امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

اينجا افرادي ميان مطلب مي نويسن كه سالها خود ارضايي كردن. من نزديك به يك ساله خود ارضايي ميكنم. بابا جون شما خيلي به خودم اميدوار شدم!
m71 نوشته است:اينجا افرادي ميان مطلب مي نويسن كه سالها خود ارضايي كردن. من نزديك به يك ساله خود ارضايي ميكنم. بابا جون شما خيلي به خودم اميدوار شدم!

تا اميد نباشه زندكي كردن ما آدمها معنا و مفهومي نداره1744337bve7cd1t81
كلأ انسان با اميده كه زندكي ميكنه و زنده استKhansariha (18)
به جهان خرم از آنم كه جهان خرم از اوست
دل قوي دار كه بنياد بقا محكم از اوست
لیلی خانم

رنگ قشنگ تون مبارک باشه ...

Khansariha (48)

همیشه در زندگی خوش رنگ باشین ...

317
نقل قول: 12 کاربر فعال در 15 دقیقه گذشته (9 عضو, 0 مخفی, 3 مهمان)
GoogleBot, Baby, juve, saber57, قیس, نیما, هدف مقدس, بی نام, سلام سلام, عسل

ولي من كه ميشمرم 10نفرن نميدونم چرا نوشته 9نفر

عجب درد دلی!!! آدم اشکش در میادSmiley-talk038 سلام سلام فکر کنم چون googlebot کاربر نیست واسه اینه
قوی باش...

[تصویر:  gid0g8lmsh26k0vbqrhd.gif]
سلام303
من اینجا رو خیلی دوست دارم چون اوصولا آدمی هستم که زیاد درد دل می کنم
مدتییه که رایانم خراب شده wacko2
بابا تصمیم گرفته که بی خیال رایانه بشم چون زیاد به دردم نمی خوره.
اگه کار کامپیوتری داشتم از مال داداشم استفاده کنم.:smiley-yell:
برادرم بیشتر اوقات خونه ست و من کمتر می تونم بیام کانون و این برام وحشتناکه1744337bve7cd1t81
به هر حال دلم برا همتون تنگ می شه .
یا حق
سلام دوستان ....
راستش يه كوچولو باهاتون درد و دل ميكنم و بعدش ميرم...
يه چند روزيه يه اتفاقي افتاده كه بد جوري منو ديوونه كرده خلاصه حال و هوام از اين رو به اونرو شده يه جورايي دارم نا اميد ميشم ....
يه موقع فكر نكنيد كه اين موضوع راجع به خود ارضايي هستش و خداينكرده من شكستم نه من ديگه به هيچ وجه سراغش نميرم....
موضوع چيز ديگه اي هستش كه متاسفانه نميتونم بهتون بگم چون يه رازيه بين منو خدا....
الان تنها نقطه ي روشن زندگيم خدا هستش و اونه كه يكمي بهم قوت قلب ميده...
با اين حالي كه دارم متاسفانه يه چند وقتي حوصله ي خودمم حتي ندارم چه برسه بيام كانونو و مثل قبل تاپيكهارو بمبارون كنم...
با اجازتون يه چند وقتي از حضورتون مرخص ميشم و فقط شايد هر هفته بيام يه اعلام وضعيت كنم و برم....
شايد بعضيا فكر كنند كه دارم دروغ ميگم و يا مثلا چون ميخوام برم سفر دارم يه چند روزي ميپيچونم و .... نه دوستان هيچ دروغي و هيچ مسافرتي در كار نيست فقط ...... بيخيال اخر سالي نميخوام حالتون گرفته شه...
واسه اينكه اين روزاي اخر منو از يادتون نبريد اومدم يه بار ديگه تالار ازاد رو بمبارون كردم عكس گذاشتم ... مطلب خواندني گذاشتم ... راستي يه شعر از خودم تو عارفانه عاشقانه گذاشتم بماند كه بعضيا فردا ميان ميگن كه چند خط نوشته رو بزرگ ننويس يا چند خط نوشته رو رنگي ننويس يا اينكه من به خاطر افزايش پستهام هر چي تو دستم مياد ميزارم ... اشكالي نداره بزاريد بگن.... اصلا شايد تا چند ساعت ديگه اين پست پاك بشه...
ديگه سرتونو درد نميارم فقط يه خواهش تو نماز شب فردا شب منو حتما حتما دعا كنيد و التماستون ميكنم كه از خدا بخوايد كه هواي منو داشته باشه....
تا چند وقته ديگه كه انشالله با همون شور و حال بيام كانون همتونو به خداي بزرگ ميسپارم.....
ارادتمند تك تكتون سرباز كانون...
يا علي53
ان شاالله که مشکلت حل میشه سرباز
گل نیلوفر در مرداب می روید، تا همه بدانند
در سختی ها باید زیبایی آفرید

مراحل نه گانه ترک اعتیاد خود ارضایی

MAA HASTIIM نوشته است:سلام دوستان ....
يا اينكه من به خاطر افزايش پستهام هر چي تو دستم مياد ميزارم ...

سلام

هیییییییی سرباز پر انرژی (دسته گل محمدی)

هر کی این حرف رو زده اشتباه کرده، ما بهتره به جای این که عیب بقیه رو ببینیم بریم سر عیب های خودمون. (در درجه اول خودم رو می گم)
(اگر مدیر بوده با احترام باید پذیرفت)

تو چرا وقتی هدفت افزایش ارسالته ناراحت می شی؟ پست هات طرفدار داره. این فکر خودته. این طوری فکر نکن جیگر ...

پست هات یک رنگ نیست، برای هر موضوعی یه پست به جا می زنی ... مثل ختم قرآن، یا مطالب خواندنی ت. می دونی که "تنها" از ارسالات خوشش می یاد، منم که کلی می خندم ... "بی نام" هم که رییس ریزه کاریه ... "پرواز" هم ارسال ها رو با دقت می خونه ... b52 هم کلی می خنده.

این که آیا فلان ارسالت مناسب کانون هست یا نه رو خودت تعیین می کنی.

اگه چرت می فرستادی پرواز نمی گفت "من موندم به این سرباز کانون چی بگم، منی که اصلا اهل خنده نبودم کلی خندیدم"

من دو سال بود از ته دلم نخندیده بودم ...
در رابطه با سرباز ...
به اهداف هم احترام بگذاریم. من اوایل بی نظم کار کردم. "یک بار" تو پیام خصوصی کمکم کرد و راه رو نشونم داد (گاهی با سکوت، سخت گیری). چون یه هدفی داشتم. ما باید به اهداف هم احترام بگذاریم تا فرد رو خط مشی که برای خودش مشخص می کنه حرکت کنه. همین خیلی ارزش داره.

اون ناراحتیت هم امید به خدا
MAA HASTIIM نوشته است:سلام دوستان ....
راستش يه كوچولو باهاتون درد و دل ميكنم و بعدش ميرم...
يه چند روزيه يه اتفاقي افتاده كه بد جوري منو ديوونه كرده خلاصه حال و هوام از اين رو به اونرو شده يه جورايي دارم نا اميد ميشم ....
يه موقع فكر نكنيد كه اين موضوع راجع به خود ارضايي هستش و خداينكرده من شكستم نه من ديگه به هيچ وجه سراغش نميرم....
موضوع چيز ديگه اي هستش كه متاسفانه نميتونم بهتون بگم چون يه رازيه بين منو خدا....
الان تنها نقطه ي روشن زندگيم خدا هستش و اونه كه يكمي بهم قوت قلب ميده...
با اين حالي كه دارم متاسفانه يه چند وقتي حوصله ي خودمم حتي ندارم چه برسه بيام كانونو و مثل قبل تاپيكهارو بمبارون كنم...
با اجازتون يه چند وقتي از حضورتون مرخص ميشم و فقط شايد هر هفته بيام يه اعلام وضعيت كنم و برم....
شايد بعضيا فكر كنند كه دارم دروغ ميگم و يا مثلا چون ميخوام برم سفر دارم يه چند روزي ميپيچونم و .... نه دوستان هيچ دروغي و هيچ مسافرتي در كار نيست فقط ...... بيخيال اخر سالي نميخوام حالتون گرفته شه...
واسه اينكه اين روزاي اخر منو از يادتون نبريد اومدم يه بار ديگه تالار ازاد رو بمبارون كردم عكس گذاشتم ... مطلب خواندني گذاشتم ... راستي يه شعر از خودم تو عارفانه عاشقانه گذاشتم بماند كه بعضيا فردا ميان ميگن كه چند خط نوشته رو بزرگ ننويس يا چند خط نوشته رو رنگي ننويس يا اينكه من به خاطر افزايش پستهام هر چي تو دستم مياد ميزارم ... اشكالي نداره بزاريد بگن.... اصلا شايد تا چند ساعت ديگه اين پست پاك بشه...
ديگه سرتونو درد نميارم فقط يه خواهش تو نماز شب فردا شب منو حتما حتما دعا كنيد و التماستون ميكنم كه از خدا بخوايد كه هواي منو داشته باشه....
تا چند وقته ديگه كه انشالله با همون شور و حال بيام كانون همتونو به خداي بزرگ ميسپارم.....
ارادتمند تك تكتون سرباز كانون...
يا علي53

بابا حیفه این کمپ ترک رو ول نکن . دوباره میاد به سراغت ها Tears

اینجا برای خود ارضایی که تنها نیستش افسردگی و حتی اعتیادهای خطرناک گرفته از مواد مخدری و غیر مخدری همه باید از بین برن . خلاصه
باید طوری بشه که به زندگی برگردیم Muscular
از خودم بدم میاد.خدا منو نبخشیده......من خیلی گناهکارم
به گذشته که فک میکنم میبینم خیلی کثیف شده بودم.باورم نمیشه اینکارارو من کردم
اگه بخشیده شده بودم الان اینطوری گریه نمیکردم
چرا من؟؟؟؟؟؟
چرا باید از خدا خجالت بکشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا باید معصومیتمو از دست بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا باید کارایی بکنم و چیزایی ببینم که تو خیابون به همه مردا به چشمه همون عوضیای چت روما نگا کنم؟
چرا ذهنم پر شده با این چیزا؟؟؟؟؟؟
چرا فراموش نمیکنم؟؟؟؟؟؟؟
چرا با تماس هر روزیه یه آشغال باید به یاد اون شب لعنتی بیفتم؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا نمیخواد اعصاب من آروم باشه....چون خودم خواستم
خسته شدم
به شماها حسودیم میشه که تنها گناهتون خودارضایی بوده و الانم ترک کردینو خوشحالین
مطمئنم دیگه سراغ هیچکدوم ازون کارا نمیرم ولی بازم آروم نیستم
نمیدونم چمه؟؟؟یه روز خوشحال یه روز اینجوری........

من دیگه اون دختر سابق نیستم.........کسی که به هیچی جز درسش فک نمیکرد
ایییییی خداااااااااااااااا یکم آرامش میخوام ازت همین
53
a.a نوشته است:من دیگه اون دختر سابق نیستم.........کسی که به هیچی جز درسش فک نمیکرد

دوست خوب من

اینها فقط القائیاتیه که خودتون به خودتون تحمیل می کنید

به نظرم شما باید از کارهای کوچیک شروع کنید و ارادتون رو قوی کنید
این کارهای کوچیک به شما روحیه می ده برای کارهای بزرگ تر از جمله ترک

سعی کنید بجای نیمه خالی، نیمه پر لیوان رو ببینید و خوش بینی رو در خودتون پرورش بدید

امیدوارم موفق باشید53
افتادن در گل و لای ننگ نيست،ننگ در اينست كه در همانجا بمانی
کارهای کوچیک؟؟؟؟مثلا چی؟؟؟نماز؟قرآن؟
من همیشه اهل نمازو قرآن بودم
حالم خرابه
فکرم خرابه
a.a نوشته است:از خودم بدم میاد.خدا منو نبخشیده......من خیلی گناهکارم
به گذشته که فک میکنم میبینم خیلی کثیف شده بودم.باورم نمیشه اینکارارو من کردم
اگه بخشیده شده بودم الان اینطوری گریه نمیکردم
چرا من؟؟؟؟؟؟
چرا باید از خدا خجالت بکشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا باید معصومیتمو از دست بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا باید کارایی بکنم و چیزایی ببینم که تو خیابون به همه مردا به چشمه همون عوضیای چت روما نگا کنم؟
چرا ذهنم پر شده با این چیزا؟؟؟؟؟؟
چرا فراموش نمیکنم؟؟؟؟؟؟؟
چرا با تماس هر روزیه یه آشغال باید به یاد اون شب لعنتی بیفتم؟؟؟؟؟؟؟؟
خدا نمیخواد اعصاب من آروم باشه....چون خودم خواستم
خسته شدم
به شماها حسودیم میشه که تنها گناهتون خودارضایی بوده و الانم ترک کردینو خوشحالین
مطمئنم دیگه سراغ هیچکدوم ازون کارا نمیرم ولی بازم آروم نیستم
نمیدونم چمه؟؟؟یه روز خوشحال یه روز اینجوری........

من دیگه اون دختر سابق نیستم.........کسی که به هیچی جز درسش فک نمیکرد

قدر زندگی را بدونید و شاد زندگی کنید . خوش بین باشید .

" حیات موهبت بزرگیه که خدا به هر بنده عطا نمیکنه"
بنابراین از خلقت انسانی مثل شما ، هدفی داشته و باید هدف اون رو درک کنید بجای پرداختن به این توهمات .............cheshmak
a.a نوشته است:کارهای کوچیک؟؟؟؟مثلا چی؟؟؟نماز؟قرآن؟
من همیشه اهل نمازو قرآن بودم
حالم خرابه
فکرم خرابه

کارهای کوچیکی که ارادتون رو قوی میکنه

یه مثالی ساده می زنم مثلاٌ شما تصمیم گرفتین یه کاری رو به مدت یک هفته راس ساعت 5 صبح انجام بدین

روز اول از خواب بیدار میشید. روز دوم سخته. روز سوم شاید دیگه اهمیت ندید و کار رونیمه کاره رها کنید

این نیروئی که شما را از ادامه این کار باز میداره و اجازه نمی ده ارادتون رو تحت کنترل داشته باشید رو باید بشکنید

باید از ذهنتون خارج کنید یعنی کاری و فکری که مانع عمل خیر و خواسته عقلانی شما می شه باید از بین برد . البته کم کم و به قول معروف آهسته و پیوسته

همه چیز زائیده ذهن ماست پس ذهنتون رو از افکار پلید و شر خلاص کنید . البته این مهم با ممارست و تمرین پیوسته بوجود می آد

امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم
افتادن در گل و لای ننگ نيست،ننگ در اينست كه در همانجا بمانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان