امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

عمل خودارض... در ایجاد اضطراب و استرس تاثیری دارد؟
آیا با ترک خودار.... میزان اضطراب و استرس کاهش پیدا می کنه؟
سلام به همه دوستان عزیز

تازه این فروم رو دیدم و دیدم حیفه چیزی ننویسم4fvfcja
والا مطالب رو خوندم یاد قدیم افتادم و هم غصم گرفت و هم خدا رو شکر کردم ... الان 25 سالمه و اون قدیم 18 سالم بود!
منم بدجور گیر این معضل بودم..شروعش هم از همون 18 بود با وجود اینکه اهل فیلم و این حرفا هم نبودم
هر دفعه زور میزدم باز کارم نمی شد حداکثر دو هفته ..گاهی هم هفته ای 5 بار! البته شد تا یک ماه هم ترک کنم
تا سه سال حال و روزم این بود و کجدار و مریز جلو میرفتم ... مگه این تحریکات میزاشتن!

هر وقت اراده می کردم انگار بدتر میشد ...هر چی توبه میکردم انگار فایده نداشت ولی خدا بخواد کاری بشه حتما میشه حتی اگه زور نزنی! نمی دونم شاید کار نماز اول وقت باشه که ادم رو از گناه دور می کنه یا شایدم اشک

به هر حال کم کم اعتیاد کنار رفت...البته نمی گم کاملا ... مثلا شاید ماهی یکبار اتفاق می افتاد13
وقتی هم که با یه دختر خانومی اشنا شدم(رابطه ای نبودا! بیشتر هم تلفنی بود) دیگه کلا ذهنم ازین مسائل منحرف شد و تا 9 ماه حتی نزدیکش هم نشدم...به هر حال گاهی هم پای ادم می لغزه ..چه خوبه که همونم نباشه

شاید بیشتر پسرا این تجربه رو داشته باشن ... و شاید توی این دوره زمونه غیر قابل اجتناب باشه(متاسفانه) ولی مهم اینه که بهش معتاد نشه کسی ...که اونوقت فقط خود خدا باید کمکش کنه
مطمئنا اگه کسی صب تا شب سر کاری باشه خیلی کارش راحت تره ... ولی اینکه انتظار داشته باشیم یه نوجوون یا حتی جوون که وقت بیکاری زیادی داره همش سر خودشو مشغول کنه انتظار بی خودیه ... ولی مطمئنا می تونه سراغ تحریکات نره
در ضمن شاید با بالا رفتن سن خودبه خود ترک کردن راحت بشه ولی مهم اینه که توی همون نوجوونی اینکارو بتونی انجام بدی ... واقعا دوس دارم تک تک بچه ها بهش برسن ... که این فقط کار خداست و اراده خودمون
دعای کمیل جمعه شبا رو فرامش نکنید .. البته معنیش رو بخونید4fvfcja
(1388 دي 22، 18:14)Poorya نوشته است: سلام دوستان

یه سوالی داشتم که خیلی وقته ذهنما مشغول کرده

میخاستم بگم که چرا صمیمت قبل را نداریم چرا اون کانون که اعضاش با هم صمیمی و مهربون بودن از بین رفت Tears

خیلی راحت همدیگرو نارحت میکنیم به هم توهین میکنیم Tears
نه احترامی نه صمیمیتی Tears

مثل اینکه ما هدفمونا فراموش کردیم !

آخه چراااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟

خودمون باید دوباره درستش کنیم پوریا جان
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
اي خدا شكرت. راستي امروز نزديك بود بعد از يه ماه كنترل اوضاع از دستم خارج بشه. ولي شيطون رو جا گذاشتم.Smiley-face-cool-2
ديگه تموم شد. همش از اراده آدمه. اگه واقعا از اين كار زده بشين ديگه هيچ وقت اين كار رو نمي كنين.
در دو عالم عالم آرايي نمي دانم كجايي.
پيش من با من هم آوايي نمي دانم كجايي.
سلام بر تو....
تا حالا از خودم نپرسیدم چرا همش من تو کانون باید مشکل داشته باشم؟

همین خانومی که یه روز اومدم تو کانون به من گفت مهدی_69 سلام تو میتونی ترک کنی همونم بهم گفت من در مدیر کردن شما اشتباه کردم!

خب....

موردی نداره....

مدیر نشم مسئله ای نیست...

مگه قبل از مدیر بودنم چیکار می کردم؟
الانم همون کارا رو می کنم....

خیلیا تو پیام خصوصی ازم می پرسن چرا از مدیریت انداختنت!
چی جواب بدم؟
جواب سربالا بهشون میدم!میپیچونمشون....
چون من کاری نکردم که بخوام براش جواب پس بدم...

فقط اینو بدون خانومه مدیر یه روزی این حرکتتو جبران میکنم...
من خيلي به قيافه خودم حساس شدم.مي خوام برم بيرون نيم ساعت جلوي اينه به خودم نگاه ميكنمهمش احساس مي كنم مردم دارند در مورد قيافم حرف مي زنند,بخاطر همين اعتماد به نفسم كم شده.اصلا احساس راحتي نمي كنم مي رم بيرون.خيلي جاها خوندم سيرت زيبا از ظاهر زيبا قشنگ تره.ولي هميشه افرادي كه خوشتيپ ترند بيش تر بهشون توجه ميشه.خيلي از مواقع لباسامو پوشيدم كه برم بيرون.وقتي رفتم جلوي اينه گفتم تو زشتي.لباسارو در اوردم به دوستام گفتم نميام.وقتي دارم با يك نفر صحبت مي كنم تمام حواسم به اينه كه اون چطوري به من نگاه مي كنه.اگه يك نفر بهم يك اخم كنه احساس ضعف و حقارت ميكنم.
سوال من اينه ايا من ميتونم با اين قيافه يا هر قيافه اي شاد باشم و دوستان زيادي داشته باشمو اعتماد به نفسم بالا باشه.الان فكر ميكنم كه زشتم,واسه همين دارم هر روز افت ميكنم.خونه فاميل مهموني باشه نمي رم.چرا؟؟؟؟چون احساس ميكنم كه زشتم.دوستم 100 با تابستون زنگ زد گفت بريم سينما...من گفتم نه.چون مي ترسيدم يك نفر از قيافه من خوشش نياد.ايا ميشه با اين قيافه با هر قيافه اي مورد احترام همه باشمو از زندگيم لذت ببرم؟به قران من فقط 2 تا مشكل دارم.يكي خودارضاييه يگي ديگه هم مشكل با قيافمه .وقتي مي رم بيرون تمام فكرم به قيافمه.من تازه تو سايت ثبت نام كردم.18 سالمه.اگه كسي بتونه مشكل منو حل كنه خيلي ممنون ميشم Tears]
سلام دوست عزیز
خیلی خیلی خوش آمدی به کانون cheshmak
چیزی که من میخوام بگم اینه ، که اصلا قیافه مهم نیست ، درسته که تو روحیه ی آدم تاثیر میزاره ، اما به نظرم اگه آدم بقیه خصوصیاتش جذاب باشه ، قیافه مهم نیست
اگه شما فرد مهربونی باشی اگه با معرفت باشی و .. دیگه کسی به قیافت توجه نمیکنه
مگه نمیگی دوستت 100 بار بهت زنگ زده ، پس مشخصه که دوستات خیلی دوست دارن که با تو برن بیرون
پس به خودت انرژی منفی نده و خدا رو بابت هر چیزه که بهت داده شکر کن
مثلا منی که فک میکنم خدا اینو کمتر از بقیه بهم داده باید فک کنم که چیزه دیگه ای رو بهم داده که با اون میتونم بازم خودمو مطرح کنم
یکی ممکنه هوش نداشته باشه ولی قیافه داشته باشه و بر عکس
پس آدم باید اول از همه اون چیزی که خدا بهش داده رو بشناسه و بعد از اون استفاده کن
پس انقدر ناراحت نباش دوست عزیز
تو چیزهایی در وجودت داری که هیچ کس نداره ، پس به خودت افتخار کن
.

خدایا همه جا هستی و تو به خواسته هایم از من آگاه تری و تو از من به من نزدیک تری .

در همه ی امور یاریم ده که تو در یاری نمودن من برای رسیدن به آرزوهای پاکم از من مشتاق تری .

فقط کافیست امور کارهایم را به تو واگذار کنم ای قدرت واقعی و بیکران ، بی شک برآورده می شود .

ایها الناس یکی به داد من برسه نمیتونم آواتارمو تغییر بدم:smiley-yell:
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
من از همه برو بچز اين سايت تشكر مي كنم.تاپيكو از تالار روانشناسي به اينجا منتقل كردم!!.خدا رو شكر 2 تا از مشكلاتم كه خودارضايي و قيافه بود حل شد.اين مشكل سوم منه كه منو بعضي مواقع اذيت ميكنه.
مي خواستم بدونم ايا نداشتن دوست دختر در 18 سالگي عيب داره.چند بار با بچه تنبلاي كلاس نشستم ديدم همشون دارن از دوست دختراشون ميگن.ديدم اون يكي عكس يكي از دوست دختراش كه پيش دانشگاهي بودو به بچه ها نشون ميداد.يا يكي ديگه كه گوشيش پر شماره تلفن دختر بود.يه كم افسرده شدم ...اخه من اهل دوست دختر اينا نيستم...نه اينكه خوشم نياد ...بلد نيستم دوست دختر پيدا كنم.شايدم بخاطر قيافمه
اون روزا خيلي خودارضايي مي كردم ...كلا احساس بدبختي مي كردم.يه بار با چاقو دست چپمو يه كم بريدم.مثلا همين پيروز داشتم عكس رپراي ايرونيو با دافشون ميديدم.يه كم حسوديم شد.امروزم عكساي رضايا با دوست دخترشو ديدم يه كم اعضابم بهم ريخت.يا عكس پارتي گروه زد بازيو عرفان كه پيش كلي دختر خوشگل نشسته بودن.به خودم گفتم تو هيجوقت نميتوني مثله اونا باشيو از زندگيت لذت ببري.اخه اونا همه چي دارن..پول...قيافه...كلي دوست دختر...ولي من چي دارم؟من از قيافه خودم راضي نيستم(الان يه كم اين احساسم فرق كرده),اعتماد به نفسم انقدر كمه كه نمي تونم مثله دوستام دوست دختر داشته باشم
يه بار با مامانم سر درس بحث كوچيكي شد,بهم گفت برو ببين بچه هاي هم سن تو چيكار مي كنند,دوستاي همسن تو دوست دختر دارند.احساس كردم همه چي بهم متصله ...اخه هيچوقت از اين حرفا نمي زد...خيلي حالم گرفته شد.من سال ديگه دانشگاه ميرم...مي ترسم همه بتونن راحت با دختراي كلاس حرف بزنن ولي من نتونم.مي ترسم همه دوست دختر داشته باشن ولي من نداشته باشم.

اون دوستايي كه گفتم سيگارم ميكشن ولي من اهله اين چيزا نيستم.هيچوقتم به دختراي فاميل يا تو خيابون براي يك ثانيه هم شده در موردشون يا حتي قيافشون فكر بد نكردم.ولي در مورد عكساي زشت اينترنت قبل خودارضايي فكر ميكردم
من از فروردين پارسال به بعد اين مشكلا واسم پيش اومده.همين 1 سال و نيم پيش بود مي رفتم بيرون نه به قيافه اهميت ميدادم نه به اين چيزا كه داره منو نابود ميكنه
ايا نداشتن دوست دختر در 18 سالگي اشكال داره؟
.لطفا اخرين مشكل منو حل كنين.خيلي ممنون ميشم.هر چي تو ذهنمو دلم بود نوشتم.زياد رو طرز گفتنش فكر نكردم ببخشيد اگه زياد بود.
ممنون cheshmak
“و لا تهنوا و لا تحزنوا و انتم الاعلون ان کنتم مومنين؛ و سستي مکنيد و غمگين مشويد که شما برتريد اگر مومن هستيد”(آل عمران139/)
اگه نگیم نخندیم----------------پیاز میشیم میگندیم:16:

سلام
کسی منو میشناسه؟؟؟
چقدر حالو هوا عوض شده!!!Tears
************************یار این عبد مضطر تو هستی ******* مهربانتر ز مادر تو هستی************************

الان یه چیزی یادم افتاد لازم دیدم که بهت بگم من از طرفداران کتاب های هری پاتر هستم و مدتی هم کارم شده بود دنبال عکس بازیگراش گشتنو اینا نمیدونی چه حالم میگرفت وقتی ین چیزا رو میدیدم که اونا کجا و ما کجا ولی بعدا یک فکری اومد تو ذهنم که باعث شد به جای حسادت بهشون دلم براشون بسوزه یادم افتاد که ما آدمیم فوقش از امروز 90 سال دیگه میخواهیم عمر کنیم بعدش چی؟ کی بیشتر گناهکاره اونی که میره دختر یا پسر ..... میکنه یا اونی که سرش به کار خودش گرمه اگر ما بهشتی باشیم هر حوری بهشتی بهتر از میلیونها زن این دنیاست حتی اگر زنه لوپز باشه

اي ول Whoami
منم اين Music Video هارو ميبينم يه كم افسرده ميشم.مثلا چند شب پيش jonas brothers يه گروه امريكاييو نشون داد كه همسن منن.كلي طرفدار دارن.خوشتيپ.گمان نكنم اينا يك دقه هم ناراحت باشن.چرا خدا بايد به يكي اينهمه بده و از اون طرف به يكي هيچي نده
موافق نیستم ولی شاید ما بیشتر تاثیر گرفتیم در ضمن تا دلت بخواد به من پیشنهاد سیگار کشیدن دادن ولی چون من تو یه اعتیاد گیر کردم دیدم چطوره گفتم غلط بکنم به این چیزا نزدیک بشم
بهت پیشنهاد میکنم آهنگ های سامی یوسفو گوش بدی

------------------------------------------------------

لطفا قوانین سایت را رعایت فرمائید
با تشکر پوریا

jonas brothers اه اینا منو دیوونه کردن اونروز زدم فارسی وان دیدم هی اینا رو نشون میده4fvfcja

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان