امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

دلیل حال خوب باید خود ادم باشه نه چیزی یا کسی. حال خوب حال خوبتر میاره، حال بد حال بدتر. تو این حین روزایی هم هستن که کلا باید فکر نکنی به چیزی تا کمتر اذیت شی. اوضاع تقریبن سخته ولی فکر کردن بش سخت ترش میکنه. پس تا اطلاع ثانوی فکر ممنوع.
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
مشکلم اینه نمیتونم خودمو طولانی مدت شاد نگه دارم. ینی دو روز شادم و پر انرژی، بعدش باز بیحوصله میشم. اگه شاد باشم پاکی راحتتره. یه حس تنهایی غریبی هم دارم نمیدونم چمه. فک کنم اوسگل شدم. 

تو این 6 ماه اخیر ( اخرای خدمت و بعد از خدمت) هم همش به ازدواج فکر میکنم قبلنا اصن بش فکر نمیکردم. قبلن گفتم حال خوب رو خود ادم میسازه برا خودش. ولی بعضی وقتا هر کاری کنی یه فکرایی حال خوبتو خراب میکنن. فعلا که حالم سینوسی شده. ولی تو پاکی برچم بالاست و بالا میمونه تحت هر شرایطی.  [تصویر:  khansariha%20(69).gif]
چقد دریل درد دل داره ها. پست قبلی هم مال خودمه vayy
دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
 دایما یکسان نباشد حال دوران غم مخور 
[تصویر:  rae6_boom.jpg]
 سپاس شده توسط
[تصویر:  aznabodanet-photokade-4.jpg]
[تصویر:  Untitled_2.png]
 سپاس شده توسط
امیدوار باش دوست من

[تصویر:  nasimhayat.png]
دو سال خیلی سخت رو  پشت سر گذاشتم 
و چیزای زیادی رو از دست دادم 
در عوضش کلی تجربه و درس یاد گرفتم از استاد زندگی 
دیگه آدما برام اهمیت و جذابیت سابق رو ندارن
با تنهایی ام تا حدودی خو گرفتم و دارم با خودم  دوست میشم بهترین دوستم خودمم 
بصیرت و  خودآگاهی و آرامش و صبرم بیشتر شده
وقت اش هست بزنم پشت شونه خودم و بگم
دیدی تونستی دووم بیاری
تو از پس مشکلات ات تا حالا خوب بر اومدی
همینطور صبور و آرام ادامه بده
Khansariha (2)
[تصویر:  wp4003454.jpg]
[تصویر:  rebh_soldier.jpg]
چی میتونم بگم وقتی از سر عجز و ناتوانی پناه میبرم با خودش درد و دل کنم بهم این جواب رو میده:

نقل قول: ذَلِكُمُ اللّهُ رَبُّكُمْ لا إِلَـهَ إِلاَّ هُوَ خَالِقُ كُلِّ شَيْءٍ فَاعْبُدُوهُ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ وَكِيلٌ

این است خدای یکتا که پروردگار شماست خدایی جز او نیست آفریننده هر، چیزی است پس او را بپرستید که نگهبان هر چیزی است

وقتی ازش میخوام....خودم باشم و خودش و ....
[تصویر:  Untitled_2.png]
امروز تو ماشین نشسته بودم یه لحظه به خودم اومدم دیدم دارم با حسرت و افسوس به ماشین های مدل بالا و راننده هاش نگاه میکنم و خودم رو تو اون ماشین ها تصور میکنم 22
حضرت علی میگه تمام کارهای دنیا ـ از نعمت ها، زیورها، ـ شنیدنش بزرگتر از دیدن آن است... 
.....
دنیای بی ارزش چرا اینقدر میخای حواس منو پرت کنی من خودم حواسم پرت هست گنگ و گیج هستم تو دیگه کوتاه بیا اینقدر بزک دوزک نکن تو چشم من...
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود...ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است
شايد خوشبختي همين باشد
كه با خودت نگويي :
كاش جايِ ديگري بودم
كارِ ديگري داشتم
يك آدمِ ديگري بودم ... !

53 عاقبتت بخیر همسفر 53
به جان خودم بعضی از پدر و مادر ها گاوداری میزدن موفق تر بودن تا اینکه بچه داری بکنن! 45

بچه رو نشونده داره بازخواست میکنه!.
 سپاس شده توسط
امیدوارم عاقبت بخیر بشم  Khansariha (56)
[تصویر:  wp4003454.jpg]
 سپاس شده توسط
(1388 مرداد 14، 21:42)سها نوشته است: سلام
این چند روز سایت چش بود ؟هر کاری میکردم باز نمیشد..:smiley-yell:
کلی حرف دارم...

دلم خیلی براتون تنگ شده بود....Tears

.
.
.

خیلی دوستتون دارم53258zu2qvp1d9v.موفق باشین..
_____________________________________________________________________________________
** گذشته ات را بدون هيچ تاسفي بپذير، با اعتماد زمان حال ات را بگذران و بدون ترس براي آينده آماده شو. **

یعنی اگه سایت دوباره چند روز بالا نیاد، میشه امیدوار بود به بیشتر دیدن شون؟
چی میشد اگه بازم کلی حرف داشتن؟
میشه کاری کرد که دل شون برامون تنگ شه؟ 22

کاش هنوز ما و کانون رو دوست داشته باشن.  53258zu2qvp1d9v
جکی چان:
萨拉姆如一个巴拉姆萨拉萨拉姆如姆如何拉明

کاش کانون شلوغ میشد...پر از دوستامون.

بد جور دلم میخواد هر موقع سر میزنم به کانون دست کم ده پونزده تا دوست توی کانون باشه که پای حرفا بشینیم...

من شاید از همه منزوی تر باشم توی نوشتن!.... ااما بودن بچه ها و نوشته هاشون یه دلگرمی خاصی میده.

هر کس موافقه با این حرفم لطفا دکمه ی تشکر رو بزنه...(نه برای تشکر از من ، برای اینکه بدونیم چند تامون کانون رو با شلوغی هاش میخواییم!)
هر کسی یه هدفی داره که اینجاست
بعضی ها میخوان ترک کنن بعضی ها دارن خودشونا گول میزنن بعضی ها نمیدونن کی قراره ترک کنن بعضی ها هم اومدن که کمک حال بچه ها باشن
خیلی از عزیزانی که ترک کردن و رفتن دیگه هدفی مربوط به اینجا ندارن هدفشون اینه که زندگی بکنن که درستش هم همینه ماهم باید ترک کنیم و بریم پی زندگیمون
سلام بچه ها
ما همون معتادیم چه خوشمون بیاد یا نیاد !!! اعتیاد ما اعتیاد به اندروفین که بابت عمل خ ا در مغر ما ترشح میشه
اعتیاد ما نه نیاز به مواد داره نه به پایپ!! اعتیاد ما همیشه در دسترسه مونه که همین مثله ترک رو برای خیلی هامون سخت میکنه
امیدوارم زودتر زندگی رنگی رو تجربه کنیم
[تصویر:  355b0c83-680a-44de-b22b-8fa226123a99-7457402.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان