امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

سلام تنهاي عزيز
اراده و مقاومتت واقعا جاي تبريك داره
مواظب باش...
آرزو ميكنم دلت هم به زودي زود وا بشه و
شاد و سرحال باشي
cheshmak
[تصویر:  wp4003454.jpg]
(1389 دي 23، 15:30)معین نوشته است: ولی به جون خودم من یه جاییی تویه کلیپ مشاوره شنیدم که اون بنده خدا گفت که توی رابطه ی س/ک/س/ی (شرمنده لطفا به کسی بر نخوره )باید حداقل ده بار دخول (یعنی یکبار ورود و یکبار خروج) انجام و هر سال خود ار... 3 و خورده ای دفعه از اون 10دفعه رو از بین میبره یعنی به عبارتی تقریبا با هر فصل پاکی 1 بار بر میگرده (اصلی ترین علت زود انزالی خودار... هستش) یه چیزایی مثل س/ک/س میتونه توی برگشت اون ده دفعه کمک کنه چون مغز میتونه اوضاع رو بهتر تفکیک کنه
به امید پاکی همه

معین جان منم اون کلیپ رو شنیدم... بنظرم خیلی تخیلی هست 1
کسی منکر ضررات خودا.... نیست اما اونم خیلی مسخرست...
یعنی نشسته شمرده؟؟؟؟ 1
بچه ها یه سوالی تو دلمه...... :(
می دونم ممکنه باعث ناراحتیه بعضی دوستای گلم بشه اما.....

یه چیزی فکرمو خیلی مشغول کرده :(
این که من خیلی تحقیق راجع به ضررات خودا... کردم اما بعضی سایت های بیگانه ( 1 ) نوشته بودن که خیلی ضرر نداره و مثل ناهجاری اجتماعی هست که خیلی ها دچار اون هستن ...
حتی یک کتاب خوندم که ایرانی بود (مجوز داشت ) و توش نوشته بود که (گمونم) 97% مردان دچار خودا... هستند یا بودند و خودشون اعتراف میکنن.. و اون 3% هم دروغ میگن که خودا... نکردند....
اینکه چرا کشورای پیشرفته به این راحتی به قضیه خودا... نگاه میکنن اما ما همش ترس ار آینده داریم؟؟؟؟؟
هر جای دنیایی دلم اونجاست... 5353

بر لبم قفل است و در دل رازها
لب خموش و دل پر از آوازهاTearsTears

همیشه غروبهای جمعه یه جوری میشمTears
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
تولد40 جان میدونستی غروب جمعه ایرانی ها معروف ترین غروب جمعه در جهانه.بطوریکه یکی از شاعران خارجی در یکی از شعرهای خودش به این موضوع اشاره مستقیم کرده پس نگران نباش در یکی از زمانهای معروف جهان هستی.روز جمعه برای ایرانیها غم انگیزه چون یک روز راحت و بی دردسر رو طی کردند و فردا یک روز سخت در پیش روی انهاست
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
(1389 دي 24، 18:31)تولد40 نوشته است:
بر لبم قفل است و در دل رازها
لب خموش و دل پر از آوازهاTearsTears

همیشه غروبهای جمعه یه جوری میشمTears

منم دلم میگیره Tears
فکر کنم به خاطر اینه که همه جا سوت و کور میشه :(
این عادت بد ما ایرانی هاست که جمعه ها به جای تفریح میگیریم میخوابیم 13
البته حق هم داریم... چون جونی واسمون نمیمونه :(
بچه ها یه سوالی تو دلمه...... :(

این که من خیلی تحقیق راجع به ضررات خودا... کردم اما بعضی سایت های بیگانه ( 21 نوشته بودن که خیلی ضرر نداره و مثل ناهجاری اجتماعی هست که خیلی ها دچار اون هستن ...
حتی یک کتاب خوندم که ایرانی بود (مجوز داشت ) و توش نوشته بود که (گمونم) 97% مردان دچار خودا... هستند یا بودند و خودشون اعتراف میکنن.. و اون 3% هم دروغ میگن که خودا... نکردند....
اینکه چرا کشورای پیشرفته به این راحتی به قضیه خودا... نگاه میکنن اما ما همش ترس ار آینده داریم؟؟؟؟؟

لطفا جواب بدین :(
يه چيزي اگه خوب باشه ادم بعدش احساس بدي نبايد پيدا كنه.نبايد بعدش مشكل پيدا كنه.
خوب اعتياد به مواد هم ناهنجاري اجتماعي محسوب ميشه نميشه كه ادم خودشو توجيه كنه.

يه مثال ميزنم ميگن(شنيدم) الكل مقداره كمش خوبه اما چرا حرام هست چون اول يكم ميخوري خوشت مياد بعد بيشتر ميخوري بعدش معتاد به الكل ميشي به همين راحتي.

قضيه خود ار... هم همينه شايد چند بارش حتي براي بدن خوب باشه(طبق گفته بعضي سايت ها و كتابها) ولي بعدش ميشي معتاد و جز ضرر و گناه چيزي نميبيني.
سلام

خطاب به خدا
شجریان میگه
:
بشدی و دل ببردی و به دست غم سپردی
شب و روز در خیالی و ندانمت کجایی
تو جفای خود بکردی ونه من نمی توانم
که جفا کنم ولیکن نه تو لایق جفایی
چه کنند اگر تحمل نکنند زیر دستان
تو هر ان ستم که خواهی بکنی که پادشاهی

چقدر از بعضیا تو این سایت دلخورم
خیلی دلخورم
اصلا دیگه نمی خواستم هیچ پستی بزنم تا اینکه مهتاب جون گفت بیا حامی شو
از بعد از ا.ن باز پست نوشتم
اما خیلی دلخورم از بعضیا

شاعر میگه
شقایق گل قصه با تو هم سنگر و راهم
توی... زمستون 42( یادم نی )
یاد تو پشت و پناهم
اگه تنهایی و غصه
از تو امید و گرفته
ابر امید و رهایی
دشمن شب سیاهم
ای شقایق
شقایق
شقایق
گل قصه
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
دقیقا با 63 mehdi موافقم،
آدم وقتی براش اراده ای نمیمونه، میفهمه به همه چیزای معتاد کننده از همون اول با قاطعیت باید بگه نه
اونوخ آرزو میکنه کاش قبل از تجربش یجوری بهش گفته میشد
حیف که دیر میشنویم
الی جیگر اگه مشکل بزرگت اینه که از بعضیا توو یه تیکه ی کوچیک از این دنیای مجازی دلخوری بدون که خیلی خوشبختی cheshmak
بگو خودم حالشونو بگیرم 4fvfcja
.
وای اتریال جونم
مرسی از جوابت
دوستت دارم Smiley-face-cool-2Khansariha (18)
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
1313 یه دوست خوبی دارم هر وقت من امتحان دارم شبا با من بیدار میمونه و تنهام نمیذاره ، اما من 13 نمیدونم چرا شبایی که اون امتحان داره از سرشب چشمام سنگین میشه بعدشم که خوابم میبره 13 بعد پامیشم اس ام اسشو میخونم ، شرمندشم Tears آخه من چقدر چاقم 13

سلام
چه حالی میده همههههه خوابن Smiley-face-cool-2 هوا چه سرده ها !

آی خدا شکرت ،
پریشب یه چیزی از دلم گذشت امشب خدا بهم دادش ، وقتی خدا اینجوری میده شرمنده میشم ، امشب امیدم بزرگتر شدش 42

(1389 دي 25، 12:53)dr30na نوشته است:
این که من خیلی تحقیق راجع به ضررات خودا... کردم اما بعضی سایت های بیگانه ( 21 نوشته بودن که خیلی ضرر نداره و مثل ناهجاری اجتماعی هست که خیلی ها دچار اون هستن ...

اصلا شما فکر کن خیلی هم ضرر نداشته باشه اما همون یه کم ضرر هم بده دیگه ، مطمئنا پشت هر ضرری یه غمگینی میاد و پشت غم هم که باز ضرر میاد ،
حالا اگه ضرر رو زیاد کنی غمهات زیاد میشه و زندگیت رو درگیر میکنه ،

نگاه بیگانه به مسایل جنسی با ما فرق داره ،
نگاهشون به مسائل خانواده هم فرق داره مثلا وقتی میگن خ.ا کم میلی در روابط با همسر میاره شاید واسه اونا این خیلی هم مهم نباشه ، و میتونن تو شرایط دیگه بدون هیچ مشکلی به نحو دیگه و با افراد دیگه حالشو ببرنKhansariha (134) ، البته منظورم نیست که بی خانواده هستنا اما با ما فرق دارن ،
اما مثلن یه زوج ایرانی مشکل اینجوری داشته باشن بده دیگه... .

به نظر من ضررهایی که برا خ.ا گفته شده منطقی هستن و در صورت اعتیاد بعضیاش ایجاد میشن اما خوب خوبیش اینه که قابل جبران هستن جز در مواردی... .

ما فقط از آینده نمیترسیم ، من حال رو از دست دادم ، حال من بود که منو ترسوند ، وقتی زندگی حال آدم درست نباشه به چه امیدی برا آینده تلاش کنه ، پس میترسه دیگه .
[تصویر:  23e325e16617.png]
[تصویر:  nasimhayat.png]

الهي، من به حور و قصور ننازم، اگر نفسي با تو پردازم از آن هزار بهشت مي‌سازم.
الهي، مي‌پنداشتم كه ترا شناختم، اكنون آن پنداشت و شناخت را در آب انداختم.
الهي، همه شاديها بی ياد تو غرور است، و همه غمها با ياد تو سرور.

اِلـهی.... وَرَبّی.... مَنْ لی غَیْرُکَ ...
الهی ... حالا دیگه من و تو و عبدَک ... (:
(1389 دي 25، 12:53)dr30na نوشته است: بچه ها یه سوالی تو دلمه...... :(

لطفا جواب بدین :(
سلام
اول اينكه اين موضوع همچين بيضرر بيضرر هم نيست.. همونطور كه بررسي هاي كه شده اينو نشون ميده.. (تاپيك خودارضايي زير ذره بين نمونه جامعي هست..)

بعد هم اينكه بيگانه اسمش روشه.. بيگانه با ما و فرهنگ و اعتقادات ما.. اين خيلي مهمه..

موضوع اينه كه دين 1400 سال پيش گفت شرب خمر حرام.. آقايون و خانمها تازه الان دارن كم كم به زيانهاش پي ميبرن.. اينه كه اگه بخوايم منتظر بمونيم كه همه چي ثابت بشه به عمر ما كفاف نميده...
دين ما تو قوانينش يه چيزايي رو مشخص كرده كه حالا حالا ها مونده بخوايم به چراييش پي ببريم..
از نظر من مهم اعتماد ما به دين هست.. كه بد مارو نميخواد..

موفق باشين و شاد..
يا علي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

ممنون از دوستای گلم

فقط اینکه به نظرتون اینکه همه افراد یه جورایی با خودا... درگیر بودن یا هستند درسته ؟؟؟؟ Kool

اینو توی کتاب ایرانی خوندم اما راجع به مردا بود .....
(1389 دي 26، 12:34)dr30na نوشته است: ممنون از دوستای گلم

فقط اینکه به نظرتون اینکه همه افراد یه جورایی با خودا... درگیر بودن یا هستند درسته ؟؟؟؟ Kool

اینو توی کتاب ایرانی خوندم اما راجع به مردا بود .....
چه فرقي ميكنه؟؟
حالا فرض كه همه مبتلا باشن.. يا اينكه مثه بعضي ها(!!!) فكر كنيم فقط خودمون مبتلا هستيم..
در هر حال هيچي از زشتيش كم نميكنه..13 Tears
نه؟!

53258zu2qvp1d9v
(1389 دي 26، 4:56)shiny نوشته است: 1313 یه دوست خوبی دارم هر وقت من امتحان دارم شبا با من بیدار میمونه و تنهام نمیذاره ، اما من 13 نمیدونم چرا شبایی که اون امتحان داره از سرشب چشمام سنگین میشه بعدشم که خوابم میبره 13 بعد پامیشم اس ام اسشو میخونم ، شرمندشم Tears آخه من چقدر چاقم 13
شايني جونم..
اول اينكه خوششششششششششش به حالت دوست به اين باحالي داري..41317Khansariha (48)
و اينكه عزيزم چاق نباش (حالا اينكه شرمندگي چه ربطي داره به چاقي رو خودت بايد توضيح بدي..4fvfcja ) و براش سنگ تموم بذار.. قدرشو بدون..53258zu2qvp1d9v

موفق باشين و شاد..
ياعلي.
[تصویر:  07c49977111e42a28fd6.jpg]

سلام دوستان. من بازم برگشتم. یه چند وقتی بود نبودم. توی مسابقه ی 10روزه شرکت کردم و 7روز (6روز کامل) خودم رو حفظ کردم.
اما آخرش مغرور شدم و یه چندتایی عکس و داستان س. خوندم و نتونستم جلوی خودمو بگیرم. بعد دوباره همه چی خراب شد. الان برگشتم تصمیم گرفتم که دوباره ترک کنم.
راستی توی این یکی دو هفته که خیلی نسبت به داستان هایی که یه مشت آدم خراب نوشتن کنجکاو شده بودم ، دیدم اینا اگر داستاناشون واقعیت داره ، چقدر آدمای کثیفو آشغالی هستن. اگر هم نداره که چقدر ذهن آشفته و خرابی دارن. اصلا یکی دو روزه داره از هر چی س.ک.سه بدم میاد.
ولی بیخیال دوباره شروع می کنم.

راستی تا حالا دقت کردین هر وقت آدم تو خودشه یه چیزی مزاحمش میشه؟؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان