امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

درسته، ولی وقتی میخونم تازه بیدارتر میشم! اما می تونم کتابمو عوض کنم. فعلا اتفاقی که نباید میفتاد افتاد! یعنی ظهر شد و من خوابم گرفت! اما نمی خوابم. حتی اگه تا شب گیج شم. شب هم کتاب میخونم، هم چشمای اون بنده خدا رو چک می کنم، هم گوسفند می شمارم از همه ممنون. نور هم حتما ملایم میکنم.
بلکه مثل آدم خوابم ببره
نیما نوشته است:درسته، ولی وقتی میخونم تازه بیدارتر میشم! اما می تونم کتابمو عوض کنم. فعلا اتفاقی که نباید میفتاد افتاد! یعنی ظهر شد و من خوابم گرفت! اما نمی خوابم. حتی اگه تا شب گیج شم. شب هم کتاب میخونم، هم چشمای اون بنده خدا رو چک می کنم، هم گوسفند می شمارم از همه ممنون. نور هم حتما ملایم میکنم.
بلکه مثل آدم خوابم ببره

hahahahahaha

نیما جدا مشکلات عظیمی داریا..
اما شاید این یه فرصتی باشه برای فکر کردن..اینکه میخوای چه کاری توی آینده انجام بدی..
هدفت چیه و خیلی سوالای دیگه که اصولا خیلی کمتر باهاش روبه رو میشیم..
اصلا یه کار عالی...به خدا بگو من و بیدار نگه داشتی باهات حرف بزنم..قبول..
تا وقتی بیداری از همه چیز باهاش حرف بزن و ازخودش بخواه که یه خواب آروم داشته باشی..
مطمئنم جواب میگیری..
ااینم راه حل چهارم..53258zu2qvp1d9v
خوشا باران و وصف بی مثالش
سلام به دوستان303
دیروز داشتم از یادداشتهای شریعتی میخوندم. به یه متن جالبی رسیدم که از درد و دلهای شریعتی برای خداش بود من که خیلی خوشم اومد یه جورایی درد و دل منم با خدا بود .53258zu2qvp1d9v
(خدایا به من زیستنی عطا کن که در لحظه ی مرگ،بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم. و مردنی عطا کن که بربیهودگی اش ، سوگوار نباشم.
"چگونه زیستن"را تو به من بیاموز،
"چگونه مردن"را خود خواهم آموخت.)
دفتر سبز (شریعتی)
MAA HASTIIM نوشته است:فقط يك نكته ي مهم دوستان : وزارت اطلاعات ما بهترين هكراي دنيا رو داره انشالا خدا.......... ( سانسور )
53....

دوست عزیز لطفا اینگونه مسائلو اینجا مطرح نکنید

اگر علاقه مند به مسائل سیاسی هستید سایتهای زیادی هست که میتونید خودتونو سرگرم کنید

هر چیزی سرجای خودش

خواهشا رعایت بفرمائید
افتادن در گل و لای ننگ نيست،ننگ در اينست كه در همانجا بمانی
juve نوشته است:اگر علاقه مند به مسائل سیاسی هستید سایتهای زیادی هست که میتونید خودتونو سرگرم کنید

سلام عرض ميكنم خدمت juve عزيز خدمت شما عرض كنم كه من هيچ مساله سياسي خاصي مطرح نكردم كه به شما بر خورده اگه چيزي هم گفتم به صلاح حكومت بوده ازشون تعريف كردم بهشون فحاشي كه نكردم به نظر من كانون داره زيادي محافظه كارانه برخورد ميكنه دوست عزيز جهت اطلاعتون فقط كانون ترك نيست كه قانون منع درج مطلب سياسي گذاشته تمام سايتهاي ايران موازي با شرايط دولت هستند ولي ديگه به اين اندازه محافظه كارانه با كاربراي خودشون برخورد نميكنند شما به عنوان عضو قديميه كانون براي من قابل احترام هستين اما اگه با پست من مخالف بودين ميتونين به مدير سايت اطلاع بديد ايشون هم با يه پيغام خصوصي به من تذكر ميدن من هم با كمال ميل پست خودمو يا ويرايش ميكنم يا كلا پاكش ميكنم...
اين راه اصوليش بود دوست عزيز....

ارادتمند سرباز كانون....
يا علي53
MAA HASTIIM نوشته است:سلام عرض ميكنم خدمت juve عزيز خدمت شما عرض كنم كه من هيچ مساله سياسي خاصي مطرح نكردم كه به شما بر خورده اگه چيزي هم گفتم به صلاح حكومت بوده ازشون تعريف كردم بهشون فحاشي كه نكردم به نظر من كانون داره زيادي محافظه كارانه برخورد ميكنه دوست عزيز جهت اطلاعتون فقط كانون ترك نيست كه قانون منع درج مطلب سياسي گذاشته تمام سايتهاي ايران موازي با شرايط دولت هستند ولي ديگه به اين اندازه محافظه كارانه با كاربراي خودشون برخورد نميكنند

دوست عزیز منظور من اصلا مخالف و یا موازی حکومت و غیره نیست
جنابعالی مطمعنا بخاطر ندارید ولی من خاطرم هست که کانون رو فیلتر کرده بودند . مشکلاتی بوجود اومده بود

شاید اون موقع هم بخاطر مسائل سیاسی نبود که مشکل برطرف شد ولی میتونید امتحان کنید که نتیجه اش چه خواهد شد.

هدف ما ترک خود ارضائی است نه بیشتر و نه کمتر،
اگر گفته شما را بخواهیم بررسی کنیم می بایست سایتی با این عنوان درست کرد (( کانون ترک خود ارضائی جناح محافظه کاران))

من وظیفم بود که این مسئله را توی جمع تذکر بدم تا همه بدونن هدف چیه والا شما می تونید هر پستی با هر عنوان ایجاد کنید ، فقط آخرش مشخص نیست که چه جیزی پیش میاد

یا علی
بازم عرض ادب خدمت شما....
ببينيد من با شما كاملا موافقم هدف همه ي ما ترك خود ارضايي هستش ولي من با توجه به اينكه اين تالار ازاد هستش و اين تاپيك هم به عنوان درد و دل ايجاد شده و به قول معروف هرچه دل تنگمون ميخواد ميتونيم اينجا بگيم خواستم اتفاقي كه توي اين چند روزه افتاده رو واسه بچه ها تعريف كنم ....
ببين دوست عزيز نام كاربري من مربوط ميشه به جهت خاصي از اجتماع ولي من هيچوقت به هيچ صورتي راجع به اين موضوع توي كانون توضيح ندادم و نبايد هم توضيح ميدادم جناب b52 شاهد كه ايشون از من راجبه اين مسئله سوال كردند كه من هم به ايشون توي پيغام خصوصي توضيح دادم خود من هم اصلا دوست ندارم خداينكرده كانون فيلتر بشه اما راجبه اون پستي كه من دادم خداوكيلي يه ذره سختگيري كرديد شما .....
بازم نظر شما محترمه....
اصلا بگذريم اصل احوالتون چطوره‌ ؟
Smile 
سلام خدمت دوستان و همراهان و همسفران راه ترك303
امروز صد و يكمين روز رهايي اين بنده حقير از دست شيطان كثيفه42
اكر خداوند زير بالمون رو نميكرفت و با اينجا آشنا نشده بوديم شايد الآن به اين مرحله نميرسيدم و هنوز در همون منجلاب حيوانيت خودمون مونده بوديم .
اكه يك كم از بالا به موضوع خودمون نكاه كنيم خواهيم فهميد كه اكر جه ما به اين درد مبتلا شديم و سالها از عمرو وقت خودمون رو خراب كرديم اما با به فكر افتادن به ترك و آشنايي با اينجا ميتونيم در ادامه مخلوق خوبي براي خداوند باشيم به شرط اينكه بخواهيم جرا كه تا نخواستيم نتوانستيم ترك كنيمKhansariha (18)
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
سلام به همه...
راستش سرباز عزیز..میدونم چی میگی اما بچه ها چشمشون ترسیده
دوست ندارن اینجا رو از دست بدن..
آخه قضیه اینه که اگه باب این کار اینجا باز شه تو میتونی خودت و کنترل کی و هر چیزی و ننویسی اما تازه واردین که از قوانین اینجا اطلاعات زیادی ندارن..
خود من با اولین ورودم 3 تا خط قرمز کانون و رد کردم.و.13

خوب...
منظورjuveهم همینه...
حالا هم زیاد سخت نگیرین..
چه خوب و چه بد اینجا دور هم جمع شدیم که یه کار بد و ترک کنیم و هممون تبدیل به فرشته های خدا بشیم..
حالا هر کی موافقه یه دست برای من بزنه..414141

راستی این یک هفته خیلی خیلی خیلی دوران سختی و گذروندم اما من هنوز پاک پاکم...317
41Khansariha (48)317

امروز روز مهندسه..
روز همه ی مهندسین کانون مخصوصا روز مهندس بی نام عزیزم..مبارک باشه

بله شک نکنین میخواستم بهتون پز بدم..دیگه برای خودم مهندس شدم..MuscularMuscular

خودم از خودم بابت این پست به شدت تشکر میکنم Smiley-face-thumb
و همچنين مهندساي خفت و خفن مكانيك جامدات

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

آهان...
دارین گروه بندی میکنین
پس از همه بیشتر به مهندسین برق -الکترونیک مثل خودم..که هم خیلی گلن هم خیلی ماهن و هم خیلی بانمک و باجنبه و با معرفت و با تربیت و با شعور و باحوصله و باانگیزه و ...هستن 4fvfcja
و مهندسین کامپیوترKhansariha (8)cheshmak
بی نام نوشته است:آهان...
دارین گروه بندی میکنین
پس از همه بیشتر به مهندسین برق -الکترونیک مثل خودم..که هم خیلی گلن هم خیلی ماهن و هم خیلی بانمک و باجنبه و با معرفت و با تربیت و با شعور و باحوصله و باانگیزه و ...هستن 4fvfcja
اهههههههههه
پس تايم بگير.
مهندساي مكانيك خيلي خوب و موب و كو ه و موه شاد و ماد و قدرتمند و با ادب و پرچم بالا و بوق بلند و راهنما پر رنگ و چراغ بالا و ورزشكار و شاخ و شخيص و شيخ و شوخ و شلخته نيستند و خفن و خدايي و خجالتي نيستن و خيلي گلن و خالي بند نيستن و خشتشون با گل اعلا سرشته شده و خواهشن باهالن و عظيم و مظيم و سربلند و آه ه ه ه ه ه ه ه ....................
خسته شدم ربط نداشت به هم ولي نشونه پرچم بالاي ماست317

ﺻﺪﺑﺎﺭ ﻭ ﻫﺰﺍﺭﺑﺎﺭ ﺑﺴﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

ﺧﻮﻥ ﻣﻴﮕﺮﻳﺪ ﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺳﺘﻢ ﺗﻮﺑﻪ

b52 نوشته است:
بی نام نوشته است:آهان...
دارین گروه بندی میکنین
اهههههههههه
پس تايم بگير.
مهندساي مكانيك خيلي خوب و موب و كو ه و موه شاد و ماد و قدرتمند و با ادب و پرچم بالا و بوق بلند و راهنما پر رنگ و چراغ بالا و ورزشكار و شاخ و شخيص و شيخ و شوخ و شلخته نيستند و خفن و خدايي و خجالتي نيستن و خيلي گلن و خالي بند نيستن و خشتشون با گل اعلا سرشته شده و خواهشن باهالن و عظيم و مظيم و سربلند و آه ه ه ه ه ه ه ه ....................
خسته شدم ربط نداشت به هم ولي نشونه پرچم بالاي ماست317

hahahahahaha
کار شما به شدت درسته 303

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان