امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

وای سهای من کاش فیلمو نمیدیدییی
یه نصیحت می کنم بهت حتما آویزه گوشت کن !!!!
چون خودم تجربه کردم نمی خوام تو هم تجربه کنی
من وقتیکه از بدشانسیم اون مطلب بد رو خوندم
هیچیم نشد
تا 2 هفته هیچیم نشد
خوشحالم بودم که من این قدر قوی شدم که حتی مطلبای بد هم روم اثر نمی ذاره !!!
ولی بعد دو هفته همچین توی فکرم اثر گذاشته و نمی تونم از ذهنم بیرونش کنم که هزار بار خودمو لعنت می کنم چرا اون مطلبو وقتی فهمیدم ناجوره خوندم !
حالا تو هم گلم اصلا فراموش کن همچین فیلمی رو دیدی
حتی 1 ثانیه بهش فکر نکن
حتی 1 ثانیه
1 لحظه هم بیکار نباید باشی
الآن زمانیه که باید به هیچ وجه تنها نباشی و تحت هیچ عنوان کسالت و بیکاری و تنبلی به خودت راه ندی
یه کم خودتو تنبیه کن
برو آشپزی کن
یا ظرف بشور
یا هرطور شده برای خودت فعالیت جور کن(درس خوندن زیادشم خوب نیست چون فعالیت نداری و تنهایی و خوب نیست)
حتما به حرفام عمل کن گلم
برات دعا می کنم
بهترین راه پیش بینی آینده،ساختن آن است

زندگي يک آرزوي دور نيست؛ زندگي يک جست و جوي کور نيست
زيستن در پيله پروانه چيست؟

زندگي کن ؛ زندگي افسانه نيست
گوش کن ! دريا صدايت ميزند؛ هرچه ناپيدا صدايت ميزند
جنگل خاموش ميداند تو را؛ با صدايي سبز ميخواند تو را
زير باران آتشي در جان توست؛
قمري تنها پي دستان توست
پيله پروانه از دنيا جداست؛

زندگي يک مقصد بي انتهاست؛ هيچ جايي انتهاي راه نيست؛
اين تمامش ماجراي زندگيست...

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم
:13:

من که کف کردم چی بگم

شما که کم بیارین وای به حال ما

فقط میدونم که ازدواجم میشه 10 سال دیگه و باید تا اون موقع یه راهی برای این لعنتی پیدا کنم

خدا هممون رو هدایت کنه
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

سهای عزیزم..
اینم یه حکمته...
اینکه میگن شیطان جایی که خدا نیست راست میگن..

آروم باش
فشار عصبی همه چیز و بدتر میکنه...

نماز شب میتونه خیلی کمک کنه

البته اگه سر نماز برای من دعا کنی که تاثیرش خیلی بیشتره..

خدا دوستت داره که گوشت و پیچونده..53258zu2qvp1d9v
خوشا باران و وصف بی مثالش
سهای عزیز...
من خیلی وقتا دقیقا دقیقا همین حرفایی که تو به خودت میگی رو به خودم گفتم . مخصوصا این بار که مشهد بودم . روم نمیشد به ضریح نگاه کنم . مات و مبهوت مونده بودم که اصلا من اونجا چیکار می کنم! از وسط این همه گناه و گند و کثافتی که منو دور کرده بود ... من کجا و مشهد کجا !؟ من کجا و 1متریه ضریح و نماز صبح و خدا کجا ...
فقط به این نتیجه رسیدم که خدا دوباره به من فرصت داد . خجالت می کشیدم سرمو بالا بگیرم . و نگرفتم واقعا Tears
و فقط از خدا خواستم منو ببخشه و دستمو بگیره .
برای همه کانونی ها هم دعا کردم . تو هم کانونی هستی . مگه نه !!!
پس مراقب خودت و ما هم باش
دوستت داریم. به خدا53258zu2qvp1d9v
دلا دیدی که خورشید از شب سرد ، چو آتش سر ز خاکستر برآورد
زمین و آسمان گل رنگ و گلگون ، جهان دشت شقایق گشت از این خون
نگر تا این شب خونین سحر کرد ، چه خنجر ها که از دلها گذر کرد
ز هر خونِ دلی سروی قد افراشت ، به هر سروی تذروی نغمه برداشت
صدای خون در آواز تذرو است ، دلا این یادگار خونِ سرو است
4fvfcja

سها جان بيش از حد خودت رو سرزنش نكن ...اول بايد خودت رو ببخشي و خدا رو شكر كني كه اين دفعه كمكت كرد نشكني و بت رحم كرد ...
53  تا حالا مهمترین تجربه ام این بوده که  که هیچ روشی توی ترک گناهان  مثل همنشینی با دوستان خدا جواب سریع و قطعی و موندگار  نمیده !53
سلام
این حسی که من الان دارم خیلی شیرینه...
تو دوران جاهلیتم...هیشکی رو نداشتم که باهاش این حرفارو بزنم...همش من بودم و یه درد که نگفتنی بود...
الان وقتی میبینم که دوستام منو یاد خدا میندازن...برام قوت قلبه...هرچند که همه تلاشم اینه که یادم نره...
میبینم اگه تنها هم شدم تو مواجهه با شیطون دارم کسایی رو که مانعم بشن...یا لااقل دعاشون نگهم میداره...
ممنون...

آقاشاهد: حتما دعاتون اثر داره...من که با زبون شما گناه نکردم..قول اولیا خدا هم که حقه...انشاالله اجابت میشه..

آقاپوریا: خدا رو شکر که موفق بودین...چشم مراقب خواهم بود...

آقاتوبه 18: همین که میدونم میبینه منو و بهش ایمان دارم باعثه خجالتم میشه...حتما دعا میکنم...
دقیقا حرفتونو من همون روزای اول به بقیه گفتم..اینکه ماها اگه بشکنیم فقط خودمون نیستیم...

هوراجون : چشم عزیزم ...حتما عمل میکنم..ممنونم..

آقاققنوس: انشاالله که هممون هدایت بشیم و قوی....شما هم بسم الله شروع کن تا 10 سال دیگه آماده باشی...

باران جون:عزیز دلم عصبی نیستم...فقط غمگینم..از خودم خجالت میکشم.....حتما تاثیر نمازم زیاد میشه...پره بارانه....

سروناز جون: انشاالله قدر فرصتامونو بدونیم و بتونیم نگهشون داریم.....ممنونم عزیزم...

آقامجتبی: چشم...خودمو میبخشم..اما با شرمندگی چه کنم؟من کوچیکم...تحمل غصه خدا رو ندارم...ناراحتش کردم!

و مطمئنم اگه حرف نمیزدم خیلی برام بد بود....خدا رو شکر که شما رو دارم....خیلی دوستتون دارم....خیلی....

درپناه امن یاد خدا،ایام به کام..یاعلی. 53
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام

من یه نازه واردم می خواستم درمورد چیزی که کمی ازارم میده صحبت کنم اما چرا اینقدر بد درمورد خودتون صحبت می کنید
هر وقت هم اشتباه کنیم نباید اینقدر بد خودمون رو سرزنش کنیم
اینطوری روحیه رو خیلی زود از دست میدید
عادت خوبی نیست و هر دفعه سراغش بریم درسته ازار دهنده هست و باعث میشه از خودمون متنفر بشیم اما به اندازه . با تمام وجود از خودمون بد بگیم که باعث میشه افسردگی شدید بگیریم بهتره تا حدی باشه که درون رو بیدار کنه
بیشتر اوقات هم ممکنه فراموش کنیم داریم چکار می کنیم . به یه چیزی خیره میشیم بدون اینکه حواسمون باشه . می دونیم که این اتفاقات زیاد ممکنه اتفاق بیفته .
رها کردن این عادت یه انگیزه قوی می خواد و تا اندازه ایی باشه که توی زندگی درکش کنی ، احساس کنی و برای از دست ندادنش مبارزه کنی . طوری که فکر کردن به اون انگیزه خیلی لذت بخش باشه . انگیزه برای افراد نا امید یه نیاز خیلی بالایی هستش . بدون اون خیلی سخت میشه هیجان نسبت به اتفاقات داشت

امیدوارم موفق باشید و اینطور غمگین نباشید . لبخند بهترین کاری هست که می تونید انجامش بدید
اگه فکرت رو سرگرم نکنی ، فکرت تو رو سرگرم میکنه
i wana break limits
i rly seriously
سلام
چه خبرا؟ خوبین؟ سلامتین؟ به امید خدا با موفقیت به پیش بریم

جای همتون سبز یه هفته رفته بودم استراحت
کار و زندگی تعطیل یه مسافرت اساسی رفتم
رفتم استانبول
هوا هم خیلی عالی بود - حقوق یک ماهم رو خرج کردم :13:
ارزشش رو داشت Smiley-talk038
خیلی دلم می خواست برم قونیه آرامگاه مولوی که وقت نشد 46
اگر یه مقدار به کشور خودمون ارزش داده می شد از نظر آرامگاه ها یا معماری مساجد خیلی خوب می شد توریست جذب کرد یا طبیعت سبز استان ایلام - خرم آباد
Smiley-face-thumb

ولی ... 53258zu2qvp1d9v

کلا شهر خوبی بود البته اگر آدم تو گرما بره احتمالا خوشش نمیاد
از نظر حجاب آزاده یعنی می تونی با پوشش اسلامی بیای تو خیابون یا نه. هر جور که مایلی. ولی به نظرم از نظر جنسی سالم تر از ما بودن - البته صرفا نظر شخصیه

برای نماز هم ظهر و عصر اذان جدا گفته میشه و جدا خونده میشه - جالبه

این هم چند تا کلمه ترکی که یاد گرفتم
بویروم
بِش
ایکی
41
ولی سخته ها - خب هر زبانی همین طوره 303

راستی قالب سایت چه باحال شده Smiley-face-thumb
سلام
اول بگم اقا نیما خوشبحالتون
من ارزو دارم برم استامبول اما وقتی که بتونم همه جاشو ببینم
کلا ترکیه رو خیلی دوست دارم
دوم : فردا تولد دوستم هست دارم میرم که کادوشو بدم
البته جشن نگرفته چون تو امتحانات هست
بعد امتحانات شاید بگیره
سوم: امیدوارم همه پپاک باشن
فعلا
سلام
من امروز دیگه از همه چی خسته شدم یعنی چی آدم هر چه قدر بیشتر درس می خونه بیشتر پسرفت میکنه تا پیشرفت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه من یه کنکوری ام هر 2 هفته یکبار جمعه ها که قلم چی دارم نمی تونم درس بخونم چون دیگه جمعه ها از درس که سهله از زندگی کردن خسته میشم و احتمال خود..... خیلی میره بالا
میخوام که کمکم کنین و برام دعا کنین که از راه راست کج نشم...........................................................................................................................

(لطفا نقطه حرص خوردنتان را كمتر بگذاريد اندازه صفحه بهم مي ريزه ويرايش توسط : تنها)
خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آیدبه قدر آرزوی تو گسترده میشود و به قدر ایمان تو کار گشاست
داداش یوسف افراط توی هرچیزی آدمو خسته می کنه و به قول تو حتی ممکنه نتیجه عکس هم بده
من فکر می کنم تو برنامه ی درستی نداری
و احتمالا برنامه ات یک بعدیه
شایدم زمان بندیت درست نیست
پیش بینیم اینه که اگه با تاپیک برنامه ریزی پیش بری اوضاع بهتر میشه برات
(البته اگه واقعا بتونم چیزی که تو ذهنمه رو عملی کنم چون خیلی راحت نیست)
غصه نخور درست میشهcheshmak
(فکر می کنم یا استرس داری یا نتیجه آزمونات رضایت بخش نیست و جمعه ها انرژیت منفی میشه و یا شاید به تفریح اهمیت نمیدی و زیادی درس می خونی شایدم اینا نباشه نیدونم4fvfcja)
؟؟؟

قمري تنها پي دستان توست

راستش از بی احترامی ها و نا مهربانی ها خسته شدم ... اینجا روزگاری جای مهربونی و محبت بود ... ولی متاسفانه مدتیه که دیگه اون رنگای قشنگ کمرنگ شدن ... امیدوارم شماها که هنوز اینجایین دوباره بهش رنگ بدین وزیباترش کنین (البته از درون و نه فقط در ظاهر) ... براتون دعا می کنم ... فراموشم نکنین ... حلالم کنین ... التماس دعا ... دلم برای تک تکتون تنگ میشه ... خیلی دوستون دارم

خیلی برای نفسم سخته که مخالفش حرف بزنم Tears
بیچارم کرده، داغونم کرده، این قدر بهانه می گیره و زر می زنه که نمی ذاره دو روز زندگی کنم Tears
تقصیر خودمه این قد لیلی به لالاش گذاشتم و این قد تو هر زمینه به حرفش کردم که الان خیلی پررو شده، Tears
اصلا اخلاص ندارم، در بهترین حالت روحی مثلا به مدت یک ساعت یه مقدار اخلاص می آد، بعدش تمام، تازه مگه چی بشه که به اون حالت برم، Tears
اصلا نمی دونم چی می خوام، این بزرگترین بدبختیه، کسی که مثلا از استمنا متنفر باشه نهایتا نجات پیدا میکنه ولی کسی که اینو بخواد، از ته دلش، فک نکنم راه نجاتی داشته باشه ، اگرم باشه خیلی کمه
من الان این طوری نیستم که مثلا خیلی استمنا بخوام، مشکل من سر جنس مخالفه، عین چی جنس مخالف می خوااااااااااااام Tears
دهنم سرویس شده، تمام شب و روزم رو گرفته، یعنی این طوری شده که الان شیطون و نفسم دارن فرمانروایی وجودم رو می کنن، عقلم هیچ نقشی نداره Tears
دیگه از این بدبخت تر نمی دونم کیه، 4 5 سال روی زن تمرکز کردم، شب و روز بهش فک کردم، الان دارم از تشنگی می میرم، Tears در این حد به نفسم بها می دم که کسی بهم حرفی بزنه شده که بگم دوست دارم، یعنی اصل دوست داشتن و نفسم هست، یعنی قشنگ خودم می خوام بهش گوش کنم، در حالاتی نادر می تونم از بالا باهاش حرف بزنم و بهش دستور بدم، در 99 درصد موارد این طوریه که اون داره بهم دستور می ده من هم فرمانبردار هستم، یکی از بچه ها حرف خوبی بهم زد، گفت تو فقط می خوای ناز کنی و حرف بزنی ، یکی هم نازت رو بکشه، دقیقا این طوریه، تا حالا بهانه گیری نفس رو درون خودتون حس کردید؟ من الان تمام وجودم اون شده، یه چیزی می خواد و بهش نمی رسه، هی داره بهانه می گیره و زر می زنه، زرش همش تو گوشمه ، ول نمی کنه، بچه بودم برام بی معنی بود که یکی بین چند تا راه گیر کنه که یکیش خدا باشه، واقعا احمقانه است که سر چنین چندراهی ای اصلا فکر کرد، ولی من الان بین دو راهی جنس مخالف و خدا موندم. الان اصلا نمی تونم تصمیم بگیرم، مسیر زندگیم هم در راستای هیچ کدوم نیست، زندگی تعطیل شده. اصلا خودم نمی خوام خوب بشم. می خوام یه خدایی داشته باشم که به نفسم گوش بده، نفسم در واقع بشه خدام، یعنی الان داره به من خدایی می کنه، ولی یه امید دارم، این که بدون خدا هم نمی تونم زندگی کنم، فک کنم چند وقت دیگه این حس هم از بین بره، که در اون حالت دیگه همین دست گیره رو هم ندارم و تمومه ، جالبه در این حالت التماس دعا هم بی معنی می شه چون خودم نمی خوام آدم شم. خدا هم داره روش هاش رو اجرا می کنه، روش هایی که یه کسی که نمی خواد رو به راه بیاره ولی من دارم در برابرش مقاومت می کنم، (چقدر گستاخانه حرف می زنم)
خلاصه نفس سرکش اگه ندیدید بیاید ببینید، هیچ کی و هیچ چیز جلو دارش نیست، اصلا نمی تونم بگم باید استادش کنم، یعنی با حس کوچیکی ای که در مقابلش می کنم اصلا به فکرم هم نمی رسه کل انداختن باهاش، ازش می ترسم، Tears
خیلی نا امیدم، امیدی که دارم واقعی نیست، همش گول زدن خودمه
و هم چنان این راه مسخره رو ادامه می دم ...
دستتون درد نکنه
امروز حال و هوام عوض شده و دارم بازم سخت مطالعه ام رو ادامه میدم
Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)Khansariha (56)
خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آیدبه قدر آرزوی تو گسترده میشود و به قدر ایمان تو کار گشاست
سلام
چند روزی می شه هوای کانون زده بود به سرم
دو سه باری هم اومدم
ولی از دیدن کانون جدید شوکه شدم . اینطوری 17

می گم قبلنا اینجا سلام سلامی و بی نامی و تنهایی و هورایی و نیمایی و کلی دوست خوب و گل داشتیم
شماها ازشون خبر دارین؟ Smiley-face-cool-2
دیری است که دعاهایمان »ندبه« شده است و هر صبح جمعه مشعل چشم های ما با زلال اشک روشن می شود. و من در کوچه های سرگردان »غیبت« تو را می جویم شاید مرا به میهمانی نگاهت بخوانی.
...«ღღ
کویر وجودم در انتظار باران ظهور توست
ღღ»...
[تصویر:  14a5beeb2cd5ff.gif]

داداش ادریس ...
اول بشین خوب با خودت فکر کن...ببین واقعا گوش دادن به این نفس خبیث تورو در آینده تبدیل به چی می کنه؟ و اگه گوش ندی تبدیل به چی میشی !!!
اصلا همین حس افتضاحی که الآن داری و حس آلودگی و کدورتی که داری خودش یه نشونه ی مهمه برای اینکه ببینی با گوش دادن به این نفس خبیث سر از کجا در میاری !!!
اگه تصمیم گرفتی که این نفسو رام کنی
من برات راه حل هایی دارم ...
بهترین و مهم ترین راه حل به نظر من اینه که هر روز باهاش لجبازی کنیSmiley-face-cool-2 یعنی چی؟
یعنی احتمالا این نفس سرکشی که خیلی هم قوی و لذت طلب شده ... توی روز تورو فقط به لذتای دلخواهش مشغول می کنه که توی طولانی مدت هیچ سودی ندارن و تورو توی چند سال آینده به هیچ جا نمی رسونن(تازه اگه نگیم وضعتو بدتر می کنن)
خب پس بهترین راه شروع به یه برنامه ریزی هست که به مرور و بدون اینکه نفست خبردار بشه نفستو خفه کنه !!!
اگه واقعا دوست داری به نفست نشون بدی که ازش قوی تری
و بهش نشون بدی که وقتی تو یه چیزیو بخوای باید ازت اطاعت کنه
و اثبات کنی که تو رییسی نه اون
بیا توی تاپیک برنامه ریزی و شروع یک زندگی موفق ثبت نام کن
و با ماها همراه شو
من فکر می کنم تو جزو کسایی هستی که وقتی شروع کنی به یه کاری بهتر از هرکسی انجامش میدی
اینکه تو به جنس مخالفت نیاز داری طبیعیه...ولی باید از راهش بری که به ضررت تموم نشه و بهت حس سلامتی و نشاط و انگیزه بده نه حس گناه و کثیفی و ناامنی و ......
پس بیا هدفتو ازدواج قرار بده و از الآن باما همراه شو و زمینه های ازدواجتو آماده کن
فکر میکنم خیلی سریع تر از بقیه بتونی برای ازدواج آماده بشیcheshmak
زندگی با هدف خیلی لذت بخش تر از در حسرت جنس مخالف بودن و مدام در جنگ با نفس بودنهههههههههههههههههههه
پس یه هورای جانانه به افتخار خودت بکش و شروووع کننننن
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

سلام داداشی تارککککککک317
اولین دوماد کانوووونvarzesh
چطورییی؟
ازین طرفاااا؟
ببینم دوران عقد خوش می گگذرهههه؟
منم هستم و اتفاقا خیلی وقتا به یادتم
هورا همه جا هسسسست4fvfcja
خیلی خوشحالم دوباره می بینمتتتتت

قمري تنها پي دستان توست

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان