امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

البته من رد و تایید نمیکنم

[تصویر:  nasimhayat.png]
بنده فکر میکنم کسی که از مرحله ی عادت سیستماتیک* به خ.ا. و سایر انحرافات (مثل رابطه با جنس مخالف و گناهان چشم و ... )
گذشته
و الان در مرحله ایه که دایما ترس از به گناه افتادن داره (نه اینکه کلا برنامه ریزی داره برا گناه و تو هاردش هم انواع و اقسام لجنها رو داره)

یعنی کسی که جهت گیری فلشش به سمت پاکی شده
این آدم باید در تدارک ازدواج باشه
و این فکر که تا ترک نکنم ازدواج نمیکنم باطله**
البته تا ازدواج باید تمام تلاشش رو هم بکنه.

در مورد **:
دلیل باطل بودنش ساده است:
یکی از کارکردهای ازدواج، لااقل در آموزه های دینی، حفظ شدن از گناه و انحرافاته؛
و در فتوای مراجع هم این معنا اومده که کسی که ترس از به گناه افتادن داره، ازدواج بهش واجبه
و البته که در قرآن میفرماید: و لیستعفف الذین لایجدون نکاحاً حتی یغنیهم الله من فضله
حالا اینکه بگیم اول از انحرافات پاک پاک شو و به ثبات در ترک برس و n*100 روز پاک بمون بعد ازدواج کن، چه معنایی داره؟
اصولا دیگه پس اون کارکرده چی بوده؟

به نظرم در همین حد که طرف توبه کنه باید به فکر ازدواج باشه.

در مورد *:
فکر میکنم این تجربه در برخی باشه که روزگاری رو به طور غیر مسئولانه ای به طور سیتماتیک گناه کرده باشه.
برنامه ریزی برای گناه؛ بی دلیل و تحریکی شروع به فرآیند گناه و ...
خدا رو شکر
خیلی ها از وقتی به کانون اومدن یا تصمیم به ترک گرفتن
از این مرحله رد شدن.
 سپاس شده توسط
سلام
از فردا براتون داستان دوستانم و خودم وبچه ها را میگم ؟
فقط تجعب کنید ؟؟
راستی امروز یک مادر شهید در محله ما درگذشت برای آمرزش روح آن مادر بزرگوار یک فاتحه بفرستید .
مرسی
مرد مجاهد حالا اگر خیلی حس ترک گناه در کار نبود
اون وقت چی؟مثلا ترک به خاطر اسایش روانی و ...

خب به هر حال دیگه جهت فلشش به سمت گناه نیست
مادامی که ارادی دامن به زمینه ها نمیزنه
فیلمی نگه نمیداره
دوستای بدش رو کات میکنه
نگاهش این ور اون ور نیست
و ... .

خب اگه به خاطر آسایش روانیه
باز هم به همون دلیل آسایش روانی ازدواج تصمیم به ازدواج میگیره.

چطوره که ما قایل به ترک کامل قبل ازدواج میشیم
اما این فرصت رو برای یه نفر در نظر نمیگیریم که در همون اوایل ازدواج ترکش رو تثبیت بکنه؟
چطور یه نفر قبل ازدواج میتونه اما بعد ازدواج نمیتونه؟ (البته به شرطی که از اون مرحله ی حاد رد شده باشه.)
 سپاس شده توسط
نقل قول:
در زندگی مشترک باید یاد گرفت که موضوعات و مسائل را حل کرد ، فرار از انها نتیجه خوبی نخواهد داشت
این شاه کلید مهمیه؛
به نظرم ممکنه یه نفر در زمان تجرد به ثبات در پاکی نرسیده باشه
اما ممکنه همون آدم به ثبات در مبارزه و تلاش برای ترک رسیده باشه.
یعنی هیچ وقت از مشکلات فرار نمیکنه و بعد هر لغزشش باز میاد توی گود.
این آدم بعد ازدواج موفق تر میشه
 سپاس شده توسط
بچه ها
اگه همین الان هم ی سرچ تو گوگل بزنیم
خیانت بعد از ازدواج کم به چشم نمیخوره
از فیلم های خاک برسری بگیرید تا شبکه های مجازی که منجر به س.ک.س چت بین ی مرد متاهل و ی زن متاهل شده
و بعضی موارد به جاهای باریک تر هم کشیده شده
من با داود موافقم
شرایط امروز خیلی سخت و پیچیده شده
و متاسفانه با آمدن شبکه های مختلف اجتماعی و شکستن بعضی حریم ها
تنوع و خوش گذرونی زیاد شده
من به نوبه بارها از متاهلین چه زن و چه مرد شنیدم که اگه میدونستند
چنین شبکه های میاد و اینقدر آزادی شکل میگیره ازدواج نمیکردند
البته این موضوع به خاطره بی فرهنگی ما و درست استفاده نکردن از شبکه های اجتماعی
در کل باید هوشیار بود
حواس ها جمع
در انتخاب کردن وسواس و سخت گیر
و در آخر به زندگی مشترک عشق ورزیدن و مسئولیت قبول کردن
من به این باور رسیدم که
نباید به خاطره شهوت و به گناه نیافتادن زندگی ی نفر دیگر رو نابود کرد
اول باید نگرش و باور و اراده خودمون رو تثبیت کنیم
بعد دنبال ازدواج باشیم
تک بعدی به ازدواج نگاه نکنیم
وقتی به خاطره هوس بریم سمت ازدواج مسلما درست انتخاب نمی کنیم
و احساسی رفتار میکنیم
ازدواج شوخی نیست حرف ی عمر زندگیه
یکم به این نکته بیشتر توجه کنیم
همیشه آغاز راه دشوار است

عقاب در آغاز پرواز، پَر می ریزد

اما در اوج

حتی از بال زدن هم بی نیاز است
 سپاس شده توسط
هر دو تا دیدگاه درسته
آدم نمی دونه چه باید کرد
البته شاید برای یه دختر پروندن یه خواستگار خوب به علت پاک نشدن ممکنه اشتباه بزرگی باشه

چند روز پیش یه سایت خیلی معروف غیر اخلاقی هک شده الان اطلاعاتش روی اینترنت قرار گرفته.یعنی اطلاعات خصوصی چندین میلیون نفر اعضای اون مثه نام ایمیل شماره کارتهای اعتباری
(خدایا آبروی منم میتونستی بارها ببری و نبردی 17 )

نکته تامل برانگیز اینجاست که این سایت برای آدمهای متاهل بوده.بهتر بگم برای شهوترانهای متاهل و تشویق خیانت در زندگی زناشویی.ماهانه بالا صد میلیون بازدید داشته و شعارش خیلی تکان دهندست: زندگی کوتاه است. خیانت کن.
 میگن موجی از طلاق ها  راه افتاده
...........................
خدایا به من کمک کن زیبا ازدواج کنم . به من کمک کن وفادار بمونم.از خدا میخوام لذت زندگی بی شهوترانی رو به من بچشونه. این پاکی یه مزه داره که هنوز
درست حسابی زیر زبون من نرفته اگه بره با هیچ شهوتی عوضش نمیکنم.
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
پست قبلی خودمو دیدم خوشمزه نبود. دلیلش این بود فقط واسه خودم چیزای خوب خوب خواسته بودم. 1276746pa51mbeg8j
خدایا به پدر سید مهدی سلامتی عطا کن.
به همه آقا پسرای کانونی هر وقت خودت صلاح میدونی همسر نیکو عطا کن و زندگی سالم و پاک بهشون بده. داداش مرد مجاهد و داداش تواب رو بزار اول لیست هر وقت خودت صلاح میدونی مزدوجشون کن و مقدمات ازدواجشون رو فراهم کن.
به زندگی داداش داوود راهنمای عزیزم برکت بده ایشالا روز به روز زندگیش قشنگ تر بشه.
به داداش مهدی آر هم کمک کن که ریشه شهوت رو خشک کنه و زندگیش روز به روز قشنگتر بشه.
به همه خواهرهای کانون هم یه زندگی خیلی خوب عطا کن چه در دوران مجردی چه انشاالله در دوران تاهل. اینا بنده های خوبتن خودت بهترین بنده هاتو سر راهشون قرار بده.
دیگه اینکه چشم شیطان رو از کانونمون دور کن رنجش ها قضاوت ها خشم ها رو از همه ما بگیر تا در کنار هم این راهو بریم.

الهی آمین 53
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
سلام 

خیلی اعصابم به هم ریخته ، رفته بودم بیرون با یه صحنه خیلی خیلی بد مواجه شدم ، زیاد نتونستم کنترل نگاه داشته باشم :(

امروز اصلا روز خوبی نبود و نزدبک بود پاکیمو از دست بدم به خاطر چند ساعت !!!

خیلی حالم بد شده ، خیلی :( خدایا تنهام نذاری تو این شرایط خودت یه کاری برام کن ،

من از دست دسیسه های شیطان به تو پناه آوردم کمکم کن خواهش می کنم ، نمی خوام با هوس و لذت آنی زندگیمو از دست بدم 

خدایا می دونم نتونستم خوب کنترل کنم ولی بهت التماس می کنم که یاری م کنی تو این وانفسا از زیان کاران نباشم 

خیلی دلم پره یا الله یا ارحمن الراحمین یا مقلب القلوب ...  20 20 20
سلام دوست عزیز
یه طرفند خیلی خوب بهت یاد میدم از یه بزرگی یاد گرفتم
هر وقت دچار صحنه ای یا اشتباهی داشتی میشدی همون جا دستتو محکم بزار رو سینت و سه بار بگو السلام علیک یا ابا عبدالله و معجزشو ببین
دارم می رم امازاده علی اکبر ع 

برای همتون دعا می کنم دوستان و یاوران عزیزم  128fs318181

مردونه جان سپاس از راهنماییتون  Khansariha (18)
(1394 شهريور 2، 20:43)همساده نوشته است:
(1394 شهريور 2، 18:30)سنــا نوشته است: سلام

در مورد این داستان

نقل قول: مردی به نام طلحه از امام صادق ( ع ) نقل می کند که مردی را پیش امیرالمومنین علی (ع) آوردند وآن مرد استمنا کرده , حضرت دست جنایتکار آن مرد را چنان زد تا خون آلود شد و بعد از بیت المال برای او زن گرفت .

اونایی که نظرشون اینه اول ترک کامل کنیم بعد ازدواج  ، چرا اینجا حضرت علی نگفتن اول ترک کن و سریع براشون زن گرفتن؟

ممنون میشم منبع این حدیث رو بگین 1744337bve7cd1t81

وسائل‏الشیعة ج : 20 ص : 352 بَابُ 28- بَابُ تَحْرِیمِ الِاسْتِمْنَاءِ حدیث25805 مُحَمَّدُ بْنُ یَعْقُوبَ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ یَحْیَى عَنْ أَحْمَدَ بْنِ مُحَمَّدٍ عَنْ مُحَمَّدِ بْنِ سِنَانٍ عَنْ طَلْحَةَ بْنِ زَیْدٍ عَنْ أَبِی عَبْدِ اللَّهِ ع أَنَّ أَمِیرَ الْمُؤْمِنِینَ ع أُتِیَ بِرَجُلٍ عَبِثَ بِذَکَرِهِ فَضَرَبَ یَدَهُ حَتَّى احْمَرَّتْ ثُمَّ زَوَّجَهُ مِنْ بَیْتِ الْمَالِ.

از سایت http://www.islamquest.net

53
 من با یه استاد اخلاق مشکلمو درمیون گذاشتم اون گفت تو جماع اضافه ترشحات از بدن خارج میشه ولی در استمنا اینطور نیست و به بدن فشار زیادی وارد میشه بعضیا شبیه سازی امیزش رو انجام نمیدن بلکه انقدر به تصاویر مستهجن نگاه میکنن که ناخداگاه خودشونو با استمنا خالی میکنن اینجور ادما ده تا زنم داشته باشن باز خودارضایی میکنن بله ادم چشم پاکی که با مزاج گرم یا دیدن اتفاقی تحریک میشه با ازدواج جلوی خودارضاییش گرفته میشه ما که مریضیم شما که سالمید ازدواج کنید و خودتونو نجات بدید نترسید خدا وضعیت مالی رو درست میکنه زمین خدا به این بزرگی یه جا خونه اجاره کنید که از همه جا ارزونتر باشه کار هم که کارهای فنی خوب درامدزاس بجنبید بابا دلمون عروسی میخواد fiesta
 عَنِ الرِّضَا علیه السلام قَالَ قَالَ رَسُولُ اللَّهِ صلّی الله علیه و اله و سلم: الْمُسْتَتِرُ بِالْحَسَنَةِ يَعْدِلُ سَبْعِينَ حَسَنَةً وَ الْمُذِيعُ بِالسَّيِّئَةِ مَخْذُولٌ وَ الْمُسْتَتِرُ بِهَا مَغْفُورٌ لَه»‏(1)

« امام رضا علیه السلام از قول رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلم فرمودند:نهان داشتن حسنه برابر هفتاد حسنه است و فاش‏كننده گناه مخذول است و نهان‏كننده آن آمرزيده است»
.
.
خدا رو شکر هر کم و کاستی هم تو زندگیمون هست اون دنیا خدا چند برابر جبران میکنه
.

[تصویر:  re850.jpg]
[img=0x0]http://www.ktark.com/05_blue.png[/img]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان