امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

سلام خدمت همه ی دوستان
بحث مفصله انشاالله روزهای اتی پررنگتر ظاهر میشم واسه جبران و کمک ب خودمو دوستان
25 سالمه از وقتی یادم میاد ک بهتره یادم نیاد یعنی خیلی وقت پیش دچار این خودباختگی بودم،بارها و بارها توبه ی هفته تا 6 ماه ولی باز بارها و بارها شکست.
ناگفته نمونه زندگی سختی داشتم از لحاظ روحی و انواع اقسام بی مهریا و کم توجهیا رو چشیدم ک دلیل اصلی این مشکلم همین میتونه باشه در من و احتمابا خیلی از بچه ها .
سختیا زندگی از من ادم بهتری ساخته،جوری ک ب جرات میگم وقتی دزگیر این مشکل نباشم واقعا چیزی جلودارم نیست واسه موفق شدن فقط ای کاش این مشکل  نبود.
خ.ا ادمو بی مسولیت،نا امید،عصبی،کم جرات،منزوی میکن؛من واقعا خسته شدم؛خسته از توبه نه آ خسته از اینکه راهی واسه رهایی پیدا نمیکنم.میتونم ی ادمی دیگه باشم ولی ... این مشکل نمیزاره.
میدونم اگه همینجور پیش برم مشکلا یکی یکی میان جلو...چیکار کنم خداآآآآآآآ...خسته ام از فصل سرد گناه...بارانی بفرست.
میخام اینبار اصولی تر از هزاربار دیگه شروع کنم.
خدایا بنده سراپا تقصیرت اومد،یا خلاصم کن از این درد یا خلاصم کن.
بچه ها کمک یادتون نره منم مخلص همه تون هستم
سلام به همگی
خیلی خوشحالم که چنین جایی برای کمک به پاک شدن وجود داره 128fs318181
حالا دیگه امید زیادی دارم و میخوام کمکم کنید تا خلاص بشم
تو این راه هر کمکی که از دستم بر بیاد به دیگران میکنم
و آنان که وسیله نکاه نیابند باید عفت نفس پیشه کنند تا خدا آنان را بلطف خود بی نیاز کند (سوره نور آیه 33)

[تصویر:  05_blue.png] 
سلام
منم تازه واردم و اراده کردم با کمک شما وکانون ترک کنم چون من یه هدف دارم و اونم از کنکور میگذره و این کار یه مانعه واسه درس خوندم واینکه از خودم شررم میکنم و به خودم میگم تو لایق این نییستی و خلاصه پشیمونم و میخوام ترک کنم ولی از اونجایی که مذهبی نیستم و بعضی عقاید خاص دارم یکم مشکلتره برام ولی فقط واسه هدفم و سلامتی بدنم هم پورن وهم خود ارضایی رو تترک میکنم و مطمعا هستم با وجود کانون که ببام حرف دلمو بگم دیگه روز بد نداشته باشم با امید موفقیت همه 1
[تصویر:  05_blue.png]
سلام

آقایون

jj.hamid

hosseinam

behzad9898

خیلی خوش اومدین به کانون
Welcome (1)

خوشحال باشید که خداوند وسیله ی هدایت خوبی رو جلوی راهتون قرار داده

امیدوارم با استفاده ی درست و بهینه و تلاش مستمر و توکل به خدا به اهداف عالی تون برسید

Khansariha (8)
سلام.
من نازنین هستم..
امیدوارم با توکل بر خدا و اراده و کمک شما ترک کنم
پروردگارا، اگر فراموش كرديم يا به خطا رفتيم بر ما مگير

پروردگارا، هيچ بار گرانى بر دوش‏ ما مگذار؛ همچنان كه بر دوش‏ كسانى كه پيش از ما بودند نهادى

پروردگارا، و آنچه را که توان و طاقت آن را نداريم بر ما تحميل مكن‏؛ و از ما درگذر

و از ما درگذر؛ و ما را ببخشاى و بر ما رحمت آور؛ سرور ما تويى‏؛ پس ما را بر گروه كافران پيروز كن‏.

ترجمه آیه 286 سوره بقره

[تصویر:  profile800_lgvv.jpg]
سلام
خوش اومديد نازنين خانم،‌حتما با اراده و همكاري، تحت عنايت خدا  موفق ميشيد!53

ياعليKhansariha (8)
خداکه فقط متعلق به آدمهای خوب نیست.
خدا،خدای آدمهای خلافکارهم هست؛
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

[img=0x0]http://upload7.ir/uploads//e2a72accdf826b5b0dd982e270eacf86fa33222d.jpg[/img]
[تصویر:  128fs318181.gif]مسابقه كنترل نگاه و ذهن128fs318181                                                                                                                                                                   53 قرار عاشقي 53
سلام دوستان
من تازه به جمعتون اضافه شدم
برام دعا کنید که روند پاکیم تا ابد باشه!!!3174
سلام. دوستان منم تازه اومدمم. کمکم کنید تا تو این راه موفق بشم.
(1393 دي 4، 10:45)mandaliof نوشته است: سلام دوستان
من تازه به جمعتون اضافه شدم
برام دعا کنید که روند پاکیم تا ابد باشه!!!3174

سلام مندلیف 53

(1393 دي 4، 17:12)omid778 نوشته است: سلام. دوستان منم تازه اومدمم. کمکم کنید تا تو این راه موفق بشم.
 سلام امید 53
خیلی خیلی خوش اومدین به کانون Khansariha (8)Khansariha (8)، حتما موفق میشین شما ها به امیدخدا128fs318181 ، توکل به خدا برین جلو پاکیتون رو ادامه بدین و به دلتون بد راه ندین clappingKhansariha (48)
یا حضرت 53 زهرا (سلام الله علیها) 53
سلام

چو باد عزم سر کوی یار خواهم کرد                  نفس ببوی خوشش مشکبار خواهم کرد.

الان که مینوسم  هیچ احساسی ندارم .برای خودم و همه آرزوی یه احساس پاک رو دارم.
سلام303
بـه عـزم مـرحـلـه عـشق، پیش نه قدمی
                      کـه سـودهـا کـنـی، ار ایـن سفر توانی کرد

يا علي53
خداکه فقط متعلق به آدمهای خوب نیست.
خدا،خدای آدمهای خلافکارهم هست؛
فی الواقع؛ خداوند:
اِند لطافت،
اِند بخشش،
اِند بیخیال شدن،
اِند چشم پوشی،
و اِند رفاقت است!

[img=0x0]http://upload7.ir/uploads//e2a72accdf826b5b0dd982e270eacf86fa33222d.jpg[/img]
[تصویر:  128fs318181.gif]مسابقه كنترل نگاه و ذهن128fs318181                                                                                                                                                                   53 قرار عاشقي 53
سلام.من رسول هستم 32 ساله و متاهل
من هم مدتهاست به این عمل زشت مبتلا هستم.خیلی هم سخت مبتلا هستم.راستش رو بخواین  از گفتن این حرف شرمنده ام با اینکه ازدواج کرده ام با زهم این عمل رو انجام میدم.خیلی خودمو سرزنش میکنم اما اراده ترک رو ندارم بارها اقدام به ترک کردم و توبه کردم.اما باز هم برگشتم سر خونه اول.امیدوارم با کمک این انجمن و کاربرای با تجربه اون بتونم این عادت ناپسند رو کنار بگزارم.
سلام

تازه نفس های عزیز
همگی خوش اومدین به کانون

برای شروع به پیامی که به پروفایلتون فرستاده توجه کنید و از راهنمایی هاش استفاده کنید

موفق باشید همگی
53

آقا رسول

شما که متاهل هستین توصیه میکنم حتما مشکلتون رو با یک مشاور مطرح کنید تا با کمک گرفتن تخصصی بتونید نیازتون رو از راه درستش برطرف کنید.

برای شما بهترین انگیزه وجود همسرتون و
بالا بردن کیفیت و دوام زندگی مشترکتون میتونه باشه..

همین که تو این مدت به فکر ترک بودین..
همین که از گناه کردن شرم دارید
میتونه بهانه خیلی خوبی برای ترک باشه

زیاد خودتون رو سرزنش نکنید در عوض تلاش کنید برای ایجاد تغییر در خودتون...

شما با ثبت نام در کانون ترک اولین قدم رو برداشتین و اراده دارید ترک کنید..

از خدا کمک بگیرید تا اراده تون بیشتر بشه..

یا حق
53
[تصویر:  wp4003454.jpg]
سلام
مجتبی هستم بیست و سه ساله
خیلی سعی کردم که به روش های مختلف ترک کردن رو تجربه کنم اما هیچ وقت نتونستم الانم اعتماد به نفسم رو کاملا از دست دادم .
افسردگی خیلی شدید دارم و توسط روانپزشک مشغول درمان با قرص هستم .
و هر روز هم حالم به جای اینکه بهتر بشه داره بدتر میشه ...انگار واقعا این قضیه رو با خودم نمیتونم حل کنم مثل یه بیماری کشنده میمونه که ذره ذره آدمو آب میکنه
همیشه بعد از این کار حسرت و ناراحتی دارم ولی هیچ وقت هم قادر به ترکش نشدم
این انجمن رو مدت ها میشناسم ولی این دفعه اومدم ثبت نام کنم که ببینم اگه بشه برای ترک یه گام بردارم .
نمیدونم میتونم یا نه ولی امتحانش ضرر نداره ...
امیدوارم که بتونم برام خیلی دعا کنید خیلی گناهکارم و محتاج دعاتونم شماهایی که پاکین حتما برام دعا کنید منم یه روز مثل تمام افرادی که پاک هستن پاک باشم .
من محمد 21 سالمه
من از زمانی مرتکب این گناه شدم که پدرمو از دست دادم 
بار اول فقط میخواستم امتحان کنم ولی حالا متوجه شدم که معتادش شدم

با این که من نماز میخونم مراسمات مذهبی میرم هییت هفتگی میرم ورزش میکنم
بازم دچار این مسله شدم
تا حالا چندین بار توبه کردم ولی تا حالا خیلی اثر نکرده 
ولی امروز برام یک شروع یک دنیای جدیده
من قدرت ترکشو دارم با یاری خدا و دعای شما دوستان
یا علی مدد
535353535353

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان