امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

برو بچ سلام.

ما هستيم

خيلي مخلصم.
فعلا تا هفته ي بعد
خدایا!
اضطراب های بزرگ، غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن،
لذت ها را به بندگان حقیرت بخش و
درد های عزیز به جانم ریز.

دکتر شریعتی
همونی نبود که توی داستانهایی از شیطان فعالیت میکرد؟
اگه نگیم نخندیم----------------پیاز میشیم میگندیم:16:

سلام من مهدی69 ام
نمیدونم حسابم چی شده بود هرکاری میکردم وارد نمی شد!
درخواست پسورد جدیدم که میکردم بازم عمل نمیکرد!
اگه مشکل از کامپیوترم بود نباید الان با این اکانت وارد می شد!
شک ندارم یکی اکانتمو هک کرده1744337bve7cd1t81
چقدر من بدخواه دارم تو کانون4fvfcja
ماشالله چه امنیتی داره این کانونتون53258zu2qvp1d9v
(1388 دي 23، 20:58)Poorya نوشته است: سلام داش احسان گل 317
ببینید کی اومده amin972002

قدیمیا شاید بشناسنش

سلام مخلصیم ......
پوریا تو هنوز زنده ای پسر؟!!317317

شرمنده یکم گرفتارم کمتر میتونم سر بزنم به جمع قشنگتون
(1388 دي 23، 18:18)شروين نوشته است: من از همه برو بچز اين سايت تشكر مي كنم.تاپيكو از تالار روانشناسي به اينجا منتقل كردم!!.خدا رو شكر 2 تا از مشكلاتم كه خودارضايي و قيافه بود حل شد.اين مشكل سوم منه كه منو بعضي مواقع اذيت ميكنه.
مي خواستم بدونم ايا نداشتن دوست دختر در 18 سالگي عيب داره.چند بار با بچه تنبلاي كلاس نشستم ديدم همشون دارن از دوست دختراشون ميگن.ديدم اون يكي عكس يكي از دوست دختراش كه پيش دانشگاهي بودو به بچه ها نشون ميداد.يا يكي ديگه كه گوشيش پر شماره تلفن دختر بود.يه كم افسرده شدم ...اخه من اهل دوست دختر اينا نيستم...نه اينكه خوشم نياد ...بلد نيستم دوست دختر پيدا كنم.شايدم بخاطر قيافمه
اون روزا خيلي خودارضايي مي كردم ...كلا احساس بدبختي مي كردم.يه بار با چاقو دست چپمو يه كم بريدم.مثلا همين پيروز داشتم عكس رپراي ايرونيو با دافشون ميديدم.يه كم حسوديم شد.امروزم عكساي رضايا با دوست دخترشو ديدم يه كم اعضابم بهم ريخت.يا عكس پارتي گروه زد بازيو عرفان كه پيش كلي دختر خوشگل نشسته بودن.به خودم گفتم تو هيجوقت نميتوني مثله اونا باشيو از زندگيت لذت ببري.اخه اونا همه چي دارن..پول...قيافه...كلي دوست دختر...ولي من چي دارم؟من از قيافه خودم راضي نيستم(الان يه كم اين احساسم فرق كرده),اعتماد به نفسم انقدر كمه كه نمي تونم مثله دوستام دوست دختر داشته باشم
يه بار با مامانم سر درس بحث كوچيكي شد,بهم گفت برو ببين بچه هاي هم سن تو چيكار مي كنند,دوستاي همسن تو دوست دختر دارند.احساس كردم همه چي بهم متصله ...اخه هيچوقت از اين حرفا نمي زد...خيلي حالم گرفته شد.من سال ديگه دانشگاه ميرم...مي ترسم همه بتونن راحت با دختراي كلاس حرف بزنن ولي من نتونم.مي ترسم همه دوست دختر داشته باشن ولي من نداشته باشم.

اون دوستايي كه گفتم سيگارم ميكشن ولي من اهله اين چيزا نيستم.هيچوقتم به دختراي فاميل يا تو خيابون براي يك ثانيه هم شده در موردشون يا حتي قيافشون فكر بد نكردم.ولي در مورد عكساي زشت اينترنت قبل خودارضايي فكر ميكردم
من از فروردين پارسال به بعد اين مشكلا واسم پيش اومده.همين 1 سال و نيم پيش بود مي رفتم بيرون نه به قيافه اهميت ميدادم نه به اين چيزا كه داره منو نابود ميكنه
ايا نداشتن دوست دختر در 18 سالگي اشكال داره؟
.لطفا اخرين مشكل منو حل كنين.خيلي ممنون ميشم.هر چي تو ذهنمو دلم بود نوشتم.زياد رو طرز گفتنش فكر نكردم ببخشيد اگه زياد بود.
ممنون cheshmak

ببین دوست عزیز هیچ اشکالی نداره که شما دوست دختر نداری
حقیقتش الان یعنی تو دور و زمونه ما ارزش ها و ضد ارزش ها جاشون عوض شده وگرنه اگه یکم بیشتر فکر کنی میبینی کار شما درسته و کار اونها اشتباهه
اگه میخوای با کسی دوست بشی فقط به قصد ازدواج باشه مناسبه و شما که الان قصد ازدواج که نداری هان؟!
البته یکم به اعتقادات افراد بر میگرده // منظورم این نیست که با هیچ دختری حرف نزن نیست ها میگم آدم باید با همه معاشرت داشته باشه اما تریپ لاو رو نباید روی هر دختری که آدم میبینه پیاده کنه
ایشا الله 1 - 2 سال که بری دانشگاه یکم نگاهت عوض می شه ممکنه با 10 تا دخترهای همکلاسیت حرف بزنی با هم بخندید جزوه بگیری اما رابطتتون توی همون دانشگاه محدود باشه و تریپ لاو بر نداری
ببخشید دیگه من خوب نتونستم منظورم رو برسونم فعلا شب بخیر1313
(1388 دي 23، 22:42)tanha نوشته است: ّه به
امين 972002

باور نكردنيه

تو رو مي بينم

من بايد بگم
شما زنده اي ؟؟
ااهي پاينهد باشي

اين پوريا اون پوريا نيست
اين فينگليشه
اون پوريا قديمي

فارسي بود

خوبي آقا امين

الان چه كارا وكني؟؟

تركيدي يانه (ترك كردي؟)

ياد اون قسمتي افتادم كه يكبار نام كاري تور و تحليل كرده بود

پسر از خودت بگو

منو يادته ؟؟اصلا

تنها

4fvfcja

سلام خوبی چطور میشه فراموش کنم بچه های باحال کانون رو ....تنها که دیگه جای خودشو داره ...
ببخشید دیگه من این آقا پوریا رو با اون پوریای کشتی گیر اشتباه گرفتم شرمنده
اره تقریبا ترکیدم یعنی ترک کردم اما یه موقع هایی یه وسوسه میشم که خدا بخیر میگزرونه
خیلی ممنون یاد اون رمز گشایی یکبار برای همیشه افتادی میخواست رمز 972002 رو کشف کنه ؟!!!
هیچی ما که سالمیم آخر بهمن کنکور ارشد رو بدم ببینم چی میشه
ببینم خدا میخواد ما بریم ارشد یا میخواد بریم سربازی؟!Khansariha (134)

البته بروبچ ببخشید دیگه من به جای پیغام خصوصی هیمن جا درد و دل کردم شرمنده از بچه های خوب کانون
اي بابا آقا شروين اين چه حرفيه. برو پي خدا تمام اون چيزايي كه ميگي يه روز تموم شدني هست. به جز تو و خدا آخرش تو ميموني و خدا و كارات. برادر من اين حرفات ناشكري محضه. پناه بر خدا. حالا يه چيز ديگه اگه خيلي گير دوست دختري بدون كه اصل قضيه اعتماد به نفس و شجاعت و گرمي كلام تو هست . قبول دارم قيافه مهمه ولي نه به اندازه اونايي كه گفتم.
زاهدا من كه خراباتي و مستم ..........................
در دو عالم عالم آرايي نمي دانم كجايي.
پيش من با من هم آوايي نمي دانم كجايي.
سلام بر تو....
.4fvfcja
شروین جان ، اتفاقا این خیلی خوبه که تو دوست دختر نداری ، گاهی دوستام از کسی میخوان تعریف کنن میگن طرف هیچ وقت با هیچ دختری نبوده ، یا حتی تمام دختر ها ، با ارزش و افتخار درباره پسرهای اروم و سربزیر حرف میزن ، از خداشونه ، گاهی دیدم با افتخار میگن ، "حتی طرف درست بلد نبود با دختره حزف بزنه "، و ....
به ویژه این چند سال گذشته دیگه دوستی از "کلاس" و "ارزش" افتاده! و رفته جزو لیست کارهای "جواد بازاری ها "! چون خیلی ها امتحانش کردن و به سراب رسیدن ،

اما کلن ارتباطات فرهنگی و اجتماعی خوبه ، ولی هیچ وقت با هیچ دختری رابطه شخصی و احساسی پیدا نکن ،

برای این کارهم دلایل زیادی وجود داره ، مهم دلیلش اینه که تمرکزت رو از بین میبره ، مشغله فکری و ذهنی برات زیاد ایجاد میشه ، وابسته میشی ، بدون اینکه بخای کسی رو "انتخاب" کنی ممکنه در طی دوستی وابسته بشی و یهو توی دام احساسات گیر بیفتی .
اگه خواستی من اینجا کامل توضیح دادم:
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...C#pid13287

(1388 ارديبهشت 23، 9:32)مجتبی نوشته است: قلبت رو با خدا پر کن قلب های ما تا زمانی که آرام نگیرند بی قرارند
قلبت رو با خدا پر کن اون وقت هیچ وقت بی عشق نمی مونی ،خاطرت تنها نمیشه
هر چیز اون دوست داره دوست بدار اون وقت اونقدر چیز برا دوست داشتن وجود داره..اونقدر چیز برا فدا شدن براش وجود داره ..
اونقدر کار نکرده ،عبادت نکرده ،ستایش نکرده ، فکر نکرده در بارش وجود داره که یه عمر مشغول میشی
پاهای بلند عشقش رو پیدا کن!
میخوای عشق بورزی میخوای محبت کنی گریه دوری سر بدی دلت از محبت بگیره دلت از شوق منفجر شه!پاهای بلند عشقش رو تجربه کن!چه کسی این لیاقت رو داره ؟

من عشق را با تو تجربه کردم....دل من تو را می خواهد...
هرچند قله ی بلند تو،
پاهای کوتاه را شکسته
من،با پای بلند عشق تو می آیم ...

صدای مهربان تو
حتی از زبان رنج ها به گوش میرسد
من برای تو بی تابم
می توانم همچون راه های کوهستان
سختی هارا درپیچ و تابم هضم کنم
اینگونه تا قله های بلند راهی نیست .

من عشق را با تو تجربه کردم
تو خستگی تکرار را شکستی
تو رفتن حتی در بن بست ها را نشان دادی
در پشت در های بسته فریاد هم توجیه ماندن است .
..............................................................................................

این ها رو هم ببین (صحبتی با پسرهای کانون )
http://www.ktark.com/showthread.php?tid=...8C#pid8907

یادش بخیر چقدر درباره این موضوعات بحث میکردیم 53258zu2qvp1d9v
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام بدوئید تولد داریم
سخت است فهماندن چیزی به کسی که برای نفهمیدنش پول می گیرد
داداش امین خیلی مخلصیم،
آواتارتو دیدم فکر کردم صفحه درد دلا رو اشتباه باز کردم،
نگاه کردم دیدم نه درسته،
خیلی خوشحالمون کردی پسر،
ایشالا ارشد هم قبول میشی،
یه مدینه،یه بقیعه،یه امامی که حرم نداره،
سینه زنهاش،کسی نیست تا،روی قبرش یدونه شمع بذاره،
دل بی تاب،دیگه شد آب،که توو آفتاب نه سایبونی داره،
نه یه خادم،نه یه زائر،نه کنارش یه روضه خونی داره،
امون ای دل،امون از غریبی...
سلام بچه ها ........... خوبین؟؟ varzesh

حتماً متوجه شدین؛ مجله طی یک قرارداد دوجانبه بطور موقت به آقا پوریا واگذار شد 4fvfcja

پوریا جان لطف کردن این مسولیت رو پذیرفتن / دمت گرم داداش 41

دلیلش هم کمبود وقت بنده بود واسه کنکور... آخه کلی وقتو میگرفت این مجله

اومدم بگم که ......
که.....
.
.
.
کهههه........

haha مثل این فیلما شد

اومدم بگم باید یه 5-6 ماهی از پیشتون برم

تا تو این مدت باقیمونده فقط و فقط درس بخونم تا ان شاءالله موفق بشم

برام دعا کنین باشه

البته گاهی میام اینجا ، ولی خیلی کم

ولی بدونین عمراً بی خیال اینجا نمیشم... به قول تنها خانوم مگه میشه از این کانون به این باحالی جدا شد......

شما دعا کنین من دانشگاه گیلان قبول شم.... بعد دوباره برمیگردم پیشتون

خدا حافظ بچه ها 317

یا علی4fvfcja
ايا گوش دادن موسيقي و خودارضايي واقعا بده؟!
من دچار وسواس شدم.اخه نمي دونم خوبه يا بده.مثلا در مورد خود ارضايي 50 بار فيلم هاي اونجوري دانلود كردم.
بعد وقتي واقعا فهميدم ضرر داره اون برنامه كه اسمش Emule هستو پاك كردم.الانم ديدم بعضي ها ميگن موسيقي بده.واسه همين بازي
Guitar Hero :World Tour رو 10 بار پاك كردمو دوباره ريختم.من خيلي موسيقي دوست دارم.تابستون هر چي اهنگ و كنسرتو عكسو اينا داشتم همشونو پاك كردم.سبكاي مورد علاقه من rock.Metal.raPهستش.
گروه مورد علاقه من كه خوانندشو مي پرستيدم Marilyn Manson هست.يه ادم عوضي كه اهنگاش خيلي زيباست.توي يكي از كنسرتاش كتاب انجيلو پاره كرد و انداخت تو جمعيت داد زد :اين است خداي شما.تو كنسرتاش توي جمعيت به زنا تجاوز مي كنن.يه چيزم بگم :::::
از موقعي كه خوندم موسيقي ضرر داره اينطوري شدم.از موقعي هم كه فهميدم خودارضايي ضرر داره اعصابم بهم ريخت :smiley-yell:

خيلي برام عجيبه چطور توي خارج مردمش هم خيلي راحتن هم خيلي شادن.مثلا تو كنسرت گروه Blink 182 زنا بدون هيچ لباسي لخت لخت با هم حال ميكنن.و خيلي هم شادن
ممنون cheshmak
اگه موسيقي خوبه پس چرا ميگن موسيقي بده؟
اگه خودارضايي بده پس چرا ميگن خودارضايي خوبه؟
منظورم از اونا فقط خارج نيست.منظورم همين ادمايي مثله شما كه تو يه فوروم ديگه دارن ميگن خودارضايي خوبه.
يا ادمايي كه تو فروم ديگه ميگن موسيقي بده.
شما ميگين خودارضايي باعث گرفتن سرطان پروستات ميشه.ولي اونا ميگن جلوي سرطان پروستاتو ميگيره.
خواهشا اين لينكو يه نگاه بندازين.فكر نكنم سايته معتبري مثله Wikipedia بخواد واسه منافع خودش دروغ به مردم بگه.
..................لينك توسط تنها ويرايش شد (فكر مي كنم مي تونست رو ذهن بچه ها تاثير بدي بزاره)................
يعني يه نفر نبايد روراست با ما باشه
خيلي مسخره هست...شما ميگين باعث گرفتن سرطان پروستات ميشه ولي اونا ميگن انجام ندادنش باعث گرفتن سرطان پروستات ميشه.
لا الله الا الله....:smiley-yell:
به خدا هر چي شما بگين قبوله.اگه موسيقي ضرر نداره پس منم گوش ميدم Tears
نقل قول: Marilyn Manson
این آدم نما یک شیطان پرسته پس تعجبی نداره انجیلو پاره کنه در ضمن اونایی که خیلی راحتن اگر فردا یکیشون لازم بشه یه تیکه از بدنشو قطع کنن شاید از ناراحتی بمیره ولی اگر فردی مومن میشه میگه
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم لطف آنچه تو اندیشی حکم آنچه تو فرمایی در مورد ویکی پدیا هم بگم که همه ی مطالب رو یک نفر که نویسه بلکه مدیرانی بر مطالب نظارت میکنن که شاید تخصصی هم نداشته باشن اما در مورد اینکه ضرر داره یانه شما خودتو ببین و مقایسه کن در مورد موسیقی هم من کسی نیستم که بخوام نظر بدم اما توی خواننده های غربی بعضی آهنگها که زنا میخونند یا صدای خواننده زنانست یجوری آدمو تسخیر میکنه و به نوعی دل آدم میگیره(در مورد خودم اینطوریه)
اگه نگیم نخندیم----------------پیاز میشیم میگندیم:16:

ممنون cheshmak
نقل قول: ايا نداشتن دوست دختر در 18 سالگي اشكال داره؟

خدمت شروین عزیز عرض کنم :عجب جمله ای گفتیا17

البته تقصیر تو نیست و تقصیر جامعه هست که طرز فکر ما رو اینجوری کرده ... بنظر من که اگه تونستی تا 28 سالگی هم بدون دوست دختر بمونی کلی برد کردی4fvfcja .. البته انشالله که تا اونوقت ازدواج کردی

اتفاقا اصلا از نظر مذهبی هم این حرف رو نزدم حتی اگه فرض کنیم کاملا حلال و بدون مشکله ... ولی اگه افتادی توی وابستگی به جنس مخالف و به قولا عشق و عاشقی دیگه مثه خودارضایی نیس که امکان ترک داشته باشه ... دیگه بیرون اومدن غیر ممکنه

حالا عاقبتش چیه؟ (از تجربیات خودم و خیلی از دوستان دور و برم) یه ضد حال اساسی! یه ارزوی برگشت به گذشته که اینکارو تکرار نکنی! یه حسرت واسه روزایی که فکر و احساست پیش خودت بودهTears و کلا توی ازدواجت مشکل ساز میشه(چون اورجینالش خوبه)، هر چند تجربیاتی بدست میاد ولی ارزشش رو ندارهSmiley-face-cool-2

حالا از من گفتن بود..البته به هر کی بگی احتمالامیگه اینا چرته بیا و حالشو ببر و ازینجور حرفا...و ترجیح میدی با جریان اب بری جلو ... حرفای منم یادت میره 4fvfcja
سعی نکن خودت عبرت بقیه بشی...از تجربیات بقیه عبرت بگیر
سلام
دوسش داشتم.. اونقدر که اگه میگفت برو جهنم میرفتم...
شبها گذشت و رابطه مون سیاه شد... به سیاهی شیطون...
و بعد یک شب گفت ازین سیاهی بیذارم... و من رو توی سیاهی شب تنها گذاشت...
فقط همین سایت رو ازش یادگاری دارم.. ازم متنفره..
دوستی گفت: خدا ازت متنفر نباشه

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان