امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوش‌آمد گویی به تازه واردها { سرپرست: همه‌ی کانونی‌ها :) }

hamid68 اگرچه من اینجا نظرمو گفتم ولی همونطور که گفتم دلیل من برای شک به وجود خدا به اینکه کمکم نکرده ربطی نداره,ولی به هرحال دوست دارم تو این کانون فقط روی بحث بازگشت به زندگی و رهاییمون تمرکز کنیم و با این بحث ها ممکنه کدورتی پیش بیاد که اصلا مناسب نیست و من نمیپسندم
اینجا کسی نبود سلام مارو جواب بده Khansariha (18)
درود به پیشکسوت ها (اونایی که احتمالا میخوان به عنوان مرشد و معلم ما باشن)
با سلام دوستای عزیز وورودتن رو به کانون مون تبرک میگم 317

من هم با sardarekord موافقم

ما باید اینجا بیشتر رو ترک متمرکز بشیم4fvfcja

برای شروع تو مسابقه ۱۰ روز ثپت نام کنید این خیلی‌ موثرcheshmak
سلام ، بله بهتره در راستای اهداف کانون حرکت کنیم ، یعنی ترک صحیح -----
و sardarekord به کانون خوش اومدی .... 317

و البته هرکس اعتقاداتی داره و با اون جلو می ره ،
نمی شه این بحث ها رو اینجا باز کرد ، و تالارهای بهتری برای گسترش دادن حرف شما دوستان وجود داره ...

اما ،
همه به یه چیزی اعتقاد دارن و این رو در سخت ترین شرایط درک می کنن ،
اما بالاخره یک چیز وجود داره .... و در ملیت های مختلف تعریف خدا متفاوته ...

همینطور تعریف شخصی من از " خدا " با بقیه متفاوته .....
به نظر من زمانی می شه وجود خدا رو حس کرد ، که خودت خواهان باشی ... گاهی ازش دلسرد میشیم ، گاهی کم میاریم و لب به شکوه و شکایت باز می کنیم ، و ...

اما خیلی کم پیش میاد که ازش تشکر کنیم ، به خاطر سلامتی که داریم ، به خاطر سقفی که بالا سرمونه ، به خاطر هزار تا چیز دیگه ....

کم پیش میاد بی رودربایستی باهاش "صادقانه " حرف بزنیم ،

خود من گاهی وقتی می خوام صادقانه باهاش حرف بزنم ، شرمنده می شم ....
می بینم من کجام و چه توقعاتی دارم ، در حالی که به خیلی از حرفای اون بی توجهم و عمل نمی کنم ...

اگر ما یک قدم در راه خدا برداریم ، اون 10 برابر اون رو برای ما بر میداره ... اما زمانی این کار رو می کنه که ما صادقانه و بی هیچ چشم داشتی در راه رضای اون کاری انجام بدیم ...

sardarekord ، امیدوارم بتونی اینجا به موفقیت برسی . Khansariha (46)
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام سردار سلام حمید و سلام به همه تازه وارد 317317317317
معلومه امارخودارضایی داره میاد پایین چون روزبروز به اعضای کانون اضافه میشه درست میگم قدیمیا؟
نشان 100 روزه
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
(1389 بهمن 5، 17:30)hamid68 نوشته است: به نظر شما من بچه دار نمیشم ؟؟( خیلی خودارضایی کردم ولی مشکل جسمی تا حالا نداشتم ) اگه بدونم بچه دار نمیشم ازدواج نمیکنم و یه دختر و بدبخت نمیکنم :( :( الان یکی تو فامیلمون هست بچه دار نمیشه ، خیلی دلم براش میسوزه ، میترسم منم بچه دار نشم:
سلام حمید جان
پیام خصوصی ات بسته است ، از داخل کنترل پنل ، قسمت ویرایش اختیارات می تونی "دریافت پیام از سایر کاربران" رو فعال کنی
نگران این موضوع هم نباش ، با یه آزمایش ساده قبل از ازدواج مشخص میشه (البته اطلاعات پزشکی ندارم ، ولی فکر کنم احتمالش زیاد نباشه)

موفق باشی
Heart 
سلام ای بابا این چه موضوعیه راه انداختین یکی به داده مشکله من برسه
خود ا... که قابل حله من چیکااااااااااار کنم.
salam .man emshab ba in sayt ashna shodam va omid varam ke komakam konin ta man ham betonam to tark bemonam46

سلام.من امشب با اين سايت آشنا شدم و اميدوارم كه كمكم كنين تا من هم بتونم تو ترك بمونم.46
ممنونم..
"سها"
سلام
صميمانه خوش آمد ميگم خدمتتون.. :

انشاالله كه ميتونيم به هم كمك كنيم..53258zu2qvp1d9v
ارتباطتونو با كانون قطع نكنين..
همه جا رو خوب بگردين..

منتظر ارسالهاي خوبتون هستيم..53258zu2qvp1d9v

موفق باشين و شاد..
ياعلي.
(1389 بهمن 7، 1:30)alosak نوشته است: سلام ای بابا این چه موضوعیه راه انداختین یکی به داده مشکله من برسه
خود ا... که قابل حله من چیکااااااااااار کنم.
سلام.. 4fvfcja
آقا شرمنده كه ما نميدونستيم مشكل شما چيه كه براش انجمن بزنيم.. هان؟!!4fvfcja17

حالا مشكلتون چيه؟؟؟!!Khansariha (134)

موفق باشين..
ياعلي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام به همگی من تازه وارد و تنهام خیلی تو این لجن گرفتارم میخوام ترک کنم مطمئنم که میتونم
42
سلام یاری خواه جان
به کانون خوش اومدی
ما در خدمتیم
سلام ،
به کانون خوش اومدین .... 317413174131741
------
و یادتون باشه که

همیشه غم هست ، بهتره که لبخند فراموش نشه ....

---
موفق باشیدKhansariha (46)Khansariha (46)
نشان 100 روزه

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام
من متاسفانه در این کار تجارب زیادی دارم(البته مدتی توی ترکم)
و نی خواهم کسان دیگه این راه را بیشتر بروند
هر کی دوست داشت می تونه با این شماره (..............) تماس بگیره تا کاملا ضرر ها و راه های ترک رو براش بکم 100% تضمین می کنم اکه خودتون بخواهید با این راه ها میشه100%Khansariha (46)
من به این دلیل گفتم تماس بگیرید که راحت تر بتونم براتون بگم و حوصله تون از خوندن متن سر نره د ضمن لطفا ایمیل ندید چون زیاد سر نمی زنم Smiley-face-cool-2
سلام
من تازه با اينجا آشنا شدم ولي با موضوع ترك اين كار مدتي هست آشنايم خيلي وقت ها شده چند هفته نرفتم سراغش اما ... همين باعث شده كه خيلي اوضام بدتر بشه و احساس كنم اصلا تواناييش رو ندارم
من هميشه احساس ميكنم خيلي خدا دوستم داره بزرگترين گناهم هم فكر كنم همين كار باشه سعي ميكنم هيچ گناهي نكنم حتي دروغ نميگم . بعد از اين كار اينقدر عذاب ميكشم و همش احساس ميكنم در حق خدا جفا كردم
دلم خيلي از خودم گرفته...
(1389 بهمن 12، 11:40)tabasom نوشته است: سلام
من تازه با اينجا آشنا شدم ولي با موضوع ترك اين كار مدتي هست آشنايم خيلي وقت ها شده چند هفته نرفتم سراغش اما ... همين باعث شده كه خيلي اوضام بدتر بشه و احساس كنم اصلا تواناييش رو ندارم
من هميشه احساس ميكنم خيلي خدا دوستم داره بزرگترين گناهم هم فكر كنم همين كار باشه سعي ميكنم هيچ گناهي نكنم حتي دروغ نميگم . بعد از اين كار اينقدر عذاب ميكشم و همش احساس ميكنم در حق خدا جفا كردم
دلم خيلي از خودم گرفته...

سلام ،
به کانون خوش اومدین varzesh317varzesh

تبسم عزیز ، احساس گناه ، باعث می شه که بتونی ترک راحت تری داشته باشی ....

انشاءالله که در کنار دوستان کانونی به پاکی ابدی می رسین . Khansariha (46)41Khansariha (46)

-------
موفق باشید .
نشان 100 روزه

رسول اکرم (ص)
Exclamation 
سلام خدمت همه دوستان عزیزم ... خیلی خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم ... 5 روزه تصمیم گرفتم ترک کنم ... قراره به چهله با مرد باشم و روی قولم با خدام بمونم ... دوست دارم وضعیتی رو که هر روز دارم اینجا گزارش کنم ... 4 روز اول تقریبا مشکلی نبود ... اما از امروز احساس میکنم داره خیلی سخت میشه ... هر چند دیگه عهد بستم و اگر خدا یاری کنه چهلم که تموم بشه فکر میکنم پاک بشم ... ولی امروز خیلی فشار اومده بهم ... نظرات و ایده های شما دوستان گلم میتونه روحیه بده به من تا بتونم 35 روز باقیمانده رو روی عهد و پیمونم بمونم ... منتظرتون هستمممممممممMuscular

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان