امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

سلام نجوا هستم نمیدونم چند روزمه شاید دو....نیاز ب کمک دارم...میخوام برا یکی حرف بزنم
(1400 آبان 8، 23:49)نجوا نوشته است: سلام نجوا هستم نمیدونم چند روزمه شاید دو....نیاز ب کمک دارم...میخوام برا یکی حرف بزنم

سلام خانم نجوا 303

خیلی خوش اومدید به کانون  Confetti
(1400 آبان 8، 23:49)نجوا نوشته است: سلام نجوا هستم نمیدونم چند روزمه شاید دو....نیاز ب کمک دارم...میخوام برا یکی حرف بزنم

سلام خانم نجوا
خیلی خوش اومدید.  Welcome (1)

می‌تونید وارد گروه باران بشید و با هم‌گروهی‌هاتون صحبت کنید.
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سلام 
 من تازه با اين سايت خوبتون اشنا شدم و اميدوارم بتونم قوانينو به خوبي رعايت كنم

من اوايل خيلي بهتر بودم كمترين موقعي كه ميتونستم پاك باشم يك ماه بود و من هيچ وقت قبل از يك ماه گند نميزدم

اما كم كم وضعيتم بدترو بدتر شد و هررركاري كردم نتونستم روز هاي پاكيمو بالا ببرم Khansariha (60)

الانم متاسفانه بيشترين روز پاكيم سه روز شده و بالاتر نميره اما اميدوارم با كمك شما بتونم براي هميشه از دستش راحت بشم  809197ps94ijjhwg
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 9، 15:59)Miseld نوشته است: سلام 
 من تازه با اين سايت خوبتون اشنا شدم و اميدوارم بتونم قوانينو به خوبي رعايت كنم

من اوايل خيلي بهتر بودم كمترين موقعي كه ميتونستم پاك باشم يك ماه بود و من هيچ وقت قبل از يك ماه گند نميزدم

اما كم كم وضعيتم بدترو بدتر شد و هررركاري كردم نتونستم روز هاي پاكيمو بالا ببرم Khansariha (60)

الانم متاسفانه بيشترين روز پاكيم سه روز شده و بالاتر نميره اما اميدوارم با كمك شما بتونم براي هميشه از دستش راحت بشم  809197ps94ijjhwg

سلاااااام 303

خوش اومدی به کانون  Confetti

اصلا ناراحت نباش حتما با تلاش خودت و کمک های خدا و همراهی بچه ها میتونی موفق بشی  Khansariha (69)
 سپاس شده توسط
به نام خدای پاک و یکتا

سلام 
آواتار هستم اسم واقعیم سهیل هر کدوم دوست داشتید صدا کنید Khansariha (70)
من چند وقته که با کانون آشنا شدم و امروز تصمیم گرفتم ثبت نام کنم  317
رکوردم تقریبا ۲۰ روزه نمیدونم شایدم بیشتر 
هدفم اینه با کمک شما دیگه شکست نخورم و تعداد روزهام خیلی بالا بره و برای همیشه این عادت زشتو ترک کنم
امروز اولین روز پاکمه با قدرت شروع کردم و میخام هر روز انگیزمو از شما بگیرم چون دلیل اصلی شکستم بی انگیزگیه 
سپاسگزارم از خدای بزرگ که همچین جایی رو در اختیار من گذاشت که بتونم به یک انسان سالم و خوشحال تبدیل بشم
سلام 
وقتتون بخیر 
قوانین سایت رو کامل خوندم و فک کنم تنها چیزی که میتونستم از خودم بگم همین سلام بود   4chsmu1

در حد یک نفر منو بدونین
یک نفر که شبیه شماست 
از شماست و با شماست 

خیلی خطا کردم اما همون اندازه هم تلاش کردم تا بتونم جبران کنم تا جاییش موفق بودم بعضی موقع ها هم گفتم عیبی نداره ؛ درست و غلط رو نمیتونستم تشخیص بدم

بگذریم از داستان و اینا
امیدوارم به خواسته هامون برسیم
(1400 آبان 13، 0:23)yknafar نوشته است: سلام 
وقتتون بخیر 
قوانین سایت رو کامل خوندم و فک کنم تنها چیزی که میتونستم از خودم بگم همین سلام بود   4chsmu1

در حد یک نفر منو بدونین
یک نفر که شبیه شماست 
از شماست و با شماست 

خیلی خطا کردم اما همون اندازه هم تلاش کردم تا بتونم جبران کنم تا جاییش موفق بودم بعضی موقع ها هم گفتم عیبی نداره ؛ درست و غلط رو نمیتونستم تشخیص بدم

بگذریم از داستان و اینا
امیدوارم به خواسته هامون برسیم

سلام

خیلی خوش اومدین به کانون Confetti

ان شاء الله از این موهبت الهی بهترین استفاده رو بکنید و بهترین نتیجه هارو بگیرید .  49-2
سلام به دوستان عزیز ، 
حالتون خوبه؟
یه راهنمایی میکنید من رو ، 
چیکار باید بکنم؟
 سپاس شده توسط
(1400 آبان 21، 21:32)Nimra نوشته است: سلام به دوستان عزیز ، 
حالتون خوبه؟
چیکار باید بکنم؟

سلام داداش
به کانون خوش اومدی Welcome (1)

لطفاً دفنرچه راهنما رو با دقت و به طور کامل مطالعه کن تا با محیط سایت آشنا بشی 128fs318181

منتظر فعالیت های خوب و مفیدت هستیم Khansariha (18)
ان شاء الله موفق و پاک باشی.
یا علی
يادمان نرود گاهی با گناه به اندازه‌ی یک لايک فاصله داريم...
يادمان نرود فضای مجازی هم «محضر خداست» نکند که شرمنده باشيم؛ امان از لحظه‌ی غفلت که فقط خدا شاهد است و بس...
روی مانيتور بچسبانيم:«ورود شيطان ممنوع»
مراقب دستی که کليک می کند، چشمی که می بيند و گوشی که می شنود باشيم... و بدانيم و آگاه باشيم که خدا يک کاربر «هميشه آنلاين» است...
[تصویر:  05_blue.png]
 سپاس شده توسط
حالتون خوبه؟
چیکار باید بکنم؟

سلام دوست عزیز، نیمرا جان
خیلی خوش اومدی به کانون.  Welcome (1)

ان‌شاءالله که بهترین نتایج رو با کانون بگیری.  2uge4p4
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

سپاس شده توسط
(1400 آبان 21، 21:47)آرمین نوشته است:
حالتون خوبه؟
چیکار باید بکنم؟

سلام دوست عزیز، نیمرا جان
خیلی خوش اومدی به کانون.  Welcome (1)

ان‌شاءالله که بهترین نتایج رو با کانون بگیری.  2uge4p4

سلام، 
من نیما هستم، 
ممنون از محبتتون  53
 سپاس شده توسط
سلام ، دوستان 
حال شما خوبه؟
من نیما هستم، 27 سالمه.
خ.ا رو اولین بار 14 ساله بودم که شروع کردم، از اون موقع تا حالا ادامه داشته. چندین بار تلاش کردم که دیگه انجام ندم، ولی موفق نبودم. 

بهترین رکوردم 40 روز پاکی بود و مربوط به خیلی وقت پیش میشه. 
از اون موقع تا حالا هی اوضاع بدتر و بدتر شده؛ الان هفته ای بین 4 تا 6 بار این کار رو انجام میدم. 
احساس می کنم خیلی تاثیر بدی روی من داره و مانع از این میشه که تمام تلاشم رو بکنم. 
همیشه منتظرم که یک یا دو روز از خ.ا بگذره تا این احساس تنفر از خود، افسردگی و کسالت تموم بشه؛ ولی بعد از 2 روز دوباره از اول! 
فک کنم تا همین جا کافی باشه. 
رسی که به حرفام گوش کردید
53
سلام نیما جان 49-2
به کانون ترک خیلی خوش اومدی Confetti

حسابی آماده باش و عزمت رو جزم کن که قراره کلی برای پاکی تلاش کنیم 317
مطمئن باش که تواناییش رو داری، فقط کافیه اراده کنی و دست از تلاش بر نداری تا روی زیبای پاکی رو با چشم دل ببینی 2uge4p4
چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت
دست در جیبت کن و جدی نگیرش، بیخیال [تصویر:  4chsmu1.gif]
سلام
به کانون خوش اومدین  Confetti
.
.
.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان