم گرفتم دیگه نکنم این کار رو 
 الانم که یه مقدار بیشتر مطالعه کردم (درباره اعتیاد به پورن و دوپامین و ... ) به نظرم شدنی میاد 

قبلا یه آشنایی ریزی به کانون داشتم، 
فک کردم شاید حضور تو اینجا بهم کمک کنه (که صد در صد می کنه)
امیدوارم بپذیرید من و توی جمع تون ..  

ممنون از همه  53
داستان من
سلام دوست عزیز   303
خیلی خوش اومدین به کانون.  49-2
ممنون از اینکه صحبتاتون رو با ما در میون گذاشتین.
ان شاءالله حضور اینجا براتون پر از خوبی باشه.
53

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1399 مهر 23، 20:59)Armin1 نوشته است: سلام به همه ی دوستان ، حالتون خوبه؟

بارها سعی به ترک گرفتم، با روش های مختلف، ولی موفق نشدم. بهترین رکوردم 30 40 روز بوده .. 

یکی از دلایل عدم موفقیت ام این بود که کاملا مجاب نشده بودم به ترک، همش فکر میکردم کنترل شده اش خوبه 
ولی الان به این نتیجه رسیدم که کنترل این موضوع خیلی سخت تر از ترک اش هست. بنابراین تصمیم گرفتم دیگه نکنم این کار رو 
 الانم که یه مقدار بیشتر مطالعه کردم (درباره اعتیاد به پورن و دوپامین و ... ) به نظرم شدنی میاد 

ممنون از همه  53

سلام دوست من

خیلی خوش اومدی
چقدر خوبه که این مسائل رو با ما در میون گذاشتی

اینجا همه هواتو داریم Khansariha (18)
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام آرمین جان

خیلی خوش اومدی53

همین که در مورد ترک مطالعه داشتی نشون می ده قدم محکمی برداشتی1
ان شاء الله خدا به قدم هات در مسیر پاکی برکت بدهGol

منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم.
موفق و پیروز باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1399 مهر 23، 20:59)Armin1 نوشته است: سلام به همه ی دوستان ، حالتون خوبه؟

ممنون از همه  53

سلام آقا آرمین 1 خیلی خوش اومدین  49-2

انشالله ک با تلاش وهمت ب موفقیت و پاکی دائمی میرسین balloons
(1388 مرداد 1، 13:23)tanha نوشته است: سلام تازه نفس راه پاکــــی 303
به کانون... و دنیای پاکی ها خوش اومدی... Welcome (1)

اولین صحبت هات جاش اینجاست... خودت رو به بچه ها معرفی کن... تا بچه ها بیشتر باهات آشنا بشن... Khansariha (18)

سلام من سینا هستم 16سالمه دقیق یادم نمیاد که کی به این کار زشت روی آوردم اما میدونم یه 5؛6 سالی میشه که انجام میدم الان خیلی پشیمونم البته الان که دارم این متنو مینویسم 16روزی هست که این کار رو نکردم امیدوارم که با ثبت نام توی این کانون بتونم برای همیشه این کار زشت رو کنار بزارم
ممنون از همه بچه های کانون و اونایی که انرژی مثبت میدن  53 317
سلام داداش عزیز
خیلی خوش اومدی به کانون 49-2  Confetti

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
(1399 آبان 2، 0:05)ssinaa2345 نوشته است: سلام من سینا هستم 16سالمه دقیق یادم نمیاد که کی به این کار زشت روی آوردم اما میدونم یه 5؛6 سالی میشه که انجام میدم الان خیلی پشیمونم البته الان که دارم این متنو مینویسم 16روزی هست که این کار رو نکردم امیدوارم که با ثبت نام توی این کانون بتونم برای همیشه این کار زشت رو کنار بزارم
ممنون از همه بچه های کانون و اونایی که انرژی مثبت میدن  53 317

سلام سینا جان
خیلی خوش اومدی.
خوشحالیم یه دوست جدید بااراده به جمع ما اضافه شده. 16 روز هم پاکی داری. ماشالله. Confetti 

به امید خدا موفق میشی از این گناه برای همیشه دور شی.  49-2
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام  303

خوش اومدی به کانون  2uge4p4

مطمئنم که موفق میشی برای همیشه این کار رو ترک کنی Khansariha (69)
سلام سینا جان
خوش اومدی به کانون رفیق  302 2uge4p4    317
ماشاالله بهت ۱۶ روز پاکی داره Confetti 
بچسب به کانون و در هر صورت رهاش نکن.
اینجا میتونه یه نقطه پرتاب باشه برات که برای همیشه ازین اعتیاد نجات پیدا کنی؛ به شرط اینکه خیلی صبور باشی و هر اتفاقی افتاد ناامید نشی و بازم به تلاشت ادامه بدی
خیلی سن خوبی برگشتی مطمئن باش موفق میشی  Khansariha (70) Greenstars
سلام آقا سینا
خیلی خوش اومدی داداش49-2

این که قدم در راه پاکی گذاشتی، اراده‌ی قوی می خواد1
این اراده رو با فعالیت و تلاش قوی تر کن128fs318181
منتظریم داداشKhansariha (69)

ان شاء الله موفق و پاک باشی53
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
(1388 مرداد 1، 13:23)tanha نوشته است: سلام تازه نفس راه پاکــــی 303
به کانون... و دنیای پاکی ها خوش اومدی... Welcome (1)

اولین صحبت هات جاش اینجاست... خودت رو به بچه ها معرفی کن... تا بچه ها بیشتر باهات آشنا بشن... Khansariha (18)

سلام من استا هستم خیلی خوشحالم که تونستم یه جایی پیدا کنم که بهم امید و اموزش بدن تا از این کار زشت امتنا کنم و بتونم مسیر رستگاری رو طی کنم من حدود دوازده ساله این کار زشت رو انجام دادم و شاید بالای هزار باشه که ترک کردم امیدوارم بتونم این بار از رها بشم از این کار زشت

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان