امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1399 خرداد 19، 19:41)عاشق فاطمه زهرا نوشته است: بچه ها مثل این که خوب دعا نکرده بودید. 4chsmu1 

مثل این که فعلا در خدمتتون هستیم. 302 

ممنون برای دعاهاتون

داداش جان، 53
حتما خیر بوده،
زمان و فکر و حسی هم که از آدم صرف میشه همش ان شاءالله پی ریزی یه مسیر عالی تر هست.
برای یه زندگی پر از حال خوب و ثمره ها و چشم روشنی های پر از خیر و دل انگیز.
عاقبت به خیر باشی. 302

53  طرح ختم قرآن 53

.
   از دسـت و زبان که برآید   ---   کز عهده‌ی شکرش به درآید
.
چقدر سخته بعد از 4 ماه از خونه و همسر و مادر دور شدن..حالم اونقدرا بد نیست ولی یه چیز غریبی که شاید اسمش دلتنگیه توم وول میزنه..ترس ها و نگرانی ها از اتفاقات کاری پیش رو هم این حال رو بدتر می کنه..البته که امید دارم به اتفاق های خوب در شرکت جدید اما نمیشه گفت نگرانی هم نیست..
 Sure I’ve lost a couple of battles over the years   
53 but the second I give up the fight is the second I lose the war 53
دلم هوای قدیمای کانون کرده  Hanghead

و بچه های قدیمی که دیگه حضور ندارن (همینقدر حضور ذهن داشتم ، عذر میخوام اگه کسی جا موند)

سها , می توانم , علیرضا68 , مسافر کوچولو ، دو تا رضاهای شیطون , هادی , شاهد , مهدی , داوود گیوتین ، مجتبی , آرمان  , تنها , پرواز , لیلی  , باران ( بی نام ) 

هورا , تایرد , خسسسته , امیرحسین18  , پرشان , سربازه کانون , نیما , تارک , مهدی69 , رز زرد ، رامین ، حمید خان ، شاهین 70 ، حسین چار دو دو ، هما بانو

دو تا بهنام تولد40,  ققنوس  , داوود2005 ، طاها , ساحل ( تواب ) , ترک , بارونی , یه یاد حق , بهار2  , اتریال , شاینی  , زارا , مهتاب آر ,هما رها , چکاوک , هما بانو  , الون بات هپی , حمید (دایی حمید) , رکسانا
مردن پايان تو نيست، آغازی دگر بايد تو را
(1399 خرداد 21، 13:36)Pourya نوشته است: دلم هوای قدیمای کانون کرده  Hanghead

و بچه های قدیمی که دیگه حضور ندارن (همینقدر حضور ذهن داشتم ، عذر میخوام اگه کسی جا موند)

سها , می توانم , علیرضا68 , مسافر کوچولو ، دو تا رضاهای شیطون , هادی , شاهد , مهدی , داوود گیوتین ، مجتبی , آرمان  , تنها , پرواز , لیلی  , باران ( بی نام ) 

هورا , تایرد , خسسسته , امیرحسین18  , پرشان , سربازه کانون , نیما , تارک , مهدی69 , رز زرد 

دو تا بهنام تولد40,  ققنوس  , داوود2005 ، طاها , ساحل ( تواب ) , ترک , بارونی , یه یاد حق , بهار2  , اتریال , شاینی  , زارا , مهتاب آر ,هما رها , چکاوک , هما بانو  , الون بات هپی , حمید (دایی حمید) , رکسانا

آقای تواب و آقای چکاوک هنوز هستن 49-2
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
اعتراف میکنم یه مقاله سه صفحه ای که همش شکل و اینا بود پیدا کردم برای استادم فرستادم برای اینکه قبول کنه بخوانمش برا ارائه ای که اگر ۴ نمره نداشت هیچ وقت جرئت نمی کردم انجامش بدم
الان میترسم استاده پیام بده بگه مسخره ام کردی خانم 65
بعدش باید چی جواب بدم نمیدونم Hanghead
از الان استرس دارم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 21، 14:52)*دختر پاک* نوشته است: اعتراف میکنم یه مقاله سه صفحه ای که همش شکل و اینا بود پیدا کردم برای استادم فرستادم برای اینکه قبول کنه بخوانمش برا ارائه ای که اگر ۴ نمره نداشت هیچ وقت جرئت نمی کردم انجامش بدم
الان میترسم استاده پیام بده بگه مسخره ام کردی خانم 65
بعدش باید چی جواب بدم نمیدونم Hanghead
از الان استرس دارم

استرس نداشته باش 4chsmu1
 سپاس شده توسط
(1399 خرداد 21، 14:20)*دختر پاک* نوشته است:
(1399 خرداد 21، 13:36)Pourya نوشته است: دلم هوای قدیمای کانون کرده  Hanghead

هورا , تایرد , خسسسته , امیرحسین18  , پرشان , سربازه کانون , نیما , تارک , مهدی69 , رز زرد 

آقای تواب و آقای چکاوک هنوز هستن 49-2

اون دو نفری که ایشون نوشتن جفتشونم خانم بودن 53258zu2qvp1d9v
خدا بزرگه، این روزام میگذره...
[تصویر:  Untitled_2.png]
(1399 خرداد 21، 14:20)*دختر پاک* نوشته است: آقای تواب و آقای چکاوک هنوز هستن 49-2

(1399 خرداد 21، 15:39)لئا نوشته است:
(1399 خرداد 21، 14:20)*دختر پاک* نوشته است: آقای تواب و آقای چکاوک هنوز هستن 49-2

اون دو نفری که ایشون نوشتن جفتشونم خانم بودن 53258zu2qvp1d9v

بله هر دو خانم بودن ، بچه های کانون هر جا که هستن شاد و سلامت باشن

(1395 بهمن 22، 0:26)رضای 2 نوشته است: سلام  
من هستم
میدونی منو یاد ی خاطره ایی تو کانون انداختین
چند سال پیش یک دوستی به اسم رضا توی کانون بودش جفتمون رضا بودیم
شب تا صبح بیدار بودیم و کارمون اسپم زدن بودش و پوریا رو اذیت میکردیم نه اینکه بخوایم اذیتش کنیم اینطوری میشدش خیلی میخندیدیم
پوریا ادم خیلی خوبی بودش خیلی دوسش دارم. دلم واسش ی ذره شده

این دو تا رضاهای شیطون بودن که ازشون گفتم 

دلم واسشون تنگ شده  Hanghead
53258zu2qvp1d9v آدما میان و میرن
Kool شاید ما جدیدی ها هم آدم های خوبی باشیما
حالا امتحان کنید  4chsmu1
شاید از جدیدی ها هم بتونین دوست خوب پیدا کنید 49-2
اصلا شاید بهتر از قدیمی ها bliss
کسی چه میدونه 49-2

انشالله اون ها هم هر جا هستن خوب باشن و پاک Confetti

سپاس شده توسط
(1399 خرداد 24، 14:41)*دختر پاک* نوشته است: 53258zu2qvp1d9v آدما میان و میرن
کسی چه میدونه 49-2

بله آدما میان و میرن ولی هر کدوم چیزی به جا میزارن ، کانون و اعضاش با خاطراتشون توی ذهن من موندگار شدن  Hanghead

حقیقتا میخوام سعی کنم هر چند کم ولی به طور مستمر توی کانون فعالیت داشته باشم 

توی خوبی اعضای جدید شکی نیست ، ممنون از حضور تک تکتون  Khansariha (8)
(1399 خرداد 24، 16:07)Pourya نوشته است:
(1399 خرداد 24، 14:41)*دختر پاک* نوشته است: 53258zu2qvp1d9v آدما میان و میرن
کسی چه میدونه 49-2

بله آدما میان و میرن ولی هر کدوم چیزی به جا میزارن ، کانون و اعضاش با خاطراتشون توی ذهن من موندگار شدن  Hanghead

49-2 همین را میخواستم بشنوم 49-2 
ما هم خیلی خیلی خیلی خیلی دوست داریم با قدیمی ها بیشتر آشنا بشیم Confetti 

میگن قدیمی ها خیلی با معرفت بودن Kool 
باید دید راست میگن یا نه 4chsmu1 Kool

خیلی خوشحال میشیم حضور فعال داشته باشید 49-2 49-2 49-2

(1399 خرداد 24، 16:07)Pourya نوشته است: بله آدما میان و میرن ولی هر کدوم چیزی به جا میزارن ، کانون و اعضاش با خاطراتشون توی ذهن من موندگار شدن  Hanghead

چه خوب آقا پوریا 49-2
سلام رفقا

فضای مجازی یا دقیق تر بگم کانون تنها محل درد و دل کردن شده برام علتشم اینه که اینجا تنها جاییه که افرادی توش هستن که باهاشون درد مشترک دارم و میدونم که میدونن تو دلم چه خبره
امروز فردا و پس فردا یعنی سه روز تعطیلی یه موقعیت خیلی خوبه برای تفریح و گردش برای انجام کارهای عقب افتاده برای استراحت برای دید و بازدید و چه میدونم برای هزارتا کار خوب اما تعطیلات تو این سالها همیشه پاشنه آشیل من بوده خصوصا اگه برنامه ای براش نداشتم
اصلا میدونید چیه به نظر من خطرناک ترین چیز دنیا برای من یه سیستم تو یه اتاق مجزاست که به اینترنت وصله... واقعا چی میتونی از این ترسناک تر و خطرناکتر باشه برام
امروز اگر روز شهادت نبود به احتمال خیلی زیاد میشکستم و الان به جای اینجا داشتم تو گروه سرو و مینوشتم فرید/28 خرداد/صفر روز خوب 

من آدم خوبی نیستم برای خیلی ها رفیق ناباب بودم اما همیشه که اینطوری نبودم روزایی هم بود که بچه مثبت بودم و رفاقت سرم میشد دلم پر میکشه برای آدم خوبی شدن برای دوباره آدم شدن میگن کور مادرزاد بودن خیلی راحت تر از اینه که یه مدت ببینی و بعد نابینا بشی من یه مدت میدیدم و بعد نابینا شدم روزایی بود که اعتماد رو میدیدم و برای همین خیانت نمیکردم محبت و میدیدم برای همین با بی محبتی جبرانش نمیکردم رفاقت و میدیدم و با نارفیقی جبرانش نمیکردم نعمت رو میدیدم و با ناسپاسی کفرانش نمیکردم الان اما دیگه نمیبینم نور از چشمم رفته از دلم رفته سیاه شده دلم فقط تاریکی میبینم و تاریکی و تاریکی کسی چه میدونه شاید یه روزی دوباره نور به چشمام برگشت اما تا اون روز هر کار خوبی که کردم میشه عذاب مثله کوری که یاد تماشای دریا میفته یاد تماشای دشت تماشای گل تماشای ستاره ها و بعد یواش یواش میفهمه که چقدر تصویر گل توی ذهنش مخدوش شده چقدر دریا براش غریبه شده و از این موضوع عذاب میکشه و عذاب میکشه عذاب میکشم و عذاب میکشم
میدونم که لایقش نیستم اما اگه میشه برام دعا کنید که دوباره نور به چشمم برگرده به دلم برگرده
تو خوب بمون، نذار خوبا تموم شن
خدا بزرگه، این روزام میگذره...
[تصویر:  Untitled_2.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان