امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

(1389 دي 10، 21:41)سها نوشته است: سلام
ققنوس خان دوست گل و عزيز من ..
هر عملي را عكس العمليست در همان اندازه اما در خلاف جهت!!!

اين يه قانون فيزيكي هست اما تو خيلي از موارد عموميت داره..!!!

و مطمئن باشين هيچ كس..تاكيد ميكنم هيچ كس بدون دليل و بيشتر از اون دليل مجازات نميشه...

اميدوارم كه روشن باشه منظورم..

موفق باشين و شاد..
ياعلي.

از کلاس آموزش فیزیکتون ممنونم4fvfcja4fvfcja

من نگفتم چرا محروم شد!!! گفتم چرا اسم و نشونی ازش نیست

تا بوده و بوده رسم محروم شدن یه خط بوده روی اسم کاربری (به غیر اون سایتی که شما نگرانش شده بودید - اینو فقط سها خانم میدونه)

نه اینکه مثل شهدای بی نام و نشون باشه.

حداقل خقش این بود که اسم کاربریش باشه ولی محروم!!!

بد میگم؟ بگید بد میگی
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

اولین بار که خود ارضایی کردم 14 سالم بود. تا قبل از اون هر کدوم از دوستام که می گفتن منم آره بهشون می گفتم نکن این کارو . . . اله بــِله . . . فلان آسیبو داره . . . بهمان میشه. اما وقتی خودم برای دفعه ی اول اینکارو می کردم به این چیزا فکر نکردم. توی حموم بودم و از روی کنجکاوی یک بار انجامش دادم. حس خیلی خوبی داشت. بخاطر همینم دو بار دیگه همون روز توی حموم انجامش دادم. از اون به بعد منم معتادش شدم. الان دیگه اصلا حال اون دفعه ی اول رو نداره. بهتر بگم فقط دفعه ی اول حال داره بعدش فقط بدبختیه.
الان 15 سالمه و یک ساله که اینکارو دارم انجام میدم. تو این مدت چند بار تا مدت دو هفته هم ترک کردم ولی دوباره شروع کردم.

اما انشاء. . . دیگه تمومش می کنم.31741Khansariha (18)Khansariha (48)Muscularvarzesh
بد نمیگی!
راست میگه ققنوس
تنها فرقی که مهدی می کرد این بود که ... اومد به مدیرا گفت ولی بقیه که الانم خوشبختانه نداریم از اونا تو کانون طرف مقابلشون به یه تذکر اکتفا می کرده واسه اینکه آبروش نره ، من واقعا نمی دونم چقدر حرفاشون تآثیرگذار بوده که باعث شده به قول ققنوس مهدی مثه شهید گمنام بشه
از کارش طرفداری نمی کنم ولی فکر کنم عکس العمله یکم شدیدتر بوده!
!...Nobody's perfect
سلام بچه ها این دوستای من میرن.................... بد میان داستانشو برای من تعریف می کنن.غیر از اون ..... برای ما جنبه ی رقابت پیدا کرده.غیر از جنبه ی شهوت و این جور چیزا .من واقعا دارم داغون میشمTears

--------------------
لطفا كلمات و موضوعات رو با احتياط تعريف كنين..
ممنونم..
سها.
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
سلام
آقا مسعود دوستاتونو عوض كنين.... هر چيزي كه شما رو به سمت گناه بكشونه بايد خط بخوره و كنار بره...
هر چيزي..!!!

موفق باشين..
ياعلي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1389 دي 11، 20:30)massoud نوشته است: سلام بچه ها این دوستای من میرن.................... بد میان داستانشو برای من تعریف می کنن.غیر از اون ..... برای ما جنبه ی رقابت پیدا کرده.غیر از جنبه ی شهوت و این جور چیزا .من واقعا دارم داغون میشمTears
شاید برای بعضی از ماها ، دوستانمون ، شروع خودار.. مابودن ...

ما اینجا جمع شدیم که ترک کنیم ... و به سوی پاکی بریم .. و این کار زمانی میسره ، که بدن و ذهن ما از تمام جوانب به سمت پاکی سوق داده بشن ...

اصلاح باید از تمام جوانب باشه ... در غیر این صورت یه جای کار می لنگه و بالاخره یه روزی به مشکل می خوریم ..

آقا مسعود اون خودتونید که باید شروع کنید .. مسلما ترک چنین دوستانی ، تمام منفعته ....

و البته یادتون باشه ، که اگر روزی چیزهایی رو از دست بدی ، روزهای دیگه چیزهایی رو بدست میاری که قابل مقایسه با از دست رفته هات ، نیستند .

موفق باشی /
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
سلام..
انشاالله كه رفع سوال و ابهام بشه..

(1389 دي 11، 16:51)ققنوس نوشته است: از کلاس آموزش فیزیکتون ممنونم4fvfcja4fvfcja
خواهش ميكنم... قابلي نداشت..حتي دقت كنين ميتونه از جنبه هاي روانشناختي هم بررسي بشه..حالا بخواين توضيح ميدم..:دي4fvfcja
من نگفتم چرا محروم شد!!! گفتم چرا اسم و نشونی ازش نیست
قراري هست كه با خودشون گذاشته شده بود...
تا بوده و بوده رسم محروم شدن یه خط بوده روی اسم کاربری (به غیر اون سایتی که شما نگرانش شده بودید - اینو فقط سها خانم میدونه)
بله اما نه وقتي يه اكانت ديگه ساخته شده و با اون ادامه دادن همون راه رو!!! (راستي برام بگين داستان اون سايت رو علامت سواليست!!)
نه اینکه مثل شهدای بی نام و نشون باشه.
متاسفم ..اما چاره همين بوده...
حداقل خقش این بود که اسم کاربریش باشه ولی محروم!!!
ديگه نميشد...
بد میگم؟ بگید بد میگی
نه اما خب چون كم ميدونين كامل نميگين..

و

(1389 دي 11، 20:17)ParShaN نوشته است: بد نمیگی!
راست میگه ققنوس
تنها فرقی که مهدی می کرد این بود که ... اومد به مدیرا گفت ولی بقیه که الانم خوشبختانه نداریم از اونا تو کانون طرف مقابلشون به یه تذکر اکتفا می کرده واسه اینکه آبروش نره ، من واقعا نمی دونم چقدر حرفاشون تآثیرگذار بوده که باعث شده به قول ققنوس مهدی مثه شهید گمنام بشه فقط اون موضوع نبوده...!!
از کارش طرفداری نمی کنم ولی فکر کنم عکس العمله یکم شدیدتر بوده! دقيقا هم اندازه بوده..دليل اين فكر عدم اطلاع جامع از همه چيز هست...

موفق باشين و شاد..
ياعلي.53258zu2qvp1d9v
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

(1389 دي 11، 20:58)mahtab_r نوشته است:
(1389 دي 11، 20:30)massoud نوشته است: سلام بچه ها این دوستای من میرن ................ بد میان داستانشو برای من تعریف می کنن.غیر از اون ....... برای ما جنبه ی رقابت پیدا کرده.غیر از جنبه ی شهوت و این جور چیزا .من واقعا دارم داغون میشمTears
شاید برای بعضی از ماها ، دوستانمون ، شروع خودار.. مابودن ...

ما اینجا جمع شدیم که ترک کنیم ... و به سوی پاکی بریم .. و این کار زمانی میسره ، که بدن و ذهن ما از تمام جوانب به سمت پاکی سوق داده بشن ...

اصلاح باید از تمام جوانب باشه ... در غیر این صورت یه جای کار می لنگه و بالاخره یه روزی به مشکل می خوریم ..

آقا مسعود اون خودتونید که باید شروع کنید .. مسلما ترک چنین دوستانی ، تمام منفعته ....

و البته یادتون باشه ، که اگر روزی چیزهایی رو از دست بدی ، روزهای دیگه چیزهایی رو بدست میاری که قابل مقایسه با از دست رفته هات ، نیستند .

موفق باشی /
آخه ببینید برای من این دوستان متاسفانه خیلی مهمند.چون من فعالیت موسیقی می کنم و به اون ها احتیاج دارم .تغییرشون محالهTears
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
آقا مسعود من هنوز رو جمله ی آخرم تاکید دارم ...

که اگر روزی چیزهایی رو از دست بدی ، روزهای دیگه چیزهایی رو بدست میاری که قابل مقایسه با از دست رفته هات ، نیستند .

هرکسی مسیری رو انتخاب می کنه ... قرار نیست که فعالیتتون رو تو موسیقی از دست بدید ...
بلکه شاید با تغییر دوستاتون ، به موقعیت های بهتر و والاتری برسید ...

به این ریسک نمی گن ، بلکه می گن انتخاب عاقلانه . ... یک انتخاب درست در زندگی انسان رو به بهترین نقطه و گاهی یک انتخاب نادرست ، انسان رو به نابودی می کشونه ....
نشان 100 روزه
 .........[تصویر:  medal.png].........

هر لحظه ای که بر فرزند آدم بگذرد و او به یاد خدا نباشد ، روز قیامت حسرتش را خواهد خورد .

رسول اکرم (ص)
مسعود جان
باور کن خیلی از این افراد از درون احساس پوچی می کنند و اینطوری می خوان ضعفشون رو مخفی کنند

سلام مسعود جان منم با نظر بچه ها موافقم. Khansariha (46)
ببین یا تو باید این جور دوستاتو کنار بزاری یا یه روزم خودت میشی مثل اونا که اون وقت دیگه دیگران تو رو کنار میزارن.
پس چه بهتر که قبل از اینکه تاثیری روی تو بذارن هرچه سریعتر رهاشون کنی
منم کار موسیقی میکنم میدونم که اصلا جو خوبی نداره 42ولی با اینکه همیشه با این جور آدما بودم ولی اصلا قاطی این جور کاراشون نشدم حتی بعضی وقتها با عوض کردن موضوع نزاشتم حتی حرفش هم بینمون باشه.
ایشااله که موفق میشی cheshmak
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
سلام یه همتون ا،ینم درو دل من :
زندگی جاریست
چه عجب بالاخره کانون درست شد.دیگه داشتم نا امید میشدم که درست بشه.هر چند وقت یکبار اینطوری میشه و باید چند روز معطلی بکشیم.انگار به چند روز قبل از خرابی ریستور شده.برای همینه که اعتبار و ستاره بنده از دست رفته.نمیدونم چرا سایت گیر داده به این یه دونه ستاره ما.
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.

سلام بچه هاvarzesh
تبریک پس بالاخره کانون درست شد varzesh
ولی فکر کنم همه پست های 4،5 روز پیش همش پاک شدهKhansariha (134)
من گشتم نبود نگردید نیستKhansariha (56)
حالتمونم که تغییر کرده!!!!
اعتبارمونم پریده!!!!!
خب دیگه اثاث کشی این چیزا رو هم داره دیگهcheshmak
خدارو شکر دوباره برپا شدKhansariha (18)
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
با هر بار اثاث کشی کلی خرت و پرت از قبیل: اعتبار ، ستاره ، پست ، تشکرهای انجام داده و حالت ، جا می مونه ...4fvfcja4fvfcja
عیب نداره دوستان؛ اون چیزی که مهمه اینه که کانون هنوز روپاست ...
برن دست قشنگه رو به افتخارش........ 4fvfcja414141
[تصویر:  montada.rasoulallah.net-1315334274-U2520.gif]

«وَ اصْبِرْوا انَّ اللَّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ»

و صبر كنيد كه خدا با صابران است. (سوره انفاق، آيه 46).

[تصویر:  nasimhayat.png]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان