امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

insomnia
روانشناسای عزیز
اگر مطلب علمی محاوره ای شده دارین ممنون میشم آدرس بدین.
(حذف شد)

53
نیما نوشته است:اولین پیام رسیده از ماهواره امید: زمین گرد است.

دومین پیام از ماهواره اميد: خورشید بدور زمین میچرخد

سومین

عزیز دل من آخه این مطلب جاش اینجاست...
افتادن در گل و لای ننگ نيست،ننگ در اينست كه در همانجا بمانی
دو بار تا حالا تا مرزش رفتم.موقعیت خودمو با یه تمثیل وصف می کنم.وقتی ادم روزه گرفنه و وسوسه میشه سرشو بکنه تو یه تشت پر از اب شیریناما یه یاد اوری از یه احساس پوچ تو دل خالی کن باعث میشه یک ربع لب هاتو محکم به هم فشاربدی و بگی نه.شکستن روزه گناهه.به خاطر خدا.به خاطر مامان و بابام.به خاطر خودم.به خاطر قولی که به دوستم دادمو خلاصه بعد از یه ربع سرتو با شتاب از اب می کشی بیرون و خدا رو شکر میکنی که تونستی به وسوسه ای که درونت می گفت "بابا اشکال نداره 29 روزه روزه گرفتی این روز 30 ام رو بی خیال.حالشو ببر"غلبه کنی.
این روزا حال من اینطوریه.البته نه همیشه.فقط 4 شنبه ها که از شهری که دانشگاه میرم برمیگردم خونه و سه روز بی کار تو خونه هستم و تنها اینطوری میشم.وگرنه تو دانشگاه که همیشه با دوستان هستم و تو خوابگاه هم با هم اتاقیم.و همیشه سرم شلوغه و شاد و خندانم.
هی گفتم خدایا به خیر بگذرون.
اما امروز هرکاری کردم.با گیوتین سرشو بزنم نشد.چاقو برداشتم دل و رودشو پاره کردم اما اما رویین تن بود.پاره پوره اش کردم ولی عین چرم سفت بود.
خلا صه اگر خود ارضایی را به 4 بخش تقسیم کنید یک چهارمشو انجام دادم.ولی بعد یه احساس افسردگی شدید بهم دست داد و به خودم اومدم.حالا نمی دونم ایا من خود ارضایی کردم؟ایا باید تاریخمو تغغیر بدم تو مسابقه یا نه؟
خدایا کمکم کن.به خیر بگذرون.دیگه بسه.دیگه بسهههه!برای من زشته!

در ضمن می خواستم بگم که می دونید چرا ما ادم ها وقتی بزرگ میشیم با خودکار می نویسیم؟تا یاد بگیریم که خیلی از اشتباهاتو نمیشه پاک کرد!

این روزا خیلی برام پیش میاد که یه حرفی میزنمحتی تو خود همین کانون و بعد از گفتنش پشیمون میشم.
اه خدایا کاش میشد کارایی که تو گذشته کردمو پاک کنم با پاک کن.
اه خدایا کاش میشد بی خیال همه ی اون اتفاقا بشم.
اه خدایا
ولی نمیشه.اعمال ما همیشه با ماست حتی اگر امرزیده بشیم و خدا توبه مونو قبول کنههمیشه نتیجش دنبال ماست.اصلا شخصیت ما رو اعمال گذشته و اینده مون تشکیل میده.
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
...

53

سلام
میدونی نیما یه جایی خوندم که نوشته بود این خودمون هستیم که خودمون و مسخره میکنیم...
ماها به جای اینکه بابت پرتاب این ماهواره و اینکه با موفقیت رفته به هم تبریک بگیم داریم فقط تللاش خودمون و زیر سوال میبریم و مسخره میکنیم...
راستش یه ضرب المثلی هست که میگه..هیچ کس روی سر مرغ نمیتونه خاک بریزه جز خودش اینم شده حکایت ماها...
خوشا باران و وصف بی مثالش
KHODA نوشته است:دو بار تا حالا تا مرزش رفتم.

سلام عزیزم..
مقاوم باش و اصلا خودت و ناراحت نکن
خدا کنارته..چشمات و ببند و با تمام وجودت صداش کن بعد یه گرمای شدیدو احساس میکنی...تمام وجودت گرم میشه و قلبت پر از اطمینان
بگو ان لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الضالمین
خودش گفته بعد از این من شما رو از غم نجات میدم
عزیز دلم افسردگی بد ترین دشمن ماست
محکم باش
تو میتونی من ایمان دارم
Khansariha (18)
خوردم زمین
باز خجل از خدای خویش
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

davoodgt نوشته است:خوردم زمین
باز خجل از خدای خویش
من که باورم نمیشه13
اما بهت میگم که بازم تلاش کن چون که تو خیلی خوب ادامه دادی و مطمعنآ میتونی.
ایشاالله که دیگه این چیزا پیش نمی یاد.
گیوبتینت رو تیز کن و دوباره شروع کن.

بی نام نوشته است:
...

53

...

سلام

ممنون بی نام عزیز. درست میگین، راستش یه مقدار می خواستم جو رو از غم خالی کرده باشم. اگر نه با نظرتون موافقم. ممنون.

یه عیب دیگه ما اینه که همه رو بد می دونیم و با همه دعوا داریم، مگر ثابت بشه که خوبن. برعکسش بهتره.

اونم فقط شوخی بوده. ضرب المثل جالبی بود.
یه قسمتایی از این حرفا تو ترک من کمکم کرد.

53

سلام دوستان.
من 25 سالمه و مثل خیلی از عزیزانی که اینجا نوشتن به این مرض مبتلا شدم اونم از 15 سالگی.

واسه همین هم الان کوله باری از تجربه در این مورد هستم که ممکنه در هیچ کتاب پزشکی هم این مطالب ذکر نشده باشه چون اگه محققی 2-3 سال وقت گذاشته من حدود 8 سال شبانه روز انجامش دادم.
حالا میخوام که شما را از این مطالب آگاه کنم.

عوارض خود ارضایی:
1- تنبلی وسستی وکاهلی در انجام کارها (حتی کارهایی که در گذشته در انجامش کوتاهی نمی شده)
2- عدم تمرکز در انجام کارها بویژه ضعف شدید حافظه کوتاه مدت
3- از بین رفتن نظم در خواب بویژه دور شدن از سحرخیزی
4- تضعیف قوای جسمی ولاغری شدید در هنگاه اصرار بر تکرار
5- تضعیف قوه بینایی و عدم تمرکز بر گفتار خود فرد و عدم درک شنیداری ( معمولا برای درک گفتار دیگران به زمان بیشتری نسبت به گذشته نیاز داری)
6- انحراف شدید فکری و عدم توجه به مسایلی که افراد سالم برای رسیدن به آنها تلاش می کنند.
7- عدم توانایی حضور در جمع افرادی از جنس مخالف.
8- به تعویق انداختن برنامه ها و کارهای روزمره
9- عدم توجه به ضیق وقت در انجام کارها ( حتی کارهای اضطراری)
10- خستگی در اکثر اوقات و احساس نیاز به تکرار در زمان هایی با پریود خاص
11- عدم موفقیت در مراحل زندگی و ارتقاء موقعیت
12- روی آوردن به انزوا و فرار از حضور در جمع دیگر افراد ( مگر دوستان خود که آنها هم این کار را انجام داده باشند)
13- ایجاد حس تنفر از خود ( تنها چیزی که افراد را در زندگی به موفقیت نزدیک میکنه حب ذاته که با این عمل دستخوش بازی میشه و هرچند که هیچ وقت از بین نمیره ولی فرد زمان زیادی را برای به حالت عادی برگشتن از دست میده)
14- تبدیل شدن به یک عادت و به عبارتی اعتیاد شدید.( بسته به سنی که فرد شروع به انجام این کار کرده این عادت متغیره به طوری که هرچه فرد از سنی نزدیکتر به 14 سال شروع کرده باشه این عادت عمیق تر و ترک اون سخت تره.)

ویژگی ها:
1- پس از هربار خود ارضایی معمولا اگر فرد اسباب ایجاد شهوت را از خود دور نکند بسته به شدت عادت (شماره 14 مذکور) ممکن است پس از کسری از ساعت این عمل را تکرار کند.
راه حل: اگر به هر دلیل مرتکب این عمل شدید سریعا استحمام کنید و تمام اسباب ایجاد آن را از خود دور کنید)( مثلا عکس, فیلم و …)
یادمه یه بار 2 ساعت نشستم یه کلیپ دانلود کردم تا باهاش این عمل را انجام بدم. با این که بعد از اون کار دلم نمی اومد ولی برای عدم تکرار پاکش کردم
** مهم**V
3- پس از هر بار ارضای شخص معمولا 2 روز بدن تمایل به تکرار از خودش نشون میده که اگر فرد این خواسته جسمیش را بی محل کنه زمان بعدی بعد از یک هفته هستش. اگر این بار هم مقاومت کنه روز دهم مجددا تحریک می شه ولی با شدت کمتر. که اگر این بار هم فرد مقاومت کنه ( تا روز 14هم) از روز چهاردهم به بعد فرد دیگه احساس نیاز به خود ارضایی نمیکه و در عوض به کارهای عادی مشغول میشه. اما مشکلی که هنوز گریبان گیرشه اینه که مغز تا روز چهلم به روال عادی بر نمیگرده و ممکنه فرد کودن و یا بی استعداد به نظر برسه. ولی بعد از روز چهلم فرد از هر لحاظی آماده عرصه رقابت با رقیبانش بر سر کسب بالاترین مقام هاست)
من الان چند سالی میشه که ترک کردم و مگر اینکه در خواب مرتکب بشم که اون هم به علت عادت به دمر خوابیدن بوجود میاد.

من زیاد تو اینترنت میگردم و اگه امشب 2 ساعت برای این مطالب وقت گذاشتم فقط به این امیده که روزی شکوفا شدنتون رو ببینم.
تمام این مطالب حاصل تجربه شخصی خودم در طی سالهاست و امیدوارم که بتونید از این باتلاق که مانع تصمیم گیری درست در زندگیتون میشه رها بشید.

شما میتونید با آی دی یاهو : hobbe_zaat با من در تماس باشید. به امید موفقیت همه ایرانیهای عزیز

------------------------------------------------------------------
البته آی دی که داده Mail نداره. اگر خواستین باید باهاش چت کنین.

راستش اون قسمت قرمز کمکم کرد. برای من فکر کنم بیشتر از چهل روز شد. 42

منبع : سایت پیمان
------------------------------------------------------------------
به شماره ی 0511200334زنگ بزنین
یه آقایی منتظر شماست
مرا نیز فراموش نکنین...

این اس ام اس روزه ها..از دست ندینش

راستی این خط مستقیم حرم آقاست...تلفن گویاست .. با وصل شدن ارتباط انگار که تو صحنی...صدای جمعیت همه چیز میاد میتونین قشنگ دردودل کنین

برای منم دعا کنین42
سلام
من تازه با این کانون آشنا شدم.امیدوارم بتونه بهم کمک کنه
نمیدونم اینجا همه فقط برای ترک خودارضایی میان یا بالاتر از اونم هست
من یه دختر 20 ساله هستم از 3 سال پیش خود ارضایی داشتم ولی نه در حد شدید .به ندرت خودارضایی میکردم ولی الان اینکار راضیم نمیکنه چند ماهیه به
... چت رو آوردم.اینا همه به کنار یه موضوعی که خیلی اذیتم میکنه اینه که 2 شب پیش که باز هوس لعنتی سراغم اومده بود بعد از کلی چت و کثافت کاری وقتی خواستم بخوابم از خود بیخود شدمو زنگ زدم به یکی از مزاحم تلفنیام و حرفهای خیلی خیلی رکیک زدم..........اصلن از خودم انتظار چنینکاریرو نداشتم...........من دختریم که حتی حرف زدن با نامحرمو کاره بدی میدونم مگر اینکه یه نفرو کامل بشناسم.............حالا میخام این قضیه رو فراموش کنم ولی این پسره ول کن نیست جوابشو نمیدمولی هر روز با یه شماره جدید میزنگه این باعث میشه یاد کار زشتم بیفتم و از خودم حالم به هم بخوره
نمیدونم تا کجا میخوام پیش برم دارم دیوونه میشم
خیلی سعی کردم ترک کنم ولی نشده.تنها انگیزم اعتقادات مذهبیمه که اونم چندان کارساز نبوده
شما شمارتون رو براي مدت كوتاهي خاموش كن تا فكرش از سرتون بيرون بره و هر وقت وسوسه شدي و فكر خود ار.....به ذهنت وارد شد به كانون بيا كه تنها جاي خلاصي از شيطان همينجاست.
از تجربيات ترك همه براي خودت استفاده كن تا راه حل هاشون رو بخون.
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
a.a نوشته است:سلام

اصلن از خودم انتظار چنینکاریرو نداشتم...........

ولی این پسره ول کن نیست

که اونم چندان کارساز نبوده

سلام
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوش آمدین

اصلا بهش مهل (؟) نگذار. شما نمی تونی کاری کنی که بهت زنگ نزنه. ادامه نده، اگر نه کارایی می کنی که اینا در برابرش کمه. پسره هم "مرضی" داره که آینده خودش جوابشو می بینه، اگرم بهش توجه کنی، هر دو با هم جوابو می بینین. اگر بهش توجه نکنی خودش میره. شاید دیر بره، اما مگه شما نمی خواین که بره؟ با بیبی هم موافقم، اما اگر نمی تونین مدت زیادی خاموش کنین و زنگ زد، reject نکنین، بذارین این قدر زنگ بخوره تا خودش قطع کنه. می تونین وقتی زنگ زد silent کنین که دیگه صداش در نیاد، میگم "مرض" داره یعنی همین ! خدا هم میگه یه قدم بیا تا من ده قدم بیام. پس وقتی خودم نخوام، کسی و چیزی کمکم نمی کنه.

لیلی نوشته : "امام صادق عليه السلام مي فرمايد:

هركس ميخواهد منزلت خود رانزد خدا بداند،منزلت خدا را نزد خود بنگرد زيرا خداي تعالي همان منزلتي را نزد خود به بنده مي دهدكه بنده اش آن را در نزد خود به خدا داده است."

پس تا من حرکت نکنم جوابی هم نخواهم دید.

53 53 53 53 53 53 53 53 53 53
سلام همسفرهای گلم535353

خب میخوام با یه تلنگر محکم شروع کنم

همانا خداوند فرشته راعقل داد بدون شهوت.حیوان را شهوت داد بدون عقل.فكر ميكنم!!شايد، انسانیكه عقلش بر شهوتش غلبه کند بهتر از فرشتهاست.و انکه شهوتش بر عقلش حکم کند از حیوان پست تر است

باز هم میگم درکنار ترک از کارهای دیگه مثل خودسازی غافل نباشید وقتی ذهنمون را قوی کنیم خیلی راحت تر می تونیم موفق باشیم
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان