امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 4.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل های شما

دلم گرفته همیشه دلم میگیره شما نمیدونین چرا شما اینطوری هستین
آخه هیچکسم نمیتونه درمونش کنه با هرکی درددل میکنم بیشتر بدتر میشه بهتر نمیشه عین یه غده میمونه که هیچ درمونی نداره
TearsTearsTears
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
درد همه ی آدما تنهاییه
یه کاری کن از تنهایی بیرون بیای
حالا یا با خدا یا غیر خدا53258zu2qvp1d9v
...

کاری نداره خب هروقت دلتون گرفت بیاین کانون 4fvfcja
بعد برین تالار شاد شاد شاد پیش هادی
من تست کردم جواب میدهvarzesh
53
ای طلیعه هشتم!
 من آمدم تا دلم را بر ضریح تو حلقه زنم و به دور کعبه عشق تو طواف دهم.
آمدم تا اشک چشمانم را دخیل سقا خانهات کنم.
آمدم تا از کبوتران حرمت گردم تا به هر صبح به دور گنبد طلائیت به پرواز درآیم
 مولایم! ای طبیب دردمندان!
53
وقتی‌ دلت میگیره به یاد تمام خوبیهایی که داری بیفت ببین این چیزی که دلت براش گرفته ارزش داره آن خوبیها را کدر کنی‌ ؟؟؟

خدا همیشه پیشمونه دوسمون داره و اینا با نشونه‌هایی‌ که میفرسته نشون میده بذار دلت جایگاه نور باشه پر از خوبی و صبر یعنی‌ یه دل دریایی‌ و وسیع‌ پر از جوش و خروش تلاش واسه رسیدن و باور و بودن پر از خوبی و برکت پر از انسان بودن

دل‌ واقعاً جای عجیبیه هم میتونه خوب باشه سفید باشه که تو را به عرش برسونه هم میتونه بد و کدر باشه و تو را بکوبونه زمین

نذار دلت باعث شه اونی نباشی‌ که باید باشی‌ گرفتن دل‌ مال کسایی‌ که ناامیدن و کسی‌ که ناامیده نزدیکه خدا نیست

بچه‌ها پر از نور باشیم و دلامون دریایی‌
او که حافظ توست هرگز نخواهد خوابید ...

2uge4p4 Khansariha (69) 2uge4p4
بر و بچ واسه چی دلتون گرفته اخه.الان داره بارون میاد و حس لطیفی منو فرا گرفته.تخت من دقیقا زیر پنجره است.بازش کردم و وقتی هوای سرد میخورد بهم کلی حال میکردم.دوست دارشتم هزار بیت شعر بگم اما حیف که سواد شاعری ندارم.اون عزیزانی که خودشون رو گم کردن باید عرض کنم یادم رفت بهتون بگم تو آشپزخونه کشوی دوم گذاشتمتون.غم تا نباشه شادی معنی نداره.اگر هر روز بخندی برات تکراری میشه اما لامصب انگار غم برای ما تکراری شده و یار همیشگی ما همین غمه نه شادی.هر وقت که میخوای یک لبخند بزنی ترس وجودت رو فرا میگیره که نکنه خدا منو بخاطر یک گناه بازخواست کنه و دوباره غم رو تو دلم بیاره.نمیدونم تو کاتالوگ دنیا اینو نوشته یا ما داریم ازش بد استفاده میکنیم.دنیا نمایندگی هم نداره که بهش زنگ بزنیم بگیم طرز کارش چطوری.
تنها بنايي که هر چه بيشتر بلرزد محکمتر مي شود، دل آدمي است.
هیچ دردی بزرگتر از یاد روزگار خوشی‌ در دوران تیره روزی نیستcheshmak

اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست (دکتر علی شریعتی)
یه جوری میگید که انگار آدم خودش دوست داره دلش بگیره
یه جوری دلت میگیره خودت حالیت نمیشه جالا تو تو تالار شادشادشادشادشاد یه دنیا شادیم داشته باشی فایده نداره
1بار خبردار میشی میبینی اونی که فکر میکردی از همه بهت نزدیکتره درصورتی که بعد1مدت میدیدی اشتباه میکردی و اون 1نفر تمام آرزوهات بباد میده اشتباه نکنید من نه عاشقم که به بخوام جواب رد شنیده باشم نه چیز دیگه عاشقی دیگه از ما گذشته 1بادی تو دوران نوجوانی تو سرمون بود که بیرونش کردیم
البته عاشق هستیم ولی این تیر عشق 1خودی بهمون زده اونی که فکر میکردی تنهاکسیه که میتونی باهاش درددل کنی هیچوقت تنهات نمیذاره ولی تنهام گذاشت منظورم آبجیم هرکاری میکنم بهش بگم چقدر دوسش دارم و عاشقشم بیشتر ازش فاصله میگیرم دیگه کم آوردم نمیدونم چیکار کنم ببخشید دلم خیلی پر بود نمیدونم اگه این کانون شما نبودین برای کی درددل میکردم

جالب اینه که خودم وبلاگ درددل دارم قراره سنگ صبور کسایی که دلشون میگیره بشم درصورتی که خودم نیاز به سنگ صبور دارم
نشان 100 روزه
.........[تصویر:  medal.png].........
[تصویر:  23e325e16617.png]

اگه يه روزبه مشكل بزرگي برخوردي نروبه خدابگومن يه مشكل بزرگ دارم بلكه برو به مشكلت بگو من يه خداي بزرگ دارم...

[/size]بعلت مشغله فعلا متروکه میباشد[/color]
سلام بچه ها چه خبره؟
بدکار منم دلم خیلی میگیره .خیلی وقت ها الکی هست و اصلا منشا اون معلوم نیست.اما یه سئوالی دیروز با دوستام رفتیم بیرون اما نمی دونم چرا با اونا که بودم کمی استرس منو فرا گرفت.فکر می کنید علتش چیه؟به خاطر ترک این کاره؟Tears
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
چرا کسی جواب مارو نمیده.
بچه ها لحظات سختیه .دعا کنید برام.ممنونTearsTearsTearsTears
رسول الله (ص): «المجاهد من جاهد نفسه فی الله»؛ مجاهد کسی است که برای خدا با نفس خود مبارزه کند.
برید کنار من اومدم...Khansariha (48)
هیچی دیگه نمیتونه جلوی ترکمو بگیره...
خدایا به امید تو...317
یه کم دلتنگی و استرس و ... که عادیه . من هم گاهی اینطوری میشم ، فکر کنم همه اینطوری باشن.
زیاد بهش اهمیت ندین
(1389 بهمن 24، 8:02)massoud نوشته است: سلام بچه ها چه خبره؟
بدکار منم دلم خیلی میگیره .خیلی وقت ها الکی هست و اصلا منشا اون معلوم نیست.اما یه سئوالی دیروز با دوستام رفتیم بیرون اما نمی دونم چرا با اونا که بودم کمی استرس منو فرا گرفت.فکر می کنید علتش چیه؟به خاطر ترک این کاره؟Tears

منظورت از استرس چیه؟؟؟Khansariha (134)
(1389 بهمن 24، 2:47)بدکار نوشته است: یه جوری میگید که انگار آدم خودش دوست داره دلش بگیره
یه جوری دلت میگیره خودت حالیت نمیشه جالا تو تو تالار شادشادشادشادشاد یه دنیا شادیم داشته باشی فایده نداره
1بار خبردار میشی میبینی اونی که فکر میکردی از همه بهت نزدیکتره درصورتی که بعد1مدت میدیدی اشتباه میکردی و اون 1نفر تمام آرزوهات بباد میده اشتباه نکنید من نه عاشقم که به بخوام جواب رد شنیده باشم نه چیز دیگه عاشقی دیگه از ما گذشته 1بادی تو دوران نوجوانی تو سرمون بود که بیرونش کردیم
البته عاشق هستیم ولی این تیر عشق 1خودی بهمون زده اونی که فکر میکردی تنهاکسیه که میتونی باهاش درددل کنی هیچوقت تنهات نمیذاره ولی تنهام گذاشت منظورم آبجیم هرکاری میکنم بهش بگم چقدر دوسش دارم و عاشقشم بیشتر ازش فاصله میگیرم دیگه کم آوردم نمیدونم چیکار کنم ببخشید دلم خیلی پر بود نمیدونم اگه این کانون شما نبودین برای کی درددل میکردم

جالب اینه که خودم وبلاگ درددل دارم قراره سنگ صبور کسایی که دلشون میگیره بشم درصورتی که خودم نیاز به سنگ صبور دارم

نگران نباش و بیخودی غصه نخور

هر کسی‌ از ما روز خوب و بد داره
این که عادیه

در مورد خواهرت هم شاید خود خواهرت خودش یه مشگل داشته باشه

تا حالا باهاش حرف زادی ببیینی مشگلش با تو چیه؟؟؟

یعنی‌ حرفت همدیگر رو دیگه نمیفهمید؟؟؟؟
چه جوری ازش دورتر میشی‌؟؟؟؟؟

آره خدایی اینجا پناه هممونه
من امشب اینقدر جیق زدمو خودمو زدم که دارم از حال میرم ولی باید میومدم کانون
دلخوشیه دیگه ای تو دنیا ندارمTears
...
Tearsکانون داره دوباره بر می گرده به دوران اوج خودش4fvfcja

یک دوره ای اوضاع خیلی بی ریخت بودTears
هورا به افتخار کانون414fvfcja

این اشک شوقه برای تنها خانمTearsTearsTearsTears
هرچند حال و روز زمین و زمان بد است \ یک قطعه از بهشت در آغوش مشهد است
حتی فرشته ای که به پابوس آمده \ انگار بین رفتن و ماندن مردّد است
اینجا مدینه نیست، نه اینجا مدینه نیست \ پس بوی عطر کیست که مثل محمد است؟
حتی اگر به آخرخط هم رسیده ای \ اینجا برای عشق شروعی مجدد است
جایی که آسمان به زمین وصل می شود \ جایی که بین عالم و آدم، زبانزد است
هر جا دلی شکست به این جا بیاورید \ اینجا بهشت، شهر خدا، شهر مشهد است
[تصویر:  87267819991958480523.jpg]

حسین ارام جانم، حسین روح و روانم
بیا نگار اشنا، شب غمم سحر نما
مرا به نوکری خود، شها تو مفتخر نما

سلام تنها جونم
دلمون برات تنگیده بود!

راستی بدکار جان
می خواستم بگم منم همی نمشکلو با خواهرام داشتم
عاشقشون بودم و هستم
اما ...
نمی دونم چر ااینجوری شدیم
هنوز خوب هستیما
ولی....
بگذریم

شاد باشید
خداحافظ
یعنی دقیق می فهمم چی میگی
مادر اگر نبودی.................!!؟؟؟؟
53

هرجای دنیایی دلم اونجاست..من کعبه مو دور تو می سازم
من پشت کردم به همه دنیا...تا رو به تو سجاده بندازم
53
گاهی پرستیدن عبادت نیست...با اینکه سر رو مهر میزاری
گاهی برای دیدن عشقت...باید سر از رو مهر برداری
53
یک عمر هر دردی به من دادی...حس میکنم عین نیازم بود
جایی که افتادم به پای تو...زیباترین جای نمازم بود
وضع بهتر شده چون من به کنون اومدم........................1744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t811744337bve7cd1t81

..................اینجور نگام نکنین بابا شوخی‌ کردمcheshmak
hahahahahahahahahahahaha

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان