امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

mary نوشته است:سلام به همه 303
من از خوشحالی دارم می ترکمMuscular317 چون 3 هفته هست که ترک کردم و اصلآ انگار شیطون بی خیال من شده که خدارو شکرKhansariha (8)
الانه که خودمو چشم بزنم خدا نکنه بچه ها یدونه بزنید به تخته تا خودمو چشم نزدم زود باشید بزنید دیگه.
Baby نوشته است:سلام رفقا
امروز ميدونيد جه روزيه؟

از خوشحالي سكته نكنم خوبه!!!

امروز روزيست كه بنده 1 ماهه دارم ميفهمم زندكي يعني جه!
ماری و بییبی عزیز خیلی خوشحالم براتون موفقیتKhansariha (46) شما خیلی خوشحالم میکنه ولی مواظب غرور باشید چرا که خدا گفته خاضعانه و خاشعانه بندگی کنیم . این حس خوب را برای خودتون نگه دارید و از حس های بد متنفر بشید.:i

مجتبی نوشته است:ایول
دست ما رو هم بگیر!ایشالا خدا توفیق بده همه ترک کنیم

اقا مجتبی کلید در دستان شماست منتظریم در را باز کنید و دل ما را شاد کنید منتظر شنیدن موفقیت های شما هستمKhansariha (46)

juve نوشته است:سلام بچه ها

من چند روزی نبودم می خواستم ببینم خبر جدیدی نیست؟

از داش داود (گیوتین )303 چه خبر؟

یووه همسفر عزیز Khansariha (18) چطوری ؟ من خوبم 317 این روزها مشغول کتاب خوندن هستمKhansariha (56) این چند روز کجا بودی ؟

پیرمرد سیگاری دستش بود و زیر لب زمزمه یا عباس می کرد. رفتم پیشش و بهش گفتم چی شده مشتی؟ گفت دخترم تو بیمارستان بستری هست از راه دور اومدم و پولی همراهم ندارم از خود حضرت عباس می خوام که کمکم کنه . دست تو جیبم کردم خوشبختانه به اندازه کافی داشتم بهش گفتم اینو بگیر .
نگاه تندی کرد و یک پک عمیق از سیگارش کشید همینطور که نفس پر از دودشو میداد بیرون گفت: یعنی میشه حضرت عباس دست رد بزنه تو سینم.
ما که شاخ در اوردیم ما حالا هر چی بالا پایین می پریدیدم اصلا ما را نمی دید به هر زوری بود پول را بهش دادم و رفت . پیش خودم گفتم ما ادمهابعضی وقتها چقدر کور هستیم.
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

ماری و بییبی عزیز خیلی خوشحالم براتون موفقیتKhansariha (46) شما خیلی خوشحالم میکنه ولی مواظب غرور باشید چرا که خدا گفته خاضعانه و خاشعانه بندگی کنیم . این حس خوب را برای خودتون نگه دارید و از حس های بد متنفر بشيد
کد php:
[code][quote]داوود جان ازت ممنونم كه ما رو نصيحت كردي واقعأ به جا بود.
اما اين اصل رو همه ما بايند بدونيم كه ما خودمون از عهده اين كار بر نمي اومديم و فقط با ياري خداست كه جلو ميريم.
خود ما شايد 10تو تركمون نقش داريم و 90%باقيش كار خداست كه اين سايت ره به ما نشون داده و مارو در مسير اين راه قرار داده و عزم ترك رو در وجود ما جزم كرده.
ياد خدا بايد هميشه همراه و در ذهن ما باشه ..... 
  [/
quote][/code
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
خدایا یادم بده
یادم باشه
یادت باشم

سلام به بیبی داوود مجتبی و تمام رفقای عزیز 303
تشکر از داوودKhansariha (8)
تبریک به بیبی به خاطر یه ماهش ایشالا تا آخرش بره 41
و مجتبی عزیز تو نیازی به دستگیری ماها نداری تو باید نه تنها دستتو باید جسم و روحتو به خدا بدی و خودت بخوای که ترکش کنی.فقط کافی دستتو به طرف خدا دراز کنی خدا خودش میکشد و جسم روحتو با خودش می بره. موفق باشید.
من این تایپیک رو ارسال کرده بودم که انگار ارسال نشده بود.

سلام به همه دوستان
تا همین چند روز پیش خوب میرفتم جلو ولی این چند روز مغرور شدم و چادری روی گیوتین انداختم و خودم را گول میزنم . به خاطر مقاومت نکردن در برابر این وسوسه ها سست شدم. حالا مضحکه این وسوسه ها شدم. دارم بهم می خندن می گن پس کو اون گیوتینی که می گفتی>؟13 حسابی از خودم کلافه ام و نا راضی این مدت من حرفهای قشنگی می زدم (از نظر خودم) ولی این چند روز خودم بهشون عمل نکردم و سزاوار عذاب هستم . تصویری که از من تو ذهنتون دارید را خراب کردم متاسفم برای خودم. به هر حال به من که این حرفها را زدم نگاه نکنید به خود حرف و نوشته نگاه کنید بدون در نظر گرفتن من.

به هر حال همچنان می جنگم راه نجات من تصمیم قاطع است و دوباره به یاد اوردن خدا. خیلی سخته دوباره خودمو ببخشم ولی باید ببخشم تا بتونم این را ه را ادامه بدم. خدایا من را ببخش که اینقدر مسخره ات می کنم. کمی باید با خودم خلوت کنم و خودم را دوره کنم این کمی طول میکشه .
فکر کنم کمی مبهم گفتم من هنوز اون عادت را دوباره انجام ندادم ولی در مقابل عوامل محرک مقاومت نمی کنم و این خطرناکه می خوام دوباره گیوتین را به کار بندازم و نشون بدم قدرت تصمیم قاطع را.

بياييد براي همه کساني که به خود ارضايي دچار هستن و کسي را ندارند که با اون درد دل کنند و نه کسي را دارند که از او کمک بخواهند و نه اينترنتي و نه وبلاگي را ميشناسند و با خداي خود نيز بيگانه اند و اميدي به ترک ندارند از صميم قلب و با اخلاص دعا کنيم ( اسیر )

سلام دوستان امروز 28_9_1378 هست و 20 سال من كامل و وارد 21 سالكي شدم و امسال بيش تر از هر سال خوشحال و شادم به اين علت كه تولدم در بهترين ماه زندكيم هست و مصادفه با 34 روز ترك و طاقت آوردن كه بهترين لذت دنيا رو داره .
خدا رو به حق عزيزه عالم فاطمه زهرا قسمش ميدم كه همه ما بتونيم تا آخر ترك جلو بريم و از اين آزمايش سر بلند بيرون بيايم و از اين به بعد از زندكي لذتي ببريم آخه ما تا حالا هيج از زندكي نفهميديم.............
53سلام به دوستای گل خودم53
امیدوارم که حالتون خوب باشه.
اگه ماه رو 30 روز حساب کنید من امروز یک ماهه که از بند خلاص شدم317
نمیدونم چرا امشب یه حس عجیبی دارم ،بدجور دلم گرفته
احساس دلتنگی میکنم،شاید اونم الان مثل من باشه،نپرسین کی
که نمیتونم بگم،ولی خوب دهن شیطون رو سرویس کردم.
تو این یک ماه حتی جرات نکرد بیاد طرف من،
چه برسه به اینکه بخواد منو گول بزنه،
امیدوارم بتونم ادامه بدم و بازم بزنم تو فک این رونده شده،
برای من دعا کنید،ایشالا خدا دعاتون رو مستجاب میکنه
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
 سپاس شده توسط
سلام به همه دوستان عزیزم در این کانون
از وقتی رفتم دکتر و قرار شده اینترنت نیام،خدا را شکر مرتکب اون عمل زشت نشدم و خوشحالم. البته لطف خدا بوده و دعای شما عزیزان.واقعا دلم برای اینجا و بچه های اینجا تنگ شده بود. شاید باورتون نشه تقریبا هر روز تو دعاهام به یادتون هستم.
جناب گیوتین من هم مشکل شما رو دارم و هنوز بعضی اوقات مسائل تحریک کننده به سراغم می یاند ولی امیدوارم خدا به لطف خودش کمک کنه تا در ضمن ترک خودارضایی این عوامل رو هم که ممکنه منجر به خودارضایی بشه به طور کامل از خودمون دور کنیم.
جناب یکبار برای همیشه باز هم برای معرفی سایت آقای شهاب مرادی و مرکز مشاوره زندگی بهتر ازتون ممنونم.
آقا مهدی امیدوارم شما هم برای کنکور همچنان خوب بخونید و بهترین نتایج رو بدست بیارید.
دوستان براتون آرزوی سلامتی، دلی خوش ، موفقیت و عاقبت بخیری دارم.
التماس دعا
خدانگهدار
تا حالا اين جور ترك نكرده بودم يعني الان دقيقأ 50 روزه كه سراغش نرفتم و خودم براي خودم متأسفم!!!!! اين اراده رو داشتم و تا حالا اين قدر به خودم آسيب زدم و از خدا فاصله كرفتم.
نشستم فكر كردم ديدم اكه كانون و شماها نبوديد من الان به اين مرحله نرسيده بودم و بايد خدا رو شكر كرد آخه اون خواسته كه ما به اينجا سر بزنيم و وابسته اينجا بشيم اكه نميخواست ما هم مثل همه اينهايي كه ثبت نام ميكنند و ميرن فقط اسمشون رو مينويسند و ياد اسمشون هم نميكنند.
خلاصه بايد نماز شكر رو يادمون نره آخه خدا به ماهايي كه اينجا عضويم و فعاليت داريم خيلي محبت داره و دوستمون داره.
tanha نوشته است:سلام
دلم تنگه
نمی دونم شاید خاصیت محرم اینه!!!
دلتنگی.......

یا ابا عبدالله...

تنها جان به نظر من خاصیت محرم "دلتنتگی" نیست. رهاییه.
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.
گناهی که امروز انجامش دادم گناه خیلی بزرگی بود.امروز روز قبل تاسوعاست.امروز روزی هست که مردم فلسطین در میدان کربلای جدید به شهادت می رسن.امروز روز شرمندگی فوق العاده در پیش خداوند.امروز و روزهای همچون امروز را در یاد خواهم داشت.و به همه قول می دم حتی تا آخرین لحظه زندگیم دست از ترک برنمی دارم.به قول بعضی از دوستان یا راهی پیدا خواهم کرد یا راهی خواهم ساخت.این لکه ی ننگ را از دامان روحم پاک خواهم کرد.
ما به وسیله ی افکارمان کسی را به نام خود می سازیم.اگر می خواهیم این خود را اصلاح کنیم باید افکارمان را اصلاح کنیم.
من با این که تقریبا از پیش کسوت های کانونم ولی تنها کسی هستم از بین این افراد که کمترین موفقیت را به دست آورده.اما روزی خواهد آمد که بالهایم و بالهای افراد مانند من دوباره در آسمان خواهد درخشید.
این روز سریع تر از آن چه که فکر میکنم برای من خواهد رسید.به این مطمئنم.ان شالله برای همه این طور خواهد شد.
ما به وسیله ی افکارمان کسی را به نام خود می سازیم.اگر می خواهیم این خود را اصلاح کنیم باید افکارمان را اصلاح کنیم.
آفرين به تو نئو جان واقعأ اراده خوبي داري و همين كه نا اميد نميشي خيلي خوبه و يه قدم جلوتري براي ترك انشالله كه موفق ميشي به اميد خدا.
سلام
من برا همتون دعا می کنم. شما هم برا غرور من دعا کنید.
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان