امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام،من امشب دل یکی از دوستام رو شکستم
خیلی ناراحتم،شرمندم،کار بدی کردم ،ولی آخه ....
چی بگم ،چی میتونم بگم ،آدم :چه موجدی عجیبیه.
به خدا منظور بدی نداشتم،
میدونم که به خدا اعتقاد داری پس حرف من رو باور کن.
دوست شرمنده تو.
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
مهدی عزیز سلام
هیچ وقت دیر نیست اگر می دونی بیداره همین الان قضیه رو با توکل به خدا به خیر و خوشی تمومش کن تا هم شما هم دوستت شب آرامی داشته باشید. براتون از صمیم قلبم دعا می کنم خدا با حکمتش و اراده ای که به شما می ده این مسئله رو برطرف کنه دوست خوب.
یا علی
در پناه حق
سلام دوستان گلم
خیلی دلم گرفته بود فقط دوست داشتم گریه کنم تا آروم شم. یه بنده خدایی خدا خیرش بده منو برای رسیدن به حاجتم یه راهنمایی کرد گفتم شاید برای دوستان خوبم هم مفید باشه. هر کس زودتر جواب گرفت بقیه رو هم با خبر دادنش شاد کنه.

نماز جعفرطيار
از مستحبات مؤ كد و از نمازهاى مشهور بين عامه و خاصه است . از چيزهايى است كه پيغمبر (صلى الله عليه و آله و سلم ) به خاطر محبت و بزرگوارى نسبت به پسر عموى خود هنگام بازگشت از سفرش به او عطا فرمود. همچنين از امام صادق (عليه السلام ) نقل است كه در روز فتح خيبر، هنگامى كه جعفر از حبشه آمد، پيغمبر (صلى الله عليه و آله و سلم ) به او فرمود: آيا جايزه اى به تو ندهم ؟ آيا بخششى به تو نداشته باشم ؟ آيا به تو هديه اى نكنم ؟ پس جعفر گفت : چرا يا رسول اللّه (صلى الله عليه و آله و سلم )! حضرت صادق (عليه السلام ) فرمود: مردم گمان كردند كه پيغمبر به او طلا يا نقره مى دهد، لذا گردنها را كشيدند تا ببينند چه مى دهد. پس ‍ پيغمبر (صلى الله عليه و آله و سلم ) فرمود: چيزى به تو عطا مى كنم كه اگر آن را هر روز انجام دهى ، برايت از دنيا و آنچه در آن است ، بهتر خواهد بود و اگر هر دو روز يك مرتبه به آن عمل كنى ، خداوند گناه بين آن دو روزت را مورد مغفرت قرار مى دهد، يا اگر در هر جمعه يا هر ماه يا هر سالى عمل نمايى خداوند گناه بين آنها را مى بخشد. با فضيلت ترين وقت خواندن نماز جعفر طيار روز جمعه ، وقت بالا آمدن آفتاب است .
كيفيت نماز:
اين نماز چهار ركعت است ؛ دو سلام دارد (دو تا دو ركعتى ). نمازگزار در هر ركعت ، حمد و سوره مى خواند. پس پانزده مرتبه مى گويد: سبحان اللّه و الحمد لله و لا اله الا اللّه و اللّه اكبر. همين تسبيح را ده مرتبه در ركوع و همچنين ده مرتبه بعد از سر برداشتن از ركوع و ده مرتبه در سجده اول و ده مرتبه بعد از سربرداشتن از سجده اول و ده مرتبه در سجده دوم و ده مرتبه بعد از سر بلند نمودن از سجده دوم مى گويد.
مستحبات نماز جعفر طيار
1 - در ركعت اول بعد از حمد، سوره زلزال و در ركعت دوم ، سوره عاديات و در ركعت سوم ، سوره نصر و در ركعت چهارم ، سوره توحيد بخواند.
2 - مستحب است كه نمازگزار در سجده دوم ركعت چهارم ، بعد از تسبيحات بگويد: يا من لبس العز و الوقار يا من تعطف بالمجد و تكرم به يا من لا ينبغى التسبيح الا له يا من احصى كل شيى علمه يا ذالنعمة و الطول يا ذالمن و الفضل يا ذالقدره و الكرم ، اءسئلك بمعاقد العز من عرشك و منتهى الرحمة بكتابك و باءسمك الاءعظم الاءعلى و كلماتك التامات اءن تصلى على محمد و آل محمد و افعل بى كذا و كذا
سپس حاجت هايش را بگويد. (به فارسى هم مى تواند حاجتش را درخواست كند.)
3 - بعد از فارغ شدن از نماز، مستحب است دعايى را كه شيخ طوسى و سيد بن طاووس از مفضل بن عمر نقل كرده اند، بخواند. در حديث رسول خدا (صلى الله عليه و آله و سلم ) در مورد مقام كسى كه نماز جعفر طيار بخواند، آمده است كه اگر انسان مانند ريگ بيابان و كف دريا گناه داشته باشد، حق تعالى گناههاى او را مى آمرزد.
سالم به همه برو بچز "تازه نفس"
عذر خواهی می کنم چند روز به سایت سر نزدم.

روزی ده بار به سایت سر زدن لازم نیست.مگه ما کی هستیم که اینطوری میگین که دوستای خوبی هستیم و فقط ما رو دارین و .....

عزیز من زندگی ات رو بکن

ما فقط یه اشتباه کردیم و حالا بخش کوچکی از زندگی مون رو برای جبران این اشتباه داریم می زاریم. دقت کنید هدف ما از زندگی ترک کردن نیست. ما در زندگی هر کدوممون هدف خاصی رو باید داشته باشیم و دنبال کنیم و در کنارش برای بهتر زندگی کردن می خایم این عادت رو ترک کنیم.

همه می دونیم که فرصت های زیادی رو به خاطر عادت به خودارضایی از دست دادیم 1276746pa51mbeg8j پس مواظب اوقات گران بهاتون باشین و اونها رو زیاد از دست ندین
شما تصمیم به ترک گرفتین و با ید موفق بشین ولی حواستون باشه که چه قیمتی می پردازین.
موفق باشین

راستی یه چیزی راجع به حرفهای تصمیم یادم افتاد. ( خودکشی و پدر و مادر و ....)
من فقط احساس میکنم تو یه دختری .یه دخترKhansariha (134)
عذرخواهی می کنم. قصد توهین ندارم. ولی تو کمی لوس هستی.
اگه همون جوری که به وجود خدا اعتقاد داری ایمان پیدا کنی که تو این دنیا فقط و فقط خودت هستی که می تونی به خودت کمک کنی و زندگی ات رو پیش ببری انقدر از دیگران به خصوص خانواده توقع تو جه نداری..
فکر می کنی بعد از اینکه مردی چی میشه فوقش خانواده ات یه مدتی عزادارن و بعد به فکر خودشونن. یا اصلا اگه به فکر تو باشن و مثلا افسردگی بگیرن. "چه فایده ای به حال تو داره":s:

ببخشید ولی به نظر من مسخره است که کسی بخاد یا بتونه " من رو درک کنه"

خوش باشین.317
یک لحظه تفکر بهتر از 70 سال عبادت است.
حرف واقعا متيني بود قرار نيست كه ما همش به خود ارضايي فكر كنيم روحيتون رو خراب نكنيد بابا 19 سالمونه بايد الان دنيارو بتركونيم نه آنقدر افسرده باشيم

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

راست میگه ..بحث هدف شد ..یه چیزایی درباره هدف بگم:

فقط هدف باعث میشه دست به اقدام بزنیم

هر چی هدف هامون را با دقت و جزیات بیشتری تعیین کنیم انگیزه بیشتر میشه

این که ما به "چگونگی" رسیدن به هدف "بیش از حد" توجه میکنیم یعنی هنوز اعتماد زیادی به تواناییمون در رسیدن به هدف نداریم

کافیه هدف رو که انتخاب کردیم ، فقط در قدم بعددست به عمل بزینیم ، بعد مسیر ها رو یکی یکی امتحان یا عوض میکنیم تا به هدف برسیم
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
آقا اصلا قرار نيست كه اينقدر مشكل رو بزرگ كنيم كه قول بشه اين يه ناهنجاري براي تمام آدم ها هم يه زمان بوده كه تركش كردن لطفا از اين حرفاي خود كشي اينجا نزنيد بده عيبه خفنه ! يكبار و مجتبي راست مي گن هدف هاي ديگرمون رو هم مهم كنيم

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

فعلأ كه هدف اصلي من تركه اكه تو اين يه راه موفق شم خيلي عالي ميشه تا يكي دو ماه ديكه هم انشاالله سربازي و شروعي دوباره براي زندكي.
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
سلام
باشه. من یه دختر لوس و خود خواه و بی درکم. منظور همین بود؟
اگر نباید حرف بزنم باشه/ من دیگه حرف نمی رنم. خوش باشید و نگران شنیدن حرفهای یه دختر لوس و بی درک نباشید. خوش باشید
م.فق باشید
خدانگهدار
 سپاس شده توسط
tasmim نوشته است:سلام
باشه. من یه دختر لوس و خود خواه و بی درکم. منظور همین بود؟
اگر نباید حرف بزنم باشه/ من دیگه حرف نمی رنم. خوش باشید و نگران شنیدن حرفهای یه دختر لوس و بی درک نباشید. خوش باشید
م.فق باشید
خدانگهدار

1744337bve7cd1t81 wacko2

کاشکی یه بار دیگه پست من رو بخونی و به جای جبهه گیری کمی فکر کنی.

حالا اگه مخالف هستی می تونی مخالفت خودت رو ابراز کنی. هر کسی مختاره برا خودش فکر کنه و طبق طرز تفکرش زندگی کنه به ما هم هیچ ربطی نداره.

هنوز متعجبم و نمیدونم چی بگم
yekbarbarahamishe نوشته است:سالم به همه برو بچز "تازه نفس"
عذر خواهی می کنم چند روز به سایت سر نزدم.

روزی ده بار به سایت سر زدن لازم نیست.مگه ما کی هستیم که اینطوری میگین که دوستای خوبی هستیم و فقط ما رو دارین و .....

عزیز من زندگی ات رو بکن

ما فقط یه اشتباه کردیم و حالا بخش کوچکی از زندگی مون رو برای جبران این اشتباه داریم می زاریم. دقت کنید هدف ما از زندگی ترک کردن نیست. ما در زندگی هر کدوممون هدف خاصی رو باید داشته باشیم و دنبال کنیم و در کنارش برای بهتر زندگی کردن می خایم این عادت رو ترک کنیم.

همه می دونیم که فرصت های زیادی رو به خاطر عادت به خودارضایی از دست دادیم 1276746pa51mbeg8j پس مواظب اوقات گران بهاتون باشین و اونها رو زیاد از دست ندین
شما تصمیم به ترک گرفتین و با ید موفق بشین ولی حواستون باشه که چه قیمتی می پردازین.
موفق باشین

راستی یه چیزی راجع به حرفهای تصمیم یادم افتاد. ( خودکشی و پدر و مادر و ....)
من فقط احساس میکنم تو یه دختری .یه دخترKhansariha (134)
عذرخواهی می کنم. قصد توهین ندارم. ولی تو کمی لوس هستی.
اگه همون جوری که به وجود خدا اعتقاد داری ایمان پیدا کنی که تو این دنیا فقط و فقط خودت هستی که می تونی به خودت کمک کنی و زندگی ات رو پیش ببری انقدر از دیگران به خصوص خانواده توقع تو جه نداری..
فکر می کنی بعد از اینکه مردی چی میشه فوقش خانواده ات یه مدتی عزادارن و بعد به فکر خودشونن. یا اصلا اگه به فکر تو باشن و مثلا افسردگی بگیرن. "چه فایده ای به حال تو داره":s:

ببخشید ولی به نظر من مسخره است که کسی بخاد یا بتونه " من رو درک کنه"

خوش باشین.317
 سپاس شده توسط
سلام
شما هم یکبار دیگه نوشته من رو بخون بعدش نظر بده
سلام جناب یکبار برای همیشه
ببخشید. من آدم عصبی هستم. زود رنج هم هستم. هقته آینده وقت گرفتم از همون مرکز زندگی بهتر که لطف کردید معرفی گردید. واقعا شرمنده م. خودم هم ناراحتم. نمی دونم چی گار گنم. باز هم معذرت می خوام.
tasmim نوشته است:سلام جناب یکبار برای همیشه
ببخشید. من آدم عصبی هستم. زود رنج هم هستم. هقته آینده وقت گرفتم از همون مرکز زندگی بهتر که لطف کردید معرفی گردید. واقعا شرمنده م. خودم هم ناراحتم. نمی دونم چی گار گنم. باز هم معذرت می خوام.

دقیقا منظورم همین است که چرا انقدر زود عکس العمل احساسی نشون می دید. اصلا عذرخواهی لازم نیست. شما یه دیدی داری من یه دیدگاه دیگه و تفاوت میان ما جزئی از وجود ماست...
بگذریم .بهتره که بیش تر از این بحث نکنیم راجع به اش.

امیدوارم بعد از مشاوره احساس بهتر و زندگی بهتری داشته باشی. ما رو از تجربیاتت بهره مند کن.
303
جناب یکبار برای همیشه
خیلی ممنونم. الان با آرامش می تونم به کارهام برسم. انشاالله شنبه آینده که وقت گرفتم نتیح مفیدش رو در اختیار همه دووستان خوبم می ذارم. همه شما دوستان برام عزیز هستید و دوست ندارم از من برنجید. باز هم از همگی شرمنده هستم. دعا یادتون نره دوستای خوبم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان