امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1400 بهمن 27، 12:06)KingAmir نوشته است: هر روز غسل هر روز غسل خسته شدم نمیشه هم غسل نکرد دیگه واقعا خسته شدم انقد رفتم حموم  vayy

وقت یه شروع تازه است  Khansariha (69) متفاوت از قبل
(1400 بهمن 27، 19:42)meshkat نوشته است: از اون وقتی که یکی از بچه ها اومد گفت اینجا شده پر از انرژی های منفیُ  رو شادی کار کنین و..؛ چند باری که دلم گرفته بود هی اومدم بنویسم  یه چی اینجا ، بعد یاد حرف اون دوستمون افتادم و بیخیالش شدم.  کانون تنها جاییه که میتونیم نگفتنی ترین حرفامونو بزنیم ، یه  اینجا هم نتونیم ، دیگه هیچی..
کسی که یه چند ساعت، دقیقه، چند روز ناراحته .. به این معنا نیست که کلا ادم دپرسیه و رو شادی کار نمیکنه... برا هرکسی هم این حس ها پیش میاد تو موقعیت های مختلف..
انرژی منفی زمانی تو کانون منتشر میشه که تو همه ی تاپیک های بیایم راجب دلتنگی ها و ..حرف بزنیم ، ولی این یه تا پیک که مکان درد دل هست رو خواهشا بزاریم بمونه برای همین.

من الان خیلی ناراحتم، چون اونطوری که دلم میخواد پیش نمیرم، وقت تلف میکنم.. 
و میخوام ابراز کنم ناراحتیمو چون جای دیگه ای هم نیست

خانم مشکات من اون حرف وزدم
اما منظورم این نبود که بچه هادرد دل نکنن
منظور حرف من این بودکه دیدگاه تونو تغییر بدید 
به اتفاقات مثبت تر نگاه کنید
دائم‌درحال ناله کردن از شرایط نباشید
تو بدترین لحظه های زندگی هم حتما یه نکته مثبت وجود داره
(یه روز چندتا بچه  توپارک بودن،یه فرد نیازمند از اون حوالی رد میشه،مادریکی از بچه ها میگه ببین درس نخونی اینده تو این شکلیه،اما مادر دیگه میگه عزیزم اگردرس بخونی میتونی به این ادم کمک کنی)

این میشه تغییر دادن دیدگاه و مثبت نگری.

ماقرار نیست اینجانظرهامونو بهم تحمیل کنیم
وحرف من هم در قالب یه پیشنهاد وحرف دوستانه مطرح شد
ما باهم زندگی میکنیم،مبارزه می‌کنیم و باهم امیدواریم..
دوستت دارم..دوستت دارم.. به عَبَث ،،در تنهایی،، در زَمهَریری هولناک......
خوبی بخواهیم به تمام جهان به همسایه ها به رهگذرانِ پیاده روهای شهر،خوبی بخواهیم و خوب باشیم و خوب بمانیم
این دنیا نیاز مُبرَم به انرژیهای مثبت دارد
به نگاه های محبت آمیزِ آدمیزاد به دستهای یاری دهنده، به تبسم های صورتی رنگ هستی ،به کلماتی برنگ عشق
این دنیا دستی می خواهد تا پاک کند تمام رنگهای کدر بدخواهی را، دلهایی صاف، آسمانی آفتابی ، افقی معجزه آسا
خوبی را دریغ نکنیم هر چقدر خوبی برای دیگری بخواهیم دنیا همانقدر خوبی ها را نثارمان خواهد کرد،...
فکر شکستو بند و این داستانا نباش 

من بدجوری از خودم در رفتم (:

!Let's Not LOsE Without fIGHting
Hanghead از خودم ناراحتم
Hanghead از چیزی که هستم ناراحتم

نقل قول: همیشه ارزش‌هاتون رو زندگی کنید. خیلی غم‌انگیزه زندگی کردن زندگی که ارتباطی با ارزش‌هاتون نداره.

Hanghead راست میگن

این چه زندگیه واقعا Hanghead

چی میخوام؟

1. دوست دارم نکات مذهبیم را درست رعایت کنم    (نمره تا الان : 7  _ نماز اول وقت و قرآن را بیشتر کار کنم)
برای رسیدن بهش چیکار کردم؟ با نماز اول وقت قرآن و دعا شروع کردم. ولی اخلاقی ضعیفم
چرا دوست دارم ؟ هم احساس خوبی بهم دست میده هم اندکی خیالم راحت میشه از اون دنیا البته اندکی
برای نمره بهتر چه برنامه ای دارم؟ اگر بتونم عادت کنم بعد هر نماز یه صفحه قرآن بخوانم به جای اینکه اخر شب و موقع خواب آلودگی بخوانم خیلی خوب میشه

2.دوست دارم کنترل زبان داشته باشم (نمره تا الان : 1 _ تازه شروع کردم. خیلی نتیجه نگرفتم)
برای رسیدن بهش چیکار کردم؟ سعی کردم ولی ضعیفم دارم روش کار میکنم دنبال یه ایده ام برای وقتی که میخوام یه حرفی بزنم با خودم تکرار کنم تا دیگه اون حرف و نزنم مثل یه تلنگر عمل کنه
چرا دوست دارم ؟ چون دیدم بقیه بخاطرش ناراحت میشن. گناه بزرگی هست

برای نمره بهتر چه برنامه ای دارم؟ پیدا کردن جمله تلنگر

3.دوست دارم از گناه خ.ا و افکار جنسی پاک بمونم (نمره تا الان: 4 _ خیلی کشمکش با وسوسه دارم. باید مرحله پیشگیری را بیشتر عملی کنم)
برای رسیدن بهش چیکار کردم؟ وقتی کارهای مذهبیم را انجام میدم خوبه ولی کافی نیست باید مشغول باشم
چرا دوست دارم ؟ ارامش خاطر. دیگه دوست ندارم حس خفت قبلی بیاد سراغم چون گناه
برای نمره بهتر چه برنامه ای دارم؟ پیشگیری ها را پیدا کنم. مثلا مشغول بودن. هدف داشتن . مرور اهداف

4.دوست دارم کار کنم (نمره تا الان: 6 _ خیلی براش تلاش میکنم ولی نمیشه شاید راهم اشتباهه )
برای رسیدن بهش چیکار کردم؟ براش تلاش میکنم هر ماه یه برنامه میریزم و بهش عمل میکنم تا چیزای جدید یاد بگیرم و عملیشون کنم ولی هنوز نشده
چرا دوست دارم ؟ بالاخره باید یه کاری کنم یا درس یا کار . دیگه درس را دوست ندارم . نمیدونم حس افتخار را در درس نمیبینم. بیشتر در کار میبینم شاید بخاطر اینه که تا حالا تجربش نکردم.
برای نمره بهتر چه برنامه ای دارم؟ صبح زود بیدار بشم بیشتر وقت بگذارم و تلاش کنم. ناامیدی ممنوع

5. دوست دارم ورزش کنم ( نمره تا الان : صفر )
برای رسیدن بهش چیکار کردم؟ هیچی نمیتونم شروعش کنم.
چرا دوست دارم ؟ دوست دارم محکم و صاف قدم بردارم. حس عزت نفس میده
برای نمره بهتر چیکار کنم؟ باید یه دفعه ای بزنم بیرون راه برم. باید یهو انجامش بدم و شروعش کنم. فقط شروع کنم

6. دوست دارم خوش اخلاق باشم (نمره تا الان : 2 سعی میکنم ولی نتیجه نمیده)
برای رسیدن بهش چیکار کردم؟ سعی میکنم با کنترل زبان بدستش بیارم. نمیدونم راه دیگه هم داره یا نه
چرا دوست دارم ؟ بداخلاقی گناه بزرگیه. ادم های بداخلاق و عبوس زشتن. زیبایی را دوست دارم
برای نمره بهتر چیکار کنم؟ یاداوری کمن خوش اخلاقی را دوست دارم. یاداوری کنم خدا نتیجه تلاش هامو میبینه

7. دوست دارم بنده خوبی باشم ( تا حالا فهمیدم این با تقوا بدست میاد)  
برای رسیدن بهش چیکار کردم؟  Hanghead  همه گزینه های قبلی واسه این بود سعی کردم با دوست داشتن هم همراه باشه تا رسیدن بهش سخت نباشه
چرا دوست دارم ؟ خدا را دوست دارم. احساس میکنم در جواب اون همه خوبی خیلی در حقش بدی کردم. دوست دارم بنده بهتری باشم تا بیشتر از داشتن خدای به این عظمت و بزرگی کیف کنم

Hanghead بداهه نوشتم. فقط برای اینکه بفهمم چقدر در مسیر ارزش هام زندگی میکنم

حالا فقط باید شروع کنم
هدف از ترک  / حس خوب ۱۵۷ روز /علت شکست 157 روز/   علت شکست 10 روزه  /  اهرم رنج و لذت / 1401   Khansariha (58)

دلایل وسوسه  / هدف از ترک تاثیر پاکی
خدایا چنان کن سرانجام کار  Confetti تو خشنود باشی و ما رستگار 317 بهترین خدای دنیا Khansariha (63) دعا میکنم بشم بهترین بنده دنیا برات  Khansariha (2)  الحمدلله رب العالمین Thankyou خداوندا مرا پاکیزه بپذیر  fly2  صبر داشته باش  خدا با صابران است  49-2  خداوند توبه کنندگان را دوست دارد Khansariha (84)  

امام صادق(ع): روز قیامت خداوند با شخص خودارضا گفت و گو نمى کند و از چشم خدا مى افتد.  Hanghead
چرا هر کاری میکنم بعدش پشیمون میشم؟

اون لحظه انگار مطمئنم که درسته ولی بعدش دلم میخواد زمان به عقب برگرده(:
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:
 سپاس شده توسط
و تک تک چیزایی که من هنوز یادمه ولی تو نه (:
و تک تک تنهایی هایی که من یادمه ولی تو نه ...
 چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
Khansariha (2)

خدایا ای کاش اگر می دونستی من به چنین جا هایی می رسم منو نمی آفریدی Hanghead
خدایا! اگر قراره که من همینطوری پیش برم و گناهانم بیشتر بشه، به که همین الان منو بیاری پیش خودت تا گناهانم بیشتر از این نشه Hanghead
خدایا! راه چاره رو به من نشون بده و کمکم کن در اون قدم بردارم  63
 سپاس شده توسط
هعیییی
کدوم بد بختی از کلاس اول ابتدایی خ.ا رو یاد گرفته؟؟؟!!! vayy خدا لعنت کنه دوست بد رو که آدم رو نابود می کنه 2
 سپاس شده توسط
نسبت به هر حسی به حس 
کاش حال امشب آسمون مثل حال من میشد 
اینطوری فکر میکردی حداقل یکی توی دنیا درکت میکنه (:
Khansariha (2)

سپاس شده توسط
(1400 اسفند 1، 0:37)Bright Star نوشته است: نسبت به هر حسی به حس 
کاش حال امشب آسمون مثل حال من میشد 
اینطوری فکر میکردی حداقل یکی توی دنیا درکت میکنه (:

باورم نمیشه 
با کمی تاخیر آرزوم برآورده شد 
داره بارون میاد  Hanghead
Khansariha (2)

نمی دونم چرا حوصله ی هیچ چیزی رو ندارم ...
Hanghead
سلام مجاهده راه پاکی  303
به تاپیک درد و دل خوش اومدی.  Welcome (1)

شاید خسته باشی و ناامید. شاید حالت بد باشه و دلت گرفته باشه.  Hanghead
اما خوشحال باش که اینجا رو پیدا کردی و قراره کلی بخندی .  haha
عزمت رو جزم کن و با دلی پر از امید قدم‌هات رو محکم‌تر از همیشه بردار.  Muscular
کسی که تلاش کنه و بخنده ، حتما حس و حال خوب هم می‌گیره. 
شادی در همین نزدیکی است. 
منتظر چی هستی؟
بیا کمی بخندیم و دلمون شاد شه  Khansariha (13)
خنده دوای هر درده   302
اللهم عجل لولیک الفرج  302

بر آن عهد که بستم هستم 27 /04 / 1401
عید غدیر خم ‌18 /12 /1443
پرسید : 

چه موقع هایی داغون و ناراحتی ؟

گفتم روزایی که عیده (:

براش همه چی رو توضیح دادم دید هر روز من عیده! 
!Let's Not LOsE Without fIGHting
 سپاس شده توسط
آرزو داشتن برای همه مجاز نیست(:
هروقت برای رسیدن به آرزوها و اهدافم تلاش کردم دنیا با تمام قدرتش جلوم وایستاد و نذاشت بهش برسم..

اگه هدف نداشته باشی نمیتونی صبح از خواب بیدار بشی
و من خیلی وقته که دلم نمیخواد بیدار بشم
و دوست ندارم آرزو کنم(:

شایدم میترسم از آرزو کردن..
میترسم که بهش نرسم Gigglesmile

چرا به خودم دروغ میگم؟ Hanghead
گاهی درک کردن خودم برام سخت میشه..
خیلی ساده ای اگه فکر میکنی خدا یه سختیی که بهت میده توانشو بهت نمیده 53258zu2qvp1d9v..

{♡یوقتایی خودتو مرور کن!!
نکنه زوم کنی رو غمای دلتو،
بارون ِ عشق ِ خدا رو به فراموشی بسپری.؟!
مرور کن خودتو...⚘}♡ 53 

یاد همان جمله افتادم که خوانده بودم:

چه دلیلی بالاتر از لبخند مهدی فاطمه(عج) برای ترک گناهی که دلش را میلرزاند 53258zu2qvp1d9v

نوع دیگر بین جهان دیگر شود...این زمین و آسمان دیگر شود 49-2

خدای یک تریلیون ستاره اسمم رو میدونه و تقدیری فقط برای من داره که روزی ازش سر در میارم(:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان