امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

دوستان سلام
من یه سوال دارم
چقدر طول میکشه
ادم بهترین دوست زندگیشو که واقعا عاشقشه رو فراموش کنه
لطفا اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنن13
مهتاب خانوم
من خاستم باهاش صحبت کنم ولی خودش به نظر نخاستTearsTearsTears

"کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه"1313
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

دوستان سلام
من یه سوال دارم
چقدر طول میکشه
لطفا اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنن 13
(1389 فروردين 20، 21:37)ایلیا نوشته است: دوستان سلام
من یه سوال دارم
چقدر طول میکشه
لطفا اونایی که تجربه دارن راهنمایی کنن13

نحوه از دست دادنش خیلی مهمه بگو تا بیشتر صحبت کنیم
صحنه پیوسته به جاست

من هستم بگید
خب شما بگید که چطور از دستش دادید؟
صحنه پیوسته به جاست

ببینید تو جهان هیچ چیزی اتفاقی نیست.
مثال:
"پارسال تابستون ما میرفتیم گرگان. ساری بود که خواستیم نون بخریم. ولی بابم 200 300 متری رفت جلو.مامانم گفت که بیخیال شیم ولی بابام گفت نه و دنده عقب اومد و رفت نون بگیر. همون جایی که وایسادیم ناگهان اون دست خیابون ماشین یه پیر مرد رو زد به طوری که من توی آسمون دیدمش. خدا بیامرزتش. در جا جون داد.
من خیلی اعصابم خرد شد که چرا این اتفاق افتاد.
بعدش از یک دکتر شنیدم که هیچ کاری بی حکمت نیست.
خداوند به هزار و یک دلیل اون رو کشت و یکیش هم ما بودیم که بگه هواست جمع باشه که فردا نوبت تو هم میرسه.
پیامش رو وقتی که خوب فکر کردم گرفتم و دیگه ناراحت نبودم.
خب حالا خوب فکر کنکه اون اتفاق برات چه پیامی داشته.
اگه بتونی پیام رو بگیری سریعا حالت خوب میشه.

روشن گفتم یا که باز هم بگم؟
صحنه پیوسته به جاست

ببین من تمامشو گفتم به نظر من
شاید اونا به درد من نمیخوردن و خدا منو از اونا جدا کرد
اما این برای من نه پیام هست نه دلیل
شما نمی دونید اونطوری جدا شدن از انها برای من چقدر زجر اور بود
تاز من میگم که میخوام از بچه هایی که اتفاق مشابه براشون افتاده بپرسم چقدر زمان میبره که فراموش بشه
سلام به همه ی دوستان حالتون خوبه؟
من بالاخره برگشتم بعد از 7 ماه . می دونم که کسی منتظرم نبوده و نیست ولی
خودم به خودم بها می دم!
بیخیال نمی دونم از این 7 ماهی که گذشت چی بگم .فقط اینو میگم ساعت 4:30 بعد از ظهر بود .شدید تحریک شده بودم رفتم پشت نت یه فیلتر شکن ردیف را فعال کردم زد .www … .com اوف چیا که ندیدم داشتم شروع میکردم به این کار فجیح وتا حدودی پیشروی کردم که یکدفه زنگ زد فهمیدم قرار داشتم با دوستم. (پسر بود دوستم فکر بد نکنید) .آره بعد تو کف موندم .رفت ورفت تا شد ساعت 1 تا دیدم خانواده خوابن یه دفه رفتم سراغ کامپیوتر .به به دوباره برای بار 10000000000000009 این کارو کردم.
خلاصه بعد کامپیوتر و خاموش کردم .خسته و کوفته اومدم برم بخوابم که یکدفه یاد شما کردم.گفتم برم یه سری بزنم یه درد دلی بکنم .دوباره روشن کردم تا این که این مطلب سند کردم .
هرچند دیگه از ما گذشت. ما که قید زنو بچه رو زدیم.دارم این کارو بیشتر میکنم که دیگه بطور کامل متنفر شم از دختر.البته نمی دونم چرا برعکس میشه! خلاصه این روزگار یه جوان با عاطفه و با احساس که همیشه حس و حال همسرشو درک میکنه و تو رابطه بیشتر رضایت همسرش براش مهمه رو داره از دست میده.(ای زن ذلیل همون بهتر که از دست میده)
خلاصه الان که دارم می نویسم چشام وا نمیشه .کمرمو نمی تونم راست کنم.4 تا پله که میرم داغون میشه پا و کمرم. عین یه پیرمرد!
با این تفاسیر و فعالیت بالای من به نظرتون برگشت دوبارم بیهوده نیست.
ما که تو رابطه با همسرمون آخرش خیط میکاریم . حالا این کارو کمتر انجام بدیم یا بیشتر فرقی نمیکنه.
ببخشید سرتونو درد آوردم .خیلی حرف زدم .همیشه حرف ترک زدنو میزنم عملش برام محاله.
آخه مگه آدم میتونه وقتی یه کاری اینقد بهش لذت میده و رو اعصابش را میره رو انجام نده... .
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
مسعود جان نمیخاستم اینو بگم
والی دیدم که خودت قدر خودت رو نمیدونی.
اون حدیثی که اون زیر نوشتی در مورد شما مطمئنن صدق نمیکنه.
امام علی (ع) میفرمایند:
"خدا رحمت کند کسی را که بداند از کجا آمده، در کجا قرار دارد و به کجا رهسپار است."
تا موقعی که اینو نمیدونی جطور میخای بفهمی که این حدیث برای چه کسی و برای چه گناهیه.
در ضمن انسان جایز الخطا است ولی اگه این خطا رو رو تکرار کنه از حیوون هم پست تره.
ایلیا جان یه جورایی همین قضیه برای من هم پیش اومده.
با توجه به توصیفات باید پسر خوبی باشی که پدر دوستت به پسرش گیر داده که مثل تو باشه.
من چون واقعا دوستم رو دوست داشتم گفتم خب موقعی که اون اینجوری میخاد چرا من ناراحت باشم.
دوست واقعی کسیه که در همه صورت به صلاح و خواست دوستش (البته خاست مشروع) رفتار کنه.
بعد پدر دوستت بزرگترین ضربه رو به پسرش زده و یکی از درسای این قضیه میتونه این باش که تو بعدا که پدر شدی با فرزندت اینطور رفتار نکنی
صحنه پیوسته به جاست

(1389 فروردين 20، 23:05)ققنوس نوشته است: مسعود جان نمیخاستم اینو بگم
امام علی (ع) میفرمای:
"خدا رحمت کند کسی را که بداند از کجا آمده، در کجا قرار دارد و به کجا رهسپار است."
تا موقعی که اینو نمیدونی جطور میخای بفهمی که این حدیث برای چه کسی و برای چه گناهیه.
در ضمن انسان جایز الخطا است ولی اگه این خطا رو رو تکرار کنه از حیوون هم پست تره.
ایلیا جان یهجورایی همین قضیه برای من هم پیش اومده.
با توجه به توصیفات باید پسر خوبی باشی که پدر دوستت به پسرش گیر داده که مثل تو باشه.
من چون واقعا دوستم رو دوست داشتم گفتم خب موقعی که اون اینجوری میخاد چرا من ناراحت باشم.
دوست واقعی کسیه که در همه صورت به صلاح و خواست دوستش (البته خاست مشروع) رفتار کنه.
بعد پدر دوستت بزرگترین ضربه رو به پسرش زده و یکی از درسای این قضیه میتونه این باش که تو بعدا که پدر شدی با فرزندت اینطور رفتار نکنی
دمت گرم اینجوری روحیه میدن ! به نظرم اشتباهی اومدم برم از کانون بهتره من که نمیتونم برا چی خودمو اذیت می کنم.
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
خدایا به امید تو...317
(1389 فروردين 20، 22:55)massoud نوشته است: سلام به همه ی دوستان حالتون خوبه؟
من بالاخره برگشتم بعد از 7 ماه . می دونم که کسی منتظرم نبوده و نیست ولی
خودم به خودم بها می دم!
بیخیال نمی دونم از این 7 ماهی که گذشت چی بگم .فقط اینو میگم ساعت 4:30 بعد از ظهر بود .شدید تحریک شده بودم رفتم پشت نت یه فیلتر شکن ردیف را فعال کردم زد .www … .com اوف چیا که ندیدم داشتم شروع میکردم به این کار فجیح وتا حدودی پیشروی کردم که یکدفه زنگ زد فهمیدم قرار داشتم با دوستم. (پسر بود دوستم فکر بد نکنید) .آره بعد تو کف موندم .رفت ورفت تا شد ساعت 1 تا دیدم خانواده خوابن یه دفه رفتم سراغ کامپیوتر .به به دوباره برای بار 10000000000000009 این کارو کردم.
خلاصه بعد کامپیوتر و خاموش کردم .خسته و کوفته اومدم برم بخوابم که یکدفه یاد شما کردم.گفتم برم یه سری بزنم یه درد دلی بکنم .دوباره روشن کردم تا این که این مطلب سند کردم .
هرچند دیگه از ما گذشت. ما که قید زنو بچه رو زدیم.دارم این کارو بیشتر میکنم که دیگه بطور کامل متنفر شم از دختر.البته نمی دونم چرا برعکس میشه! خلاصه این روزگار یه جوان با عاطفه و با احساس که همیشه حس و حال همسرشو درک میکنه و تو رابطه بیشتر رضایت همسرش براش مهمه رو داره از دست میده.(ای زن ذلیل همون بهتر که از دست میده)
خلاصه الان که دارم می نویسم چشام وا نمیشه .کمرمو نمی تونم راست کنم.4 تا پله که میرم داغون میشه پا و کمرم. عین یه پیرمرد!
با این تفاسیر و فعالیت بالای من به نظرتون برگشت دوبارم بیهوده نیست.
ما که تو رابطه با همسرمون آخرش خیط میکاریم . حالا این کارو کمتر انجام بدیم یا بیشتر فرقی نمیکنه.
ببخشید سرتونو درد آوردم .خیلی حرف زدم .همیشه حرف ترک زدنو میزنم عملش برام محاله.
آخه مگه آدم میتونه وقتی یه کاری اینقد بهش لذت میده و رو اعصابش را میره رو انجام نده... .

مسعود جون این که گفتی یه راهه گول زدنه خودمونه
میخوای خودت رو گول بزنی؟
تو که خودت خسته شدی از مشکلات جسمی که برات ایجاد کرده
چرا باید خودت رو گول بزنی؟

کی گفته محاله
نمیدونم سپهر رو میشناسی یا نه؟
ولی داداش سپهر 14 سال گرفتار بودش
و الان ترک کرده
14 سال؟!!
میتونی از خودش هم بپرسی
ایشالا همیشه موفق باشه

مسعود جون هیچ وقت برایه ترک کردن دیر نیست
بیا از همین الان شروع کن
ایشالا موفق میشی
ببخشید ما از قوانین اینجا خبر نداریم و دیگه هم کاری با اینجا نداریم بای.
خدایا به امید تو...317
(1389 فروردين 20، 23:14)massoud نوشته است:
(1389 فروردين 20، 23:05)ققنوس نوشته است: مسعود جان نمیخاستم اینو بگم
امام علی (ع) میفرمای:
ایلیا جان یهجورایی همین قضیه برای من هم پیش اومده.
دمت گرم اینجوری روحیه میدن ! به نظرم اشتباهی اومدم برم از کانون بهتره من که نمیتونم برا چی خودمو اذیت می کنم.

بنده احساس کردم که شما دنباله بهونه برای ادامه کارت میگردی.
اینطوری شد که یه چیزی رو گفتم که شاید کمی احساس کنی که راه رو داری اشتباه میری و برگردی.

صد البته گفته "من میگم نه" جان بهتر از صحبت های من بود
حالا که داری میری این رو بدون که
هیچ کس برای آدم نمیتونه کاری بکنه تا خودش نخاد
من هم ترک نکردم
2 روز پیش شکستم1313TearsTears
ولی میدونم که با کمک دوستام روزی پاک پاک خواهم شد

یا علی بگو تا با هم راه رو ادامه بدیم
صحنه پیوسته به جاست

(1389 فروردين 20، 23:18)massoud نوشته است: ببخشید ما از قوانین اینجا خبر نداریم و دیگه هم کاری با اینجا نداریم بای.

بابا داداش مسعود اونو بیخیال cheshmak

اتفاقا موضوعه خیلی خوبی بود

ولی نمیشه که نیومده بخوای بری

بیا حداقل یه چایی با هم بخوریمcheshmak

یعنی این که مشکل که هنوز حل نشده ، پس کجا داری میری آخه؟؟؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان