امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1400 آذر 24، 18:32)karma نوشته است: .

.
. ... راه میرم 
من همیشه راه میرم.. هر مشکلی پیش بیاد.. هر چیزی ذهنم رو مشغول کنه راه میرم.. خیلی زیاد راه میرم

کدومتون میفهمه توی یه اتاق کوچولو  3 کیلومتر پیاده روی کردن چه حسی داره؟

ولی نه..این بار  جواب نمیده

باید بدوم  
هدفون رو میزارم توگوشم یه آهنگ مزخرف و بیس دار پلی میکنم و صداش رو اونقدر بالا می برم که دیگه صدا های تو سرم رو نشنوم..
و میدوم

پ. ن: تو ویرایش نصف شد پستم : )

من میفهمم...
کاش همش سه کیلومتر باشه...

ولی الان دیگه از درد نیست 
از عشقه
الان اسمشو میزارم پیاده روی ((:
با اینکه اولش اسمش این نبود و هنوز هم هدف پیاده روی نیست (:

همه ما ادما یه دردی رو با خودمون حمل میکنیم

زمانی میتونی دردت رو فراموش کنی ک برای درد بزرگتری سوگوار باشی

درد بزرگتر رو پیدا کنین..

ما تو خونه هامون سر به بیابون میزاریم...

فقط مهمه چی ما رو به حرکت میاندازه
وصلش کن به خدا تا جنس غمت عوض بشه 49-2...
تنها راهی ک نجاتمون میده، وصلش کنین به خدا تا راهتونو پیدا کنین...

حداقل امتحانش کن ...
امیرالمومنین (ع):

جاهِدوا فی ‌سَبیلِ‌‌‌اللهِ بأَیدیكُم فَإنْ لَمْ تَقدِروُا فَجاهِدُوا بِألْسِنَتِكُم فَاِنْ لَم تَقِدروُا فَجاهدوُا بِقُلوبِكُم.

در راه خدا با دستها (و جوارحتان) جهاد و مقابله کنید
و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید(لااقل) با دلهایتان مجاهده نمائید✌☘

°•مستدرک، ج ١۱، ص ١٦•°
____

اون کسی ک باید ببینه میبنه ، دلسرد نشو رفیق✌
هر کجا آن شاخ نرگس بشکفد
گلرخانش دیده نرگسدان کنند

ای جوان سروقد گویی ببر
پیش از آن کز قامتت چوگان کنند
به کل زندگیم که نگاه میکنم جز پشیمونی هیچی نیست 1276746pa51mbeg8j
به آینده مینگرم جز ناامیدی چیزی نیست 1276746pa51mbeg8j
اصلا نمیدونم حتی اگه الانم وقت مرگم باشه. با چه رویی قراره بمیرم؟  Tears
خدایا امیدی داری به آینده؟ چرا همیشه امیدواری. در من چی دیدی که منو آفریدی. 
کاش دیگه باعث ناراحتیت نشم.
بهترین خدای دنیا. دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات.  Khansariha (8) گفتی بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را Hanghead کاش بنده خوبی بشم Gol
اینم جالبه پناهیان.  53258zu2qvp1d9v
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
 سپاس شده توسط
سلام

روزتون بخیر

پست های مربوط به  صحبت های آقای مرد مجاهد و خانم بنت الهدا  در مورد  قرآن به تاپیک مشاوره منتقل شدند . از اینجا میتونید ادامه ی بحث رو پیگیری کنید.  53
من از این نفس، از این بی سر پا خسته شدم

خودم از دست خودم آه خدا خسته شدم
Hanghead
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
برگذرم ز نُه فلک گر گذری به کوی من

پای نهم بر آسمان، گر به سرم امان دهی (:  
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

جز تو هیچکسو ندارم ، میدونستی؟! Hanghead
اگه تو دستمو نگیری هیچی نیستم ، هیچی نمیشم 
اگه استرس پاره شدن طناب ارتباطم رو دارم ، بدی از منه که این ارتباط به مویی وصله
ولی تو که خوب ترینی میشه بازم جسارتامو پای نادونیم بذاری و دستمو محکم نگهداری!؟
من بی‌تو تنهاترینم محبوب ترینم!
خیلی تنهااا!
 سپاس شده توسط
تزویر سکه ای دوروست که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است
میدونی   هیچ موقع   عاشق ادمای کمبود دار نشین حتی اگر  مادرتون باشه  چون  شمارو مجبور میکنن  به خاطر کمبوداشون پایین تر از  ارزش خودت باشی  و با هر کسی   هم رفتار بشی که اصلا  لایق تو نیست به راحتی ادمهایی  رو  که شمارو نمیپسندن  از نوع  فکرتون ریخختتون ایراد میگیرن   بگذرین  و رهاشون کنیین  هدف از اومدن تو راضی  نگه داشتن بقیه  نیست  هدف زندگی کردنه توعه  Khansariha (70)
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
سلام بر دوستان عزیز.
راستش باید بگم که اصلا ما انسان ها چرا باید رو به خودارضایی بیاوریم.
حقیقتا انسان نیاز هایی دارد از جمله عاطفی فکری و ذهنی و حتی خوابیدن و آشامیدن و همچنین نیاز جنسی
خب میشه گفت تمامی این نیاز های انسان بسیار مهم است و هیچ کدام کم ارزش نیستند.
بعضی وقت ها ما انسان ها در برابر هر یک از این نیاز ها یا افراط میکنیم و یا تفریط...
مثلا اگر در نیاز خوابیدن افراط و زیاده روی کنیم سیستم بدن کسل می‌شود و احتمال سکته قلبی وجود دارد و برعکس اگر تفریط کنیم و کمبود خواب داشته باشیم به تمامی نقاط بدن آسیب می‌رسد و چشم ها و سر همیشه درد می‌گیرد........
پس تمامی این نیاز ها مهم هست حال نیاز جنسی نیز به همین‌گونه است افراط و تفریط در نیازهای جنسی هم می‌تواند خطرات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد 
در بعضی وقت ها ما انسان ها در این نیاز دچار تردید و مشکل می‌شویم و خواه ناخواه راهی را در پیش میگیریم که به مرور زمان باعث فروپاشی و دگرگونی سیستم آرامش و بدن ما می‌شود این تردید به مسائلی همچون خودارضایی روی می آورد و کم کم باعث کمبود آرامش.اعصاب ناآرام.استرس.نگرانی و..........می‌شود.
پس باید حواسمان باشد که از یه جایی باید جلوی این تردید را بگیریم و در مسیر صحیح استفاده از این امیال قرار گیریم.
امیدوارم همه عزیزان در مسیر درست و بهبود زندگی قرار گیرند.
یاعلی مدد
Reza4030
خود را ارزان نفروشیم 
در فروشگاه بزرگ هستی، روی قلب انسان نوشته اند
«قیمت=خدا»
 سپاس شده توسط
صدای قدم های یلدا هرشب از پشت پنجره ی اتاقم بلند تر میشه . .

دیگه کم کم پاییز هم داره می‌ره و به قول جمشید مهر آبان و وای از آذر . . . . .

26 آذر ماه هزار و چهارصد
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
[تصویر:  negar_۲۰۲۱۱۲۱۸_۲۱۴۹۴۵_sv9v.jpg]
تا حالا تو این تاپیک نبودم امشب دلم گرفته، امروز شرمنده شدم، ما نمیدونم در حقیقت داریم چیکار می کنیم...، ناراحتم ولی وعده وعیدی نمیدم حرفی نمیزنم و راهی جز عمل کردن ندارم، التماس دعا بنده های خوبه خدا  Gol
شبتون بخیر  Khansariha (45)
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
پارسال تمام زمستون بابا گلابی زمستونی می گرفت و ما خشک می کردیم. خوردن یک گلابی خشک شده کار یک دقیقه بود و خشک کردنش یک روزه. اما ما یک سال کل زمستون سعی کردیم فقط خشک کنیم و نخوریم.

و امروز

گلابی خشک های انگیزه ای این دو سال من، در عرض دو ماه ته کشید. حالا نمی‌دونم برای وی باید علوم اجتماعی رو ادامه بدم. دارم هی چپ و راست می زنم و اولویت هامو دیگه نمیتونم تشخیص بدم.

اشکم چند تا قطره ای جاری میشه.
یادم میفته چه مدت طولانی ایه که امیدم رو از دست ندادم و مقابل شکست خوردن و بالا آوردن پرچم سفید مقاومت کردم.
قطعاً این چند هفته تلخ بود اما این راهیه که بلاخره یک روز باید می رفتم.
البته جاده تنهایی خونی که دو سال زندگی رو از اون لاین رفتم این چاله چوله ها رو نداشت. چاله چوله هاش دردناک بود اما از جنس خودم بود. می فهمیدم چیکار باید بکنم اما مقاومت می کردم.
امروز اما نمیدونم باید چیکار کنم. 
احساس می کنم به مدتی خلأ نیاز دارم تا برگه خشکه درست کنم. 53258zu2qvp1d9v
يَا أَيُّهَا النَّبِيُّ قُلْ لِمَنْ فِي أَيْدِيكُمْ مِنَ الْأَسْرَىٰ إِنْ يَعْلَمِ اللَّهُ فِي قُلُوبِكُمْ خَيْرًا يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ۗ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَحِيمٌ ﴿٧٠﴾

ای پیامبر! به اسیرانی که در اختیار شمایند، بگو: اگر خدا خیری در دل های شما بداند، بهتر از چیزی که  از شما گرفته اند به شما می دهد، و گناهانتان را می آمرزد و خدا بسیار آمرزنده و مهربان است. (۷۰)
همش بهمون گفتن بزرگ شو بعد بزرگ شو بعد  چقد خوب قولمون  زدن غالفل از اینکه وقتی بزرگ بشی همه  چی فرق کرده و دیگ خواسته های قبلیتو نداری و تبدیل میشه به حسرتتتتتت  و ترو اونجوری که میخواستن تربیتت کردن قبل از اینکه   به خودت بیای اجراتو  چیدن رفت بالا  حالا تو موندیو یه شخصیت  با کلی اما و چراااااا و کلی اعتقادات  مزخرف که باهاش آجرای  شخصیتو چیدن رفته بالا    و تو اصلا نمیشناسیش  خیلی بده با یه نفر که خودت نساختیش و نمیشناسیش  بلند شی  بخوابی  زندگی کنی ثانیه هاتو باهاش سپری کنی  و نفهمی  هر بار هر کوجا  چی میخواد
سروی شدم به دولت ازادگی که سر/ با کس  فرو نیاورد این طبع سرکشم 
 سپاس شده توسط

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان