امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

(1400 مهر 16، 10:01)Mind_flayer نوشته است: سلام،وقت همگی بخیر
محمد هستم ۲۵ سالمه، نمیدونم چند سال این عادت رو دارم، شاید ۱۵ سال ولی اخیرا خیلی خیلی انجامش میدم روی زندگیم اثر بسیار بد محسوسی گذاشته بارها تلاش کردم ولی بیشترین مدتی که تونستم کنارش بذارم ۱۸ روز بوده اکثر تلاش‌هام کمتر از یک هفته بوده، به هر حال میدونم راه سختی در پیش دارم ولی اونقدر هم انرژی و انگیزه برای کنار گذاشتن ندارم فقط دیگه خسته شدم.
خوش حال میشم حمایت کنید، ممنون.  53

(1400 مهر 16، 12:23)Eshgh man khoda نوشته است:
(1388 مرداد 1، 13:34)Arman نوشته است:
به نام خدا
سلام تازه نفس راه پاکــــی303

به کانون و دنیای پاکی ها خوش اومدیWelcome (1)
اولین صحبت هات جاش اینجاست. خودت رو به اهالی کانون معرفی کن تا بیشتر باهات آشنا بشن...Khansariha (18)

[سلام ، خیلی تلاش کردم تا الان ولی بی نتیجه بوده قطعا این بار تلاشم با موفقیت است]

(1400 مهر 16، 12:37)Eshgh man khoda نوشته است: سلام ، حدود سه سالی هست درگیر هستم دقیقا سه سال هم هست تصمیم به ترک دارم ولی تا 20 روز میرم جلو یا حتی کمتر بعد شکست میخورم دیگه ناامید شده بودم تا اینکه امروز با این کانون آشنا شدم به فال نیک گرفتم این ثبت نام و ورود به این کانون رو و با قدرت میبرم جلو این ترک رو می‌دونم این بار دیگه مثل قبلا نیست نه این که من بگم کلا همه چی با قبلاً فرق داره قطعااااا این آخرین تلاش من به نتیجه میرسه من فقط برای آخرین تلاش اینجا ثبت نام کردم به هیچ چیز دیگه ای هم به غیر از این فکر نمیکنم 
امسال کنکوری هستم ، درسمم عالیه ولی یه جاهایی امسال دارم به مشکل برمی‌خورم به خاطر این عمل کثیف، من اینقدررر روی هدفمم غیرتی هستم که اجازه نمیدم این عمل مزخرف منو دور کنه از چیزی که هر روز دارم براش زحمت میکشم ، من اینجا اومدم ترک کنم و در روز معین هم خبر خوب ترک رو بدم هم خبر موفقیتم در کنکور من فقطططط برای دادن خبر خوب اومدم اینجا ، یااااعلی با قدرت اومدممم...

سلام به شما همراهان جدید 303
ورود شما رو به کانون پاکی‌ها خوش آمد عرض می کنم Welcome (1)

ان شاء الله که حضور و فعالیت در سایت، موفقیت و پاکی و خیر و برکت رو براتون به دنبال داشته باشه 128fs318181
منتظر فعالیت های خوب و مفید شما هستیم.

در پناه خدا باشید.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
(1400 مهر 16، 10:01)Mind_flayer نوشته است: سلام،وقت همگی بخیر
محمد هستم ۲۵ سالمه، نمیدونم چند سال این عادت رو دارم، شاید ۱۵ سال ولی اخیرا خیلی خیلی انجامش میدم روی زندگیم اثر بسیار بد محسوسی گذاشته بارها تلاش کردم ولی بیشترین مدتی که تونستم کنارش بذارم ۱۸ روز بوده اکثر تلاش‌هام کمتر از یک هفته بوده، به هر حال میدونم راه سختی در پیش دارم ولی اونقدر هم انرژی و انگیزه برای کنار گذاشتن ندارم فقط دیگه خسته شدم.
خوش حال میشم حمایت کنید، ممنون.  53

(1400 مهر 16، 12:23)Eshgh man khoda نوشته است:
(1388 مرداد 1، 13:34)Arman نوشته است:
به نام خدا
سلام تازه نفس راه پاکــــی303

به کانون و دنیای پاکی ها خوش اومدیWelcome (1)
اولین صحبت هات جاش اینجاست. خودت رو به اهالی کانون معرفی کن تا بیشتر باهات آشنا بشن...Khansariha (18)

[سلام ، خیلی تلاش کردم تا الان ولی بی نتیجه بوده قطعا این بار تلاشم با موفقیت است]

سلام به کانون خوش اومدین Confetti
.
.
.
سلام . . .
(1400 مهر 16، 15:47)عطرا نوشته است: سلام . . .

سلام و عرض ادب
به کانون پاکی ها خوش آمدید Welcome (1)
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

آقای mind_flayer

خانم ها  عطرا و  eshge ma khoda

49-2 خوش اومدین  به کانون 49-2
سلام به همه دوستان.من بعد سالها متمادی اومدم اینجا ترک کنم.از دبیرستان درگیر این افیونم.ده ها سال ۲۰ سال اگه ترک نکنی صدها سال.ابوعلی سینا حرف قشنگی میزنه میگه اگه ادمی اسیر شهوت جنسی اش نبود سالیان زیادی عمر میکرد طول عمر به دوری از شهوت حیوانی است.التماس تفکر 53 302
 سپاس شده توسط
سلام بر دوستان امیدوارم کنار هم از این مسیر تاریک بگذریم 302
(1400 شهريور 31، 10:52)amirabbas.s2021 نوشته است: سلام خوش اومدم من امیر عباسم و می خوام یکی دیگه شم.

(1400 مهر 15، 20:30)آخرین تلاش من نوشته است: سلام
کمی صحبت کردن در مورد این موضوع بین دیگران سخته. اصلا نمیدونم کار درستیه یا نه...

(1400 مهر 16، 12:37)Eshgh man khoda نوشته است: سلام ، حدود سه سالی هست درگیر هستم .....

سلام به شما دوستان جدید و گرامی 317
[تصویر:  hexeosis_4p8.gif]
خیلی خوش اومدید به کانون 2uge4p4
امیدوارم بتونیم اینجا به پاکی 3رقم 17نه میلیون رقمی برسیم bliss
موفق و پیروز باشید همیشه دوستان کانونییییی Khansariha (48)
به امید موفقیت های روزافزون شما balloons
هر روز نشونه هاش رو برامون میفرسته،
کافیه یکم دقت کنی...
و من با تموم نشونه هایی که برام میفرستی،
ازت میخوام که کمکم کنی بهترین تصمیم های زمان حال رو بگیرم، هوامو داشته باشی.
خدای بزرگم

کارگاه گروه های ترک            گروه سرو
برنامه ریزی روزانه                کارگاه مذهبی
قرار عاشقی                         روزانه های قرآنی
کنترل نگاه وذهن                 ورزش
درسیجات                            مکتبخونه
شبانه روزی
سلام خوش اومدین 
امیدوارم لحاظ خوبی رو در کانون سپری کنین 302 Khansariha (69)
# شروع یک دوره خوب 

نماز در قرار عاشقی  

قرآن در روزانه های قرآنی 

ورزش در ز نیرو بود مرد را راستی 

کتاب در مکتبخونه 

(1400 مهر 20، 2:39)Abr نوشته است: سلام به همه دوستان.من بعد سالها متمادی اومدم اینجا ترک کنم.از دبیرستان درگیر این افیونم.ده ها سال ۲۰ سال اگه ترک نکنی صدها سال.ابوعلی سینا حرف قشنگی میزنه میگه اگه ادمی اسیر شهوت جنسی اش نبود سالیان زیادی عمر میکرد طول عمر به دوری از شهوت حیوانی است.التماس تفکر 53 302

(1400 مهر 20، 2:41)Abr نوشته است: سلام بر دوستان امیدوارم کنار هم از این مسیر تاریک بگذریم 302

سلااااااااااااااااااااام 317

به کانون ترک خیلی خوش اومدید Confetti

حسابی عزمتون رو جزم کنید چون قراره با تلاش و کوشش فراوان به پاکی برسیم 6

اگه سؤال یا مطلبی هست همینجا مطرح کنید پاسختون رو میدیم 49-2
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
(1400 مهر 20، 2:39)Abr نوشته است: سلام به همه دوستان.من بعد سالها متمادی اومدم اینجا ترک کنم.از دبیرستان درگیر این افیونم.ده ها سال ۲۰ سال اگه ترک نکنی صدها سال.ابوعلی سینا حرف قشنگی میزنه میگه اگه ادمی اسیر شهوت جنسی اش نبود سالیان زیادی عمر میکرد طول عمر به دوری از شهوت حیوانی است.التماس تفکر 53 302

سلاام
خوش اومدین به کانون Confetti
.
.
.
سلام دوستان وقت بخیر 
چطور باید با شما ارتباط داشته باشم
 سپاس شده توسط
(1400 مهر 24، 0:28)mr.joker نوشته است: سلام دوستان وقت بخیر 
چطور باید با شما ارتباط داشته باشم
سلام داداش جان خیلی خوش اومدی به کانون پاکی ها Khansariha (2)
داداش جان دفترچه راهنمای کانون را مطاله کن عزیز دلم و  از طریق
این لینک
ثبت نام کن تا بتونی در گروه ها پیام ارسال کنی 2uge4p4
 سپاس شده توسط
سلام امیدوارم بتونم رها بشم
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 2، 18:28)OMID.. نوشته است: سلام امیدوارم بتونم رها بشم

سلام

خیلی خوش اومدین به کانون 49-2

ان شاء الله  حتما میتونید 49-2
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان